Kadir Gecesi

inşallah en kısa zamanda önündeki tüm engeller kalkar araştırma görevlisi olursun şu mübarek günde Rabbim işini kolaylaştırsın
Allahim ne muradin varsa hakkinda hayirli kilsin nasip etsin canim benim beni o kadar mutlu ettin ki Allah da seni etsin

Bende aksam teravih namazina gittim yatsi teravih ve tesbih namazi kildik orada hep esmalardan zikir cektim bi komsumuzun 1,5 cuzu kalmis hatminin bitmesine arayip okuyabilir misin dedi kayinvalidesinin yanina hastaneye gitmek zorunda kalmis onu okudum tilavet secdelerimi kildim kendi hatim duami yaptim biraz kaza namazi kildim 33 kadir süresi 33 insirah süresi 100 hz. Aisenin duasini okudum Yasin tebareke amme okudum sonrada sahur yaptim sabah.namazini kildim

Allah kabul etsin kuzum . Hayırlısıyla mutlu mesut huzurla yuvana geçersin

İnşallah canim cok stresli bi süreç. Sürekli tartışma halindeyiz müstakbel esimle
Canım "ya Vedud " zikri yap yemeginize suyunuza üfle ,sonuçta Allah'ın sevgi ismi ve o senin eşin. Suyun hafizasi var ya ben bazen zikirleri yapip üflüyorum içiyorum. Annemler de hatim mukaveleye gidiyor kadir günü herkes su götürüyor şiselerle açiyolar kapaklarini ve hatim tamamlaninca herkes sularini getiriyor evine . Cemaat degil devletin Kuran kursu :)

Tamam canim okurum suyun icine uflerim Allah razi olsun

Arkadaşlar konuyu takip ediyordum. MuhteşemsinizALLAH oruçlarınızı, namazlarınızı, ibadetıerinizi ve dualarınızı kabul etsin İNŞAALLAH

Arkadaşlar konuyu takip ediyordum. MuhteşemsinizALLAH oruçlarınızı, namazlarınızı, ibadetıerinizi ve dualarınızı kabul etsin İNŞAALLAH
canım ben dün yaptım dilek tesbih duasını . evet bu topigi bir şekilde devam ettirelim canım ibadetlerimizle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…