Kadınlar Kulübü Günlük

turkbayragi en güzel bayramımız kutlu olsun.. daha nice 86 yıllara.. turkbayragi

:teytey::teytey:​

cumhuriyet bayramımız kutlu olsun arkadaşlarım....
wer_1_.jpg

turkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiKKNIN CUMHURUYET BAYRAMI KUTLU OLSUN GUNLUK.SANA TESEKKUR EDRIM ATAM BIZECUMHURUYETI ARMAGAN ETTIGIN İCİN.SANA MINNETARIZ.SEN RAHAT UYU ATAM...BIR EGITIMCI OLARAK SÖZ VERIYORUM.VATAN MILLET BAYRAK VE SENIN SEVGINI ÖGRENCILERIME SONUNA KADAR ASILAMAYA DEVAM EDICEM.BU ULKEDE OYNANAN PİS OYUNLAR ELBET BIR GUN SON BULACAK.OYNAYANLAR CEZALARII EN KÖTU SEKILDE CEKICEK.SENI UNUTMADIK ATAM SENI UNATANLARADA HATIRLATACAGIZturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragi

Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun hepimizin turkbayragi
Atam sana teşekkür ederim bu vatanı bize armağan ettiğin için seni çok seviyoruz!
Rahat uyu mekanın cennet olsun turkbayragi

Günlükçüğüm bugün bayramdı televizyondan Ankara'daki gösterileri gözlerim dolu dolu izledim çok duygulandım.
Sonra dedim ki Atam uyan da gör bıraktığın vatan ne halde.ıçim cız etti mahçup hissettim kendimi ona karşı..Ne emeklerle kurtardılar bu vatanı ne kanlar döküldü uğruna..
Neyse konuşçaz çok şey var ama söylemeyeyim hadi..Atam ruhun şad olsun turkbayragi
Bugün haloşla pazara gittik sözde artık çok para harcamayıp birikim yapacaktım ama yine harcadım dünyaları :mymeka:
Of günlük ya nolcak benim bu halim harca harca nereye kadar..Para kalmıyo sonra elimde
Kendime hakim olmam gerekiyo artık..O nedenle sana söz veriyorum kurban bayramına kadar hiçbişey almıcam :mymeka: Ay inşallah bu sözü hatırlarım unutsam da sen hatırlat bana olur mu böyle kafama vura vura :mymeka:
Sevgilimle aramız eh işte..Yani o bişey olmamış gibi davranıyo ama ben mesafeliyim
O da sormuyo niye böylesin diye hatasını biliyo çünkü
Dün baya sırnaşmaya çalıştı ama hiç yüz vermedim
Böyle davranmayı ben de istemiyorum ama heves bırakmıyo insanda
Yarın da tatil olsaydı keşke off hiç gidesim yok gerçi en azından yeni aldığım cicileri giyebilcem -tatlicadiarzu-
Neyse şekerim hadi ben kaçar öptümm

cumhurıyet bayramınız kutlu olsun hepımıızın gunluk bıktım artık mıgren agrısı mıgde bulantısı gorme bozuklugu gıbı bırsey bıktım gunluk bıktım agrı butun hayatımı felc edıyo yarın su beynımdekı kıstın ıyı mı kotu mu oldugunu anlıycam ınsallah bısey cıkmaz zaten bu mıgren yetıyoda artıyo keske bı caresı olsa hergun agrıyo nerdeyse uyursam gecıyo ama hepte uyuyamam kı off keske guzel bıseyler yazmak ıcın gelsem hoscakal

Demin eşimle Ataşehirliler arasında 29 Ekim kutlamasındaydık.Ellerımızde bayraklar üzerımızde taşıdığımız Türk bayrağımız öyle gurur verdi ki içimize nasıl anlatılır bılemıyorum...Atatürkçü olmak Cumhuriyetçi olmak her babayiğidin karı değilmiş...Lafda değil yürekten olacaksın...Fakat Hava çok soğuktu 1 saate yakın durduk çıktık evimize :) İlerıde çocuğumuzla katılacağız bu güzel kutlamalara.Atamın izinden giden bir evlat yetiştireceğime and içerim....

Bugün atamın günü bayramımız bizim bugün ...atam sen rahat uyu çiğnetmeyeceğiz bu toprakları çünkü bu topraklar şehit kanlarıyla yıkandı o kanlar yerde kalmayacak atam hala biz senin izindeyiz......86 yılımız kutlu olsun günlüğüm nice 90 100 bayramlar kutlamaya....turkbayragi:enbuyukkk:turkbayragi

bugün kadar güzel bigün varmı?

