Kadınlar Kulübü Günlük

günlük bacı acayip bi rüya gördüm neyin nesi anlamadım hayır olsun inşallah ..
bak şimdi istanbula atanıyorum cengiz diyede biriyle evleniyorum nerdesin cengizzzzz aşkım gel artık yaaaa :))))
alkisalkisalkis

sevgili günnüşüm canım ciğerim kk mın en değerli köşesizemuszemus
bugun direksıyon dersime gittim ilk defa araba sürdüm
çok heycanlıydım yaaaopuyorumnanaktan
çilidiracaktım resmen birazda kasıldım 3 tur felan attırdı hoca :nazar:
ama çok komıktı
inş geçerim direksıyondanda
ama alacağm araba %10000000000000 otomatık olcek:nazar:
debrıyaj olayını sevmedım çünkü alkisalkisalkis
dünde evdeydim sınavdan dolayı bgn zaten pazar
perşembede tatil çok mutluyum 29 ekim:jeyyar:
hafta sonu evde olmayı seviyorum güzeldi:jeyyar:
boyle işte şekercim yarın yazarım yineee good byeeesositososito

bugün bir arkadaşım ,aslında bir dostum bana,geldi. ne yapacağımı bilemiyorum. ona yardım edemiyorum. edemiyorum. onun etkisinde,onun dediklerini yapıyor. onu çok severim. ne yapacağım bilemiyorum. yarın tekrar görüşeceğim. br arkadaşımız daha olacak yanımızda. onun etkisinden çıkması lazım. çıkmak zorunda...Allahım yardım et bana.

Selam günlük;
Kocam geldi..Elinde 400 gr lık ve 500 gr lık tam 10 dene çikolataylacokacimcoookdelikafadulden
En çok ilgimi çeken bu olduğu için yazayım dedim getirdiklerinden..
Hepsinden bir parça alıp tadına baktım;en güzeli Guylian adlısı..Aferim kocamanvereliniortak
Günlük içeri girdi.Alya'nın onu görüp ağlaması,ona atlamasına inanamazsın..Böyle bir şey yok..Gözlerimiz dolu dolu oldu..:sinifsinif:
Hala içerde kızıyla oynaşıyor..Oynaşarak yedirdi,oynaşarak uyutacak..opuyorumnanaktan
Sonra sıra bende..:kedi:
Ama görmelisin..Alya kollarını ona atmış sürekli kendilerini öptürür vaziyette gözler mutluluktan yarı kapalı..Oyyy Allah'ım Oyyyy:nazar::asigim:

sevgili günlük...

yarın 20lik dişimi aldırışımın 1.haftasını törenlerle şenliklerle kutlıycaz hihoyyyt

hala şiddetli ağrılarım devam edio, günde 3 kere ilaç almaktan bıktım, cips kraker yemeyi özledim :gitme:

Tatlım ben geldim.hihoyyyt
Cumartesi benim hayta ve arkidişi ile buluştum ya ben..:eek:
Boş durmadık fotoğraf çekildik..kaydirigubbakcemile2
Şimdi o fotolara bakıp duruyorum yaa.:asigim:
İçim gidiyor albümüme eklemeye ama izin vermez ki eşek..:1no2:
He bir de eşek diyorum diye kızıyor bana..kaydirigubbakcemile3
Bende diyorum ki ne kızıyorsun eşeklerin gözleri güzeldir ve ben eşekleri severim:roflol::roflol:
Yarın ümraniye'ye gideceğim ablamla..:eek:
Biraz çarşı pazar dolaşacağım..:CüvCüv:
Ya işte öyle günlükopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

çok sinirliyiz günlük çünkü galatasaray olarak yenildik..ve aşkım şuan barut gibi.....maçın özetini izleyip özellikle hakeme küfürleri beraber basıyoruz..hakem aynı fener yandaşı gibi hareket ediyor deli olmak içten değil..ayrıca ben kesinlikle eminim ki bize kadıköyde yenememk için kesin fener yada fenerli biri büyü yaptırmış 10 yıl oldu ya dile kolay 10 yıldır neden kadıköyde beşiktaşı trabzonu yene bi takım olduğumuz halde kadıköye gelince tutuluyoruz anlamıyorum çıldıracağımm yaa:kızgın: bu kadar tutukluluk sakarlık olmaz ki zaten bu akşamdan umudum yoktu bide maçın özetini izleyince hiç neşem kalmadı..yazık bize aahhh keyta ahhh nolurdu o sinirine hakim olsaydında kırmızı kartı ronaldo görseydi yaktın bizi....:çok üzgünüm::mymeka: ama şuna eminim ki eğer 10 yıllık bir büyüyse ki bu ben artık inanmaya başladım zatem haberlerdede çıktı...büyücü bi kadın iyi bir para karşılığı yaptığını açıkladı...Umarım seneyede bi anlaşması yokturda yeneriz yaa artık yeter gs yeter bizi 10 yıldır rezil ettin fenere......aslan ol artık yaa kükree...:mymeka::kızgın: neyse daha fazla bozmayayım ağzımı....salak kalecimiz zaten tam sövmelik ama neyse.....burası yeri değil....hadi bay günlük.....sinirim bozuk şuan...kaydirigubbakcemile

