Kafamda deli sorular 1 yıldır 😅denemedim yol kaldımı merak ediyorum

Bence esiniz de bı muane olsun onda da bı problem yoksa biraz daha sabırla bekleyebilirsiniz yok çok bekledik diosanz da yavaş yavaş tedavilere başlanabilir.
Doğal olarak da avokadoyu tavsiye ederim günde yarım avokado 🥑 ben etkisi olduğuna inanıyorum ya 😌
Eşim için daha doktora gitmeyi düşünmedik açıkcası erken diye yada gitmelimişim al işte yine bir soru işareti kafamda

Rica ederim ❤️ ben de bu yoldan geçtiğim için kaygını, stresini, üzüntünü anlayabiliyorum. Beni de bu yollardan geçmiş kadınlar anlıyor diye hissederdim.
Ama dediğiniz gibi yapıcam türkiyeye geldiğimde kısmetse koşa doktora gidip tüm testlerimi isticem ❤️

Bence esiniz de bı muane olsun onda da bı problem yoksa biraz daha sabırla bekleyebilirsiniz yok çok bekledik diosanz da yavaş yavaş tedavilere başlanabilir.
Doğal olarak da avokadoyu tavsiye ederim günde yarım avokado 🥑 ben etkisi olduğuna inanıyorum ya 😌
Avokadonun nasıl bir etkisi var acaba ?

Yaşınız kaç acaba birde ne kadar süreden sonra doktora gitmeye karar verdiniz
Ben 38 yaşında evlendim. 2-3 ay deneyince boşa kürek çekmeyelim dedim doktora gittik.
Bütün testlerimiz yapıldı. Eşimde sadece ileri hareket biraz düşük çıktı. Ama denemeye devam edin doğal yolla çocuğunuz olur dediler. Birkaç ay daha deneyince artık tüp bebeğe başladık. 39 yaşında başladım 8 aydır tedavideyim. 40 oldum. Tüp bebek hem yıpratıcı, hem zorlu bir süreç. Dilerim gerek kalmaz sizin 💕

Ben 38 yaşında evlendim. 2-3 ay deneyince boşa kürek çekmeyelim dedim doktora gittik.
Bütün testlerimiz yapıldı. Eşimde sadece ileri hareket biraz düşük çıktı. Ama denemeye devam edin doğal yolla çocuğunuz olur dediler. Birkaç ay daha deneyince ben artık tüp bebeğe
Anlıyorum mantıklı olanı yapmışsınız en doğru karar bu olsa gerek

Bütün testlerimiz yapıldı. Eşimde sadece ileri hareket biraz düşük çıktı. Ama denemeye devam edin doğal yolla çocuğunuz olur dediler. Birkaç ay daha deneyince artık tüp bebeğe başladık. 39 yaşında başladım 8 aydır tedavideyim. 40 oldum. Tüp bebek hem yıpratıcı, hem zorlu bir süreç. Dilerim gerek kalmaz sizin 💕
Umarım gerek kalmaz böyle birşeye ama kaldı diyelim mesela böyle bir tedavı için ne kadar süre gerekiyo

Anlıyorum mantıklı olanı yapmışsınız en doğru karar bu olsa gerek
Evet. doktor benim ısrarıma dayanamadı. Sen de haklısın yaşın var dedi ve beni tüp bebeğe yönlendirdi. Tüp bebek doktoru tüp bebek yapmak istemedi🙈 Hocam yıprandım ben dedim. Haklısın, vakit kaybetmek istemiyorsun başlayalım dedi. Böylece başladık.

Evet. doktor benim ısrarıma dayanamadı. Sen de haklısın yaşın var dedi ve beni tüp bebeğe yönlendirdi. Tüp bebek doktoru tüp bebek yapmak istemedi🙈 Hocam yıprandım ben dedim. Haklısın, vakit kaybetmek istemiyorsun başlayalım dedi. Böylece başladık.
Doktoru bile kararından değiştirmişsin maşallah 🥰

X