Kadınlar Kulübü Günlük

Dünle Yaşarsan Keşke ile Ölürsün Yarınla Yaşarsan Acaba ile Ölürsün Sana Lazım olan Şuandır Şuanı Yaşaki Huzurla Ölesin.... :lepi:

Immmmmm sevdimm bu sözüüüüüüüü günnüşümmmm, efendime sölimmmm ben çok şugarımmmkaydirigubbakcemile3 bugünde sürüşüm vardııı eee elhamdülillah gayette sakindim artık bas gaza gamze bAS GAZA YAPMIYORUM SAKİN RELAXX VE GAYET DİKKATLİYİMMkaydirigubbakcemile3 ondan sonracığımaa bugün az biraz yağışlı olduğu çin yollar fazla detaycılık yaptım ve tın tın gittim hipodrumun ordaa en sonunda ersin hocam çileden çıktı bas biraz gaza be gamze kızım dedi kaydirigubbakcemile3 ilk günler uçuruyorum die kıpkırmızı olan hocam bugün bas gaza dedii kaydirigubbakcemile3 yahu bende bi yolunu tutturamıyorum ama kıvırmam lazım bu işi yani ayıp bana 4.5 yıldır ehliyetim var hala daha süremiyorsam ayıp yanii dimi amaa :dilcikar: yoook yooook babam ersin hocaya soruyor nasıl gamze diee, çok iyi:dilcikar: lafını duymadan almicak arabayıı hıııh becericem işteee herşeyi yapabildiğim gibi bunuda yapıcammmm bi uçan bi kaçan kurtulurr benden kaydirigubbakcemile3
Neysee günnüşümm ben kahve keyfindeyim şincikk lütfen rica ediyorum keyfimi bozma
Not: Aslıcım yarınki özel güzel ve en heyecanlı gününde sana mutluluklar diliyorum ilk adımı atıyorsunz artık yeni gelin moduna yavaş yavaş girebilirsinn, eminimki çok güzel alımlı ve prensesler gibi olucaksın yarın akşam... Yarın tüm gün sizin gününüz olucak herkes etrafınızda dönücek herkes sizin için orada buluncak ve sizin en özel en güzel gününüz olucakk ÇOK MUTLU OLUN ARKADAŞIMMMM RABBİM AYIRMASIN SİZİİİ:Saruboceq::asigim:

Günnüşüm çok heyecanlıyım hala...
Bugün Canım KK Dostlarım olmasaydı ne olurdum bilmiyorum
Canım Gamzem güzel yazın için sonsuz teşekkürler canım
mutluluğumu paylaştın mutluluğum 2 kat arttı inan
Ben çok şanslıyım günnük yaa..
canım gamzem var
nurumm varr...
melisim vaar..
derenimmm varr...
gözdemm varr..
hazanım vaarr..
handem varr..
varda var walla...
allahım hıc bırını basımdan eksık etmesın..
tatlıslarım benem yaa :asigim:

sevgiligünlük kızım gittikçe huysuzlaşıyor sürekli huy değiştiriyorbüyüme süreci bu olsa gerek
bbu arada ben gidemedim ama eşimin konferansı harika geçmiş
hala tebrik telefonları geliyor
bugün sevdigim şeyleri yaptım ama kendim yemedim
azıcık yedim diyet maluummmm
bi kurtulsam şu kilolardan off

