Kafayı yemelimiyim yememelimiyim? 🤦🏻

Bence bugun test yap ikinci cizgiye bak ondan sonra pazartesi yine test yap bende mesela testim iki gun sonra daha da koyulasti o da cok ise yaradi ve beni de bilgilendirdi koyulastigini gorunce iyi oldugunu dusunerek kan verdim

Alcam 3 5 tane yarında yapcam şimdide yapcam çünkü başıma hiç böyle birşey gelmemişti heycanlandım ufaktan
Testlere güven olmuyor haberin olsun bende bu sabah yaptım baya bir silik çizgi çıktı ama emin değilim bekliyecem bakalım ilk hamileliğim de kaşık ağrım vs vardı son regl olacam ay hiç agrim olmadı şimdi tekrar ağrım var bakalım

Bence bugun test yap ikinci cizgiye bak ondan sonra pazartesi yine test yap bende mesela testim iki gun sonra daha da koyulasti o da cok ise yaradi ve beni de bilgilendirdi koyulastigini gorunce iyi oldugunu dusunerek kan verdim
Ayyyy dua etttt banaa 8gün sonra doğum günüm aşırı heycanlandım test almaya gidicem şimdi

Hayirlisi olsun be kuzum bak ben 4 senedir evliyim bir kere bile hamile kalamadim gezdigim doktor kalmadi ama tuo ve asilamaya karsiyim neyse birtane folik asit var gebelik oncesi adi folattro ben ilk defa 4 sene sonra bu folik asit sayesinde gebe kaldim esine de bol bol keçi boynuzu pekmezi yedir ve sadece inan allah biliyordur zamanini gulum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…