Kafam Çok Karışık...

inanmayın böyle saçma sapan şeylere yaaa:kızgın:

zamanında bende herkezin herşeyini bildiğini söyledikleri bi falcıya baktırmıştım
kadın bana şuanki eşimle evlenemicemi beni aldattığını yatağını bi başka biriyle paylaştığını felan fırt bi dünya abuk subuk şeyler söylemişti
bi tane şey doğru çıksaydı bari
safsata hepsi :nazar:

Öyle deme ilosumbenneyaptımki....bana bir falci kainat güzeli olacagimi...milyoner bir koca bulacagimi ve cok cok zengin olacagimi söylemisti......üc vakte kadar....artik üc aymi olur....üc senemi olur....30 sene mi olur...dur bakalim hele...bekliyoz....mirmirmirmir

Öyle deme ilosumbenneyaptımki....bana bir falci kainat güzeli olacagimi...milyoner bir koca bulacagimi ve cok cok zengin olacagimi söylemisti......üc vakte kadar....artik üc aymi olur....üc senemi olur....30 sene mi olur...dur bakalim hele...bekliyoz....mirmirmirmir

Keşke bana da öle deseydi...sırnaşık şey

Merhabalar bugün arkadaşımın çok met ettiği kahve falı bakan birine gittik adamın her sölyediği doğru diyodu arkadaşım herşeyi biliyo dedi bende merak ettim gittim kapadım fincanı bana söylediklerinden bazıları doğruydu ama öyle bişey dedi ki çok kafam karıştı ben 2,5 senedir sözlüyüm kendi aramızda sözlendik birbirimizi çok seviyoruz bazı sorunlar var ama yine de mutluyuz adam bana sen sevgine sımsıkı sarılmışın ama karşılığını alamamışın dedi...
Bende hayır ben karşılığını alıyorum dedim o da aldığını zannediyosun ve aradığını bulduğunu düşünüyosun dedi çok kafam karıştı...
Belki saçma sonuçta bi fal ama adam herşeyi biliyo ve şimdiye kadar da hiç yanılmadığını söylüyo arkadaşımın bi önceki akşam ağladığını bile bildi...
Gerçi bana söylediklerinin bazısı doğruydu ama ya bilmiyorum ben çok kötü oldum...:KK43: :KK43:

kendi aranızda sözlenmek nedir ya,benim kafam basmıyo bunlara..ünide bazı arkadaşlarda böyle yapardı..aramızda sözlendik derlerdi..bi sene sonra bakardık herkes kendi yoluna..ee evleninnceye kadar kaç kişiyle sözleniliyo bu durmda :uhm:

kendi aranızda sözlenmek nedir ya,benim kafam basmıyo bunlara..ünide bazı arkadaşlarda böyle yapardı..aramızda sözlendik derlerdi..bi sene sonra bakardık herkes kendi yoluna..ee evleninnceye kadar kaç kişiyle sözleniliyo bu durmda :uhm:

Yani kendi aramızda yüzük taktık ama laf olsun diye değil ikimizde gerçekten ciddi düşünüyoruz bazı sorunlardan dolayı ben aileme açmadım konuyu annecim biliyo sadece yerimseniben 2,5 sene oldu o şuan askerde gelip işini kurduktan sonra artık...
Onun tüm sülalesi biliyo tabi :asigim:

Son düzenleme:
bende senin gibi çok abartırım bu etkilenme işini..bi falcıya inanıpta bukadar işkence yapma kendine canm yaa.salla gitsin..onun görevi atmakk..kafaya hiç takmana gerek yok

X