Günnüş varyaa bu kızzz herşeyii hakediyorrrr öyle bir yüreği öyle bir kalbii varkiiiiiiiiii ben onu msndende facedende birebir tanıyorummm yüzünün güzelliğiiii kadarr kalbidee dostluğudaa harikaa bir insan...
aslımm sana dediğim gibi gün hasanla senin günün herkesler siizin için orda olucak ve saana dediğim gibi yarının yorgunluğunu akşam yatağına yattığında sağ parmağına baktığında atıcaksınnnn, yarın hasanı karşında takım elbiseyle gördüğünde gözlerinin içi dahada bir parlicak eminim, aslında biliyomusun bunlar sizin için formalite fakat yarınında bi özelliği güzelliği var kuzum.. SİZİN ZATEN HASANLA GÖNÜL NİKAHINIZ VARDI.... yarın tüm gün aklımda olucaksınnnn bebeğimmm, yatcaz kalkcazz aslı ve hasanın birbirlerine vericeği söz günü başlicakk aşkınızın sevginizin simgesiii birbirinize ait olduğunuzun simgesi sağ parmaklarınızda olucaak.. İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE ALLAH NASİP ETTİYSE İNŞALLAH DÜĞÜNÜNÜZÜDE GÖRMEYİ NASİP OLURR.. BU GURURU YAŞAMAK ÇOK GÜZEL OLSA GEREKK HEM SENİN HEM AİLEN AÇINDAN.. Darısı benim ve benim gibi bekar olan tüm herkese diyor ve resimleri dört gözle bekliyorum canım Dostum...
RABBİM SİZİ İKİ CİHANDADA AYIRMASINNN :Saruboceq:güzel kalpli canım arkadaşımmmma.s.

ğüzell bii gündü penbiş...nasılsın bakıyım sen,buğün çok mutluyun işe giitim sakin geççti fazla yorulmadım......ve akşam eşim süpriz yapmış bana begendiğim siyah elbise yi ğitmiş almışşş o benim biriciğim çokk sewindimmmyerimsenibenhemencicik giydim tam olduuuzemuszemuseeşimiii çok seiyorum iyki vrarr şükürr....sonra arkadaşimın kızı elifsu yu sewmeye giitim.daha 4 aylık oyy yerim oun benhemende büüüyüdüüü....mis gbi gözleme ve çay verdi arkadaşim yedimmmmcokacimcoookdiyeetii büğün boozdum işteeeesırnaşık şeyaman napım....hadi ben kaçtımm......................

Face'de doğum günü hatırlatmanı okuduğumdan beri karnıma tekmeler yiyorum. Ben unutmuştum! Yarın senin doğum günün....

Sen bir mesaj atıp sessizliğe boğulurken, ben de kendimi atmak istiyorum, bilinmezliğe. Senin olmadığın bi yer, lanet silüetini görmediğim bi yer, kalbimi boğamayacağın bi yer olmalı!

İçimdeki sıkıntı dayanılmaz olunca dedim bari şu face'den tanıştığım B.'ye sarayım. {bknz blog: neydi ki bu?} Msn'den takip ediyorum, durumunun çevirimiçi olmasını bekliyorum. (görüşelim mi dicem üstü kapalı) Bir ara sıkıldım duşa girdim, döndüğümde yok olmuş. Face'e bi bakıyım dedim belki vardır, zaten sevgilisi de çirkin, arasam bu gece çıkarız diye düşündüm. Düşünmez olsaydım! Bunlar yeni foto eklemiş face'e. Kıza bi baktım, ohaa benim makyajlı halimden bile güzel! Evrim mi geçirmiş yahu? O kadar da dalga geçtim kızla arkadaşlarıma fotosunu gönderip.

-Şuna bak teyzesi gibi duruyo hahah
-E5 teki kadınlardan farkı yok belki onların bir üst modeli
-Ben bu çocuğu bu ucubeden ayırıp bir ayda tavlarım hahah

Ama onlar da katılmıştı bana ((

-Travesti gibi lan!
-Yollu bu yolluu...

Şimdi ne oldu? Katze kaldı yine bir başına. Yarım saat önce onu arama hayalleri kuran ben, bu fotoları görünce ışık hızıyla vazgeçtim. Ani karar değiştirmezsem sanırım bugünü laptop dizimde, doğum günü şarkıları dinleyerek geçireceğim ((((((((((

Dipnot: Ha, bir de kız Ankara'da değilse ayırmam daha kolay olur falan diye düşünüyodum ama ankarada olduğu da garantilenmiş oldu. Şimdi de amaan cimriydi zaten diye avutuyorum kendimi.

