Kafalar karışık

işte yine beni seni beklerim diyebilirdi bence... neden beklemiyor, neden arkadaş olarak devam edemiyorsunuz?

Üzülmeyin, oluruna bırakın. Gerçekten size değer veriyorsa yine iletişme geçecektir zaten.

O neden boşanmış, iyi tanıyor musunuz adamı?

Eşi boşanmış, kültür farkından dolayı eşi başta psikoloji mezunuyum demiş snra lise mezunu bile çıkmamış yaşan söylemiş sırf müdür diye, konuştuğum kişiyle bu evlendikten sonra ortaya çıkıyor yani nikah kıyıldıktan sonra , evlendikten hemen sonra kadn hamile kalmış çocuk içinde biraz değişir mi diye sabretmiş gelgitlerle tam 5 yıl sürmüş onun evliliği de. Çocuk için yine evli kalmak istiyordum çünkü evlilikten bi beklentim yoktu sadece kızımdı iatediğim diye ben çok direrttim mesafe için bu arada yoksa hala bugün devam edelim desem yok demeyecek biliyorum

Yorumları okudum ama boşanma davasının açılması sadakat yükümlülüğünün kalktığı anlamına gelmiyor. Bu aşamada başka bir kimseyle görüşmeniz davanızı etkiler. Haklıyken haksız konuma dğşersiniz. Anlaşabiliyorsanız anlaşmaya bakın

O da hop diye hem gönlüne, hem mantığına hitap eden birini bulamaz ki... vaktini çalışıyorum diye düşünmeyin,
ama mesafe ne gibi bir sorun yaşatıyor bilmiyorum. Boşanmadan görüşmeniz çok doğru olmaz sanki, ama seviyorsanız, bekler misin gerçekten diye konuşmanızda bence bir sıkıntı yok bence.

Anlaşmalı olmuyorsa, çekişmeli boşanın. 1-2 yıla kadar sonuçlanmaz mı ki?

KArşı taraf için yeni bir boşanma sebebi teşkil edip karşı taraf da boşanma devam ederken dava açabiliyor
Tamam ama 1 senedir dava mal uzerine devam ediyor 2 senedir ayri evde yasiyorlar boyle bi durumda bi hakimin niye baskasiyla sevgili oldun diyecegini zannetmiyorum. O zaman 5 sene surecekse davamiz 5 sene bekleyelim. Boyle sacmalik olur mj herkesin sevgi ihtiyaci ve cinsel ihtiyaclari var.

Yargıtay kararları bu şekilde sadakat yükümlülüğü devam eder diyor. Kaldı ki boşanma davası bitmemiş ki başka biriyle kişi evlenebilsin. Haklıyken haksız konumuna da düşedebilir kişi. Karşı taraf beni aldatıyormuş dese zinadan dava açarsa tazminat sorumluluğu bile doğar. Hiç riske atmayın

Zaten bu riskten dolayı onunla arama mesafe koydum ama şimdi de içim acıyoronunda öyle olduğuna eminim

Bence bırakma o adamı.

Bu arkadaştan eminsen eski esin ne istiyorsa ver kurtul sonra hayatına bak. Niye hayatından çıkarıyorsun ki

evet görmemişim.
sonuçta davanız devam ediyorsa boşanacaksınız er yada geç. beklemeyi teklif edebilirdi diğer kişi.
Zaten etti ben en başından beridir ona hayır dedim hatta iki kere mesafe koyduk mesafe bile değil direkt kestirdim attım bitirdim ama yinede vazgeçmedi

Şimdi içim içimi yiyor

Bu arkadaştan eminsen eski esin ne istiyorsa ver kurtul sonra hayatına bak. Niye hayatından çıkarıyorsun ki
Şu an için öyle düşünüyorum ama önceki evliliğimde de az acılar çekmedim gğvendiğim için , o belki iyi biriydi ama ona karşı öyle düşünsemde ister istemez acabalarımda oluyor erken mi diye çümkü henüz bir buçuk ay oldu o belki öyle biri değil ama beni benim yaşadıklarımı anlayan anlayacaktır

Istedigin evi vs eşinle ortak parayla almadıysan bence lanet olsun de bırak gitsin. Bu arada sen çalışıyosun diye nasıl 300 veriyor nafakayı şaşırdım. Arkadaşımın eşi öğretmen kendi de öğretmen adam 800 tl veriyor her ay çocuk için. Çocuğun nafakasını yüksek alıp bu adamı hayatından def edip önüne bakmani tavsiye ederim. Hiçbir sey ruh hali be huzurun yerinde olmasından önemli değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…