Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

$20140317_205127_resized.jpg $20140317_205140_resized.jpg $20140317_205114_resized.jpg $20140317_205152_resized.jpg $20140317_204958_resized.jpg $20140317_205059_resized.jpg

Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot baacağım sorunuzu cevabı evet-hayır olacak şeklinde yazmanız yeterli.

kızzz bi davete gıdıceksın ılk basta tek basına oturacaksın sonra senı bı kopek kovalıyo falda oyle gordum sonra yuruyosun gıdıyosun orda en yakın arkadasınla karsılasacaksın sen sankı bıraz soluk soluga kalmıssın.o arkadsnla bır dal dıbımı desem bılemedım orada oturucaksın ve sankı bır derdını anlatıcaksın bıraz moralın bozuk gıbı.ve bır erkekle dans edıceksın E S T K harflerı var sankı bırde 3 rakamı var.bu arada dusmanlrn sana saldırmk ıcın sıradalr cok dusmanın var cok kıskanılıyosn canm kndıne dıkkat et :KK70: bu kadar

benım tarot ıcn 2 sorum war
1.sorum:Serdar yanı muawınle cıkacakmıyım?
2.sorum:Bıraz garıp ama hem Serdar'a benzedıgı hemde gecen onla ılgılı gordugum garıp ruyanın etkısı ıcın Nılufer halamın kucuk oglu Onur ıle cıkacakmıyım? :KK70:

kızzz bi davete gıdıceksın ılk basta tek basına oturacaksın sonra senı bı kopek kovalıyo falda oyle gordum sonra yuruyosun gıdıyosun orda en yakın arkadasınla karsılasacaksın sen sankı bıraz soluk soluga kalmıssın.o arkadsnla bır dal dıbımı desem bılemedım orada oturucaksın ve sankı bır derdını anlatıcaksın bıraz moralın bozuk gıbı.ve bır erkekle dans edıceksın E S T K harflerı var sankı bırde 3 rakamı var.bu arada dusmanlrn sana saldırmk ıcın sıradalr cok dusmanın var cok kıskanılıyosn canm kndıne dıkkat et :KK70: bu kadar

benım tarot ıcn 2 sorum war
1.sorum:Serdar yanı muawınle cıkacakmıyım?
2.sorum:Bıraz garıp ama hem Serdar'a benzedıgı hemde gecen onla ılgılı gordugum garıp ruyanın etkısı ıcın Nılufer halamın kucuk oglu Onur ıle cıkacakmıyım? :KK70:

1.sorunun cevabı olumsuz çıktı canım. Hava grubu yaşça buyuk bir kadın ile hava grubu genç bir erkek bu işin olmasında engel teşkil edecek. Senin bu ilişki için umduğun şeyler gerçekleşmicek.

2. sorunun cevabı olumlu çıktı ne gariptir ki sizin bir birlikteliğiniz görünüyor. Bu cocuk senden yaşca buyuk ve hava grubundan birisi mi? Çünkü oyle biri çıktı kartlarında. Yalnız bu kişi ile görüşmen kısa sürecek sonra kendin bundan vazgeçeçecksin çünkü bu ilişki seni fazlası ile kısıtlayan bir hal alacak. Arkasından dört lü ir zaman diliminden sonra yeni bir ilişkiye başlayacaksın ve mutlu olacaksın.

kuruntularınız var ama etrafınız aydınlık canım sizin, çok güzel bi aydınlanma gelicek yakın zaman içersinde
etrafınızdaki insanlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz, bi savaş veriyosunuz gibi uğraşlarınız olucak, bazenleri dik bi yokula tırmandığınızı düşünüceksniz
telefo görüşmenüz varsize aydınlık gelicek, güzel haberler alıcaksınız
ve kalabalıktan biraz kaçının , gözleriniz var çünki nazar da var sanırsam sizde
kalbinizin bi yarısı aydınlık oluşturmuşssunuz bi beye karşı daha tamamlanmamış, diğer tarafı karanlık aslında bu kişi umduğunuz kişi olmadığını anlıycaksınız zamanla size daha güzel bi kısmet var, hatta paralı bi kısmet de gelicek aynı zamanda
umarım herşey gönlünüz ce olur

Kahve falıma bakan arkadaşlara ben de tarot bakacağım. Sorunuzu yazmanız yeterli.

Şimdii falında gördügüm kocaman bir a harfi var bu a hatfinde bi kadın oturmus dua ediyor.. Ve duada 2kişi belirmiş.. Ya sevdiğin insan sanrım.. Çünkü birbirine sarılmıs 2 insan bu:) etrafın baya aydınlık ama senden yasça büyük biriyle tartışman var ddikkat et

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Şimdii falında gördügüm kocaman bir a harfi var bu a hatfinde bi kadın oturmus dua ediyor.. Ve duada 2kişi belirmiş.. Ya sevdiğin insan sanrım.. Çünkü birbirine sarılmıs 2 insan bu:) etrafın baya aydınlık ama senden yasça büyük biriyle tartışman var ddikkat et

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE

Sağol canım bakimin için agzina sağlık:)

