Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydin Günlük...

Moralim bozuk...niyemi? :sinifsinif:
Ne güzel 1 hafta evdeydim....ohhh yattim öyle,
sonracima ciktim bol bol gezdim felan...zemuszemus
Benim herife caktirmadan büssürü para harcadim...
O yenimi bu diye sorunca - yoooo dolapda durup duruyordu
hic giymemistim daha önce felan dedim...sositososito
Yedimi...yemistir zaar...benneyaptımki

Ve bugün...bugün tekrar ise basladim - calisiyorum...
Daha dogrusu calisiyormus gibi yapiyorum...caktirma iste...akannehir

Yaw ne güzel bi tarafimi devirip evde yatmak varken...höööfff...

Oglumu Pasami soracak olursan :CüvCüv:...Allaha sükür cok iyi icerde tepinip duruyor...:nazar:

Baban ve Ben Seni cok seviyoruz Tugra´m....:asigim:
bi kac aydan kollarimizdasin Allah´in izniyle...:emir_bebek:

nağğğber günlükcan :icecream:
beni sorarsan klasik pazartesi sendromunun dışında iyiyim çok şükür
ilk başladığımda iş yok büroda oturup duruyom diye söyleniyodum şimdi ise evde kös kös oturmayı tercih ederim vallahi
sıkıldım sanırsam ben :sinifsinif: ay napalım mecburuz şekerim
sevgülümle aramız iyi dün sinir etti beni ama şimdi iyiyiz
bu beyfendi fanatik galatalı ee ben de fenerliyim tutturdu galatalı olcaksın diye
zaten biliyosun ki 3-1 yendik ayıptır söylemesi sositososito e tabi daha da kudurdu beyfendi ben de valla hiiç uğraşamam senle dedim yattım uyudum
sabah normal bi şekilde başladık güne aramız düzgün olarak
dedim bizimkine bu sene okulu bitircez seneye stajın ortalarında nişanlancaz öbür sene 7 haziranda da evlencez 2011de nişan 2012de düğün tımam mı dedim
o da çok mantıklı ama seneye resmiyete dökmek için erken değil mi biraz daha staj bitmemiş olacak e askerlik de var dedi ben de trip yaptım :dilcikar:
amaaan çok da meraklıyım sen yalvar noolur evlenelim diye :dilcikar:
şaka bi yana meraklıyım tabi günlükcan ama çok var yine de ya pöffff
o da hele bi okul bitsin de sonra konuşuruz dedi ben de tribime devam ettim :dilcikar:
evlenmek istiyom ben de artıkın yaa banane başlıcam okuluna da stajına da askerliğine de
gene aşka geldim hep bu KK yüzünden özendiriyolar valla beni
ay neyse hayırlısı ne ise o olsun diyip kaçıyorum ben
görüşürüz şekerim

az önce çok acıktım

gittim burger kıngten en büyük boy hamburgerimi aldım geldim yedim.....

hani ben diyet yapıyordum günlük....yok be acıkınca diyetmiyet görmüyor gözüm.....

daha bir sürü ütü var nasıl yapayım diye düşünüyorum...

akşamada yemek yapıcam offffffffffffffffffffffff

ve bu ay bebek için çalışma yapmayacağım için biraz rahatım...önümüzdeki ay full devammmmm

