Kafam karıştı estradiol yüksekliği

Tekrar gittim doktora bu ay erken adet oldum ilk adetimin üstünden 16 gün geçmişti çok şükür daha iyi durumlar kistim yoktu çatlamayan yumurta çatlamıştı klomen verdi bugün başladım bide argifertil önerdi onu sipariş ettim.klomen kullanırken hayıt çayı aslanpençesi çayı filan içsemmi bende onda kararsız kaldım.bu çayları içtim fsh 14den 10a düştü çok şükür.adetimin erken gelmesini soğan kürünü bağladım
Medhaba benim de catlayamayan yumurta kistim vardi geçen ay gitmiştim doktora
Adetin 5.günü yapıldı test e2 benim 46 cıktı.
Sizin kist yok oldu mu acaba ? Yeni mi öğrendiniz kisti ? Bir de adet gecikmesi yaşadınız mı benim 52 gün oldu adet olamadim

Estadiol normal gibi 7 günü geç baktırmışsin yumurtlama günü bakılan estradiol 700 kadar çıkabilir buda yumurtanın kalitesini gösterir
Ben ovülasyon testi ile takip yapıyorum bu hafta Salı günü pik gördüm perşembe günü estradiol baktırdım 57 çıktı. Yumurtlama günü yapılması gerekiyormuş acaba geç mi yaptırdım yoksa yumurtam kaliteli olmadı mı? 🥹

Ben ovülasyon testi ile takip yapıyorum bu hafta Salı günü pik gördüm perşembe günü estradiol baktırdım 57 çıktı. Yumurtlama günü yapılması gerekiyormuş acaba geç mi yaptırdım yoksa yumurtam kaliteli olmadı mı? 🥹
Estradiol pik gôrdügünüz aynı gün içerisinde baktırmaz gerekir ki doğru sonuç alın yumurtalardan sonra bakınlan estradiol doğru sonuç vermez emin olamayız pik gôrdügümüz gün de 180,190,200 ve üzeri olmalıki yumurta kaliteli diyebilelim

X