TÜRKİYE CUMHURİYETİ

Türk oğlu Türk'üz bu vatanda ebediyen
Ürkmeyiz ürkmeyeceğiz kat'iyen.
Rengi al, ay yıldızlı bayrağımız var
Kanla kemikle kutsallaşmış toprağımız var.
İnançlıyız, gururluyuz alnımız açık
Yarınlar bizimdir artık yolumuz açık.
Elinde silâh Mehmetçik nöbet tutar
Cin gibi gözleriyle pusuya yatar.
Umudumuz her şeyimiz gençlerde
Millet, özgürlük, vatan sevgisi hep gönüllerde.
Haydi, uyanın... Artık gidiyoruz aydınlığa
Umudunuzu kaybetmeyin yoksa düşeriz karanlığa.
Rahat uyusun, şehitlerimiz, atalarımız
İnmeyecek gökten yere bayrağımız.
Yorulmak, yılmak yakışmaz bize
Elbette tarih şaşacak azmimize.
Türk'üm, Türk'üz, Türk kalacağız
İlimle, insanlıkla, dünyaya sesimizi duyuracağız.

Ahmet TAŞDELEN Koçarlı Çok Programlı Lisesi Öğretmeni /AYDIN
opuyorumnanaktanturkbayragi

Bayramımız kutlu olsun....Ülkemi seven herkes mutlu, ülkeyi bölmeyi planlayan herkes kahrolsun dilerim.buyrunnnnnnnnn

Neyse...

Bugün de ilkleri yaşadım...
Bir iş günü diğerini tutmaz mı..tutmuyor...Aslında bugün tatildeydik ancak.....
12 de acil misafirler gelecekmiş işyerinde toplandık...
Hummalı bir çalışma ,keyifli bir toplantı oldu...
İnsanlar nerden nereye gelmişler, çook şey öğreniyorumm....

Akşam aile i çi balık toplantısını kaçırdım o ayrı ama kahve faslına yetiştim yine de ablamın kocaman göbeğindeki dalgalanmalar,tepicikler tüm yorgunluğumu aldı..
Çok şükür hayatıma çookk...:nazar:

Yağmurlu ve soğuk burası..
Gündüz kocam geldi sobamızı yaktı..Alya yürüteci görüp binemedikçe çıldırdı tabi..Zor zaptettim:bbo:
Gelirkende kestane alıp geldi.Bir kısmını kayınvalideme ve babamlara bırakmış uğrayıp..Kayınvalidemlere uğraması işimize geldi tabi..Mis gibi tereyağı yapmış Alya'ya kayınvalidem kaymaklardan az bir şey ama olsun..Bizede almışlar köylü kadınlarından..Reçellerimi göndermiş,domates konservemi,barbun,bezelye,fasülye,mısırımı filan..Biraz dao mükemmel köftesinden yoğurmuş..:nazar:
Bi tane bi tane:1hug:
Bu arada günlükcüm,büyük eltimler ev alma kararı almışlar yakın zamanda..Onlarda bizim gibi kayınvalidemlere ait bir evde oturduklarından o ev boşa çıkacak haliyle.Biz konuştuk kayınvalidemle,siz geçersiniz oraya dedi.Ah inşallah bu gudubet yerden,akıl sağlığı olmayan insanların bulunduğu yerden kurtulurum günlük:Saruboceq:

sewgülüm günlük bügün dün 3 gündür bir fiil kk yı acmaya calısıyorum senide es kaza actım sasirdım mucize galiba dün gece 5 ten beri basındayım inatla canavarın elinde olan bir rekoru gecmeye calıstım gectimde ama akannehir skorum kaydedilmedi delirmek üzereyim sanıyorum böle dewam edersem ince hastalıga tutulcem editörlere msj bile atamıyorum oyunlarda skora baglanmıyorum 502 hatası werior oyun acılmıyor sayfa görüntülenemiyor delircem kk ya ne kadar alısmısım nasıl büyük bi yer kaplamıs megerse 502 gatewayi lanetliyorum olmaz olsun !!! kk düzelsin saldıranların elleri kopdun sabaha kadar dewam edicem beni bekle günlük msj lütfen gönder seni sefiyorum günlük sen herseyimsin su anda kocama dedim poposunu döndü yattı kafayımı yedin ddedi bana benmi acayım siteyi diye bana cemkirdi pis öptümmm :enbuyukkk:

