kafana takarsan hamiş olamazsın da nasılllllll

canım çok uykum geldi birazdan yatıcam...Peki şu belirtilerimi tekrar yazayım sende bidaha oku ve bana yorumun söyle

Şimdi söyle açıklayayım en son ilişkimi 2-3 mart gibi yaşadım (((korunarak)))

ondan sonra bir ilişkim olmadı çeşitli sebeblerle…

1. Adet tarihim her ayın 14 dür. Ve bu ayın 14 dünde de yine şaşmadı ve adet oldum ama ilk defa adetim faklı oldu…ilk 4-5 gün çok açık (yani suyla karışık kan gibi) ve çok yoğun geldi sonra 2-3 günde normal kıvamında devam etti nedeyse 2 paket ped harcadım 8-9 gün sürdü toplam

2. Normalde miğdem bulanmazdı bu aralar pek bişey yiyemiyorum ve miğdem bulanıyor

3. Aşerme denilen bişey var sanki bende çünkü çok alakasız şeyler geçiyo aklımdan ve yiyesim geliyo…ama pek de canım cekmiyo bişey yemek

Tamam canim okumustum zaten bunlari. Suanda cok erken oldugu icin birsey soylemek yanlis olur. Bekleyeceksin biraz haftasonu testini yaparsin ve onun sonucuna gore adet tarihini takip edersin. Allah kolaylik versin. iyi geceler sana:a015:

hamile değilsin de diyemiyosun. ama burda herkes eğer adet gördüysen hamile lik diğer aya kaldı diye yorum yapıyo

hamile değilsin de diyemiyosun. ama burda herkes eğer adet gördüysen hamile lik diğer aya kaldı diye yorum yapıyo

canim kesin degilsindir diyemiyorum cunku cok cesitli hikayeler duyuyoruz burda ve cevremizde. Olcagi varsa ne engelleri asar yinede olur falan gibisine ama yani senin hamile olma ihtimalin yuzde 5-10 gibi bisey. birde korunarak iliski olmus yani buyuk ihtimalle degilsindir ama istemiyorsan tedbiri elden birakma takip et diyorum gunlerini.:smiley-cool:

SAOL CANIM YA RAHATLATTIN BENİ..

aslında bence de ihtimal dahilinde değil de. işte su mide bulanmaları ve garip garip şeyler yeme düşüncesi varya. insanı şaşırtıyon.
ama söylim korun ma geri çekme ile oldu ve biliyorum ki bu yöntem pek etkili değil...

ve şunu da eklim eğer hamile olsaydım o kadar uzun bi adet geçirmemem gerekiyor du forum dan öğrendiğim kadarı ile

evet ilk belirti o yani uzun gecen bi adet olmaz diye biliyorum bende. Sana soyle bi ornek vereyim ve bu gercek yani. bi arkadas da senin gibi geri cekme yontemiyle korunuyordu hamile kaldi nasil dersen esinin spermiyle bile degil , hani onceden gelen bi sivi varya saydam o siviyla hamile kaldi doktoru oyle soylemis ama o yumurtlama donemindeymis yani senin gibi sonlara dogru degilmis gunu. Butun bunlar orenk bize canim aklinda bulunsun diye anlattim.

olur mu olur zaten benim korkularımın sebibde bu spesifik örnekler ya... canım çok saol gözlerim kapanıyo yarın bir gün devam ederiz değil mi. kend
ne çok iyi bak

olur mu olur zaten benim korkularımın sebibde bu spesifik örnekler ya... canım çok saol gözlerim kapanıyo yarın bir gün devam ederiz değil mi. kend
ne çok iyi bak

tamam canim bende cikiyorum zaten. hersey gonlunce gore olur insallah. tekrar konusuruz

off offf..nasil takilmaz ki kafaya,etrafta oncaaaaa anne ve bebek varken,,,,

ben artık takmıyorum nasılmı? kendımden cok kötü durumda olan insanlar var onları görüyorum ve halıme binlerce şükredıyorum. bizim dünyaya gelme amacımız herkes biliyorki imtihan ALLAH ım herkesi baska baska dertlerle sınıyor bakalım şükredecekmi yoksa isyanmı edecek evet belkı bize göre hamıle kalamama cok büyük bişey ama etrafımıza şöyle bir baktıgımızda bebegi olupta kendısı saglıklı olmayan veya bebegi saglıklı olmayan okadar insan varki allah gec versin ama güç vermesin canlarım hepımızın hayırlı saglıklı ve uzun ömürlü pıtırcıkları olsun a.s.

arkadaşlar herkes aynı şeyi söylüyor.kafana takarsan hamile kalamazsın....ama nasıl takmıycaz.kimse nasıl takılmayacağını anlatmıyor.bunu aşan varsa yardım etsin lütfen.