Günlük ....
Çok sevgili günlük..
Demek ki kimseyi fazla zorlamamak gerekiyormuş..
Ha bir de ...
Bir insana bir eylemle vereceğinden daha fazla hasarı eyleme geçeceğin mesajı ile verebiliyormuşsun.
Gerçi yaptığıma şantaj denir ama...
Umrumda değil..
Eylem gelecek mi?
ınan bende bilmiyorum.
Bildiğim onun da artık gece uyuyamadığı
Hatta kendi pisliğinin farkına vardığı..

Hareket vakti... Canım nasıl ve ne zaman isterse...

ayy çok ğülldüm tarvesti bu lan hehh...alemsiniz...
boşver yenileri olurrrkaydirigubbakcemile5

Günnüş ben geldimmm
Hiç iyi değilim çok mutsuzum :gitme:
Çokkkk uzaklara gitmek istiyorum kimseyi görmek konuşmak istemiyorumm:1no2:
mafoldumbenmafoldumben

günlük mafoldumben
az önce geldik eşimin kuzenini askere uğurladıkmafoldumben
ağlamaktan içim çıktı
hep orda aklıma ben nasıl göndereceğim diye geldi ve çok ağladımmafoldumben
sanırım ben onsuz yapamamm nasıl onu gönderip evime gelirimmafoldumben
nasıl onsuz yatamızda yatabilirimmafoldumben
bende seninle gelcem diyorum
orda ev tutucam neresi olursa olsun yanında olucam:çok üzgünüm:
başım ağrıyo ağlamaktan
allahım hayırlısıyla gitsin gelsin bütün askerlerimizi allahım korusun yarabbim:Saruboceq:senağlama

Bugün çarşıya çıktım bi arkadaşın nişanı var ona elbise aldım ordan aşkıma gittimmm ordan geldim yemek yaptım cnm un helvası çekti bi de onu yapayım dedim ne zormuş onu yapmak ya teyzemin ki gibi olmadı:gitme: yoruldummmm yanii bugünnn....

günlük çok şükür herşey güzel gidiyor mutluyum gözlerimin içi gülüyor
bide diğer yarımı bulsam süper olacak :)))

gunluk naber...
yazmıyorum dımı sana ...ama gıremıyorumkı kk ya vakıt yok...
ben bı aska yelken actım gunlukcuk..:kedi:.ıkıncı bulusma dun gerceklestı
ben karar almak ıstıyodum..devam edıp etmıcegım konusunda...bu aksam yıne konustuk
denıcez tanıcaz bırbırımızıyerimseniben
hayrlısı olsun dıyorum..bılıyorumkı hersey nasıp...olmayınca hıc bıse olmuyo..oyuzden nasıpse hayrlıysa olsun..degılse olmasın yurumesın...
uzulmek ıstemıyorum...
herkezlerı cok ozluyorum..herkezın herseyı gonlune gore oluyodr umarım...Şeniz

söyle bana ! cvpsız kalan aklıma sığdıramadığım o kirli düşünceleri anlat bir bir... insanları tanıyorum,hemde her geçen gün bir kat daha canım acıyarak ...daha çok kirlenip ,biraz daha arınarak yeni günle... ama kirlenip ,yeniden arınıp ,uyanmak bir ironi değil mi ? söyle nasıl bir düzen ,nasıl bir anlayış,nasıl bir çerçeveye sığdırıp,içindeki fırtınaları ,deli gibi estirip o hain rüzgarınla bana estirdin ! egolarını uzak tut benden..sen bana ulaşamayacak kadar aciz ve yaralısın ... beni incitemeyacek kadar,cam kırıklarının içinde yüzen ,kendinle hesaplaşmalarının girdabındasın ! kendinle barışamayan ,kendinden uzaksın ...maskelerini çıkar at,sanıyorsun ki ,ben o maskeyi göremedim ...gördüm ...gizlenme ,yüreğindeki ateşinin ardınna...kor olup sönmeni bekleme! senin ateşin sönmez...kendinle barıştığın gün ,benimle de barışırsın ...önce bunu dene ...ulaşamadığın ve asla ulaşamayacaklarının peşine düşme saklanıp ...çünkü ben senin sandığın o melek değilim ...gardımı aldım hayata ben ...düzene alıştım...sen ne isen ,ben de oyum ...söyle şeytana,tüyünü bende unuttu...kötükedihüso