günlükcan
iyi hatfalar olsun
banada inşallah tabi
en son cumartesi günü arkadaşımla buluşucam demiştim,buluştuk gezdik eğlendik süper geçti iyiki gitmişiz, akşam 9,30 da onların evdeydik ama bundan babamın haberi yok tabi :kedi: ama annemin haberi vardı, iyi oldu valla iyi geldi.zemuszemus
Sonra onlara geçtik yedik içtik tekrar oysaki dışarda yemiştik eee boşu boşuna 47 den 53.5 a çıkmadım ama çok mutluyum ya ömrümde ilk defa 53 oldum hedefim 55 :lepi:eek:ndan sonrası yasaklı,sonra bende diyete başlarım artık kaydirigubbakcemile3
gecede 3 de yattık muhabbet dedikodu malum şahsın kulakarı çınlamıştır artıkşakkıdı
pazarda öğlen evime geldim akşam öğlen pat diye misafir geldi ama çok memnun oldum
bebek sevdim ALLAHım ne tatlı şey :asigim: yedim yedim bitirdimŞeniz
anlıyacağın uzun bir aradan sonra yoğun ve güzel bir hafta sonu geçirdim
inşallah bu haftamda güzel olur :Saruboceq:
olurmu dersin fisfisfis
olsun lütfen :sinifsinif:
yeni bir iş yeni bir aşk yeni bir dönem diliyorum kendime sırnaşık şey
hoşçakal günlükcüm

Güzel gidiyor bugün....
Allah daim etsin....
Allah mahçup etmesin...
Bugün interaktrif yazışma yaptım ilk defa Mr. Ying ile -tatlicadiarzu-
Allah herkese hayırlı,bereketli işler kazançlar nasip etsin...opuyorumnanaktan

evt günlükk bundan sonra bende yazıcam sana.
dün aşkım bize kahvaltıya gelecekti sonra da annemle birlikte onun abisine gidecektik. ama beyfendinin işi çıkmış beni aradı saat 12 idi. yarım saat sonra sizdeyim dedi. nasl kızdım ona saat kaç olmuş haber vermiyo bizde hepimiz aç onu bekliyoz o arayınca bende oturdum tek baıma yedim yemeğimi nasl kızdm ama

Günnüş ben geldimmm
Dün aşkımlaydım çok güzeldiiopuyorumnanaktan
Ama eksik birşeyler hissediyorum buda beni huzursuz ediyo sevgilimide huzursuz ediyorumakannehir
Adamın her dediği şeyden birşeyler çıkarmaya çalışıyorummafoldumben
Reglimde yaklaştı bu aralar çok duygusallaştım herşeye ağlıyorumm:sinifsinif:
Dün sinemadada ağladım hüngür hüngürsenağlama
Üffffffff :gitme:

Allaha havale ediyorum benim düzenimi bozanları sinirimi zıplatanları tepemi attıranları.
çok sıkılıyorum çok üzülüyorum iğrenç bir hayat...

uleng güntürük..

bir oooff cekisin ardina sakladim artik...
ic cekislerim yanliz buna sahit...
ha daha son karar alinmadi tabi... belirsiz ucurumlarda geziniyorum...
bak simdi düsünmeye basladim bunu.. yok ki güntürük ben seviyorum abarti
balkonunda oturmayi... ha oldu ha olacak... mi derken... yok yok bilmiyorum...
anladim anladim tamam....
bosluklarimiz bizi ziyarete geldi iyimi...
ha gecikseydin sasardim zaten...
gitmistin sandim.. ama yok burdaymissin...

:1closedeyes:

Sevgili günlük;
Yaklaşık 10 gündür diyet aşkına pilav makarna yemiyorum...
Ama itiraf ediyorum:
ÇOK ÖZLEDıMMMMMMM!

Geçmişte Yaptığım Bir Hatanın Bedelini

Onu Her Aile Toplantısında Gördükçe Çok Ağır Ödüyorum Günlük...

"Pişmanım" Derken Keşke Son Bi Şans Verseydimde... Kucağındaki Bizim "Kızımız.." Olsaydı :KK43:

