Kadınlar Kulübü Günlük

dün 17:30 da çıktım işten.sonracığıma aşkıma yaptırdığım kol düğmelerini almaya gittim...çok hoşuma gitti çok hoş olmuş gerçekten.umarım sizde beyenirsiniz görünce CADIARZU düğmeleri aldıktan sonra eve geldim saat 18:30du.görümcem geldi benden 10dk sonrada bize.yardıma gelicekti sağolsun bayram için.annem bu akşam geç gelicek işten.o yüzden dün akşamdan sardık dolmaları annem ben görümcem..saat 11 falan olmuştu.hasanım dellendi nerde o saat kaç oldu daha ordan avcılara gelicek falan diye..babamda görümcemi tek göndermek istemedi akşamın o saati etilerden avcılar 1 saat rahat sürer.yolda soysuz sopsuz bir sürü insan... pijamalarımla çıktım evden sırnaşık şey ablam annem ben babam avcılara gittik saat 12de hasanlardaydık..görümcemi adrese teslim yaptık.dedik o kadar yol geldik bi kahve içip öyle gidelim.babam dedi hatta şaşırdım kaydirigubbakcemile3 onlarda daha yatmamışlar zaten.. dedikkk selammm eee bizim saatler biraz geri kalmıştaaa bu saatte misafirliğe kabul ediyomusunuz sırnaşık şey neyse kahvelerimizi içtik.kalkmaya yakın babamda dedi şu an yerimi bilmiyorum ama söz için sadece tarih konuşmadık dimi dedi.zaten yüzükleri çocuklar kendileri beyenirler dedi.konuşuldu detaylar.kim çağrılır kim çağrılmaz..aralık 12si yada 19u sözleniyorum kızlar :lepi: biraz kalabalık olabiliriz belkim ama ossun yaa değer o gecenin anlam ve önemine yerimseniben
babam bi türlü gitmiyo inat ediyodu diyodum ya
kısmet dün gece 00:00 saatinde konuşmayaymış kaydirigubbakcemile3
iyi olduu ya .. hem görümcemi bırakmış olduk hem biraz sohbet ettiler hemde konuşuldu.
nişan ve düğün işinide sözden sonra konuşucaz..
önce bi sözü atlatalım dedi her 2 tarafta.
bayramın 2.günüde onlara gidiyoruz misafirliğe... gri dar kesim yeni aldığım takımı giyicem kaydirigubbakcemile2
ben 1.günüde gidebilirim el öpmeye..dönüştede aşkımla bize geçeriz.oda k validesini k pederini bayramlar artıkın :1hug:

Ben çok aptalım günlük..mafoldumben
Kendime neden çıkarıyorum bunu bilmiyorum ama..
Dün gece 3 gibi çok üşüdüm.Ki sobalı odada yatıyoruz oda ılık oluyor üzerimiz açılsa bile hiç üşümüyoruz.Üzerim başım,yüzüm bumbuz.Alyada yatağında yatıyor.Bir gittim o da üzerini açmış ama oda bumbuz.Hizasındaki balkon kapısına bakınca gözlerim pörtledi bir an.Neye uğradığımı şaşırdım balkon kapısı açılmış.Yavrum oradan tüm soğuğu al tabi sen..:sinifsinif::sinifsinif:
Hemen uyandırdık onu kocişle.Y:sinifsinif:anımıza aldık ısıttık battaniyesine sarıp.Kocam kalktı sobayı yaktı,ben mamasını yedirdim derken baktık iyi ama genede ilacını içirdik.
Sabahda kalktım gene ilaç ve kahvaltı.Şu an için iyi görünüyor.
Allahımdan bu mübarek günde isteğim bir şey olmasın meleğime.Sende dua et olurmu günlük..:Saruboceq:

gece nasilsa erken uyudumm sabahta vakitsiz kalkmadiminsallah uykusuzluktan kurtulurum..bugun kalkip biraz temizlik yapip..sonra tatli yapacamm bayram icinnzemuszemussonrada avm ye gidip bayram icin birseyler bakarim tekrar..yarin bizde turkler arasinda bayramlasma yapacazopuyorumnanaktan

tum kk ailesinin bayrami kutlu olsun....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Merak ediyorum insan nasıl düşünmez ???

