Kafam Çok Karışık...

cnn54

Özlemimsin...
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
528
2
Merhabalar bugün arkadaşımın çok met ettiği kahve falı bakan birine gittik adamın her sölyediği doğru diyodu arkadaşım herşeyi biliyo dedi bende merak ettim gittim kapadım fincanı bana söylediklerinden bazıları doğruydu ama öyle bişey dedi ki çok kafam karıştı ben 2,5 senedir sözlüyüm kendi aramızda sözlendik birbirimizi çok seviyoruz bazı sorunlar var ama yine de mutluyuz adam bana sen sevgine sımsıkı sarılmışın ama karşılığını alamamışın dedi...
Bende hayır ben karşılığını alıyorum dedim o da aldığını zannediyosun ve aradığını bulduğunu düşünüyosun dedi çok kafam karıştı...
Belki saçma sonuçta bi fal ama adam herşeyi biliyo ve şimdiye kadar da hiç yanılmadığını söylüyo arkadaşımın bi önceki akşam ağladığını bile bildi...
Gerçi bana söylediklerinin bazısı doğruydu ama ya bilmiyorum ben çok kötü oldum...:KK43: :KK43:

varmı öyle saçmalık canım yaa!
geleceği allahtan başka kimse bilemez!
bak seni kötü etkilemiş sence falcı şahıs sana zarar vermiş biri olarak ne kadar güvenilir?
allah herkesi eşit yaratmıştır kimseye üstün özellikler vermemiştir. böyle fallara ve insanlara inanarak gerçekten yazık ediyorsunuz!!

bak güzelim fala inanma falsızda kalma demişler :kahve:

ama şunu unutmaki herşeyi bilen gören ALLAH başkası değil o adam sadece bir ALLAHın yarattığı kuldur adam sana vaden dolmuş kalk şu camdan atla ölmen lazım dese o camdan atlayıp ölecekmisin sadece o adam dedi diyemi:nazar:

güzelim aklını başına al herşey falda görülseydi bilinseydi o zaman neden bu dünyada o kadar mutsuz hasta aç insan var hepsi bakdırsın bir fal kurtarsın hayatını o zaman:roflol:

boş işlerle uğraşma aklını böyle şeylerle bulandırma güzel kardeşim herşeyi bilen ALLAHdır başkası değil hayırda ALLAHdan şerde ALLAHdan o kadar çok biliyorsa o adam o zaman şu son lottoda kendi tutdursunda zengi olsun herşeyi biliyor ya:nazar:

umarım en kısa zamanda etkisini atarsın üzerinden..

sevgiler saygılar herşey gönlünce olsun..

Sen beni güldürdün Allah da beni güldürsün şekerim, seni de tabii...

Bu kadar kafana takma güzelim...
Allah' tan başka kimse geleceği göremez....
Hem ne demişler fala inanma falsız da kalma....
Sıkma canını :nazar:

a.s.
varmı öyle saçmalık canım yaa!
geleceği allahtan başka kimse bilemez!
bak seni kötü etkilemiş sence falcı şahıs sana zarar vermiş biri olarak ne kadar güvenilir?
allah herkesi eşit yaratmıştır kimseye üstün özellikler vermemiştir. böyle fallara ve insanlara inanarak gerçekten yazık ediyorsunuz!!

çok doğru yazmış.
fala inanma falsız kalma safsatasına bi daha uymazsınız böylece. gitmişsiniz ve cezanızda psikolojinizin bozulması olmuş. herşeyin tek hakimi Allah. senin kalbinin de. şirk koşma bi dha ona. hoşçakal

islamda fala yer yok zaten arkadaşım PEYGAMBER efendimiz geleceğimizi göremezken kendini bilmez insanlar nasıl görsün..
ve sen bu saçma sapan şeylere inanıyosun ve kendini üzüyosun.. tamam eğlencesine baktırıyosan baktır ama etkileneceğini düşünüyosan neden baktıryosun.. bence ne kendini nede sevgilini bu konuda üz...a.s.a.s.

ney Allahım yaa..
ya hayatım bu ipsiz sapsız falcıların dedikleri olaydı ben çoktan ölüydüm..
yapma Allahaşkına yaa..