Kişisel bakımımı yapıyorum pempiş..
Belim ağırdı birazcık ara verdim.:)
Biri yapsa ne güzel olcak yaaa ben olduğum yerde durucam biri bana bakım yapıcakk wuuhuuww ohhh ne rahat olurdu :))))
Birde nasıl masaja ihtiyacım var biliyormusun böyle heryerim tutulmuş gibi:)
Akşam kuzenle konuşuyoruzda hamama gidelim diyoruzz hiç gitmedi o bende bi kere gittim arkadaşla merak ettiğimiz için gitmiştik ama o sıcak buhar acayip gevşetiyor insanı şimdi beraber gidicez annemlerde gelicekler:) Annemle teyzemde bulgaristanda yaşadıkları zamandan beri hiç gitmemişler burdakiler nasıl diye soruyor bana:)Neyse ben bu işimi bitirdikten sonra birde yüz bakımımı yapayım diyorum nasıl olsa bugece bi yere gitmicem ama aile dostumuzu çağırıcaz zaten işimiz olmadığı zaman ya biz onlardayız yada onlar bizde kardeş olsak bu kadar anlaşamayız yani:) Ama işte eski dostluklar böyle şimdikiler fos... Ha pempiş bu arada beyimiz sanayide yine e dedim ben sanayiden çıkmıcak o araba diye :) neyseee :))) Bu akşamda bayrak asıcaklar ben şimdi işime döneyim ara sıra uğrarım sana yine kk:)

Günlükümm
Her şey o kadar yolunda ki arada ufak tefek aksilikler olsa da
Ama çok korkuyorum o tekrar gelip bozacak diye
Çünkü mutlu olmayı bana yasaklayacağını söyledi
Fatih beni bunca acıdan koruyabilecek mi acaba
Ve bir insan hem bu kadar mutlu, hem de mutsuz olmayı nasıl başarıyor şaşıyorum ya:/

mutluyum ..

ınsan bır ana takılıyo , çevır çevır aynı seyı düşünür mu ? düşünürmüş günlük...

öyle harıka bır gun gecırdım kı dun saatlerce yanımdaydı bakısmalar konusmalar ..

kalbım heycandan pırpır edıyordu ...

ne güzel bır duygudur bu :)

korkuyorum her baslayan sey kötu bıtmez dimi

pişman olmam dımı?

mutlu kalırım di mi?

ınsan mutluyken heycan doluyken bıle bunu düşünürmü .. demekkı yaşanılanlar düşündürüyor bunları ...

huzur ıstıyorum artıkkk

sewgılı gunlukcumm

kendımı cok huysuz hıssedıorum hıc bıseyden mutlu olmuorum yaa
oysakı etrafımda resmen perwane cıddı cıddı sımarıklık yapıorum aa dese bıse buluorum
b dese bıse.ama ıcımde bıseler war sankı benden gızlı bı dolaplar cewırıo.
belkıde paranoya bılemıorum.gecmıste olanlar aklıma gelıo sınırlenıorum sonra pıskopata baglıorum tartıs allah tartıss herseye askım sen ne dersen o olur dıo yaa o zamanda sen herseyı alttan alıosun kesın suc ıslıosun dıe tartısmaya baslıorum.kaydirigubbakcemile3dıceksın kı kızım hazal rahatlık batıo sana.:sinifsinif:
dun fb gs dıe ıddıaya gırdık o kazandı gs yenıldı yaa ben kazanırsam o benı cello kursuna yollayıp artı cellomu alıcaktı o kazanırsa ben bos yere trıp atmıcaktım artı ona hedıye alcaktımsüprizzzzzdusun trıplerımden o kadar bıkmıss kı bunu ıstedı benden mafoldumbenkıyamam yaa.:asigim:bugun gorustuk bana dıo kı askım senı ben yınede yollım celloya.bende ıstemem dedım zaten yenıldık barı gururumuz olsun dımı hem derslere asılmam lazımm:1closedeyes:eek:da o zaman fb lı ol dedı.
kabul etmedımm naniknanik
kız gunluk ben cok cadıyım yaa aska geldım nese sekerım sımdı arım de gonlunu alım
cok sevıyorum onuu.benı ondan baskası cekmez degerını bılmem lazım Şeniz
hıı derslerımede calısıorum bu arada ıhmal edemem ortalamamı yuksek tutcam kendıme soz werdımmmkaydirigubbakcemile2

Günlük bee, yenileceklerini bildikleri halde her defasında hakeme carta curta bahane bulmasınlar artık.

:roflol::roflol::roflol:

X