Kadinlarkulubu Para Günü!

Fatma ablacim evet haftaya bendesiniz.Doger haftayada sendeyiz.Bu hafta izmirde olacagin icin seni haftaya yazdim.
Kizlar hepinize tesekkür ederim kizim icin dilediginiz dilekelre.Allah bütün kadinlara annelik duygusun tattirsin insallah.:Saruboceq:

Whitedaisy anacim senin adin ne.Bu nicki yazmak zor be
Bende sana bi hediye aldim ama iceri getiremedim kapida duruo.Camdan bak assagida seni bekliyo canim

adımı yazsam daha zor emin ol :roflol: ben bu nicki dğiştiricem zaten size de haber veririm böyle olmayacak haklısınız zor oluyordur. hemen düşünmeye başlayayım sositososito

Kiz o zamna cabuk güzel ve kolay bir isim bul.Aaaaaa.Yazamiyorum vallahi
Bu arad ellerine saglik canim hersey cok güzel omust.Keseniz hep dolu sofraniz bereketli olsun.,

Aminn bitanem. cümlemizin inşallah a.s.
ya aslında DEFNE ya da MEYRA olsun istiyorum. çünkü kızım olursa adını defne yada meyra koymayı düşünüyorum :CüvCüv: ama varmı sitede bu nicki kullanan bi bakayım ben. olurmu acaba fikriniz var mı başka?

kızlar ama kaynatmişiniz cnm ya ben bu kızımdan fazla takılamıyorum
gün sahıbesi hani ben yemedim ama ellerine sağlık anlattıkların çok güzel şeyler bak rejimdeyim canım çektı neyse sizlere afyet olsun arkadaşlar

sana olmaz olurmu canım benim sana da ayırdık tabiki cokacimcoook

ya okulda giremedim bi türlü canım whitedaisycim al sana para güle güle harca 60 ytl hadi öptüm haftaya kardelendeyiz oh oh neler yiyeceğiz

güüüüüüüüünnnnnayyyyyyyyyddddddddııııııııııın kızlar bereketli bir gün diliyorum

Günaydin canlarimmm.
Ben bugün fena hastayim.Reglim oldu olacak.eli kulagindadir.bel agrisi ve halsizlikten ölüyorum.Sizlerden nehaber??ŞenizŞeniz

günaydın kızlar benim keyfim yok evlendiğimden beri yok mantar yok enfeksiyon yok kuruluk öfff canımdan bezdim dr gitmek istemiyorum o çatala yatmak istemiyorum yeter ye para da atamadım bugün ev berbat temizlik yapmalıyım kahvaltı etmeliyim dr gitmeliyim ne çok işim var kusura bakmayın sıkıntılıyım ya

merhaba kardelencim . çok geçmiş olsun canım ya ilaç alsaydın :teselli:
bende hastane araştırıyorum bakalım kısmetse bebek istiyoruz eşimle. araştırıyorum hastane falan. doğum maliyetlerine bakıyorum. Allah nasip ederse 2009 da anne olmak niyetindeyim :CüvCüv:

geçmiş olsun kardelencim whitedaisycim umarım hayırlısıyla anne olursun biz de istiyoruz bi ben düzelebilsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…