Günnük çok kötüyüm...:gitme:
Hiç bir yerimi hissetmiyorum. Boğazlarım çok acıyor. Ben fena hasta olmuşum...
Sesim çıkmıyor günnük...:gitme: Kullandığım ilaçlar dolayısıyla bir antibiyotikte içemiyorum...
Bugün beni çarşıya çıkartacaklar nişan alışverişi için...
Halima bak günnük...
Tam hastalanacak zamanı buldum...
Dua ediyordum şu nişan çıkana kadar iyi olayım diye...
Ben hastalanınca öyle kolay da atlatamıyorum...
Dua et bana... Biran önce düzeleyim...:gitme:

sadece yeşil bir nokta ile insanın tüm dengesi alt üst olur mu? kanım çekildi resmen... ellerim buz gibi, göğsüm sıkışıyor, başıma vuran bir ateş...

bu adamı online görünce ben kendimi tanıyamıyorum,bedenim kontrolümden çıkıyor, beynim zonkluyor. şuan yazı yazdığım bu sayfayı alta attığımda onun isminin yanında yanan o "yeşil ışığı" , o "çevrimiçi" ifadesini görünce bile garip hissediyorum ve şuan bu sayfayı aşağı attığımda onu online göreceğimi bilmek bile yazı yazmamı zorlaştırıyor.

sorsana günlük, sen de sorsana. "ne sana mani oluyor?, bu kadar aşıksan git konuş" desene...
sen de söyle. bi sen kaldın bunu demeyen. insanın bu kadar aşık olduğu adama yanaşmamasının sebebi ne olabilir? kaybedecek bir şeyi yokken, kaybedecek tek şeyi zaten kaybetmiş olduğu bir eski sevgili iken ne bana mani oluyor?

öyle yakıcı bir şey ki,öyle keskin bir şey ki, 3 ayı geçkin süredir adama "a" demedim.

aramadım,gizli numaradan bile aramadım; çağrı atmadım, mesaj atmadım, mail atmadım, msn'den yazmadım,online görmedi beni, kapısına gitmedim, haber yaptığı yerlere gitmedim, yapmadım be günlük,saklandım.

yapmadım.

bu benim kendi ölüm emrimi imzalamam olurdu. yapmadım.

yapamıyorum.

üç ay önce hayatından vazgeçmiş halde kör kütük sarhoş, şehirlerarası yolda fink attığımı hatırlarsın değil mi? şans eseri,belki de şanssızlık bilemiyorum, eve sağ salim dönmüştüm. o gece ile ilgili bildiğim tek şey vardı, o geceyi yaşamaktansa ölmeyi yeğleyeceğim ve o gece ile ilgili bilmediğim bir şey vardı, ben nasıl sağ kalmaya karar verdim?hangi sebeple uçurmadım kendimi bir uçurumdan?

neyse bu sorular çok geçmişte kaldı, çok kurcalamama rağmen de bir cevap bulamadım zaten.

niye ben bu kadar aşık olduğum adama dokunamıyorum biliyor musunuz? niye arayamıyorum? niye nerede olduğunu bildiğim halde kucağına atlamıyorum? niye gidip yalvaramıyorum?

hani hıphızlı ona diyeceklerimi desem, ama biranda aklıma gelen her şeyi tüm cesaretimle söylesem: "lan seni deli gibi seviyorum, tanıdığım ilk günden beri aşığım, sen varsın diye amerikaya gitmedim, sen varsın diye sevgilimi terk ettim, sen seviyorsun diye o yazarın tüm kitaplarını okudum, seninle ilk buluştuğumuz yere bin kere gittim, senden başkasına dokunmadım, bir gün senin karın olamayacağım için evlilik hayallerinden vazgeçtim,senin sevdiğin içkiyi içiyorum, senin sevdiğin rengi giyiyorum,son bir senedir her gün seni izliyorum,dokunmak için ölüyorum, deli gibi seviyorum." desem...

