Kadınlar Kulübü Günlük

günlük dün düştüm dedim ya hala geçmedi
herbı tarafımm agrıyo vallaa bütün gün yatttımm evde çıkamadım hiçbiyere :gitme:
ne zaman gecıcekk acaba bacagımı oynatamıyorum ya

Şaşkınım günlük çok şaşkınım.
Neye uğradığımı şaşırmış vaziyetteyim şu an.
Bunları yazarken ellerim titriyor bütün bedenimle birlikte.
Lütfen mantıklı bir açıklaması olsun ve lütfen benim abartım olsun.
Lütfen haklı çıkmak istemiyorum....

Ne olur Allah'ım annemin ultrason sonucundan kötü birşey çıkmasın, ne olur yalvarırım :Saruboceq:
Bu sene hem acıyı yaşadım hem mutluluğu..
07/08/09 evlendim, bu en mutlu günümdü, 28/10/09 Aykut abimi kaybettim, teyzemler mahvoldu, bu en acı günümdü...En ufak bir acı daha yaşamak istemiyorum...
Hayat o kadar boş ki günlük, bazen diyorum ev işlerini sal gitsin, zamanının kıymetini bil,bırak dağılsın ev..Sen kocanla film izle...
Aykut abi gitti, Aslı abla ne yapacak? Ne kadar zor Allahım, tek uyanacak her sabaha, evin herbir yeri beraber yaşadıkları anıları ile dolu...Ya geride bıraktığı İpek? Daha yeni yeni baba diyordu halbuki mafoldumben
Offfff, yine dağıldım..Tüm ailemi koru Allahım, tüm acısı olanlara sabır ver, herkesin yuvasına sağlık, huzur ver, bunu okuyup "Amin" diyen arkadaşlarımı da kötülüklerden, acılardan koru Yarabbim :Saruboceq:

slm günnüş oh temizlik yaptım bıcı bıcı yaptım mis kokulu evim miskokulu ben miskokulu dedimde beyim gelsede yemek yesek :asigim:
minik şumicimde uyuyor :asigim:

günlük nolursun sana aşkımla ilgili şeyler yazayım off ya ölece bakıyorum bugun gördüm karşılaştık ne tatlıydı ya boyuda baya bi uzun bak bak bitmiyor :))
valla kalbim hopluyor onu görünce sence nolur günlük bizim sonumuz varmı acaba bi başlangıcımız olacakmı bu soruları sormaktan beynim yoruldu yaa :KK43:((

günlükkk naberrr :lepi:
bilomusun bugün benim doğumgünüm iyiki doğmuşum :eek:
bütün günüm kursa geçti mecbur ama yarın gitmicem naniknanik
çıkışta benim bitanem bana hediye almış onu getirdi bide puzzle aldık çok mutlu oldum günlük delikafadulden
keşke hep doğumgünüm olsa şakkıdı
şimdik bi topiklere bakcam ben yokken ne olmuş ne bitmiş :jeyyar:

naber günnüküm şakkıdı
benim canım sıkkın
bugün doktora gittik
hersey normal
ama doktorum sezaryan yapalım dio
ben normal doğuramazmısım
hep normal doğumu kötüledi durdu
neden doğuramayım günnük
önceden sezaryan mı varmış
şimdi kendime doktor arayısına girdim
beni normal doğurtacak

ahhh....ahh bu bana yapılır mı

kocamı, aşkımı askere yolcu ettim bugün, gitti gideli 3-4 defa aradı, üşümüş; içim cız etti duyunca ama hem morali hem de sesi iyiydi, bu içime su serpti biraz. Evin her yerinde bana aldığı günler, beraber yaptığımız puzzlelar, gezdiğimiz yerlerde çektirdiğimiz fotograflar, tabi anılarımız...yatakta sabah üstünden çıkardığı pijaması duruyor; çok zormuş günlük, daha ilk günü ama çabuk geçsin bu günler...