Düşünmeden yaşamak, sorgulamamak istiyorum en azından bir süre, ama nasıll nasıl???

Dün gece uykuya dalana kadar çok sıkıntı çektim yine. Beynimi boşaltmalıyım. Kitap falan okumak artık dikkatimi başka yere kaydırmıyor..

Spor yapmıyorum bir kaç aydır sanırım bedeniminde rahatlaması lazım....

Ama asıl ruhumun sakinleşmesi gerekiyor...

Bunun yoluda ......... ! Ben biliyorum eksikliğimi....

Yapmam gerekeni tam yapmıyorum, gerçekten istemeye üşeniyorum sonra girdaplarla kaybediyorum ....... ayıracağım vakti.Sanki zaman kazanıyorum ama daha daha fazla zamanı kendimle mücadele de kaybediyorum ..Çok çok kısa vadeli bir hareket oluyor .:mymeka:

Beni ve iyi niyetli olmaya çalışan tüm insanları güzelliklerle karşılaştır Allah'ım....:Saruboceq:

günnükümm a.s.

bugün yarım gün, çıkçemm önce kendime bişiler bakıncemm
saçlarımı boyatçammm,
alışveriş yapçemm
sonra eve gitçemm
yarın bayram zatii

herkese mutlu huzurlu bayram geçirmesini dilerimm a.s.
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sefgili günlük nezmandır yzmaıom la sana ozlemişim sayfanı rrenginiopuyorumnanaktan
bugun once lazere snra kuofre gitcem bakalım napcamopuyorumnanaktan
temiz temiz olcam pacaklarımı zati epilixirledimopuyorumnanaktan
oh oh oh bayramda geldı
yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

herşey yolunda gibi görünüyo ama bişeyler eksik sanki günlükcan
Allaha şükür işim gücüm yolunda para durumum iyi ailem sağasağlam ve yanımda
ama bişey var ya adını koyamadığım
benim sıpayla mı ilgili bilmiyorum belki de artık şu uzaklık işinden sıkıldığım için böyle hissediyorumdur
4 ay be günlükcan 4 aydır görmedim
az kaldı sayılır kavuşmaya ama ne bileyim işte..görüşçez sonra yine aylarca uzak kalıcaz
böyle bi hayat istiyo muyum bilmiyorum evlenmemize 3-4 yıl var
bu 3-4 yıl uzakta özlem çekerek sevgilinin sıcaklığını hissetmeden nasıl geçer?
acaba o katlanabilir mi yoksa günün birinde canımıza tak eder de biter miyiz?
sabah sabah ne karamsar başladım di mi..ama başından belliydi ki bu kimse de zorlamadı beni ayrı şehirden birini sev diye
şimdi zor geliyo..ara ara alıp başımı çok uzalara gidesim gelir benim
şu an o dönemdeyim sanırım gitsem yabancı bi ülkeye..
ya da yeni bi aşk yaşasam..yeniden kalbim kuş gibi çırpınsa..
monotonlaştık bugünlerde babasının memleketine gittiklerinden beri ilgilenemiyo benle..kendimi yalnız hissediyorum
aşk hissetmek istiyorum ben tüm iliklerime kadar..yeniden aşık olmak istiyorum..aşk sarhoşu olmak istiyorum
off ben günlükcan hadi ışınla beni onun yanına..
daha yazasım yok hadi görüşürüz

günnüş farkındaysan aşk hayatıyla ilgili bişi yazmıom laaopuyorumnanaktan
unttum laaa heyttttttttttttopuyorumnanaktan

