Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kafam çok karıştı yarıdm istiyorum 23 günnüm var:(

merga

Guru
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2011
217
1
porselen makyajı başkka gitiğim kuaför tavsiye etmedi ...pütür pütür oluyor dedi anlamadım gittii..bir sürü kat bişwey sürüyormuş...yarıdm isityorum

walla ben düğünümde porselen yaptırdım hiç de pütür olmadı o beceremiyor demekki:63:

Bence Türkiyede'ki en iyi fondotenlerden 1.si Kanebo sensai fluid foundation;
çünkü hem nemlendiriyor hem koruyor hem de ınanılllllllllllmaz derecede dogal duruyor.
Sürüp de dışarda gezince işten anlayan çakal kardeşler hemen soruyorlar durdurup
bu nasıl birşey diye cıldıne ne yaptın dıye,
aldıkları yanıt fondoten olunca sasırıp kalıyorlar
cunku yok gibi ama leke vs.
ne varsa yok edıyor muhtesem bır urun ben her turlu kozmetık denemıs bırı olarak.
(Estee Lauder,Dior.... Clinique .... yani ne ararsan hem pahalı hem dermo kozmetıklerden de denedım ama hıcbırınden bunun kadar memnun kalmadım)

Bayanlar fıyatı 112 tl ıdı ben aldıgımda ama heryerde satılmıyor bazı Boynerlerde(hepsınde degıl)
ve ankamall dekı sevıl'de var renk secımıne dıkkat !!

kullandığı malzeme porjolen makyaj malzemesi değildir çünkü. fiatı ucuzsa bil ki kalitesizdir. ben yaptırmıştım harika duruyor ciltte. her kuafördeki porselen makyaj orjinal değildir dikkat et. çünkü onların tek bir farı 80-100 tl den başlar. ve su bazlıdır.

Bence Türkiyede'ki en iyi fondotenlerden 1.si Kanebo sensai fluid foundation;
çünkü hem nemlendiriyor hem koruyor hem de ınanılllllllllllmaz derecede dogal duruyor.
Sürüp de dışarda gezince işten anlayan çakal kardeşler hemen soruyorlar durdurup
bu nasıl birşey diye cıldıne ne yaptın dıye,
aldıkları yanıt fondoten olunca sasırıp kalıyorlar
cunku yok gibi ama leke vs.
ne varsa yok edıyor muhtesem bır urun ben her turlu kozmetık denemıs bırı olarak.
(Estee Lauder,Dior.... Clinique .... yani ne ararsan hem pahalı hem dermo kozmetıklerden de denedım ama hıcbırınden bunun kadar memnun kalmadım)

Bayanlar fıyatı 112 tl ıdı ben aldıgımda ama heryerde satılmıyor bazı Boynerlerde(hepsınde degıl)
ve ankamall dekı sevıl'de var renk secımıne dıkkat !!

hımm mesaj etkileyici..tebrik ederim...doğru sevile gidiyorum ben o zaman..arkadaşım profesyonel makyaj uzmanı bana cryolan kullanmamı tavsiye ediyor ama günlük için anlattığına göre ağır ama müthiş bi ürünmüş..bu ikisini deneyip kararımı yazacağım..ama düğün makyajında ben cryolan derim....

ben günde kaç tane makyaj yapıyorum iyi bir ürün istiyorsanız kryolan yada m.a.c tercih edin piyasada yada internette çakmaları var kendi shoplarına gidip deneyin.her ürün porselen makyaj ürünü değillllllll

ben günde kaç tane makyaj yapıyorum iyi bir ürün istiyorsanız kryolan yada m.a.c tercih edin piyasada yada internette çakmaları var kendi shoplarına gidip deneyin.her ürün porselen makyaj ürünü değillllllll

Bence de mac tercih edin canım. Benim ailem de hep porselen yaptırdı. Hatta kınada yaptıran bi akrabam olmuştu cildi çok güzeldi ama kuaförün tavsiyesiyle yaptırdı, porselen makyaj olduğu belli olmuyor. Ama pütür pütür de olabilir kişiden kişiye üründen ürüne değişir. Sen en iyisi makyaj provası yaptır, porselen makyajı sevmezsen değiştirirsin :)

X