Selam günlükcüm:lepi:
Kurtulamadın benden hain domdom:roflol:
Evimdeyim,kayınvalidem bir gün daha hastanede bende evimdeyim.Hastane bana 5 dakika olduğu için eşim şimdi getirdi beni.Bu gecede eltim kalacak annemin yanında.
Görümcemin haberi olmasın diyorduk kalkıp gelmesin ama kaynım tutamamış söylemiş kendini.11 uçağıyla geliyor görümcemde..Durur mu,anası sonuçta..Çocuğu kayınvalidesine bırakmış.Hayırlısı..
Dün gece ben kaldım ya yanında,lavaboya ilk gece 3 de kalkmak istedi.Hasta bakıcıyı çağırdım.Onunla kaldırdık,lavabo zaten odamızda.Sonra bir kaç kere daha çağırınca;kadın sabah odayı temizlemeye geldi.Bana dediki siz evli misinizdelikafadulden
Dedim kayınvalidem..:dilcikar:
Ayy maşallah dedi;annecim annecim,tumrum,hadi canım,hadi güzelim laflarını annesine bile söylemeyen var siz bir de kayınvalidenize söylüyorsunuz;çok imrendim dedi:nazar:
Annem de kızım gibi benim gelinlerim sağolsunlar diyince utandım tabi:kedi:
Allahım başımızdan eksik etmesin onu,şükür atlattık ya bunu da daha bir şey olmaz bize..:Saruboceq:

güzel bır hafta geçirdim günlüğüm..

doyamadım bu haftaya..

bu haftanın bitmesiyle yepyeni bir maratonda başlıyor..

off bu son ıkı gun hiç bitmese........

hala gülücükler atıyor bebeğim.. hep yanındayım yanında olacagım sanıyor.. bır bilse artık benden çok yanında yakınında bir başkası olacak..ağladığında rüyadan sıcrayarak uyandıgında sarılacak mı benim gibi o başkası.. öpecek mi saçlarından.*?

Allah'm sen merhamet ver insanlara en baştada bebemi bırakacağım insana..

artık hayatla tanışma zamanımız geldi di 'mi oğlum?
ayrılığı ilk abinle ayırarak yapmıştım. şimdide kendimden ayırıyorm..

tek ben değilim tabi.. burada yüzlerce anne çalısıyor yüzlerce anne bırakıyor bebesını.. ama zor be günlüğüm..

sinirliyim gerginim
patlamaya hazır bombayım günlük:sinifsinif:
ağladı ağlayacağım ama korkuyorum bebeğime bişey olmasından
akşam kayınvalidem annemlerdelerdi yemekli davet etmişlerdi
sürekli gel kal doğum yaklaştı
sana sööylüyorum sezeryan olma 2 yıl çekersin deyip durdu ay sanki ben keyfimden sezeryan olucam
lohusayken 15 gün onlarda 15 gün annemlerde kalacakmışım durup durup anneme öyle söylüyo
ay hiç bişey demedim kısmet dedim yaa iyimi

ayrıca yemekte gebelik şekeri diyetimin dışına çıkıp yediğim halde doymadım açımmm
aç artık haykırmak istiyorum açım doymuyorum 2100 kaloriyle falan hep aynı tarz aynı şeyleri ye
buna rağmen bebeğin akciğerleri geç gelişecek diyolar yaa
çatlıycam mafoldumben
Allahım ne olur bebeğim sağlıcakla gelsin ne olur ne olur
şuan herşey onun için
kayınvalidemde başımı çok ağrıtacak ama ona sonraki davada kalsın boşver
Allahım yardım et ne olur :Saruboceq:
bide göğsün sızlıyo özellikle sol göğsüm arada çok çok canımı acıtıyo annem sütten olabilir dedi acaba neden :uhm:

naber gunlukcum...
ben ıyıyım degısısk bı ruh halındeyım hersey guzel gıdıyo...ve olması gerektıgı gıbı...bugece daha bı guzeldı muhabbetımız...ama ben temkınlıyım..uygun adım ılerlıcem...bazı sozlerı ole hosuma gıdıyokı...normal bı cumle bıle olsa onun kurması cok guzel oluyo...
tek ıstedıgım pısman olmamak ..bıgun bu aldıgım karardan pısman olmak ıstemıyorum...hersey guzel olsun hergun guzellıgı artsın...yardım et allahım bana

Merhaba günlük ben bugun temızlık yapamadım hava cok yagışlıydı moralım çok bozuk.Sinirimi temizlikten çıkarıyordum fakat onuda yapamadım.Yarına hayırlısı bakalımÇok üzgünüm çoookdelikafaduldendelikafadulden

Günnüş ben geldim
Yarın sevgilimi nasıl cezalandırsam çok kırgınım felaket.:sinifsinif:
Yarın süründürcem yalvartıcam :jeyyar:delikafadulden
Haketti ama dimi.İş iş iş niye çok çalışıyormuş benim için bizim için.Seneyede askere gideceğini söyledi:gitme: İçim cız etti ama çaktırmadım tabiisengözlerimebaksanab
Yarın tüm intikamımı alıcam:dilcikar: Kolay kolay barışmayacam.Ohhhh olsunnaniknanik

X