kafayı yiycem.yardımmm

kubram

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2008
65
0
merhaba ben uzun zamandır bu bölümü takip ediyorum.ben ocağın 19 unda adet oldum 34 günde bir adet oluyorum.şubatın 21 inde olmam gerekiyodu.fakat bişey yok 8 gün sonra test yaptım negatif çıktı.bugün 14. günüm tekrar test yaptım ikinci çizgi silik çıktı.benim durumumda olan varmı aranızda?sizce 14 günde belli olması gerekmiyomuydu?

geç döllenme olmuş olabilir canım bence kan testi yaptır çünkü gebelik önce kanda sonra idrarda çıkar ayrıca silik çizgi olsa bile sonuç pozitif demek. benim adetim 3 gün geçti sabah ilk idrar ile test yaptım silik olarak pozitif çıktı ama bende hala emin değilim kandan baktırcam

bende yarın bir test daha yapmayı düşünüyorum ondada silik çıkarsa kan testi yaptırırım.ilk hamileliğimdede 10 gün geçmesine rağmen silik çıkmıştı

inşallah hamilesındır cnm...benim onceden daha adetim gelmeden silik çizgi çikmıştı...ama genede kanda baktır sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…