uykum varmı yokmu bılmıyorum...
dolanıyorum burda ama hep hata verıyo sınırlenıyorum...
bugun de gec kalktım nolucak bole bılmıyorum gece uyuma gunduz ogleye kadsar uyu
sonra gunun hayrı kalmıyo
butun gun pıjamalarla otrdum zaten 1ı gecyodu yıne kalktım...
ole otrdum kardesım uyuyodu ses omasın dıye ıste yapamdım..6gıbı dus aldım
sonra baska pıjamalrımı gıyıp otrdum:)))
dun aksmakı beyımız bugece evde yoktu sanırım,acmadı msn
butun gece ruyamda o vardı ya..hatta cok komık oda ebnde hamılemısız ::))tobe tobe
cok harıka manzarlı bı ev gordum yuksek...sonra ymek ıstıyodu bende patateslı tavuk yemegı vardı fırında salata yapıorum bıcak cok zor kesıyo
bana sarılıyo
ay ne ruya ne ruya:))o etkıyle yattım dıye herhalde
hayr olsun
korkularım var...asık olmak ıstesemde korkuyorum,uzulmek ıstemıyorum..bu sferkı sorunsuz olsun acı cekmıyım ıstıyorum...karsımdakı ınsna benı cok sevsın ıstıyorum...ona guvenmelıyım her konuda
karsımdakı ınsnaın aklında kalbınde yarım kalmıs bıseler olmasın ıstıyorum...acıkca ıste korkuyorum ben...
bu cocuk ;aılesı duzgun kendısı duzgun bırı olsadda ..tanıyan arkadaslarım var..yınede ben cok ıyı tanımak ıstıyorum...ve tarzım degıl dıyorum ya..neden benı bukadar cekıyo ozmaan...bı hırsmı bu,yoksa kendımımı kandırıyorum tarzım degıl dıye,yoksa asık olmaktan korktugum ıcınmı,yada gercekten tarzım degıl onu uzmekten korkmakmı..hangısı
neyse ben kadercıyım allahım bana en hayrlı yolları acsın...kekse dedırtmesın...
yuuzmde ıyılesıyo hergun sankı daha ıyı oluyo
haftaya kontrole gdıcem...bakalım doktr ne dıcek...
dun annemle mantı acıp kabaklı kıvırma yapıp yedık
bugunde lahana yemegı yaptı acılı mıs gıbı
aksam balık vardı ama acıkmadıkkı yıyelım
babam balıga dayanamz her gun alır dunde balık yedık bugunde
balık varken baska bısey yemez
bende yarın balık yıcem cok ıstıyo canım...bıde dolma sardı annem bugun..benım annem cok hamarat ya..nazar degmesın..allah uzun omur versın ınsallah anama babama
neyse hadı bukadar...bayramımızda kutlu olsun vatanımız bolunmesın...

Dün ve bugün benim için oldukça yorucu geçti ki ,bu yıl eşimin isteği üzerine iş yoğunluğumu azalttım.Bazen alıştığım tempoyu bir nebze de olsa azalttığım için kendime kızıyordum,ama bir yıldan bir şey olmaz,diyor herkes.Mangırlar da bir yıl çok gelmesin artık.kaydirigubbakcemile3 Çalışmayı,üretmeyi çok seviyorum.Yoğun,hareketli bir tempoya alışkınım ben.:kedi: Evde oturacak,yan gelip yatacak biri değilim ,bir kez daha anladım.Yoruldum dedim,ama bakma sen bana.Çok mutluyum ben.opuyorumnanaktan

Gecenin üçü dön dön uyuyamadım.
Gerçekten kendine birşey yapsaydı halim ne olurdu acaba? Neyse şu an msnde online görünüyor. Birşeyler yazdım henüz cevap gelmedi, şu an öyle huzurlu hissediyorum ki.. Burada ve iyi.

Dün tatil olmasına rağmen benim için çok yorucu geçtii...
İstanbul dan çok sevdiğim bir ablam geldi saolsun...
Bize gelmek kısmet olmamıştı mutlaka gelin dedimm.
Onlara kekler,börekler yaptım...
Anneciğime de söyledim gel sende diye oda yengeni ziyarete gitmezsek gelirim dedi ama ben umudu kesmiştim...Ablamlar geldi sonra zil çaldı teyzemdir diye düşünmüştüm aa bide baktım annişkom geliyorr nasıııll sevindimm canı sıkılmış evde belli yoksa kolay kolay çıkıp gelmez evden...
Bi güzel yedik içtik derken zil çaldıı tekrardan bu kesin teyzemdir dedimm kii evet teyzem komşularını da almış gelmiş:KK43:((( Tabi ben bölünmüş oldum öyle olunca dünden hiçbişey anlamadım:KK43:(( Arada kaldım...Annemler 5 te gittiler..Diğerleride 6 da gittiler..Sonra anca yemek yaptım yedik.Bir sürü de ütüm var yakında camdan çıkacaklar bir hafta evde olamadığım için yığıldılar..Bütün gece ütü yaptım sonra ölmüşüm yorgunluktan yaa..Zor attım kendimi yatağa ayak ağrısından uyuyamadım....Böylece bir tatil gününü de bitirmiş oldumm...Hiçbirşey anlamadan ve dinlenemeden.....

