Kadinlarkulubu Para Günü!

günaydın kızlar defnecim yeni yeriniz hayırlı olsun freyza nerdesin kız sen kardelenin sınav nasıl geçti fatma abl hayırlısıyla dönersin inşallah ben az sonra çıkacağım hadi öptüm sizi

selam arkadaşlar diyeceğim ama baktım kimsecikler yok...a.s

kızlar iyice kayıplara karıştınız yaa...yakında burası kapanır ben size söyliyeyim...

bugün benim oğlumun doğum günü...

lovelicim canım teşekkür ederim

fatma ablacım seninde oğlunun d.günü kutlu olsun. Allah uzun ömürler versin evladına :Saruboceq:

nice mutlu yıllar dilerim oğluna ablacım tek perşembeleri tam toplanıyoruz umarım kapanmaz ya kardelen gelmemiş yine derleyen toplayan o kayıp hala nerede o bakalım

günaydın güzelim ne haber günaydın güzel bayanlar duyuru kardelen kayıptır bulanların insaniyet namına kadınlar para gününe bildirmeleri rica olunur arkadaşımızın üzerinde kardelenmesalımyazılı tişötü var tahminimizce biz yaşlarda iyi yemek yapan yaratıcı biri en son direksiyon kursuna diye çıktı hala dönmedi hala orda olabilir diye düşünüyoruz görenler aşağıdaki numarayla ulaşabilir telefonu ben loveli defne freyza ya da fatma abla açabilir 0676 4543532 nolu tel

selam kızlar..

nasılsınız, ben iyiyim şükür..

Kardelen için kayıp ilanı vermişsiniz...iyide etmişsiniz.. inş. biri okurda bize haber verir..

oğlum için bulunduğunuz iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar...sağolun...

:roflol: :roflol: güldürdün beni Allah iyiliğini versin emi :roflol:

hehehehe komiğimdir valla hadi yarın görüşürüz muck muck kardeleleleleleleleln sesimize gelllllllll korkma seni dövmeyeceğiz kemiklerini kırmayacağız korkma freyza bak az kaldı sana da geliyor ilan canım bakkkk yarın gel yoksaaaaaaa şınav çektirir 100 tur koştururum yaparım piskopata bağladım

cnm lovecim kız zaten akşmakadar koşturyom cnm yapma yazıktır acı bana
ama benim özrüm var cnm kaynancım hasta evde yatıyo onunla ilgileniyorum balım
ondan sizlere pek zaman ayramıyorum eh malum önümüz bayram temizlik var cnm ama aklım hep sizlerde
eh bide iki
çocuk olunca
zor tabiki
vallahı paraya gelince kızlar pek ayıramıyorum bu günlerde nedense hep gidiyo
hepiniz çok öptüm görüşmek üzere

aam nerdesiniz ya gelin kızarım sonrra yalnızım dostlarımm yalnızım yalnız tutun kollarımdannnn düşerim şimdiiiiii

kimse gelmiyor ya nerdesiniz ayol hiç bu kadar yalnız kalmamıştı buralar defne fatma abla kardelen nerdesiniz freyzanın hastası var ya sizler ya antrenmannım var bugün temizlik yapıp çıkıcam neyse bugün herkes dolu kendi kendime yazdım bugün

bende geldim lovelicim kusura bakma valla geç kaldım dimi :çok üzgünüm: ofis taşındı ya acayip iş var bide bayram öncesi

eeee sen napıyosun bakalım ?

ne yapayım öyle oturuyorum ev işi dağ gibi ama kalkasım yok antrenmanım var gidesim yok ama çocuklar bekler beni anlayacağın öylee oturuyorum valla

ya neden böyle oldu üzüldüm bugün kimse gelmedi ben de perşembe gelse de muhabbet etsek diyordum olmadı sağlık olsun bakayım dedim yazan oldu mu baktım sadece sen yazmışsın dökülüyor muyuz yaprak gibi ne dersin umarım geçicidir ama gittikçe azalıyoruz gelmiyor kimse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…