Kafayı yemelimiyim yememelimiyim? 🤦🏻

umutsuzkedii

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2024
783
268
Kızlar regle 6 yada 5 gün var yumurtlamadan beri geçmeyen bel ağrısı ılık ılık kasık krampları meme ağrısı ve irileşmesi + dün ondan önceki gün mide bulantısı gibi tiksinti gibi özellikle soğanlı pişen yemeklere karşı normalde çok severim soğanla biber fln kavrulurkenki kokusunu + ara ara baş dönmesi + dün sol memem okadar çok acıdıki eşim yanlışlıkla sarılırken kolu değdi ağladım okadar çok ağrıyordu bugün sabah 5 buçukta uyandım çişim gelmiş bi gözüm kapalı test yaptım baktım test bozuk sonra kaldırdım koydum 8 i geçiyodu bidaha çişim geldi bende zaten bozuk ne kaybederim diyip pet bardağa çişimi alıp testi batırdım düzgünce 5 saniye bekledim 2. Fotodaki gibi oldu ben şimdi napim eczanelerde kapalı daha gidip testte alamıyorum

Testler böyle sıralama yanlış 2. Olan 5 buçukta ilk yaptığım 1. Foto 8 de tekrar idrara batırdığım

Eklentiler

• 20240921_081452.jpg
    108,1 KB · Görüntüleme: 63
  • 20240921_065131.jpg
    15,4 KB · Görüntüleme: 64
İlk fotoda var gebelik canım bence sen sağlık ocağına git kan ver kaçtır test yapiyorsun en sağlıklısı o olur

Ben anlayamadım olayi bu iki test aynı içi açılmış hali mi
Evet aynı test sadece ortada çizgi olanı sabah 5 buçukta afedersin çişimi yaparken idrarın altına tutmaya çalıştım kalktım baktım böyle oldu ortada çizgi vardı sadece dedim bozuk bu sonra kaldırdım koydum 8 de bidaha çişim gelince zaten bozuk ne kaybederim dedim idrara batırdım bu kez 5 saniye bekledim böyle oldu

Sağlıklı bir uygulama olmamış canım aynı test ile iki kez bence ya yeni test al ya da kan ver

Testler böyle sıralama yanlış 2. Olan 5 buçukta ilk yaptığım 1. Foto 8 de tekrar idrara batırdığım
Ikisi de ayni test herhalde? Ikinci cizgiyi 10 dk da gormek lwzim.
daha yeni yeni olusyorsa bebis hemen tiksinme yasamazsin piskolojik de olur siz icinizi rahat tutun pazartesi kan ver fazla strese de girmeyin cunku emin olun fazla dusunmezseniz ise ortaya cikiyorlar minikler

Bu ay düşünmemiştim aslında afedersiniz her ay dikkat ederek ilişkiye girerdik bu ay dedim yeter paldır küldür vurdulu kırdılı gibi oldu sonra bunlar başıma gelince test yapmaya başladım saat 9 olsaydı bi test almaya gidicem

Belirtiler psikolojik bence de çünkü kaç gündür sanki midem bulanıyor yorgunum dün gorumcemin nikahı vardı koşturmaca hiç midem bulanmadi yani kendimi dinledigimde çıkıyor belirtiler öyle istiyoruz bebek istiyoruz beynimiz oyun oynuyor bizle seninle bat aynıydı bizim aceleci davranma az daha bekle

Birde önceki gebeligimde iliskiden 12 gün sonra lekelenme olmasına rağmen kan testim negatifti ben olmadi kesin derken regl zamani kan verdigimde beta 350 ydi o yüzden kanda bile cikmayacak zamanlarda idrar testi yapmaya gerek yok istisnai durumlar olsa da 9 10 gün önceden doğru sonuç almak zor

Dimi artık psikolojiyi bozduk iyice aklımız bize ali cengiz oyunu oynuyor sadece bu test şaşırdım daha önceleri artık eşimin baskısıyla kafayı yediğim için bi testi 3 gün kullandığım oluyodu yeni alamadığım zaman(deli değilim geçirdim şükür o dönemleri sadece her ay kendimi dinlerdim hiç böyle olmazdım o yüzden şüpheye çok düştüm) bu kez böyle birşey olunca şaştım kaldım

6 gün var benim şuan hatta benim hesabıma göre 5 uygulamaya göre 6

Bence de herseyi biz kendimize yapiyoruz piskolojikmen. Ben kendim asiri sabirsiz bir insanim ben olsam test gider alirdim bekleyemem aslaaaa he siz bekleyebiliyorsaniz tabiki cok daha iyi husrana ugramazsiniz en azindan

Bence de herseyi biz kendimize yapiyoruz piskolojikmen. Ben kendim asiri sabirsiz bir insanim ben olsam test gider alirdim bekleyemem aslaaaa he siz bekleyebiliyorsaniz tabiki cok daha iyi husrana ugramazsiniz en azindan
Kız bekleyemiyorum bende 9 da açılıyor da eczane küçük kaynım var dersaneye gitcek çocuğa kahvaltı hazırladım o çıksın hemen bende çıkcam

Ama üç dort gün önceden başladın test yapmaya şimdi test alacaksan yarını bekle idrar sa beklemis olsun bari hem gün gecer varsa beta artar
Alcam 3 5 tane yarında yapcam şimdide yapcam çünkü başıma hiç böyle birşey gelmemişti heycanlandım ufaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…