Kadinlarkulubu Para Günü!

ben geldim kızlar cocoya gelirken saçımı yaptırayım dedim ayy kardelen eşofmanla gelmişsin hani süslü gün ayakkabıları çay alayım cococum

canlarım sizlere daha fazlasını yapmak isterdim kızlar ama hani paralar nerdeeee :) hadi bakem boşa pasta vermedik size di mi size verin paralarımı :)

aaa geçmi kaldım aman ya yine mi geç kaldım:1shok: gelin diyorum sizeÇok üzgünüm çoook banane banane coconun evinde tepinirim ağlarım susmam ona göre-tatlicadiarzu- kardelennnnnnnsenağlama merve

vereyim canımm buyur bozdur bozdur harca 3.5 ytl eee bu arada evin neresinde saklıyorsun parayı çıkarken alayım hehehehehe

ben geldim kızlar cocoya gelirken saçımı yaptırayım dedim ayy kardelen eşofmanla gelmişsin hani süslü gün ayakkabıları çay alayım cococum

kis bi dinlen nefes nefese kalmissin.Hem ben esofmanla gelmis olabilirim canim ama senin gibi en azindna mini etegin altina terliklerimi giyip gelmedim:roflol:

evet bendende 7 ytl dün ve bugünün daha yeni başladığım için anca bu kadar bozdur bozdur harcakaydirigubbakcemile3

canlarım sizlere daha fazlasını yapmak isterdim kızlar ama hani paralar nerdeeee :) hadi bakem boşa pasta vermedik size di mi size verin paralarımı :)
Kis ben gecen sayfada verdim ya aaa ne acgözlüsünsırnaşık şey
aaa geçmi kaldım aman ya yine mi geç kaldım:1shok: gelin diyorum sizeÇok üzgünüm çoook banane banane coconun evinde tepinirim ağlarım susmam ona göre-tatlicadiarzu- kardelennnnnnnsenağlama merve
Anam bu loveli bendende delü cikti:jeyyar:
vereyim canımm buyur bozdur bozdur harca 3.5 ytl eee bu arada evin neresinde saklıyorsun parayı çıkarken alayım hehehehehe
Sen sus cikarken paralari ben alcam aaaahihoyyyt
yyyyyyyaaaaaaaaaaaaaa geliiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Kis aglama geldikkaydirigubbakcemile3

Canim aklimdayken paranida veriyim:)
E gün sahibine paralari verin kizlar hadi bakalim.

Ay aramizda kalsin bu cocos da pek pasakliymis kis.Aman duymasin.Üstelikte tembelmis.Gidip pastahaneden almis bütün hazirladiklarini(dedikodsuz gün olurmu)
nadiyem ben kumbaramdakileri gösterdim bilem bak

Kizlar googlede görsellerde pgaca resmi ararken bi baktim benim yapip resmini cekip bloguma koydugum pogacalarim baska bir sitede izinsiz kullaniliyor.Ay nasil sinirim bozulduklava:

HAYATIM GÜLE GÜLE HARCA

cocos hazirlamamis ama biz elimiz bos gitmeyelim dimi:jeyyar:
Aha bak sana pasta pogaca getirdik.Dedikodunu yaptik.Bide paranida verdik cocos hanimklava:sırnaşık şey

tamam sustum ama gitmeyin ben işe gitmek için 11.30 da hazırlanacağım okul var pastalar güzel olmuş beğendim kardelen hava soğuk ne yapam hem şık olayım hem ısınayım dedim hem sen benim iş kıyafetimle güne gelmişsin biz bişey diyozmu merveeee senin pantolun seni pek güzel göstermiş canım neyse coconun evi güzelmiş dimi o örtüyü nerden almış acep

cocoya gelcem diye en sevdiğim kıyafetleri giydim heralde. bende yemek takımını çok beğendim ya ama örtüde pek dikkat çekiyo

Kis güzel ama pasakli iste her hafta kadin geliomus eve temizlige.sırnaşık şey
Ben burdayim daha gitmiyorum.
Hem biz hepimiz tüm hafta topladigimizi verdik se niye tek günlük para verdin bakiyim heeeklava:

kızma kızma verdim ne yapayım topla topla sonra bayat poğacaya soğuk çaya 50 ytl ver ondan yani cococum duymasın ay eve hafatalık temizlikçi geliyor ev böyle şaştım valla halının altından çıkıyor kirler ayol

Ay evet ya sorma düsün her hafta gelip haftalik yemeklerinide yapip gidiyormus.Ölye beceriksizmis bu cocokaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…