Kafamızda Soru İşareti Olarak Kalan Dini Sorular?

aleyküm selam canım iyiyim işlerimi kolaylaştırdım canım çok şükür bugün de Kuran okuyayım diyorum sen nasılsın canım işler nasıl yoğun mu?

şimdiden Allah kabul etsin inşallah ablacım
çok şükür işler ramazan nedeniyle biraz daha sakin
yöneticiler biraz daha anlayışlı daha ne olsun :)

şimdiden Allah kabul etsin inşallah ablacım
çok şükür işler ramazan nedeniyle biraz daha sakin
yöneticiler biraz daha anlayışlı daha ne olsun :)
ay ALLAH RAZI OLSUN anlayışlı tek ramazanda oluyorlarsa yazık ne yapacaksın hep bir sıkıntı olur ama Rabbim hayırlı etsin çalışma hayatını canım inş amin...
bak sana link atacağım eşim de bana hep ondan dinle Kuranı der adam çok güzel okuyor çok da ünlüymüş rahmetli..adı
ABDULBASİT ABBUSSAMED

ay ALLAH RAZI OLSUN anlayışlı tek ramazanda oluyorlarsa yazık ne yapacaksın hep bir sıkıntı olur ama Rabbim hayırlı etsin çalışma hayatını canım inş amin...
bak sana link atacağım eşim de bana hep ondan dinle Kuranı der adam çok güzel okuyor çok da ünlüymüş rahmetli..adı
ABDULBASİT ABBUSSAMED

Amin ablacım el işi işte ne kadar iyi olabilirki bugünümüze şükürler olsun :)

hemen bakayım ablacım..

Hayirli-Cumalar-3.jpg

Hakkında hayırlısı olsun canım
olmasında da olmamasında da vardır bi hayır
bizim için çizilmiş bir yol yazılmış bi kader var
ne kadar üzülürsek üzülelim olmayacaksa olmuyor

Allahım anneciğine şifalar versin
önce sağlık sonrası zaten olacağı varsa oluyor :)
evte arkadaşim bu konuda bildiğim şeyler size bildırecem: kuran okuyabılırsın. abdest yoksa bile kafan açıksa bile yeterkı dokunmıceksın kuran harıfları. perıod olursan bile dinleyebilirsın kurana dokunmadan.
olacağı varsa oluyor, eğer kotu olacaksa dua edelım ıyı ve hayırlı olsun için. kadarı hiç bi şey değiştermıyor yalnız dua. boyle bı hadis var:halay:

esma lar ı misal ya vedud diye i yoksa ya vedud celle celalühü diye mi okumak gerekiyor

Herkese merhaba arkadaşlar. Kadınlar zaruret halinde bir hayvanı kesebilir mi? Şöyle ki , geçen hafta köydeydik denize yakın bir mahal. Kesileceğini düşünen küçük bir dana (yengemlere ait) kaçıp suya girdi. Haliyle kızlar peşine verdik ve suda kalacak değil ya Aksi halde boğulma telef olma riski var. Kız kıza (altı kişi) el birliği ile sudan çıkarıp zaptedip kesiverdik.

X