günlük iyi bayramlar sana şimdiden :ecrin_bebek:
şu arkadaşlarıma sölede eski sevgililerini aklına getirmesinler ya :mymeka: mirmirmirmir
neyse dünkü yemek harikaydı :roflol:
aynen ha böle :roflol: güldüm
bi arkadasımız evlenmişti ona gidememiştim baktım gelmiş balayına gitmemişler
bende yapıştım naber :jeyyar: diye
iyiyim beklerken olmadı ya abla demesin mi :1shok: :roflol:
ne olmadı diyorum :bbo:
ya hoff olmadı ya şey olmadı diyo
bende haa kırmızı kurdele açılmadı akannehir
vay beceriksiz sana demedin mi önceden prova yap diye dedim geyiğine -tatlicadiarzu-
demez mi yer bulamadık napim diye :roflol:
allam ne güldüm ya daha derin konuları da yazmiim buraya :icecream:
diğer bi arkadasımı dinledim
3 yıllık sevgilisini anlattı ayrılmışlar ağlaya ağlaya
ee dedim niye
onun babası ile benim annem eskiden nişanlılarmış kafamçokkarıştı
türk filmlerini gectiler be dedim bu kadar olur :roflol:
valla neye uğrayacağımı sasırdım ağlaya ağlaya ayrıldık dedi
işte böle
bugun yarım gun ve tatil başlıyo :lepi:

burda herkesin bayramını kutlarım a.s.

Son düzenleme:
Günaydın küçük hanım

Yarın bayram, neşe doluyor insan.kaydirigubbakcemile5
ılk gün her zamanki gibi kurbanla filan geçer, ikinci gün misafirler gelenler gidenler ohoooo:lepi:

Fekat kocam yine yarın sabahın köründe anne ve babasıyla kurbana gider, deee akşama anca gelirler, donacaklar soğuktamafoldumben, çok geç geliyor sıra, bekle, bekle ağaç oluyorsun.

Biz kurban kesemiycez bu sene, Allah affetsin, seneye inşallah kesebiliriz:a015:

Ne doğru dürüst bayram temizliği yapabildim, ne de bayram yemeği. Bugün yarım gün çalışıcaz(aslında hiç çalışmasaydık daha iyiydi:dilcikar:) inşallah yetiştirebilirim işlerimi.

Herkesin mübarek kurban bayramını kutlarım günlükcüm senin vasıtanla.

Bayramınız Mübarek olsun canlar:lepi:

Günaydın günnükümm,
Bugün bizde yarım gün çalışıyoruz, öğlen işten çıkıp dooooğru eve, koştur koştur bayram temizliğine girişicem
Bugün kocecim çalışmıyo bana yardım edersin di mi dedim ama yardım edemezmiş beyfendi :mymeka:
Etmesin bakalım gün gelir o da benden yardım ister, hesaplaşırız o zaman şakkıdı
Ben yarın annemlerle olacağım yaçasıııın hihoyyyt
Kocişkom anne babasıyla birlikte kurban kesmeye gidecekler, dayıları falan hep beraber olacaklar
hisseler pay edilecek taşınacak falan eşimde orada olacak mecburen
ben geçen sene gittim ama dondum bi de etle haşır neşir olamam gidip dikilicem orada boş boş, hiç değilse ilk günü annemlerle dedemlerle geçiririm
Kocik gelse gelse akşam gelir :gitme: Bayramın ilk günü onsuz geçicek :gitme:

Dün akşamda annemle sarma saracaktık sözde, bi telaş gittim ama annecim bütün gün temizlik yapmış, o hasta beliyle yorulmuş, o yüzden yapamadık, belki bu akşam bana gelirse sararız birlikte zemuszemus

Yarin bayram ama benim icin hersey bos....gulen yuzlu maskemi takip ziyaretler yapmam gerekiyor..umarim Allahim bana guc verir zira arkama bakmadan gitmek ister oldum....