Yasca olgun bir insan var bir tel gorusmen olabilir onunla seni bir kismet konusunda sert bir sekilde uyaricak cnm. Kararsizliklar yasadigin bir donemdesin cunku her kafadan bir ses cikiyor gibi. 2 kisi araba yolculugu goruyorum guzel bir birliktelik gibi ama senin kafan suphelerle acabalarla dolu cok kuruntu yapmissin. Anahtar cikmis ve ucunda T harfi var. ya senden yada karsi taraftan irice bir bayan goruyorum anneleriniz olabilir cok destek veriyor size. Cocugun elinde cicek sana sunuyor. Acaip goze geliyosun cnm Hale,Hulya vb bi isim var gibi yakin cevrende ona dikkat et biraz cnm pek iyi niyetli biri degil. Sikildigin bir donem olmus. Ben esmer bir cocuk goruyorum kosar adim geliyor sana ama onunda kafasini karistiranlar var. cok kismetlisin aslinda ama zamanla acilcak cnm biraz sabir. Birde hasta yatan birini goruyorum cnm zayif uzun boylu bi erkek- adam

Benden bukadar cnm bakabildigim yorumlayabildigim kadar :KK66: kendine iyi bak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Falıma bakanlara tarot bakacağım.

Son düzenleme:

selam özecik nasılsııın:)
falına bakıyorum hemeeen..
şekerim sıkıntıların azalıyor azalıcak yani ama daha değil.
bu sıralar çok kuruntuların artacak biraz fazla sıkılıcaksın.
bu sıkıntıların sırasında gelecek bi haberde var sana 7li bir zamanda ama bu haberin gelmesi.
biri hiç istemediğin bi iş yüklicek sana ite kaka yapıcaksın resmen bu işi sen.
çok yolların var kafanda ama gerçekleştiriemiyosun hiç çünkü çabalamıyosun
t harfli bir erkekle yakınlaşmaların var.
adında y olan baş harfi olabilir bu y biri aileyi sıkıyo dert getiriyo hep
sanki biri seni izliyo ama farkında değilsin şüpheleniyosun sadece şüphen doğru çıkıcak.
bu kaadar bebeğim. ben akrep burcu beyaz tenli kızıl saçlı ela gözlüyüm
yeni bi çocukla tanıştım ama olur mu olmaz mı bilmiyorum.salakla konuşuyoduk bi kaç gündür konuşmuyoruz belki de o manada görmüyo da olabilir beni bilmiyorum yani ona baksana bi bebek.
oda başak burcu beyaz tenli açık kahverengi gözlü kahverengi saçlı.

canım; uğraştığın çaba sarfettiğin bi durum sana sıkıntı vermiş ama atıyosun bu sıkıntını yakın bir zaman içersinde, kalpten biriyle birlikte olmayı dilemişssin ya da bölebişey var yüreğinden geçen amasanki 3. bi şahıs engel oluyor aranızda hatta ortanızda gibi;
senin üstünden geçinen bi arkadaşını farkediceksin, birazsinirlenebilirsin bu durumaamageçicek oda
ikili insanlarlagörüşmelerin sıklıkta gözüküyor canım, hattabirinde düğümgibi bişeyi çözmeye çalışıcaksınız kafa kafaya verip
gözlerinde çok işte başarılı bi döneme giriceksin ve hep bişeyler olduğunda yani giydiğin elbise bile insanların gözüne batıcak olarak gözüküyor, bi hayal gibi birine sarıldığını düşünüyosun tabağında da var sondan bi önceki fotorafında; aslında aydınlık etrafı uğraş vermek gerek demekki
huzurlu bi evreye giriceksin gülümsediğin zamanlar bol bol gözüküyor, açık tenli biri varbebeğim bu adam var layok arası bişey silik çıkmış, diyorum ya hep sanki hayalden böledüşündüğün gözünde canlandırısın ya böle onun gibi bi izlenim verdi bana ; sana aşk gelicek biraz daha zamanı var sadece pencere kenerından bakar gibi bekliyceksin, olduğun da da çok güzel olucak sabrıma deymiş diyceksin canım :KK70:

umarım herşey gönlünce olur:KK16::KK54:

selam özecik nasılsııın:)
falına bakıyorum hemeeen..
şekerim sıkıntıların azalıyor azalıcak yani ama daha değil.
bu sıralar çok kuruntuların artacak biraz fazla sıkılıcaksın.
bu sıkıntıların sırasında gelecek bi haberde var sana 7li bir zamanda ama bu haberin gelmesi.
biri hiç istemediğin bi iş yüklicek sana ite kaka yapıcaksın resmen bu işi sen.
çok yolların var kafanda ama gerçekleştiriemiyosun hiç çünkü çabalamıyosun
t harfli bir erkekle yakınlaşmaların var.
adında y olan baş harfi olabilir bu y biri aileyi sıkıyo dert getiriyo hep
sanki biri seni izliyo ama farkında değilsin şüpheleniyosun sadece şüphen doğru çıkıcak.
bu kaadar bebeğim. ben akrep burcu beyaz tenli kızıl saçlı ela gözlüyüm
yeni bi çocukla tanıştım ama olur mu olmaz mı bilmiyorum.salakla konuşuyoduk bi kaç gündür konuşmuyoruz belki de o manada görmüyo da olabilir beni bilmiyorum yani ona baksana bi bebek.
oda başak burcu beyaz tenli açık kahverengi gözlü kahverengi saçlı.

