Göz Makyajı Kadınları uçaracak yan etki!(uzun kirpiklerr)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
evet arastırcam burdan paylasırım.fıyatı30tl

hadi bakalım senden haber bekliyoruz canım fiyatı bir kaç ay gidiyorsa iyi gibi geldi bana

merhabalar ben yaklasık 4,5 aydır kullanıyorum kırpıklerım ınanılmaz uzun oldu. ama ben cok cok dıkkatlı kullandım . bır kere kesınlıkle gozumun ıcıne kacırmadım. surerken goz altıma vs bulastırmadım ve yan etkıde gormedım . kızarıklık yara gorme bozuklugu vs yasamadım. ama tekrar edıyorum BEN COK DIKKAT ETTIM HIJYEN OLMASINA VE GOZUMLE TEMAS ETTIRMEMEYE. arkadasımda almasıtı benle bırlıkte onunda kırpıklerı cok uzadı oda herhangı bır yan etkı gormedı.

hadi bakalım senden haber bekliyoruz canım fiyatı bir kaç ay gidiyorsa iyi gibi geldi bana

eeose kirpik uzatıcı kullandım ben çok memnunum klinik çalışmları var. ilaç gibi yan etkside yok. ilk defa kuaförüm kirpiklerimi kesti. 2 partiyi kullanıyorum.ithallerden ucuz..
kaşları içinde kullanıyorum. kaşlarım da gürleşti. öptüm şeker

bütün ilaçların içeriği bitkiseldir,bozulmaması içinde kimyasal bileşimler katılıyor diye biliyorum. 2009 yılında farkedildiyse,yıl 2011 ve hala böyle bir ürün yok

melekcim xxx ilacını nerden aldığını öğrenebilir miyim? bir süredir araştırıyorum bu ilacı..Türkiyeye henüz gelmediği söyleniyordu ama kullandığınıza göre gelmiş demekki :)

Son düzenleyen: Moderatör:
canlarım turkıyede xxxxx var oda uzatıyor ben kulandım zewzeq kırpık uzatma yazın cıkıyor yalnız bıraktıgınız an uzayan kırpıkler dokuluyor ve eskısı gıbı kısa kırpıkler kalıyor ...

kızlar merhabaa .. ben bu xxxxxxxxyazıyo kullanıpta memnun kalanlar. sonucta ilaç bu ve göz damlası artıı eczanelerde satılıyor ne kdr yan etkisi olabilirki göz sonucta en hassas organımız değilmi.? zararı oldugunu düşünenler bu kadar abartılı olumsuz yorumlar yapmayın lütfen saten kullanan kişiler doktora danışıyorlardır yoksa kim gözünün bozulmasını isterkiii ? sadece yapmanız gereken kirpiklere sadece kirpiklere sürebilmek dikkat çok önemlii.. yoksa kim istemez rimellerini çöpe atıp gerek duymamayı :) ben de kullanıcılar arasına giricem bu gidişle çok olumlu bakıyorum :)

Bahsettiğiniz ürün bir ilaç. İşe yarayan kişi olur yaramayan kişi olur. Kaş yapayım derken göz çıkartmanın alemi yok değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…