Kadinlarkulubu Para Günü!

Defnem sende hizliymissin vallahi.Benim bugün rutin ev islerinden farkli islerim vardi.Mutfak düzenegi aldim onlari matkapla felan monte etttim.Dogal olarak cok zamanimi aldi.Ay daha sacimi boyayacagim .offf off
Türk sanat müzigini bende cok severim.Biz genelde esimle cilingir soframizi kurdugumuzda dinleriz birde Türkiyeye araba ile yoldan gidiyorsak TR ye varana kadar dinleriz.Ben daha cok Türkü dinlerim.Slow müziklerde favorimdir ama türkülerimin yerini hicbiri tutmuyor.

evet kardelen ben de müzik dinliyorum aynı anda temizlik yemek ve size yazıyorum ama hala bitmedi normalde biterdi aman neyse ne kadar olursa

anlaşıldı tembel kadınlar içinizde en hamarat benmişim kaydirigubbakcemile3 yemeği bile düdüklü tencere ile pişirip kocacım gelmeden masayı bile hazırlıyorum sositososito

ooo maşallah defne ben her türlü müziğiseverim derler ya aynen yeter ki hoşuma gitsin düdüklüm yok yoksaaaa bennn yapmıştım yemeği inanır mısınız işe gideceksem herşey önceden hazırdır ama eğer evdeysem bitmez illa sıkışacağım anca oluyor

anlaşıldı tembel kadınlar içinizde en hamarat benmişim kaydirigubbakcemile3 yemeği bile düdüklü tencere ile pişirip kocacım gelmeden masayı bile hazırlıyorum sositososito
Havani yesinler emiii:mymeka:Tembelmis:1closedeyes:neremiz tembel be sabahtan beri ari gibi calisiyorum bikerem:dilcikar:Sen kendine bak tembel defne kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile
ooo maşallah defne ben her türlü müziğiseverim derler ya aynen yeter ki hoşuma gitsin düdüklüm yok yoksaaaa bennn yapmıştım yemeği inanır mısınız işe gideceksem herşey önceden hazırdır ama eğer evdeysem bitmez illa sıkışacağım anca oluyor

Lovelim haklisin vallahi is varsa hersey daha programli oluyor evdeysen rahatliktanmidir nedir daha yavas yürüyor isler.

ya gördün mü kardelen de benden yana:dilcikar:lülülülülülüal sana ay ben kıyamam sana hadi çiçek vereyim sana hep beraber kahve a.s.:içelim:

Önceleri ne cok kahve icerdim.Simdi ise kahveyi apiyorum ve oldugu gibi lavaboya döküorum.Icemiyorum.Artik cay müftelasiyim:nazar:
Gidiyimde bi poset cay bari yapiyim kendime hehe
Kizlar ben kaciyorum.Önce alisveris sonra kizlari alicam.Sonra gelip sacimi boyayacagim.Sonra banyo sonrada derse gidicem.Ne cok sonra yazdim :KK70::KK70:
Hepinizi öpüyorummmmmmmmm:1hug:Şeniz

cumatebrigi042fc0.jpg

arkadşlar ya oku oku bitmedi maşallah vallahı ama kaynatmişiniz
bensiz aşk olsun kustum size neysene hepiniz öpyorum

günaydın can dostlar kız freyza niye bozuldun arkadaşım sensiz eksik kaldık zaten canım sıkma canını

Fistiklarim nasilsiniz.
Bugün benim burada AMS ddenilen türkcesinin is ve isci bulma kurumu oldugu yerde radevum vardi.Bana öyle bir kurs verdiki ne olduugnu kimse bilmiyor:KK70::KK70:
Yakinda ögrenecegim insallah:KK70::
Hepinizi sefiyorum canlarimmmm

bizde seni seviyoruz kardelen freyza küsme emi canım defne ne alemdesin kız fatma abla uğramamış iyidir umarım görüşürüz

günaydın canlarım a.s. bizim bugün ofis taşınıyor. çok işim var :çok üzgünüm: fazla yazamıycam ama burdayım arada okumaya çalışırım öpüyorum sizi Şeniz

X