Çok ağladım diye sevdiğim o filmi
Yine yeni baştan izlemek gibisin
Senle ilgisi yok, yok bilmelisin
Ben acıyı seviyorum sebebi bu

Yok ağladın diye değişir mi sonun
Kendi acılarını kendin çekmelisin
Aşk bana delidir ben ona sevdalı
Can bedenden çıkmadıkça durumum bu

Çok sevildim
Öyle sandım

Çok da sevdim
Belki yanıldım

Çok yanan en çok bilense

Acılara gülümseyen anılarım
Arsız duygularım var
Evet hayat hep son sözü söyler ama
Benimde cümlelerim var

Son düzenleme:
Pembiş bugün ne güzel bi gece geçirdik ailece hep birlikte ne kadar güzeldi kalabalıktı bi sen yoktun beyfendi:) Anneme kendini affettirmediğin sürecede ailemizin içine giremiceksin biliyorsun dimi :)
Neysee pemiş bi sürü hayalim var biliyormusun..:)
Hangileri gerçek olucak dersin sence?
Bilmiyorum şahsen hiç bi fikrim yok benim hepsi olsa ne güzel olurdu dimi :)
Ha birde rüyamda ne gördüm biliyormusun evleniyorduk o kadar güzel bi gelin olmuştum ki süper bi gelinlik vardı üstümde eheheheh nerden girdi rüyama bilmem öyle bi hayalim yok şuan onun için bu rüyaya şaşırdım :))) Neyse ama süper bi gelinlikti ha:)

2 gündür annemde kalıyorduk günlükçüm.. sabah kalkınca hazır kahvaltıya oturmak iki köpüşümünde birarada olması kadar güzel bişiy yok... ama şimdi yine evimdeyim tek köpüşle... ve sabah 4 ünde yada 5inde kocamın gelmesini bekleyerek geçiyor yalnızım.....ev işleri de bana kaldı....

AH ulan hakem ah, yedin bizi be, satin mi aldilar oglum seni, kesin daha ne olsun ulen volkan nasil uctun oyle, nolur bizim takima girsen ? girmezsin demi birakmio seni sari kafa, ah ulen bosuna gunaha girdik kufrede saya saya, ulen o kazim kazim, alex, roberto carlos, sizin var ya bip bip :roflol: amma bagirdim bugun be, iyi oluyormus mac seyretmek, amma pek gerildim ya, adamin gozune sise firlatiyolar, bunu yazin diye adam sari kart oldu iyi mi ? daha neler be salak bu hakem resmen adi herif, bi de habire bizlere kart verdi, fenere hic bi sey ahhhhhh ahhhhhhhhhh hakem ahhhhhhhhhhhh .

'Seninle Ben Dünya Denen Cehennemde ıki Garip Yalancıyız'

2 gece, 3 gün geçmiş gittiğinden beri... Ben hala toparlanamadım..

Sensiz geçen iki gecem
Sensizliğim kadar koymadı
Kimleri yedi bu yürek
Kimleri yedi de
Bir sana doymadı...

Göğsüne yatarken ben hani gülerek 'Sana aitim ben K.' dedim ya... Sen de güldün... Ben tam da öyle hissediyordum işte... Tüm bedenim ve yüreğim sana aitti K., sen hiç bilmedin... Belki de bilmek istemedin...

Aşkı tarif gerekirse sana
Anlatayım
Aşk ne biliyor musun
Benim sana yaşadığım,
Senin durmadan üstüne bastığın...

Söylesem ne olacaktı ki? Döndürebilir miydim seni? Sanmam. Ben bu kadar sevgili ve sen bu kadar gitmeye meyilliyken (evet bekleyenin var) gülerdin yine sadece eminim. Söylemek yerine masum bir buse kondurdum yanağına, kokunu içime çeke çeke sarıldım.. 'Son kez' gibi! Ki, son kezdi...