Hepinize çok teşekkür ederim gerçekten içimi rahatlattınız bende kendi kendime alt tarafı bi fal dedim ve zaten sözlüme de ben güveniyorum sevgisine inanıyorum çünkü sevmediği birini 2 sene oyalıcak biri değil çok ağır başlı ama yine de kafam takıldı hemen inanırım çünkü o tür şeylere çok sağolun Allah herşeyi gönlünüze göre versin...:Saruboceq:

inanma böylelerine resmen şarlatanlık bu başka birşey değil

Kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi.Madem bu adam her şeyi biliyor da kendine çare bulabiliyor mu acaba?
Takmayın böyle lafları.Takıp da incir çekirdeğini doldurmayacak,uyduruk bir iki laf için bozmayın ilişkinizi.Hele falcı böyle dedi deyip,gidip de sevgilinize çatmayın.:nazar:

Bu zavallı mahlukat madem her şeyi biliyor lotoyu tuttursun da görelim. O kadar fazla para veriyor tuttursun keyfine baksın.
Böyle soytarılara inanmayın lütfen, hangi yüzyılda yaşıyoruz. Biraz mantıklı olun, her şeyi bilen adamın falla işi ne şimdiye kadar köşeyi dönerdi. (toto, loto, piyango vs. )

Ewet haklısınız inanın çok etkilenmiştim çünkü en zayıf noktam ilişkim...
Bana cevap verdiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim...
a.s. a.s.

Son düzenleme:
böyle şeyler saçmalıktan başka bişey değil...
gaybı ancak allah bilir...
sonuçta o falcı dediğiniz kişide allahın kulu değilmi sonuçta...
üzmeyin tatlı canınızı...

Bir hadiste okudum yanlış hatırlamıyorsam;
Falcılar doğru şeyler de söyler ama araya da kırk yalan atarlarmış...Böylece insanların içine vesvese verirlermiş...
Ben de bu yüzden bu yaşıma kadar hiç falcıya gitmedim, gitmeyi de düşünmüyorum...

Bir hadiste okudum yanlış hatırlamıyorsam;
Falcılar doğru şeyler de söyler ama araya da kırk yalan atarlarmış...Böylece insanların içine vesvese verirlermiş...
Ben de bu yüzden bu yaşıma kadar hiç falcıya gitmedim, gitmeyi de düşünmüyorum...

Hem de ne vesvese siz olmasaydınız kendi kendimi yiyip bitiricektim... Saçma geliyo ama etkilenmiştim gerçekten...

arada herkes kahve falı bakar.bunlar atmaca olur genelde.bi fala inanıpta aklını hiiiç bulandırma.sen o an adama deseydin kocamdır o diye o da sana evet kocan kocan derdi.ki sözlüsün.bazen tuttururlar işte doğruyu.işimiz falcıya kaldıysa yandık.unut adamın dediklerini de.

Bazı insanlar negatif elektrik yayarlar.İnsanın pozitifliğini Alırlar.

Bu falcıda sizin pozitifliğinizi almış negatife çevirmiş.

Zamanla geçer inanmayın.

cnm konuyu görünce bian kendimi gördüm bundan 2/3 ay önce bende bi falcıya gitmiştim bana da aynı senn dediğin gibi bişey dedi ve ben inanamadım hatta sevgilimin ailesi beni istemiomş falcının dediğine göre ama onlar bana çok içten ve samimi davranıolardı şimdide ole tabi içime bi şüphe oturdu ama arkadaşıma şimdiki sevgilin senn kısmetinde yok demişti ama şuan o arkadaşım evli hemde mutlu Allah bozmasın.. bidaha gitme falcıya bak ben akıllandımmkaydirigubbakcemile3

Merhabalar bugün arkadaşımın çok met ettiği kahve falı bakan birine gittik adamın her sölyediği doğru diyodu arkadaşım herşeyi biliyo dedi bende merak ettim gittim kapadım fincanı bana söylediklerinden bazıları doğruydu ama öyle bişey dedi ki çok kafam karıştı ben 2,5 senedir sözlüyüm kendi aramızda sözlendik birbirimizi çok seviyoruz bazı sorunlar var ama yine de mutluyuz adam bana sen sevgine sımsıkı sarılmışın ama karşılığını alamamışın dedi...
Bende hayır ben karşılığını alıyorum dedim o da aldığını zannediyosun ve aradığını bulduğunu düşünüyosun dedi çok kafam karıştı...
Belki saçma sonuçta bi fal ama adam herşeyi biliyo ve şimdiye kadar da hiç yanılmadığını söylüyo arkadaşımın bi önceki akşam ağladığını bile bildi...
Gerçi bana söylediklerinin bazısı doğruydu ama ya bilmiyorum ben çok kötü oldum...:KK43: :KK43:

ay inanmıyorum yaa bi falcının dediğine bakıp ağlıyosun
Falcı genç birimiydi:)

X