Kafamdaki sorularımın cevapları?

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür edrim burda sizinle paylaşmamış tattışmamış olsaydım bu gerçekleri öğrenmeyecktim ve içim içimi kemirecekti...Daha çok küçüğüm ama saçlarım beyazladı....Beni bu hale getirenler utansın.....

canım kardeşimmm,
diğer konunun okumuş acını en az sen kadar hissetmiştim emin olabilirsin...
canım benimm ahirette sırtlarına öle bi yük aldılar ki,masum bi genç kızın ahını,hakkını aldılar..
ama bi kapıyı açıp diğerini kapıyan Rabbim sana mükemmel bi eş nasip etmiş ve dilerim çoook mutlu olursunuz ve bu mutluluğu hayırlı bi ewlatla da taçlandırırsınız...
yalnız şunu demeden de geçemiyeceğim.baban da ne kadar namusluymuş hem annenden şüpheleniyor hem de nişanlıyken ilişkiye girebiliyor...allahım ona hildayet versin inş!sana da çok mutlu her iki cihan saadeti nasip etsin canım.seni çok öpüyorum gülüm...a.s.

canım kardeşimmm,
diğer konunun okumuş acını en az sen kadar hissetmiştim emin olabilirsin...
canım benimm ahirette sırtlarına öle bi yük aldılar ki,masum bi genç kızın ahını,hakkını aldılar..
ama bi kapıyı açıp diğerini kapıyan Rabbim sana mükemmel bi eş nasip etmiş ve dilerim çoook mutlu olursunuz ve bu mutluluğu hayırlı bi ewlatla da taçlandırırsınız...
yalnız şunu demeden de geçemiyeceğim.baban da ne kadar namusluymuş hem annenden şüpheleniyor hem de nişanlıyken ilişkiye girebiliyor...allahım ona hildayet versin inş!sana da çok mutlu her iki cihan saadeti nasip etsin canım.seni çok öpüyorum gülüm...a.s.

Çok çok çok teşekkür ederim Allahım sizede ömür boyu mutluluk versin....

çok üzüldüm senin adına. Allah sabır versin, evliliğin güzel gider de unutrusun inşallah o günleri

üveyde olsan özde olsan bu saatten sonra ne değişebilirki üstelik evlisinde

bence böyle konulara takılma başın ağrır :teselli:

çok üzüldüm senin adına. Allah sabır versin, evliliğin güzel gider de unutrusun inşallah o günleri

üveyde olsan özde olsan bu saatten sonra ne değişebilirki üstelik evlisinde

bence böyle konulara takılma başın ağrır :teselli:

İnşallah ama insanın iinde derin bir yra bırakıyor eşim bana geçmişimi unutturmak için elinden geleni yapıyor bide bebeğim olup onu kucağıma aldımmı umrumda değil dünyagamyoncuiremsu

Canım burası paylaşım sitesi.Birbirimize destek için burdayız bir bakıma.Ama silmişsin konuyu bilmiyorum.Yardımcı olayım diye girdim ama silmişsin.Bence kapattır konunu.Ya da yazdığını silme.

X