Kadinlarkulubu Para Günü!

günaydın kızlar ne haber bakalım ben iyiyim toplanalım hakkatten ya freyza fatma abla kardelen ve defne güzel arkadaşlarım aynı anda bir buluşabilsek ne güzel olur

kesin kapatılır kızlar bakın dünden beri kimse gelmemiş hadi bir bakın bir mesaj yazın en azından ilerlesin

canlarım selam ben geldim yine kimsecikler yok :çok üzgünüm: pazartesi hepinizi bekliyorum kardelen özellikle sen hiç ortalarda yoksun canım :çok üzgünüm: öptüm hepinizi Şeniz

kızlar kızım çok hasta olduğu içn pek zamanım yok sürekli ateşi var bu gece hiç uyumadık
bende sizleri çok özledim hepinize güzel hafta sonu geçirmenizi diliyorum
hepiniz öpyorum

Selam arkadaşlar..

FREZYA kızına geçmiş olsun canım...

ateşi var demişsin, üşüttümü acaba...inş. en kısa zamanda sağlığına kavuşur canım...

benimde bugün kızım geldi ama yarın akşam dönecek...

gerçekten Kardelen nerelerde, bu aralar çok yoğun olmama rağmen yinede uğramaya

çalışıyorum...

defne ve loveli, sizlerde iyimisiniz...

benim işler şükür bitti..

Canlarim nasilsiniz.Hepinizi cook özledim inanin.
Fatma abacim üstü kapali sitem etmis bana Hakli tabi ama inanin hic firsatim olmuyor.Esim evdeydi bir kac gündür hic evde kalamadik.Sabah cocuklari birakip cikiyoruz evden artik ne zaman isimiz biterse.Sonrada yemek temizlik banyo v.s derken gece yarisi oluyor.
Yarin ilk yardim kursum var kizlar.Ehliyetimin ilk bölümü:)
Ilk firsatta eski günlere dönmek dilegi ile.
Hepinizi cok cok cok seviyorum:)

freyzacım geçmiş olsun kızına inşallah hemen iyileşir.kadelencim kursta başarılar defnecim sende ne var ne yok fatma ablacım gözün aydın ve allah kavuştursun görüşelim canlarımmmm

selam arkadaşlar...

lovelim teşekkürler canım...dün geldi bugün 2 saat sonra gidecek işte...neyse canları sağolsun...

Kardelenim sitem değil canım yaaa...özlüyoruzda ondan öyle yazdım...azda olsa girip bi selam verin...bu ara yoğunmuşsun, senide anlıyorum...kolay gelsin..hadi ehliyetini alda türkiyeye geldiğinde bizi gezdirirsin...

sakın benim yaptığımı yapma ama...ben 1987 de aldım ehliyetimi...20 yılı geçti..ama bir kaç kereden fazla kullanmadım arabayı...rahmetli eşim aman kaza yaparsın deyip kendisi yokken arabayı kullanmama izin vermiyordu.. şimdide bildiğimide unuttum doğrusu...

bazen coşuyorum, özel ders alayım, birde ucuz yollu araba alayım diyorum, yinede cesaret edemiyorum işte...amann ne çok yazmışım demi yaa

günaydın canım arkadaşlarım a.s.

ferzyacım canım geçmiş olsun bitanem. kızına acil şifalar diliyorum :Saruboceq:

fatma ablacım uzun zaman oldu konuşamadık. iyi olmana çok sevindim :1hug:

lovelim iyiyim canım bende bebek için aynen çalışmalara devam ediyorum kaydirigubbakcemile3 inş ikimizde tez zamanda bebeklerimize kavuşuruz :Saruboceq:

kardelencim ehliyetin için çok sevindim. güzelce çalış bakalım derslerine de hemen al şu ehliyeti gamyoncuiremsu fatma ablamında dediği gibi ehliyeti alıp kenara atma kullanmaya çalış a.s.

hepinizi öpüyorum canlarım Şeniz

günaydın arkadaşlar...

günaydın defnecim...nasılsın canım..inş. sende lovelide hayırlısıyla bebişlerinizi

kucağınıza alırsınız...

FREZYA nın kızı iyileştimi acaba...

Kardelen inş. sınavını başarıyla verir...

lovelicim öğretmenler gününü kutluyorum canım...

iyiyim ablacım çok sağol. iş güç uğraşıp duruyorum. inş bebişlerimize kavuşuruz. buay ümitliyim bakalım ablacım. 2 ay oldu bizim daha yeni ama inş olur da burdan sizlere sevinçli haberlerimi veririm :Saruboceq:

lovelicim canım yaaaa fatma ablam hatırlattı iyi oldu öğretmenler günün kutlu olsun canım a.s.

teşekkür ederim canlarım daha şimdi geldim tüm meslektaşlarımın öğretmenler gününü kutlarım

sağol hayatım kızımla ve kendimle uğraşiyorum
cnm gecede ben yatmadım dişimi ağrsindan cnm
kızıma bakan olsa hemen gidipçektirem
cnm işte böyl ev işi yemek bitmiyo oldu cnm öptüm

geçmiş olsun canım benim :1hug: diş ağrısını bilirim. çok fena oluyor. ramazanın başında bende ameliyat oldum dişlerimden. çok şükür artık rahatım. bir an evvel doktora gidip tedavine başlamaya bak canım. sonra daha büyük problemlere sebep olmasın. tekrar geçmiş olsun bitanem. bende öpüyorum Şeniz

günaydın canlar...

FREZYAcım geçmiş olsun canım...diş ağrısı çok zordur..çaresine bak, çekilecek gibi

değil...

defnecim sen nasılsın..

loveli dün hem yorulmuştur hemde öğretmenler gününden dolayı mutlu olmuştur...

Kardelen ehliyet sınavını ne yaptı acaba...inş. geçmiştir...

kızlar 4-5 kişi kaldık ama yine toparlanamıyoruz...bu iş nasıl olacak...

Merhaba ablacım,

idare ediyorum valla. iş güç koşuşturuyoruz. sorma yaa hepimiz bir tarafa dağıldık :çok üzgünüm: ben sabah açıyorum hiç kapatmıyorum ki belki karşılaşırız diye. elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum. umarım en kısa sürede tekrar toparlanırız :çok üzgünüm:

sen neler yapıyosun bakalım? evin nasıl oldu? toparlanabildin mi?

Teşekkürler defnecim iyiyi şükür..

işlerim bitti...çok yorucu oldu ama çokta güzel oldu canım...içime sindi...Rabbim sağlıkla

oturmak nasip eder inş..

keşke bana gelmeniz mümkün olsada gelebilseniz...

samimi olarak söylüyorum manisaya yolunuz düşerse seve seve sizi misafir ederim..

seni ve diğer arkadaşlarımıda tabii ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…