hani bir boşluk olur ya o an, "princess bak..."diye devam eder...

o,"princess bak" kısmını bile kaldıramam ben.

adam bana "hayır" derse de yarım bıraktığım işi gözümü kırpmadan tamamlarım, bu sefer yaşama şansı da bırakmam kendime. hem alkol alıp ilaç içerim,hem bileklerimi keserim hem de balkondan atlarım.

aslında o,ona olan bu bağlılığımı hep bildi; ilk günden itibaren. korkutucu boyutta bir tutkuydu,kontrol etmeye çalıştıkça onu da içine aldı bu his. iki dakika önce birbirini öldürecek noktaya gelen, küfürleşen, hakaretler savuran sonrasında öpüşmeye başlayan, "sana bayılıyorum", "ben de sana karşı koyamıyorum" diyen bir çift işte....herneyse...gidersen biterim diyordum hep, gitti.

belki de kendimi hatırlatmam gerekiyordu, üç aydır sessiz sedasız onunla uyanıyorum ben,üç aydır sessiz sedasız onu izliyorum.ama o bunun farkında değil. belki onu bu kadar sevdiğimi bilmesi gerekiyordu. (günlük seviyorum yazarken çok zorlanıyorum niyeyse.. sevgi çok masumane kalıyor, aşık olmak kullanınca da tutkulu bir yazıya dönüşüyor. neyse buna kafa yormayayım) belki hala ondan vazgeçmediğimi bilmek onun da işine gelirdi.

ama ben hep demiyor muyum günlük, erkek isterse zaten gelir çabalamaya gerek yok, hem o şahıs ona ne hissettiğimi biraz analiz edebilmiş biriyse unutmadığımı da bilmeli.

ya da bilmiyorum ya belki de vazgeçtim sanıyordur. bilmiyorum...

artık üzerine düşünemiyorum bile. geçmişe gitmekte, onunla olan anıları hatırlamakta bile zorlanıyorum.(yanlış anlama günlük, elbette hiçbirini unutmuyorum ama can acıtıyor)

düşünüyorum bazen,herkes koydu her şeyi rayına.bir ben beceremedim diyorum..geçmişe bağlı değilim ama sahip olduklarıma ait olduklarıma çok bağlıyım sanırım...

ne bileyim belki de geçmiş haricindekiler basit geliyor gözüme.daha iyisini yaşayabileceğime inanmıyorum...hayatımın en güzel gününü yaşadım mesela ben,daha fazlasını yaşayacağımı sanmıyorum. hem ben biriyle yaşadığım şeyi,başkası da yapsın diye bekleyememki. kimseyi eğitememki, kimsenin öğretmeni olamamki... bi adamı kalıba koymaya çalışmak da bana yakışmaz zaten,hem ne kadar uğraşırsa uğraşsın kimse sevdiğim adamın kalıbını da dolduramaz ki. (bak yine sevdiğim dedim hafif kaldı.)

zaaflarım var günlük, o adam da en büyük zaafım. cesaret edemiyorum. şuan online olduğunu bilmek bile deli gibi heyecanlandırıyor beni.

aslında günlük bu adam bu zamana kadar online görmedi ya beni. hep kaçtım ya.şimdi beni görsün,hatırlasın...
o yokken de zaten yeterince koyuyor,battı balık yan gider anasını satiyim. an itibariyle çevrimiçi'yim... risk biliyorum ama en kötü ihtimalle son bir el daha oynar kalkarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
'Tanrıdan tek dileğim; beni sensiz bıraksın...'

Doğumgünü ya hani bizimkinin, karar verdim mesaj atıcam. Zaten bir önceki mesajımda eteğimdeki taşları dökmüştüm, daha kötü ne olabilirdi ki? Neyse internette dolanıp, msn'de geyik yaparken telefonumun hatırlatması çaldı. '12.12.09 K. 20' diye... (unutmamıştım gerçi) Saat 1'di. Allah'ım nasıl kalbim sıkışıyo, o nasıl bir acı öyle. Mesajım saattler öncesinden hazır zaten, ama tereddütteyim. Şu kısmını çıkarsam mı, çok mu aşık gibi yazmışım vs... Bu mesajdaki şiir bana ait değil. Doğum gününü kutladığım belli olsun diye iliştirdiğim son cümle bana ait sadece.