Uzun zamandır yoksun
Yoksun lu sabahlara uyanıyorum
Aynı
Bildiğin gibi
Yeni bir şey yok
Eski bir şey de yok
Sen gibi...
Bir ben kaldım
O da...
Ben miyim değil miyim belli değil artık
Arta kalan ne ki?
Daha ne kadar özleyebilirim seni??

Ve... Gittin. Gideceğini biliyordum da, -o-na dönmenin bu kadar içime oturacağını bilmiyordum, ve ardından bu kadar ağlayacağımı. ıkinizi yan yana düşünüp kahrolacağımı. Mutlu musun K.? Onu da beni öptüğün gibi mi öpüyorsun? Bana baktığın gibi mi bakıyorsun... Ona da 'Sana doyamıyorum' diyor musun? Yastığa başını koyduğunda vicdanın rahat mı gerçekten K.?

Herkesin uyuduğu saatte uyuyamadım bile
Uyku tutmadı.
Yüzüme sürdüğün elin...
Sıcaklığı hala duruyor yanağımda desem,
Durmaz!
Çok gözyaşı aktı üstüne mafoldumben
O ellerin üşüdü mü bensiz desem,
Üşümez!
Kim bilir kimi ısıtır yine... mafoldumben
Ne acı bu hayat
Bana kalsaydı sıcaklığın...?
Başka biri ısıtsa desem,
Belki unuturum seni.
Herhangi biri, herhangi bir yer olsa,
Belki uyuturum beni..
OLMUYOR, OLMADI!
Kaçtığım kadar yakalandım
BU GECE YıNE UYKU TUTMADI...

Sen de rahat uyuma K., yüreğime sapladığın bıçaklar senin de vicdanına batsın...

Son düzenleme:
iyi geceler günlük,
uzun uzun yazdım.
bi bütün sayfayı doldurdum sonra da sildim.
bunu okuyan herkese güzel bir gün diliyorum.
çok mutlu. mucizelerle dolu,sürprizlerle dolu...
çok şükürrrrr diyebileceğimiz bir gün diliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine geldim sanaa uyuyamıyorum yaa...
Zaten içersi olmuş hamam piştim yandım eriyorum kapılar açık ben hala yanıyorum.
Bi an düşündümde bu yangın sadece içersinin sıcaklığındanmıydı ki.
Neysee:)
Git düş yat yatağına uyu diyoruum ama yok uykum yok işte ben en iyisi yinede gideyim yerime bi ara uyurum elbet.

Son düzenleme:
o kadar çikolatayı yersen ishal olursun tabi salak sarı kafa..:mymeka:
boğazında kalsın inşallah...
:sinifsinif:

günaydın günlük zemuszemus

oldu yine pazartesi :sinifsinif:
dün harika bi gündü maç harici mirmirmirmir
uzun yıllar görüşmediğim bi arkadaşımla feysten konustuk
en son evlenmişti eşi rahatsızdı
meğer en son konustuğumuz zamanlarda eşini kaybetmiş :gitme:
çok etkilendim
eşine sımsıkı sarıl her kavga ettiğinde beni hatırla dedi senağlama
eşimde tanıyordu o arkadasımı o da çok üzüldü benneyaptımki
öyle etkilenmişim ki gece kabus gördüm ter içinde uyandım
kalbim güm güm kafamçokkarıştı
eşimi de kaldırdım zor kendime geldim ya :çok üzgünüm:
bugün annemlerde kalıcaz
eşim işten erken çıkıcak gezicez zemuszemus
hemen akşam olsun :tomato: kaydirigubbakcemile3

Cumartesi günü kalktım öğlen..Kahvaltımızı ettik..Sonra toz al,evi topla uğraştık anneciğimle.Babamda ki duraksama cumartesi sabahından itibaren başladı :çok üzgünüm: Eee kız vermek kolay değil tabi :) Sonra benim çıkmam gerekiyodu 1 gibi çıktım evden.Önce kuaföre gittim.Bacak ağdamı yaptırdım etek giyeceğim için.Sonra fön çektirdim.O elbisemi giymedim.Etek gömlek giydim hoş oldum ama daha hanım hanımcık durdu :) Babamda etek giy daha iyi olur demişti.Şu an yanımda yok ama akşam yada yarın koyarım ne giydiğimi...Herneyse annemlerde işe gittiler.Düşünün gündüz iş bide akşama misafir..Eee hayat zor aksam :çok üzgünüm: Sonra ben kuaförde bi 2 saat kadar durdum manikürdü bilmemneydi..Çıktım ordan koştura koştura..Bizim yöreye özgü bi yemek yapıcaktı annem.Onlarda akraba sonuçta yani.Ortak bilinen bi yemek olsun hem gündüz işe gidicek akşama pratik bişeyler yapalım dedik..Islama derler bizim orda yufkadan yaparlar..Sipariş vermiştik öğlen zaten.Gittim onu almaya oda uzaktaydı yani.. Her yer ıslamalık yufkayı iyi yapmıyo diye annem daa bizim eve 2 otobüsle gidilcek bi yerde yaptırdı kaydirigubbakcemile3 onu aldım,kasaba uğradım.Sonra kendime şık bir babet almaya gittim evde eteğimin altınada giymek için.Sonracığıma epey otobüs falan bekledim.Eve geldim saat 6 ydı kaydirigubbakcemile3

