✨🤲🏻Kadir Gecesi KURAN'I KERİM GRUBU🤲🏻✨

📣📣📣Kızlar boşta kalan cüzlerimiz var vakti olanlar varsa destek verirseniz çok memnun olurum. 💕💕💕
1.cüz
8.cüz
15.cüz
17.cüz
26.cüz
30.cüz

@Ruzgarruya
@Asiltutku
@Buluts34
@Ssevincli Ablası
@Ssevincli Komşusu
@beratbedirhan
@zey_nep
@Zerre
@Mimariye
@Ceren0134
@Assos32
burcusami burcusami
@SoLeiL12
i p e k i p e k
@HejaR12
@mutlulukbenihicbirakma Kardeşi
@Nana929
@kavs-i kuzah
@Teneffus Zili
@Ada-anne
@muhursuzpusula
@zinciriye
Umut_2019 Umut_2019
6 cüz eksik o kadar kişi çıktı mı burdan 😔

Canım hafta sonu geçti yetistiremem 1 hafta sonrası için 1. Cüzü alabilirim
Canım bu hafta için 1.cüz boş istersen direk başlayabilirsin.
Normalde cüzleri sırası ile okuyoruz. Mesela bu hafta 17.cüz senin diyelim bi sonra ki hafta 18.cüzü okuyorsun bu şekilde bi üst cüz okuyarak devam ediyoruz.

Dutt Dutt
Hatim listemize katılır misin sen çok hızlı okuyordun 🙈😉

Hoşgeldin canım 💕💕💕
Her hafta cuma günleri dualamak üzere haftada 1 cüz okuyoruz. Bu hafta örneğin 15. Cüz senin diyelim bi sonra ki hafta bir üst cüzü yani 16.cüzü okuyacaksın. Böylelikle mazeretli günlerinde önceden hangi cüzü okuyacağını bilip onu önceden bildiriyoruz. Katılmak istersen 8.cüz senin 😘🥰

Hoşgeldin canım 💕💕💕
Her hafta cuma günleri dualamak üzere haftada 1 cüz okuyoruz. Bu hafta örneğin 15. Cüz senin diyelim bi sonra ki hafta bir üst cüzü yani 16.cüzü okuyacaksın. Böylelikle mazeretli günlerinde önceden hangi cüzü okuyacağını bilip onu önceden bildiriyoruz. Katılmak istersen 8.cüz senin 😘🥰
Hoş buldum hayatım tamam . Tabiki katılmak isterim 😘😘🤗 cumaya kadar mı okumam gerek

Hoş buldum hayatım tamam . Tabiki katılmak isterim 😘😘🤗 cumaya kadar mı okumam gerek
Evet canım her hafta cuma günleri duası yapılması için biz en son günü perşembeye veriyoruz. İster istemez aksaklık oluyor o yüzden. Konunun ilk sayfasında güncel listeyi he rhafta paylaşıyorum orda hangi cüzde hangi secde yapılıyor herşey yazıyor canım. 8.cüze yazıyorum seni bu hafta perşembe okuyup bildirimini yaparsan çok sevinirim tekrar Hoşgeldin 💕💕💕🌺🌺🌺

Evet canım her hafta cuma günleri duası yapılması için biz en son günü perşembeye veriyoruz. İster istemez aksaklık oluyor o yüzden. 8.cüze yazıyorum seni bu hafta perşembe okuyup bildirimini yaparsan çok sevinirim tekrar Hoşgeldin 💕💕💕🌺🌺🌺
Hoşbuldum canım tamam perşembeye kadar okurum 🧡🧡🧡

Canım bu hafta için 1.cüz boş istersen direk başlayabilirsin.
Normalde cüzleri sırası ile okuyoruz. Mesela bu hafta 17.cüz senin diyelim bi sonra ki hafta 18.cüzü okuyorsun bu şekilde bi üst cüz okuyarak devam ediyoruz.
Tamam canım başlıyorum 1. Cüze

X