✨🤲🏻Kadir Gecesi KURAN'I KERİM GRUBU🤲🏻✨

Kuzum benim iki sağlıklı çocuğum var, bu ilk oldu o yüzden doktor test vs önermedi kürtajdan sonra genetiğe gönderildi sağlıklı bir kız bebek denildi, yani hiç. Bir sebep gösterilmedi, senin bu 3. İse doktor bir takım testler istiyorlar, bunları da buradan öğrendim ben, inşallah yeniden bu sefer sağlıklı bir gebeliğin olur canım, ama testlerini ihmal etme olur mu, ona göre hamile kaldığın an yada öncesinde ilaç başlatıyorlarmış, şimdi bizde yeniden istiyoruz bebek doktor bir vitamin verdi gebe kalana kadar kullan dedi başladım 2 aydır, gerçi daha deneme yapmadık ben memlekete geldim dönünce nasipse başlarız denemelere Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı bebişler versin

Düşük sonrası gebelik planlayanlar topiğimiz var, oradaki kızlar çok bilgili bu konularda istersen yardımcı da olurlar, hemde neler hissettiğimizi çok iyi anlıyorlar sağolsun lar, gelmek istersen bekleriz

Çok sağolasın canımm Allah evlatlarına güzel ömürler versin. Evet bende adet olduktan sonra vericem testlerimi genetik vs önerdi doktorum. Bakalım nasipse inşallah yok kesinlikle artık sorunu araştırıcaz ondan sonra denemelere başlıcaz. Bu kadar yıprandık artık önlemimizi alalım istiyoruz. İnşallah biran evvel nasip olur sana da canım. Ben bu ara biraz gebelik bebek aklımdan çıkarmak istiyorum o yüzden gebelik topiklerini birazcık gözardı edicem kendimce. Şu genetikleri veriyim sonucum çıksın. O zaman görüş almaya bir gelirim oraya çok teşekkür ederim canım benim

Allah razı olsun canım benim, haklısın öncelikle testlerini yap, kafan başka seylerle mesgul olursa daha rahat atlatırsın, ben inanıyorum bu kadar sıkıntının sonu ferahlık Allahın izniyle
Ne zaman sıkıntı da olsan yazmak istersen yaz, gerek özelden gerek topiklerden, iyi ki bu dua grupları var

Ah güzel yürekli arkadaşım Allah razı olsun, sende aynı şekilde istediğin zaman yaz. Her zaman dinlerim, bilgimce yardımcı olmaya çalışırım. İnşallah Allahım dualarımızın sıkıntılarımızın karşılığını vericek bende inanıyorum. İyiki gerçekten çok faydası olduğuna inanıyorum dualarımızın

8.hafta Hatmi için bildirim yapamayanlar ;
muhursuzpusula
ohbb
Aktif Lora
kavs -ikuzah

Kızlar acil dönüş yapar mısınız lütfen. Hatim duası çok aksıyor süreyi 2 Haftaya çıkardık daha düzenli bildirimler olması gerekirken daha yavaş ilerliyor. Lütfen bu konuda hassasiyet gösterelim.

Ben okumuştum bildirim yapmayı unutmuşum herhalde

Canım arkadaşları bekliyoruz ama hala ses yok bende artık çaresiz kaldım inan
Biraz daha dikkatli olunsa keşke ya bide bakıyorum girip yazmayan var, yazsalar en azından biz okuruz eksikleri.. Haftada 1 zor geliyodu belki ama şuan 2 haftada 1 cüz gayet kolay aslında

Biraz daha dikkatli olunsa keşke ya bide bakıyorum girip yazmayan var, yazsalar en azından biz okuruz eksikleri.. Haftada 1 zor geliyodu belki ama şuan 2 haftada 1 cüz gayet kolay aslında
Aynen öyle canım sonu yok işte bak 1 hafta herkes bir olmuyor zorlanıyor dedik 2 Haftaya çıkardık daha kötü oldu. Hayır işin kötü yanı okuyamayan önceden haber verse en azından müsait olanlar destek verir tamamlanır. Ben hem çalışıp hem burada bi sürü dua grubunda yer almaya özen gösteriyorum inan bi şekilde yetişiyor çok şükür. Gerçekten çok zor değil

Aynen öyle biraz dikkat edilse keske.. Haftada 1 bile aslında cok rahat okunuyor

R rana20 canm ben çok giriş yapamıyorum ama sırasıyla cuzlerimi okuyorum haftası gelmeden. En son 8. Cüzü okumuştum. Haftaları takip edemiyorum çok yoğun geçiyor. 9.cuzu de okudum Allah kabul etsin inşallah.9. ve 10. Hafta oluyor sanırım

R rana20 yeni cüz hatim başladı mı bilmiyorum ama ben siramdaki cuzumu okudum yani 25. Cüz okundu.

Görünce başlatır inşallah listeyi, cok uzadı bu kez
Peki neden okumuyorlar ki eğer hiç okuma zamanları olmadıysa başka birilerine rica etseler okutabilirler aslında.
İyi ki sırasıyla okuyoruz aslında herkes kendi hatmini yapıyor.

Peki neden okumuyorlar ki eğer hiç okuma zamanları olmadıysa başka birilerine rica etseler okutabilirler aslında.
İyi ki sırasıyla okuyoruz aslında herkes kendi hatmini yapıyor.
Ah bi bilsem, okuyamicaklarsa bize söyleseler biz okuruz aslında ama girip bildirim yapma gereği duymuyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…