✨🤲🏻Kadir Gecesi KURAN'I KERİM GRUBU🤲🏻✨

KURAN'I KERİM HATMİ
8.Hafta

.

SON GÜN

Katılan Arkadaşlar ;
1.cüz @Ada-anne
2.cüz @Ada-anne
3.cüz muhursuzpusula
4.cüz HejaR12
5.cüz R rana20 Annesi
6.cüz B Buluts34
7.cüz @Ruzgarruya
8.cüz @Asiltutku
9.cüz B Buluts34
10.cüz Ssevincli Ablası
11.cüz Ssevincli Komşusu
12.cüz ohbb
13.cüz Dutt
14.cüz @Etlibamya
15.cüz Z Zerre
16.cüz boş
17.cüz burcusami
18.cüz @Assos32
19.cüz burcusami
20.cüz R rana20
21.cüz R rana20
22.cüz SoLeiL12
23.cüz SoLeiL12
24.cüz i p e k
25.cüz HejaR12
26.cüz mutlulukbenihicbirakma Kardeşi
27.cüz Aktif Lora
28.cüz kavs-i kuzah
29.cüz R rana20 Annesi
30.cüz Aktif Lora

SON BİLDİRİM 05.08 PERŞEMBE GÜNÜ YAPILACAKTIR. LÜTFEN BU KONUDA HASSASİYET GÖSTERELİM ARKADAŞLAR

Canım okudum bende

R rana20 Canım 22 ve 23.cüzleri okudum. Rabbim kabul etsin inşallah

Cnm benim Rabbim sabırlar versin ins, iyiki geldin inan burası daha iyi geliyor insana, o kadar cok aynı acıyı yasayan var ki, güç alıyoruz birbirimizden.. Suan cok canın yanıyor biliyorum ama inan zamanla hafifliyor, cennette seni beklicek meleğin, şefaatçi olucak Allahın izniyle.. Kavusucaz cennette merak etme..

Canım benimm yaa ne güzel söylemişsin. En güzel kısmı insana en umut veren kısmı sanırım o cennette kavuşcak olmamız. Dediğin gibi ne kadar üzülüp dursakta elden birşey gelmiyor. Allah verdi Allah aldı diyorum. Çok yalvardım yardım et Allahım diue. Çok şükür biraz eşiminde iyi olduğunu gördükce bir gönül ferahlığı geldi. İnşallah bundan sonrası güzel olur. Rabbim sağlıcakla bebeğini kucağına almanı nasip etsin bu dünyada da o cenneti yaşamış ol canım

Daha güzel olucak cnm inan zamanı geldiginde olucak, bol bol dua et.. Amin ins cnm cok sagol, darısı en güzel zamanda başına olsun, dualarimdasin

Canım benim hakkında hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda Rabbim tekrar nasip etsin herşey de bi hayır vardır çok üzme kendini olur mu
Ben okucam senin yerine canım

Daha güzel olucak cnm inan zamanı geldiginde olucak, bol bol dua et.. Amin ins cnm cok sagol, darısı en güzel zamanda başına olsun, dualarimdasin
Allah razı olsun canım benim inşallah sende benim duamdasın. İsteyen bekleyen herkese nasip etsin rabbim

Canım benim hakkında hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda Rabbim tekrar nasip etsin herşey de bi hayır vardır çok üzme kendini olur mu
Ben okucam senin yerine canım
Amin canım çok teşekkür ederim bir hayır vardır mutlaka diyerekten kendimi yatıştırdım hep. Çok karalar bağlayıp gece gündüz ağlamak istemedim Allah korusun isyana bağlamaktan korktum. Cünkü inandım ki isyan etmez sabredersem rabbim ahirette buluşturucak. Mükafatını vericek diye kendime söyledim her daim. İnşallah bu dünyada da ahirette de o sevinci nasip eder Allahım önce isteyen herkese sonra bana
Allah razı olsun canım

Canımmm yaa maşallah sana emin ol Rabbim sabrının mükafatını verecektir ben inanıyorum
Gönlü güzelim benim en kısa zamanda yine Olacak Olacakkkkk bak gör

Canımmm yaa maşallah sana emin ol Rabbim sabrının mükafatını verecektir ben inanıyorum
Gönlü güzelim benim en kısa zamanda yine Olacak Olacakkkkk bak gör
İnşallahhh canımmm benimm rabbim hepimize beklentilerini en güzeliyle versinn senin olacak olacağına çok kalpten inanıyorumm güzel arkadaşımm bu umut oldu şimdi bana

Geçmiş olsun canım, Martta benimde 3 aylık bebeğimin kalp durması sebebiyle kürtaj olmuştum, çok çok zor, seni çok iyi anlıyorum neler hissettiğini, şunu söyleyebilirim ki, bizler sabredersek Rabbim mükafatını verecektir, şimdi hormonlardan kaynaklı neler hissetriğini anlayabiliyorum, şimdi data iyiyim ben mesela eminim en hayırlı zamanla sağlıkla hayırla gelecek miniklerimiz, sabır şükür, duayı elden bırakmayalım

Sana da çok geçmiş olsun canımm. Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah Çok haklısın sabretmekten başka bir çare yok beklicez inşallah mükafatını alıcaz rabbim kapısından ayırmasın bizi
sebebini araştırdınızmı canım. Şimdi biz araştırmaya gidicez. Genetik bir problem falanmı var diye. Gerci benim 3. Sağlıksız gebeliğim bu ama ilk 2si hiçbir şekilde ilerlememişti bunun kadar betada sadece hamile olduğumu biliyordum. Bunda da 8. Haftada kalbi durduğu gün doktor ikiz olduğunu farketti ama birisi çok küçük kalmış gelişmemiş kalbide atmıyordu. Diğerinin 2 gün de durdu. Annemde şimdi diyor acaba birisi önceden durdu kalbi de diğerinimi zehirledi diyor. Doktorada hiç onu sormak aklıma gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…