Kafam yine karıştı...

ben_ben_ben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008
30
0
38
Herkese merhabalar....Ben yıllar önce birini seviyordum ama o istemedi.Konu öyle kapandı.2 gün önce bir mesaj atmış.Benimle cesaret edemediği için konuşamamış ve özür diliyor.Biliyorum benimle ilgili herhangi bir düşüncesi yok hala sadece bir vicdan azabıyım.Ama bu mesaj bile eski defterleri yeniden açmaya yetti. Nasıl kurtulacağım ben bu durumdan.Bana yardım ederseniz çok sevinirim.Herkese sevgiler...

eskı defterlerı neden acmak ıstemıs acaba beyfendı
canım adama kesın net cızgı cekersen senın ıcın konuyu kapatmak daha kolay olur.
bunun harıcınde neden vıcdan azabıyım dıosun bılmıyorum verdıgın bılgıler cok az ama sen oyle dıyosan oyledır.

Bunda kafana takılacak bence birşey yok!madem diyorsun vicdan meselesiyim diye daha neyi düşüneceksin ki...acınacak insanım diye mi ona hak mı vereceksin canım anlamadım gitti ya ...
Bence takma kafana 2 yıl geçmiş ve canı sıkılmış olmalı ki nedensiz aramış seni ...daha fazla üzülmek istemiyorsan kafana takma ve cevap bile verme..
Giden gitmiştir canı sağ olsun ,senden uzak allaha yakın olsun canım....
Giden öldü başımız sağolsun ..kalan sağların canı sağolsun bize yeter...
Demi tatlım?

sadece vicdan azabı olduğunu düşünmüyorum
yaşadıkça başkalarını tanıdıkça senin kıymetini anlamştır belkide
eğer ona geri dönersende sana çok değer vericeğini düşünüyorum
bi şansı hak etmiyor mu ki
bi dene derim ben
hem sen aklındaki soru işaretlerinin yanıtlarını almış olursun
hem kimbilir belkide çok mutlu olucaksın
hayırlısı

Vicdan azabı derken onu kastetmemiştim. Sanırım beni kırdığının yeni farkına vardı ve onun için özür dilemek istemiş.Keşke hiçböyle bir şeye kalkışmasaydı çünkü çok zor kapatmıştım bu konuyu ve yeniden aklıma girmeyi başardı.Ama niye bu kadar zaman sonra böyle bir şey yaptı bu bende değişik bir duygu yarattı..

sadece vicdan azabı olduğunu düşünmüyorum
yaşadıkça başkalarını tanıdıkça senin kıymetini anlamştır belkide
eğer ona geri dönersende sana çok değer vericeğini düşünüyorum
bi şansı hak etmiyor mu ki
bi dene derim ben
hem sen aklındaki soru işaretlerinin yanıtlarını almış olursun
hem kimbilir belkide çok mutlu olucaksın
hayırlısı
canım benim iki yıl aradan sonra bu kadar kolay teslim olacaksa eğer zaten hemen sıkılır bence eğer ki gerçekten kıymetini anlamışsa ben_ben_ben_ ne yaparsa yapsın o deli divane olup peşinden ayrılmayacaktır...
Eğer afra tafra,naz kapris yapıta usanmazsa yüz vermediğinde hala seni istiyorsa tamamdır iş ama bunca zamandan sonra bu kadar kolay teslim olmak bence sadece iyi niyetlilik olur ki bu kadar iyi niyetli olmak niyetini bilmediğimiz insana çok fazla olur....
Süründür,ez,dağıt ve derbeder etmeden onu asla evet deme?

Arkadaşlar çok teşekkürler yorumlarınız için ama bana yapılan bir teklif yokki. Sadece özür diliyor. Benim anlayamadığım neden yıllar sonra böyle aklına geldiğim.Neden!!

Arkadaşlar çok teşekkürler yorumlarınız için ama bana yapılan bir teklif yokki. Sadece özür diliyor. Benim anlayamadığım neden yıllar sonra böyle aklına geldiğim.Neden!!

bence bunu dırek ona sorsan daha ıyı olur unutulup gıtmıs bısı ıcın neden sımdı ozur dılyosun de acıkca.

canım benim iki yıl aradan sonra bu kadar kolay teslim olacaksa eğer zaten hemen sıkılır bence eğer ki gerçekten kıymetini anlamışsa ben_ben_ben_ ne yaparsa yapsın o deli divane olup peşinden ayrılmayacaktır...
Eğer afra tafra,naz kapris yapıta usanmazsa yüz vermediğinde hala seni istiyorsa tamamdır iş ama bunca zamandan sonra bu kadar kolay teslim olmak bence sadece iyi niyetlilik olur ki bu kadar iyi niyetli olmak niyetini bilmediğimiz insana çok fazla olur....
Süründür,ez,dağıt ve derbeder etmeden onu asla evet deme?

evet haklısınız gerçektende şimdi böyle okuyunca çok doğru geldi banada çok haklısınız
ama ne bileyim ben istiyorum herkes sevdiğiyle beraber olsun mutlu mesut yaşasın
arada tatsızlıklar oldumu üstü kapatılsın kalındığı yerden devam edilsin diye yazdım ama
evet niyetini bilmediğimiz insana yapılmaz sanırım tabi bunlar nasıl insanlar var düşününce:1no2:

Herkese bir şans vermek için başlamıyoruz değil mi her yeni doğan güne... Bırakalım da biraz bize dönsün artık aşkın tılsımları... Bu kadar kolay olmamalı bir insanı anlamak yada anlamını yitirmek...
Insan birisi hakkında eğer birşeyler duymak ,bilmek,öğrenmek istiyor ise ben kimselere değil sadece kendine sormalı ve sadece onunla yaşayarak anlaşılır olduğunu öğrenmeli...
Saygı ve sevgilerimle benim nacize fikrim bu mutluluk sizinle olsun daima....

arkadaşlar çok teşekkürler yorumlarınız için ama bana yapılan bir teklif yokki. Sadece özür diliyor. Benim anlayamadığım neden yıllar sonra böyle aklına geldiğim.neden!!
onun anlatamadığı şeyi yada senin anlayamadığın şeyi keşke ben sana anlatmak istediğim şekilde anlatabilseydim....
Sadece kararlı sakin ve yavaş yavaş hareket et... Bir insanı geçen 2 yıl aradan sonra anlamak değil yaşayarak tanımak ve kendini tanıtması için bence ezici darbelerle aklı ne kadar başında yada özrü ne kadar gerçekçi diye anlamak için kolay şans vermemek yada bu konuyu detayına inmeden kendini sıkıntıya sokmadan umrunda değilmiş gibi davranman gerekir...
Erken hareket edersen eğer yada atlarsan diim tabiri caizse ya sonra.......?

aradığı için ufak bi kafa karışıklığı buı bence..
aramalara devam etmezse seninde hafızamda fazla yer kaplamayacak bana göre

X