Onlarda 7-7 buçuk gibi geliriz demişlerdi.Arabaları yok onların bide avcılardan etilere geliceklerdi 1 saatlik yol..kocaman çiçek çikolatayla metrobüsü kullanmak istememişler.aşkım benim amcasına söylemiş.amcasının arabasıyla geliceklerdi.amcası , aşkım , annesi , babası , ablası ... sonra araba yolda kalmış hararet yapmış hortumu kopmuş :uhm: beni aradı başımıza gelmeyen kalmadı falan diye.çok telaşlıydı.metrobüse binerek gelcez biraz gecikebiliriz dedi.sırf söz verdikleri için arabayı bırakmışlar bi yere düşünün otobanda..anca akşam 9'da bızdelerdı.allahım o ne yakışıklılık öyle..işten gelmiş akşam 6 da çabuk çabuk hazırlanmış gömlek o biçim kol düğmeleri falan..saçlar yapılmış artist artist kaydirigubbakcemile3 çiçeğimi aldım koydum masanın üzerine..çikolatamda çok güzeldi..yarın koyarım 2sininde resimlerini :) sonracığıma yemek yedk.cay ıctk.bn gıttm kahvelerı getrdm.babası kasılmaya başladı :) oturamadı bı turlu saga sola döndü durdu :) sonra pat dye söleyıverdı :) allahn emrı peygambrn kabriyle kıznz aslıyı oglumz hasana ıstıorz dedı :)) ayy koptugm andı..halama dedm bn ıcerımı gıdm burdamı durm..otur kızm yanıma dedı :) babamda ıste bı tuhaf oldu gunduzde aglamıs bn yokken annem anlattı :KK43: babamda adet gereği biz bi buyuklerımıze danısalm dedı..amcamlara daymlara sorck fıkır alcak.her halukarda vercek ama bı solıcek haberlerı olsn dye.sonra 2.ye cagırcak babam.söz tarııhı konusmaya..kurban byramndan sonrakı hfta ıns sozlencez :) ayy çok mutluyum walla yaa :))

ınsan zorla kötü yapılır mı günlük...soruma cevap yine benden...yapılır...
Elimde değil kaşınanı kaşırım...elimde değil bana taş atana ekmek atamıyorum...yapamıyorum günlük...
Hiçbişey bu yönümü değiştiremiyor...Olmuyor...Hoş denedim mi...Hayır...Ama denemeyecem...
ısteyene istediğini veririm...
Üzgünüm canım...ben senden daha kötüyüm...Benim sınırlarım içinde benim kurallarım geçer...
Ya kabul et ya çek git...bukadar basit...

mıraba günlük naber nan:ecrin_bebek:ayy dün ne kadar güzel bıgündü :asigim: ayy askım benım
saat 11 e kadr yatakta döndum durdum
uykuda tutmadı sonra kalktım kahvaltı ettım evı temızledım
aşkımı aradım 2 hafta old görmedım cok özlemıştım :sinifsinif: gelım mı yanına dedım
çalışıyordu sadece görmek için gtcek yarım saat durup gerı gelcektım
tmm dedı
duş aldım süslendım püslendım zemuszemus aradım cıkıyorum evden dıe
gelme dedı akannehir müdür toplantı var demış
neyse ben gene yatağa hopp yattım
uymuşum 1 saat gecmedı
bırı benı dürtüklüyo
küpür etcektım haa yengem sandım
bı baktımkı aşkımm :asigim:
ayy ne etsem bılemedım sarılcam sarılamadım ruya sandım gerı yattım:roflol:
nan kalksana gıdıyom ben dedı ana askımmmmmmm dedım
neyse bana kaktüsler almış ayy cnm benım sonra oturduk ccıktık gezdık durduk