Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

babyster hani benim falımada bakıcaktın:KK17::KK5:

selam canııım.
çok kısmetli bir dönemdesin.3 tane haberin var çok güzeel 2si birbiriyle bağlantılı.diğeri bir erkek kısmetin çokta iyi biri ama sen istemiceksin galiba farklı şehirde olabilir yada arada bi engel var bu engeli aşamıyosunuz şu an.
şekerim maddi bi rahatlaman olacak biraz daha sabret.
içini sıkmışsın ama rahatlama dönemine girmişsin daha farkında değilsin.
biri karşında oturucak ve sen onu ikna etmek için bişeyler anlatıcaksın birde yardım eli uzatman var.bu kişi esmer bir kız arkadaşın.
saçı toplu başka bir kız sana bişeyler anlatıcak çok inanma tamamen dedikodu bunlar.
sana çok fazla haber var geçmişinden de başka başka insanlardan da böyle kafan karışıcak artık bıkıcaksın haber gelmesinden resmen.
dileğin karanlık çıkmış olucak ama sonu iyi değil sanki sana göre değil yanii..

canım benim sorum eski sevgilimle ilgili artık selamlaşıyoruz konuşuyoruz falan ama eski duyguları var mıdır bilmiyorum.
ben ela gözlü beyaz tenli kızıl saçlı akrep burcuyum.
oda esmer kahverengi gözlü saçlı koç burcu.
sence birşey olur mu ben mi klasik kuruntu yapıyorum umudumu kaybetmeden bekkliyorum acaba:)

selam canııım.
çok kısmetli bir dönemdesin.3 tane haberin var çok güzeel 2si birbiriyle bağlantılı.diğeri bir erkek kısmetin çokta iyi biri ama sen istemiceksin galiba farklı şehirde olabilir yada arada bi engel var bu engeli aşamıyosunuz şu an.
şekerim maddi bi rahatlaman olacak biraz daha sabret.
içini sıkmışsın ama rahatlama dönemine girmişsin daha farkında değilsin.
biri karşında oturucak ve sen onu ikna etmek için bişeyler anlatıcaksın birde yardım eli uzatman var.bu kişi esmer bir kız arkadaşın.
saçı toplu başka bir kız sana bişeyler anlatıcak çok inanma tamamen dedikodu bunlar.
sana çok fazla haber var geçmişinden de başka başka insanlardan da böyle kafan karışıcak artık bıkıcaksın haber gelmesinden resmen.
dileğin karanlık çıkmış olucak ama sonu iyi değil sanki sana göre değil yanii..

canım benim sorum eski sevgilimle ilgili artık selamlaşıyoruz konuşuyoruz falan ama eski duyguları var mıdır bilmiyorum.
oda esmer kahverengi gözlü saçlı koç burcu.
sence birşey olur mu ben mi klasik kuruntu yapıyorum umudumu kaybetmeden bekkliyorum acaba:)

sağol tatlımmm ağzına sağlık akşam bakıcam sana :)

tamam bekliyoruuuum

Canım kartlarını sorun üzerine açtım cevap olabilir ama kesin değil çıktı. Birden fazla etki altındasın tatlım. Sen bu çocukla ilgili olarak pek sabırsız davranıyorsun. Gerçi genel manada dabir sabırsızlık olabilir bu. Tek bu çocuga değil başkalarına da ilgi duyuyorsun gibi bir durum varya da etrafındakiler seni öyle yönlendiriyor. Haliyle enerjin bölünüyor canım. Şansız bir döneme giriyor görünüyorsun gönül işleri bazında. Bu durum daha fazla geçmişteki bu ilişkni düşünmene sebep olacak. Yapılan hatalar iyi kötü günler kafanı kurcalayacak. Tam aman ne lursa olsun bu çocuk olmayacak herhalde dediğin anda bir yakınlaşma söz konusu. Dört hafta ya da dört ay gfibi bir süre çok güzel konuşacaksınız. İletişiminiz çok iyi olacak o kadar ki ciddi bir beraberliğe adım atmış gibi hissedeceksin. Ancak sonrasında bir tatil-seyahat gibi bir şey var o da ayrılmanıza sdebep oluyor. Ya da araya soüukluk girmesine diyeyim. Çünkü bu çocukla beklentiler pek birbirini tutmuyor o daha rahat umarsız bir tip sen biraz daha ilişkide kural koyan ve kurallara uyulmasını belirleyensin beklentiler tutmadığı için bu tio mesafeler sgukluğa sebep olabliyor canım. Bu kadar hayırlısı olsun hakkında :)