-Bu saatte yüzüm değil gücüm yok aramak için seni. Önce dakikalar geçmek bilmedi, sonra günler. Yokluğun ay olunca sırtıma kambur oldu özlemin. Gözümü kapattığımda sana benzedi seviştiğim erkeklerim. 3 ay sonra tam şu saat, şu dakikada kokunu omzumda hissettim. Doğum günün kutlu olsun, nice bensiz yıllara nazlı bebeğim...

Gelicek cevap üzerine senaryolar kurmaya başladım. Ama nedense hep sonunda benim ağladığım senaryolar...

Senaryo1:

Cevap geliyo 'ben de seni unutamıyorum, sevgilimi sevmiyorum, seni seviyorum, aşkım Katze'm.... Çok özledim seniii!!!'

Ben de buna benzer bi cevap atıyorum, karşılıklı ağlaşıyoruz falan o gece. Sonra aradan birkaç gün geçiyo, face ine giriyorum. Şok!! O kızla bir cafede doğum günü kutlamaları fotoları... Kızla yapışık ikiz gibiler sarmaş dolaş.... Yetmemiş bi de aralarında sözlenmişler falan. Ben tabiki direkttt depresyonun kucağına.

Senaryo 2:

Bu kez cevap gelmiyo, direkt arıyo beni. Bu akşam ayrılıyorum sevgilimden diyo, yarın da ilk iş Ankara'ya geliyorum dyio. Terminalde Bihter ve Behlül gibi tutkuyla öpüştüğümüzü falan hayal ediyorum. Öyle ki dizinin müziği bile çalıyo biz öpüşmeye başlayınca. Böyle düşlerle uykuya dalarken ertesi gün ne gelen var ne giden. Sap gibi kalıyorum falan terminalde. Ağlıyorum eve dönünceye kadar (eski) şarkımız 'severek ayrılanlar' eşliğinde...

.......

2'ye geliyordu gönderdiğimde. Ama tüm heyecanım boşunaymış çünkü iletilmedi. Kapalıydı büyük ihtimalle. Böyle düşüne düşüne uykuya daldım. Kaç kez uyandığımı hatırlamıyorum telefona bakmak için. Son baktığımda da nihayet gelmişti cevap:

-Saol tatlım. Ben güzel günlerimizin bittiğine inanmıyorum.

'O ne demek şimdi?' diye mesaj atasım var. Bir yanım 'boşver zaten belli olur zamanla' diyo. Bunun ikizi de 'güvenme bu densize yine aynı şeyler olacak' diyo. Bense hiçbirini dinlemeyip 'Allah'ım hayırlısıyla tez zamanda karşıma daha önce belirttiğim kriterlerde birini çıkar' diye dua ediyorum...

Son düzenleme:
selam günlük
doğum yaklaşıyo bizim ya
yaklaştıkça ben rahatlıyom zemuszemus eşim geriliyo delikafadulden
adam rüyasında suyumun geldiğini görmüş
geceyarısıydı yataktaydın diyo annem de yoktu ne yapacağımı bilemedim elim ayağıma dolaştı diyoakannehir
ohh canıma değsin laelaelaelaelae
sen misin bana ters dönmüş tosba gibi oldun
gece yatakta ben dönmeye çalışırken caterpillar iş makinesi gibi dönüyon artık
penguen gibi yürümeye başladın diyen
lülülülülülü :umursamaz: :umursamaz: :umursamaz:
az da sen çek bakalım..sositososito
daha duur ben doğumhanede prenses doğumu yaparken sen kapıda 9 doğuracaksın:sm_cool:
sonra da kırk gün naz yapacam sanazemuszemus
amaan günlük ne olusa olsun ben çok seviyom kocemi yaa Şeniz
Rabbim onu başımızdan eksik etmesin:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…