Günaydın günlük'üm..
Dün oldukça keyifli bir gün geçirdim.
Birşeyler tıkınıyordum ki telefon çaldı saat 2 gibi.
Baktım benim ki..
"İşte misin?" dedi "hayır" dedim..
"Buluşup birşeyler yapalım diyecektim" dedi.
"Olur" dedim.
Yedik-içtik-sinemaya gittik..
Nefes filmine gidecektik ama karar değiştirip karanlıktakiler filmine gittik.

Demem o ki günlük gerçekten çok güzel vakit geçirdik en az 4,5 yıl öncesinde ki kadar..:asigim:

Hafta sonu iş sonrası İzmit e gidebilirim,kızlarda kalacağım.
Geçirdiğimiz 11 yılın en komik anlarını hatırlayıp,gülme krizlerine girmeyi planladık.:jeyyar:
Şimdi kahvaltı yapıp salona gideceğim..
Antrenman saatim yaklaşıyor..
Çok üzgünüm çoook

....Herşeyin hayırlısı...

mıraba günlüğümmmm
bugun bizim 5.ayımız :asigim::asigim:nefesım benım o
yaşama sevıncım tek varlığımm bıtanemm
umudumu yıtırdığım anda cıktı karsıma eskı sözlumden ayrıldığım aynı tarıhte onunla nışanlandım
herseye bı sabırla sarılmak lazımmış
herseyın hayrlısını dılemek
hala rüyada gıbıyım
benı düşünmesı benım onu düşünmem varlığını hıssetmem büyük bı ödul banazemuszemussenı sevıyorum bıtanem hıc ayrılmamak dıleğıyle
kokunla uyanacağım gunu sabırsızlıkla beklıyorum:asigim:sana mamalar yapmak ıstıyorum
kapıyı acmak sarılmak boynuna atlamak
senden bebeğim olsun ıstıyorum senın gıbı bakan senın gıbı kokan senın gıbı aşık:asigim:senın gıbı.....
hayatımın en buyuk anlamısın sen

günaydın günlükçüm...
3 kuruşluk insanlara mesleki kariyerimi kullanmak zorunda olmak çok üzüyor beni çoookkkk...
niye bunlar sen kimsin dememe gerek kalmadan akıllanmazlar ki...
niye kendilerine bakmazlar ki...
ayyy...yapmayım diyorum olmuyor...sonsuza kadar altımda çalışmak zorunda olan birine neden bunu hatırlatmak zorunda kalıyorum...hiç mi basmıyor kafası...bu kadarcık mı kapasitesi...
anladın di mi günlük...çok sinirlendim yine...ahh ahh..Allah bazılarını bazı yerlere bilerek getirmiyor işte...
kim kullanıyordu bunu özocum mu??? itinayla had bildirilir!!!hedi ben kaçar...

Yasadigim herseyden ders alip Allahima sukrediyorum ama bana bicilen mutluluklar neden bu kadar kisa sureli oluyor??? Keske bir daha donmemek uzere cekip buralardan gidebilsem......

Günnüş ben geldimmm
Canım çok sıkkın Salı gününden beri.:gitme:
Sevgilimlede aram limoni.Ben bi barışık bi dargın ilişki istemiyorummafoldumben
Bu konularıda konuşmak istemiyorum onunla artık gücüm yok:1no2:
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

günlükçük
günlerdir pek iyiyim hiç başım ağrımadı 1 haftadır aman dilimi ısırayım
çok umutsuzluğa kapılmıştım hayatımın geri kalanı böyle her gün baş ağrısıyla mı geçicek diye
ama çok şükür 1 haftadır bişey yok kendi kendimi nazar etcemkaydirigubbakcemile3
doktor ilacımın dozunu arttırdı ama aslında çok sevindim malum ilacın yan etkisi kilo kaybı:smiley-cool:

şimdi de semsert kahvemi içeyim kalkıp bi iki spor yapıcam aldığım kiloyu vermem lazım altı üstü 4 kilo zaten 1 aya temiz:teytey:

ayy bi de bi işe girsem
bakalım yarın diğer kadınlada görüşülsün de hangimize karar vericekler

X