kafam karıştı yardım üstüne görme?

mgte_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2011
3
0
Merhaba kızlar.Adetim normale göre az geldiği için hamilelikten şüphelendim(halk arasında üstüne görme diye adlandırılan durum yaşanabilir belki diye) ve adet bitiminin ertesi günü Acon gebelik testini uyguladım.2 test yaptım ve ikisi de negatif çıktı.üstüne görme olsa test pozitif çıkar mıydı hemen bitiminde yoksa tekrar başka bir test almam gerekir mi?

bence hamile olsaydın çıkardı canım.belki mevsimsel değişiklikten öyle olmuştur.bidahaki aya inş.üstüne görmeyi yaşayan arkadaşım var onun testi hemen pozitif çıkmış zaten kanda da çıkmış sonra.inş sen ve bekleyen herkes en yakın zamanda hayırlı haberi alırız

cevap verdiğin için teşekkür ederim canım.Amin,Allah isteyen herkese doğru zamanda sağlıklı çocuklar nasip eder inşallah. bir de forumda okumuştum,test yaparken kapta idrarda beyaz incecik parçacıklar görülmesi hamilelikte oluyor diye söyleyenler olmuş.karşı çıkanlar da olmuş tabii.benim de dikkatimi çekti birkaç ufak parça benim de gözüme çarptı.ama adet sonrası süreçten de kaynaklanıyor olabilir belki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…