ben inaniyorum buna canim benim dr um 3 yildir problem bulamiyordu ve sorun sadece senin beyninde bitiyor dusunme diyordu , esimde bana kiziyordu tamam diyordum dusunmicem ama olmuyordu insan ister istemez heran aklinda oluyordu , iliskiden sonra su pozisyonda yatim diyordum hemen,
ama subat ayinin son 2 haftasi tasinma telasi icinde gecti ve okadar yorgunluk ve karisiklik icinde ben hamile kalmisim hemde iliskiden sonra hicbir yatis pozisyonu yapmadan suan 6 haftalik hamileyim insallah allahim isteyen herkese nasip etsin bizlerede saglikli hamilelik icin yardim etsin.
yani canim kafani dagatacak bir meskale bul dr um hep soyluyordu ben inanmiyordum ama gercek oldu suan , inan buna sende.

arkadaslar slm herkese..bende kısaca bahsedeyım kendımden.
yaklasık 10 ay kadar yasmin kullandım.sonra yıne 10 aya geldık nerdeyse korunmuyoruz ve bı sonuc alamadık.doktor kontrollerını yaptırdık hıcbır sorun yok.cok sukur.ama korunmayı bıraktıgım aydan sonra acayıp kafama taktım.her ılıskı artık gorev halıne gelmıstı sankı.yok pozısyon su olsun yok su kadar saat yatmam lazım vs. neler neler.sonra baktım cok gerılıyorum adet olunca acayıp uzuluyodum.boyle gıtmez dedım ve gecen aydan bu tarafa hıc dusunmuyorum esımede hıc konu yapmıyorum cunku onuda yıpratıyodum.sımdı ıs degısıklıgım var bakalım hayırlısı hatta hayırlısı olmus ınanın allah tam zamanında verıyo zaten mesela o kadar kontrol yapıldı hıc demıre bakılmamıstı bu hafta tıroıd kontrolu ıcın gıttıgımde demır depolarım bos cıktı sımdı ılac kullanıyorum yanı bu arada olmamasında da bı hayır varmıs.sakın olun stres yapmayın allah her ısteyene verır ınsallah.sevgıler.

bubuş umarım demir takviyesinden sonra muradına erersin... allah hepimizin gönlüne göre verirde bu stresten kurtuluruz

kızlar birde şunu deneyin.adetinizi paşalar gibi görün ve bittikten sonra;
TAMAM BU AY HİÇ BİRŞEY UYGULAMICAM.NE ATEŞ ÖLÇMEK.NE YUMURTLAMADA İLİŞKİYE GİRMEK,NE ŞU POZİSYONDA YATMICAm...ve en önmeli olan arkadaşlar bunu bence eşinizenede danışın kesinlikle bebek için ilişkiye girmeyin istesdiğiniz zaman olsun...BENCE..
VALLAH BEN AYNEN BUNLARI UYGULADIM VE O AY HAMİŞ KALMIŞTIM AMA TABİ SONUÇ MALESEF BEBEĞİMİ TUTAMADIM.ASLINDA GERÇEKTEN BEBEK SABİHİ OLMAK O KADAR KOLAY Kİ.AMA DÜŞÜNMEYUİNCE.BENCE EN AZINDAN YAPMAYA ÇALIŞIN SADECE BİR AY DENEYİN ZORLAYIN KENDİNİZİ.İLİŞKİDEN SONRA ACABA KALMIŞMIYIMDIR DEMEYİN.
KISLAR BEN HAMİŞ KALDIĞIM AYSADECE 4 VEYA 5 KEZ İLİŞKİMİZ OLDU.VE O AY KALMIŞTIM.

Kızlar çok stres yapıyosunuz yapmayın (demekle olmuyo ama) bakın dünyada ne kadar kötü durumda olan ne hastalıkla uğraşanlar var. onları gözünüzün önüne getirin. sudenazzın açtığı beni ağlatan hikaye başlığındaki yazıyı okuyun lütfen. çok zor ama kendinizi böyle yaparak huzursuz ediyosunuz. unutmayın ne yaparsanız yapın. Allah isterse oluyo herşey. bunlar kader kısmet arkadaşlarım. bigün mutlaka olucak sizde bebeklerinizi kucağınıza alıcaksınız inşallah. her gece dua ediyorum allah olmayan herkese versin yarabbim.

bubuş umarım demir takviyesinden sonra muradına erersin... allah hepimizin gönlüne göre verirde bu stresten kurtuluruz

inşallah cnm su anda cok acelem yok zaten allah ne zaman ısterse o zaman olacak.o buhranlı donemlerı atlattım.sımdı uzun vadede calıstıgım gunlerden bırıkım yapmaya calısıyorum hamılelıgımde ve dogumda rahat etmek ıcın cunku hamıle kaldıktan sonra bıde bu stres baslıyo nerde dogurcam hangı doktora gıdıcem ay cok pahalı bılmem ne ıste o yuzden ne bırıkım yapsam kar.allah sızlerınde gonlune gore versın.

çok sağolun arkadaşlar.inanın çok yardımcı oldunuz.insanın kendini anlayan birileri olduğunu görmesi bile çok rahatlatıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…