Canım kusura bakma bakamadım bir sürü şey gırdı araya yeni bakabiliyorum. Bu çocuğun sana karşı arzusu yönelimi var bu çok açık çıktı ancak dikkatli olmanda fayda var çünkü çok dilbaz, ikna edici flrtöz biri bu. Kendi adımı atmıyor senin adım atmanı sağlamaya çalışıyor. Ama sende bu durumdan sıkılacak çıkmışsın. 3Lü bir zaman dilimi içinde bu çocukla bağlarını kopartacağın görünüyor canım. Onun nazıyla uğraşamayacaksın.

canım; uğraştığın çaba sarfettiğin bi durum sana sıkıntı vermiş ama atıyosun bu sıkıntını yakın bir zaman içersinde, kalpten biriyle birlikte olmayı dilemişssin ya da bölebişey var yüreğinden geçen amasanki 3. bi şahıs engel oluyor aranızda hatta ortanızda gibi;
senin üstünden geçinen bi arkadaşını farkediceksin, birazsinirlenebilirsin bu durumaamageçicek oda
ikili insanlarlagörüşmelerin sıklıkta gözüküyor canım, hattabirinde düğümgibi bişeyi çözmeye çalışıcaksınız kafa kafaya verip
gözlerinde çok işte başarılı bi döneme giriceksin ve hep bişeyler olduğunda yani giydiğin elbise bile insanların gözüne batıcak olarak gözüküyor, bi hayal gibi birine sarıldığını düşünüyosun tabağında da var sondan bi önceki fotorafında; aslında aydınlık etrafı uğraş vermek gerek demekki
huzurlu bi evreye giriceksin gülümsediğin zamanlar bol bol gözüküyor, açık tenli biri varbebeğim bu adam var layok arası bişey silik çıkmış, diyorum ya hep sanki hayalden böledüşündüğün gözünde canlandırısın ya böle onun gibi bi izlenim verdi bana ; sana aşk gelicek biraz daha zamanı var sadece pencere kenerından bakar gibi bekliyceksin, olduğun da da çok güzel olucak sabrıma deymiş diyceksin canım :KK70:

umarım herşey gönlünce olur:KK16::KK54:

Teşekkür ederim canım benim kusura bakma geç dönüyorum. Senin sorun için kart açtım geçmişte ateş grubundan senden yaşça büyük otoriter birini bırakacaksın. Hava grubundan senden yaşça kuçuk ya da senle aynı yaşta bir erkek çıktı kartlarında. 8 hafta ya da 8 aylık bir sürenin sonunda birliktelik görünüyor tatlım. :)

Teşekkür ederim canım benim kusura bakma geç dönüyorum. Senin sorun için kart açtım geçmişte ateş grubundan senden yaşça büyük otoriter birini bırakacaksın. Hava grubundan senden yaşça kuçuk ya da senle aynı yaşta bir erkek çıktı kartlarında. 8 hafta ya da 8 aylık bir sürenin sonunda birliktelik görünüyor tatlım. :)

saol canım yüreğine sağlık; ben de çok yoğunum hatta sana ne dediğimi bile hatırlıyamadım önce, kesin aşk hakkında bişi demişimdir dedim sonrasında;
biraz ters olmuş ama ex mile aynı yaştaydık kovaydı o hava, yükseleni de kovaydı;

saol canım yüreğine sağlık; ben de çok yoğunum hatta sana ne dediğimi bile hatırlıyamadım önce, kesin aşk hakkında bişi demişimdir dedim sonrasında;
biraz ters olmuş ama ex mile aynı yaştaydık kovaydı o hava, yükseleni de kovaydı;

Ne zaman aşık olcam sorunun cevapları üzerine çıkan kartlar canim...

canım, etrafın aydınlık aslında derdin sıkıntın yok, içine attığın dertlerin olmasa bişey var hep düşündükçe karanlığa sürükleniyosun, kalbin çıkmış kenarda sende farketmişssindir, bir tarafı boş gibi diğertarfının desteğe ihtiyacı var gibi, yola gidip gelebilirsin yakın zaman içersinde ya da gittin diyeyim, bir çocukla görüşüyosun bu aralar güzel geçicek sohbetleriniz amabi dengesizlik var , herşey çok güzelken bir anda tamtersi çok kötü olabilir, birileriylebi anlaşmazlığınız kavga gibi bişey olabilir , aşk da size bu konuştuğunuz kişi değil de yeni birileri gelicek, yeni şeylere başlıycaksınız yenilik çıkmış birde evlenmeyi aşırı derecede istediğiniz bi döneme giriceksiniz, evlikle ilgili düşünceleriniz yoğun olucak
umarım herşey gönlünce olur canım

X