kafana takarsan hamiş olamazsın da nasılllllll

duygu dediğin le uğraşıyorum ama olmadı şimdi bi daha ilgilenicem...

kardelenx bende hepo olur zaten duymuştum o parcaların rahmin iç parcalarının dökülmesi ile ouştuğunu... peki hamile kalmış olsaydım bunların plmaması gerekir di dimi...
test yaptım evde ama pek güvenmiyorum teste...

yok güzelim dert etme kendine hamile değilsin test negatif çıktıysa değilsin kesin.bide adetin yoğun ve uzun sürmüş hamilelk olsa idi lekelenme tarzında az sürerdi canım kafaya takma yoksa kafayı yiyecen sen bu gidişle yada çok merak ediyosan bi jinekoloğa görün canım

ya dr. gidemem şimdi daha ortada bişey de yok... bide biliyomusun okuyorum yorumları nerdeyse herkes jinekolog olmuş. o kadar ayrıntılı yorumlar yapmışlar ki ağzım açık kaldı...

dr. ne hacet bura herkesin cevap bulabileceği biye çok sevdim burayı ben. ve daha dün üye oldum.
sizleri tanımak çok güzel daha şimdiden

tamam da güzelim seni muayene edemiyoruz ama en azından bizler internette araştırdığımız kadarıyla bilgilere sahibiz.senin adetinin neden bu kadar uzun sürdüğünü en iyi doktor anlar muayeneyle.onun iin diyoruz canım

iyi geceler gulum görüşürüz yine bişey olursa birbirimize özel msjlar atarız evet insan burda moral buluyor bir tek ben değilmişim dertli diyorsun çok şey öğreniyorsun hadi byee

tamam duygu yarın devam ederiz...

kardelenx kızma bana. dr. gidebilecek bi durumda değilim o yüzden sizden yardım almaya çalışıyorum.

tamam duygu yarın devam ederiz...

kardelenx kızma bana. dr. gidebilecek bi durumda değilim o yüzden sizden yardım almaya çalışıyorum.

canım sana kızmıyorum üstelik kızmamı gerektirecek bişey yokki ben senin açından dedim canım yardımcı olabiliyosak ne mutlu bize:dance:

walla zahmet olmazsa sorunumu yazdım uzun uzun bi okursan sevinirim...dediğim gibi gidemem dr. walla keyfi değil belki sonra anlatırım neden gidemediğimi

Gulum2505 simdi okudum canim sorunu. Bence hamile degilsin cunku yumurtlama veya dollenme gec olsa bile regl'in yogun bir sekilde gecmez mutlaka 1 veya en fazla 2 gun surer ve o da cok az suruntu gibi kan olur. Bu ay neden adetim boyle degisik ve yogun oldu dersen kadin vucudu cok acayip, her zaman ayni olacak diye birsey yok. Benimkide ayni sekilde. Bir ay hic yogun olmuyor 3 gunde bitiyor oteki ay 6-7 gun suruyor parca parca geliyor falan filan. Yani kisaca bence hamilelik gibi bi durumun yok.

kardelen ben bişey sorayım 2 martta ilişki yaşayıp 14 martta adet gören(8-9 gün çok yoğun) biri nin hamile olma olasılığı nedir tahminen ya da bilgilerinize dayanarak...
bu arada şu an hiç istemiyorum.benim için erken

Bende doktora ha dedigin saat gidemiyorum o yuzden artik kendi kendime cozmeye alistim problemlerimi :) Izmirlisin herhalde bende izmirliyim :)

doktorlar yumurtla doneminde olmadan hamile kalma sansi % 5 diyorlar canim yani cok dusuk bir ihtimal.

ya ben h.sonu evde bi test daha yapıcam onda da tek çizgi cıkarsa kesin değilim diyebilir miyim...
çünkü miğdem hiç bulanmazdı şimdi bulanıyo ve canım hiç yek-mek istemiyo
bu da beni ister istemez şüphe içinde bırakıyo ve eğer hamilelik varsa geç olmadan aldırmak istiyorum asıl derdim bu arkadaşlarım

egerki kesin 2 martta hamile kaldiysan misal daha cikmaz idrar testinde. en azindan 4 haftayi doldurmasi lazim. yani yaparsan negatif cikarsa ona da guvenme. ozel olmazsa canim neden istemiyorsun bebegi? Problemler mi var?

problemlerim var...tahmin edebilirsin hiç açmak istemiyorum o konuları.anlayışla karşılayacağını umuyorum

peki ya 35-40 gün geçtikten sonra kesin çıkar mı evde ki testlerde

problemlerim var...tahmin edebilirsin hiç açmak istemiyorum o konuları.anlayışla karşılayacağını umuyorum

Anladim canim senin hayatin tabiki kimse seninle ilgili olan seylere karar veremez. Sadece onemli bi karar iyi dusun diyebilirim. Bir bebegin dunyaya gelmesi herzaman guzel bisey ama artilarini ve eksilerini sen daha iyi tartarsin. ne diyim canim hayirlisi neyse o olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…