$20140308_193818.jpg $20140308_193808.jpg $20140308_193756.jpg $20140308_193828.jpg $20140308_193839.jpg $20140308_194015.jpg $20140308_194057.jpg $20140308_194109.jpg

Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot bakıcam :))

Biri falıma baksın beya😯

Selam cnm ..senin falına bakicam ama bana nasil tarot bakicaksn kart filan secmem gerekmiyomu:)

$20140314_123043.jpg $20140314_123008.jpg $20140314_122958.jpg $20140314_122929.jpg $20140314_122915.jpg $20140314_122906.jpg

Falıma bakacaklara ben de fal bakacağımmm teşekkürler şimdiden :)

bakayım şekerim hemen:)
ilk önce yine diyorum klaisk ama sıkıntlısın bu içsel çevrende sıkıntı pek göremedim.
aileden gelecek mutlu bi haber var sana birilerinin mutluluğuda olabilir bu.
sen yaşça büyük birinden bir yardım isticeksin ama zar zor gidiceksin bu yardımı istemeye.adam seni dinlicek yardım eli uzatıcak gibi çıkmış..
çeşitli dedikodular var kafanı kurcalayan ama kuruntularınla birleşmiş bunlar sıkmışsın kendini aslında büyütüyosun.
sen şehirler arası bi yolculuk yapabilirsin.
senin geçmişinden biri sana tekrar gelebilir canım sanki öyle çıkmış zamanında çok üzmüş biri seni.
seni mutlu edecek başka biri var ama senden uzun fit görünümlü buğday tenli gibi biri bu.resmen ağzından çıkan her kelimeye bakıyosun öyle biri.

şekeriim benim soruuum yeni biriyle tanıştım da acaba bişeyler olur mu o bana karşı ne hissediyodur falan..
oda açık kahve gibi gözleri beyaza yakın teni de başak burcu.

bakayım şekerim hemen:)
ilk önce yine diyorum klaisk ama sıkıntlısın bu içsel çevrende sıkıntı pek göremedim.
aileden gelecek mutlu bi haber var sana birilerinin mutluluğuda olabilir bu.
sen yaşça büyük birinden bir yardım isticeksin ama zar zor gidiceksin bu yardımı istemeye.adam seni dinlicek yardım eli uzatıcak gibi çıkmış..
çeşitli dedikodular var kafanı kurcalayan ama kuruntularınla birleşmiş bunlar sıkmışsın kendini aslında büyütüyosun.
sen şehirler arası bi yolculuk yapabilirsin.
senin geçmişinden biri sana tekrar gelebilir canım sanki öyle çıkmış zamanında çok üzmüş biri seni.
seni mutlu edecek başka biri var ama senden uzun fit görünümlü buğday tenli gibi biri bu.resmen ağzından çıkan her kelimeye bakıyosun öyle biri.

şekeriim benim soruuum yeni biriyle tanıştım da acaba bişeyler olur mu o bana karşı ne hissediyodur falan..
oda açık kahve gibi gözleri beyaza yakın teni de başak burcu.

tatlım bebeğim kartlarım yanımda değil eve gidince bakayım yada çocuga niyetlenip kahve yukle oa bakayım

yaaa dışarı çıkmam gerekti içtim ama yükleyemedm:KK43:
karttan baksan olur mu bebeğiiiiiim

Canım iskambilden baktım tarot yanımda yok. Bu çocukla bir sebepten ötürü zamana birakmissiniz senden yana arzu ve kıskançlık gibi duygular baskın ama bunları karşındakikişiye belli etmiyor duygularını kendine saklıyorsun karşındaki kişi de senden hoşlanıyor ancak bir şey mi bekliyorsunuz yada hanginiz adım atacağınız bilmiyorsunuz. Ancak bu kişi atacak adımsen de ona soğuk durmamalısın cesareti çabuk kırılan biri.Birde duygularını fazla belli etmeyi sevmiyor ama bu saç karşı bir Sey hissetmiyor demekdeğil.

Canım iskambilden baktım tarot yanımda yok. Bu çocukla bir sebepten ötürü zamana birakmissiniz senden yana arzu ve kıskançlık gibi duygular baskın ama bunları karşındakikişiye belli etmiyor duygularını kendine saklıyorsun karşındaki kişi de senden hoşlanıyor ancak bir şey mi bekliyorsunuz yada hanginiz adım atacağınız bilmiyorsunuz. Ancak bu kişi atacak adımsen de ona soğuk durmamalısın cesareti çabuk kırılan biri.Birde duygularını fazla belli etmeyi sevmiyor ama bu saç karşı bir Sey hissetmiyor demekdeğil.

canıım çok teşekkür ederiim.
peki sence bu açılma olayı ne zaman oluur adım atması?

X