Kafayı yemelimiyim yememelimiyim? 🤦🏻

Çok şükür rabbim bizlerede nasip etsin inşallah eşim 1 ayı geçti sürekli pektamin içiyor sabah akşam sütle karıştırıp bende hayıt otu macunu yiyorum sabah akşam ne bilim çok umutlanmıştım hayırlısı olsun

Evet bilirim o hissi ama dedigim gibi allaha birak o ne eylerse guzel eyler kiz duyorum ya 4 dene sonra cat birden ben sok butun aile sok o yyzden kafani da cok fazla bulandirmaa cok dusunme cunku piskolojin de cok bozulur o sekilde dualarimdasin

Evet bilirim o hissi ama dedigim gibi allaha birak o ne eylerse guzel eyler kiz duyorum ya 4 dene sonra cat birden ben sok butun aile sok o yyzden kafani da cok fazla bulandirmaa cok dusunme cunku piskolojin de cok bozulur o sekilde dualarimdasin
Allah razı olsun valla umudu kestim sadece emin olmak için testleri gün gün yaparım bitsin diye oda belli bile olmaz tutar bugün bidaha yaparım bitiririm hemen o testleri duramam yoksa

Üzme kendini canım testler erken gebelik testi değil sanki onların adet gecikmesinden önce pozitif gostermesi çok zor zaten

Atsana bi bakalim belki de vardir bilemezsinn
Resimde gözükmüyor o kadar ince bekliyecem biraz daha ara ara sancım var bel ağrım yürürken kaşık ağrısı oluyor ilkin de böyle idi göğüs ucu hasasiyetim yok ama şuan daha regl var ondan belki yumurtlama olabilir 10 gün var daha

Canım pcos var diyabet var onda rağmen evliligimin 2 ayı hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı ben kalamam diyordum çok üzülüyordum.bekarken ovulasyon benim bayrama denk geldi ev kalabalık değerlendirme oldu 1 2 kere oda dedin bu ay yok olmaz yani ilişki yok adam akıllı saldım eşim dedi çalışmalar dedim yok saldım bu ay geçti diğer ay baktım ki hamileyim dahile ve kadın dogumcj bu size verilen bir mucize dedi bu iki faktöre göre bu ayda iyi kalmışsın dedi ama sonuç nasip olmadı bundada vardit bir hayır tabi demem o kafana takma emin ol olur sürekli çocuk çocuk düşünürsen blokaj yapan kendine olacağı varsada strestrn olmaz önce kafanı rahatkat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…