Kafam çok karışık lütfen yardım edin

asafmavi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
700
667
Arkadaşlar merhabalar. Benim bi sorum olacak . Öncelikle Adet dönemim düzenlidir en fazla 1-2 gün oynar. Adet bitişinden 4 gün sonra ilişkiye girdik geri çekilme yoluyla korunduk ne kadar güvenilirse.İlişkimden 7 8 gün sonra bi kasık ağırım oldu yumurtlama günümdü ağrım 1-2saat sürdü acile gittim ve basit bir kist olduğunu öğrendim kan tahlili yaptırmadım acelem olduğu için doktor dış gebelik oluşursa mesuliyet kabul etmem dedi kan vermediğim için muhtemelen haklı olarak ultrasona aldı hemen basit bir kistimin olduğunu söyledi ayın 18-19ydu bu arada (adet takvimini kullanıyorum takvimdede yumurtlama tarihimi gösteriyordu zaten) ve yumurtlamışsın yumurtlama ağrısı dedi doktor aceleden soramadım nedemek istediğini ve çıktım hemen. İlişki üstünden 12 gün geçti bugün gidip mirantech erken gebelik aldım ilişkiden 6 gün sonra sonuç verir dediler. İdrarı damlatır damlatmaz kırmızı tek çizgi oluştu 10 dakika beklettim sonuç aynı ve testi attım. Kısaca geri çekilme yokuyla korunup adetim bittikten 4 gün sonra ilişki yaşadım Yumurtlama günüm ve ilişki arasında da 7 8 gün var. Hamile olma ihtimalim var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim. Adetime de 11 gün var şimdiden bacaklarım ağrıyor psikolojik sanırım miğdem bi garip.

Açtiğınız konularınız var ordan devam edin. Aynı konuyu sürekli açmak yasak.
Merhaba. Yeni üyeyim kuralları bilmiyordum kusura bakmayın. Fakat pek cevap alamayınca o yüzden açtım. Teşekkürler

Merhaba. Yeni üyeyim kuralları bilmiyordum kusura bakmayın. Fakat pek cevap alamayınca o yüzden açtım. Teşekkürler
Cevap sayısı önemli değil doğru cevabı verdiyse bir arkadaş diğerleri de girip aynısını yazmak istememişlerdir. Tedirgin olmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…