günnükümmmmhihoyyyt
saçlarımı boyattıım fönlettimm çok güsel olabildimmmzemuszemus
yarın bayramm umarım bu akşam bozulmazz:jeyyar:
hava açıyo gibi umarım yarın açarr güneş olsun istiyorum kendime çok güsel bir elbise aldım
bugün tam gün burdayım ve sonrası tatill
bugün çok yoğun olucakk şimdiden herkese iyi bayramlarropuyorumnanaktan

günnükçümmmm...müdürüm kıyak yaptı yarım gün çalışıcamkaydirigubbakcemile5
evde yığınla iş var; ütüm vaaarr saçlarım boyanacaaak banyo tuvalet temizleneceeekkk
ama olsun kocem yardım eder bana :yerim ben onu diyen simili:

Tüm KK nın Kurban bayramını kutluyorum, hepimiz için hayırlı, sağlıklı nice bayramlar diliyorum
opuyorumnanaktan

günlüküm
herkesin mübarek kurban bayramını kutluyorum
güzel bir bayram geçirmeleri dileğiyle
kendinize iyi bakın emi
bayram süresince giremem çünküm
hadi öptüm şeker

günlük;

hayatımda ilk defa mutluluktan ağladım bugün. gözyaşlarım ilk defa kucağıma alabildiğim bebeğimin yüzüne düşürken benim içim titriyordu.

ilk defa gözgöze geldim bebeğimle, ilk defa parmağımı tuttu sımsıkı, uyuyakaldı kucağımda.
pamukların içinde tuttum, dokunmaya kıyamadım.
o kadar küçükki alacağım nefesten zarar görecek gibi duruyordu.

anne olduğumu bugün anladım ben ilk defa. bebeğimi dünyaya getirdikten 9 gün sonra anladım.
ağız dolusu, gözümde yaşlarla şükrettim bugün Allah'a.
:Saruboceq:

çok mutluyum zemuszemus
çok mutsuzum :sinifsinif:
iki sivri uçlu bipolarım:) kaydirigubbakcemile3
ama huzurluyum,iyiyim aslında ben mutluyum... opuyorumnanaktan
ben bir bipolarım... kaydirigubbakcemile2
herkezin bayramı gönlünce ve sağlıkla huzurla geçsin...:kedi:
herkezin kalbindeki dilekler tez zamanda gerçekleşsin...:Saruboceq:
hayırlı bayramlar
kkdaki büyüklerimin ellerinden,küçükleriminse yanaklarından öperim...gamyoncuiremsu

günnük valla ben çok yorgunum sanki kim gelecekse evi baştan aşagı temizledim ama canım çıktı.
yarın bayram ve ben hiç o eski bayramlar tadını alamıyorum.herkezle küsüz kimse bizi sevmiyor sevmeyi bırak bugüne kadar yapmadıkları haksızlık kalmadı ve biz artık kimseyle görüşmeme kararı aldık.hiç kimseye gitmeyecegiz.ne yapalım bizde kendi kendimize sakin bir bayram geçiririz inşallah.çocuklarım mutlu olsun zaten gerisi önemli degil.anam ne doluyum ya valla biraz yazıyımda rahatlayım diye geldim ama gözlerim dolu dolu oldu.neyse günnük bugünlerde geçer elbet sabrediyorum.
yarın kardeşimin mezarına gidicem inşallah günnük canımı o toprak altında gördükçe içim acıyor.3 sene oldu ama hala kabullenemedim.
neyse ben kaçıyım günnük bütün K.K. ailesinin KURBAN BAYRAMI mübarek olsun.inşallah herkez mutlu ve saglıklı bir bayram geçirir.opuyorumnanaktan

günnük bugün annemle resmen coşayazdık büssürü alışveriş yaptık artık anne ne giycem diye sorarsam beni keser sanırım:)

bu bayram ne yazıkki ders çalışcam ben kararlıyım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…