Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlük;

bugün en en yakın arkadaşıma gittimzemuszemus
okuldan bi arkıda vardı
hep beraber oturduk dedikodu yaptık:eek:
onların aşk hayatını irdeledik baya bisengözlerimebaksanab
sonra faceden resimlere bakıp güldük eğlendiksırnaşık şey
bugün amma çok bebek gördm ben ya:emir_bebek:
zaten onların evi bebek doluydu
hepside çok tatlı:ecrin_bebek:
yolda gelirkende bi bebek bana sırnaştı
elimi tuttu ağzına götürüo
babasının kucağındaydı anası daa atladı hemen ordan aman dikkat et die
sanki ben elimi ağzına sokmasına izin vericemde
sinir oldum kadına yaa:kızgın:
neyse akşamda iş teklifi geldi :nazar:
nihayet
az biraz para kazanalım yaa beş kuruş param yoktu ii oldu bu:içelim:
inş hayırlı bi iştir:Saruboceq:

karmaşık bir gün ...

uğruna neler feda edebılcegım ınsan tükendım ben artıkk

aklım baska rüyalarda .. kalbımde baska kelebekler uçusuyo

geçti zaman ... değiştı ınsanlar ....

yarın inşallah guzel şeyer paylaşırımmm CADIARZU

slm günlük; hayurluuu geceler..
bugün kk pek giremedim..malum yarın derbi maçı var..
ne alaka sen kadınsın derbi maçı ne iş deme sakın..:eek:lmaz:
çünkü malum çok koyu oomasada gs lıyımmm opuyorumnanaktan
yarında eşimde benim gibi gs olduğu için taaa mersinden fenerli :mymeka: arkadaşları gelecek...
gerçi biz boşuna gelmeyin..bu sezon yeneceğiz sizi dedik ama..şutarafagitti onlarda bakalım sabah burdalar
yani bende onun için her yeri sildim süpürdüm yıkadım tüllerimi falan..mis gibi oldu evimmopuyorumnanaktan kk girmekten hergün baştan sağma yapıyodum işleri bi süpürke,bulaşıklar makineye tamam...bide yemek o kadardı ama bugün canım çıktı..:sm_confused:akşama doğruda anneme misafirler geldi birazda orda gırgır dırdır.....gün bitti...yarın ola hayır ola...gs galip ola.....opuyorumnanaktan bakalım utandırmaz umarım..kaydirigubbakcemile3:enbuyukkk:gs :enbuyukkk: cimbomumm:nazar:

Selam günlüğüm,
Yeni işim dolayısıyla fazla görüşemiyoruz, zaten yolunu aşındıran bir üye değildim, biliyorum:kedi:.
Günler yetmiyor günlüğüm, boşluklarda nete dalıyorum. Yoğun bir tempoda ilerliyorum. İş ve yoğun misafir temposu beni yordu.
Yarın yine yoğun bir gün beni bekliyor. Görüşürüz yine.yerimseniben

merhaba günnük...
anlatsam neler yasadigimi sen üzürlürsün, ben aglarim...
ama bil iyi degilim hemde hic iyi degilim...
yasadiklarimin artik cok geliyor bana...
yine yenilmek cok koyuyor...
elimden avucumdan kayip gidenlerin arkasindan gözü yasli bakiyorum sadece...
dur diyemem, gel diyemem öyle caresizim ki...
tek istedigim zaman gecsin ve aklimdan ciksin...
cok korkuyorum yüregimi dinlerim diye...
korkuyorum hemde cok...
ah be günnük sana kac sefer mutlu oldugum yazdimki zaten simdide yazayim...
evet mutsuzum cok mutsuz....

Yoğun bir hafta beni beklerken bugün kızlar zirvesi var ama aile içi zirve ...zemuszemus

Annem- ablam- ben :lepi:

aaaaa nasıl unuttumm ablamın kuzusu bir dee malum artıkk kocamaan oldu benimm tulumbam, annesinden önce farkediliyor :nazar::asigim:

Mutfak keyfi yapacağız nasipse, istenilenler beraber hazırlanacak ve yenecek kural bu, çok basitt kaydirigubbakcemile3.....

Herkese keyifli pazalarla diliyorum.. Saatleriniizi geri almayı unutmayın diye de ekliyorum...

günaydın günlük zemuszemus

çok erken kalktım bugün :1ninca: dün iki programı iptal ettim
eşim hastaymış akannehir numara yapıyor sandım taa kalkana kadar mirmirmirmir
işyerinden rapor isteyince mecburen hastaneye gittik
yoksa gideceği yoktu :mymeka:
neyse gittik bu kada mı korkak olur ya
totosundan iğne vurdular kaydirigubbakcemile3
ilaç yazdı almadı :mymeka: kullanmazmış :1closedeyes:
neyse 2 gun rapor verdi 2 gün benimle :lepi:
mahalledeki arkadaşlara uğradık doğumgunuydu hediyesini verdik
eve geldik regl olmuşum hemide 6 gün erken :bbo:
akşama da arkadaşlar geldi bebeğiyle kaydirigubbakcemile2
onlar gelene kadar mutfaktan çıkmadım hazırlık yaptım
epey oturdular geyik yaptık hihoyyyt
hiç uykum yoktu eşimle sohbet ettik :ecrin_bebek:
bugunde erkenciyim
akşam maç var arkadaşlarla evde toplancaz
GS yener mi bi de hele :nazar:

günlük çok gıcık bir insanım sanırım bana dayanan nasıl dayanıyor ya da dayanamayan ne yapıyor görebiliyorum:umursamaz:

Hastayım günlük
Çok kötü bademciklerim şişmiş heryerim ağrıyo.Yatmaktan sıkıldım da bi sana uğrayayım dedim.Dün hastalığın verdiği duygusallıkla onu aradım öyle normal konuştuk ayrılığı konuşmadık hiç, haklısın aramamalıydım pişman oldum zaten artık aramıycam sesi de gayet iyiydi üzgün bi hali de yoktu.Alışmış yokluğumasenağlama numarasını sildim telden gerçi ezbere biliyorum ama aramam artık.Anneme söyldim ayrıldığımızı önceden istemeyen kadın niye ayrıldınız iyiydi o çocuk diyo ara da barışın bile dedi inanabiliyomusun :gitme:
Öyle işte günlük zaten nefes alamıyodum bide hastalık yüzünden boğuluyo gibi oluyorum zor nefes alıyorum.Bana dua et biran önce iyileşiyim salı günü 3 sınıfı yazılı yapcam ayağa kalkabilsem soru hazırlıycam.Hadi ben kaçar günlük kendine iyi bak :a015:

Günaydın günnüküm hihoyyyt

Dün o kadar yoğun bir programım oldu ki süperdi ama zemuszemus

Dün işten çıktım eve geldim, makinedeki çamaşırlarımı astım, yeniden makine çalıştırdım, duş aldık giyindik çıktık, annemi aldık, Sirkeci'ye gittik, oradan sahaflara gittik, Beyazıt'ı Kapalıçarşı'yı gezdik, annem kitap aldı sahaflardan kardeşime sonra Sultanahmet'i Gülhane'yi gezdik.

KK'dan kızlarla Sultanahmet'te buluştuğumuzda kahve içmeye gittiğimiz Caferağa Medresesi'ne gittik gezdik, ebru yapıyıorlardı, porselen boyuyorlardı onları izledik...

Sonra arkadaşlarımızın müthiş manzarası var diye tavsiye ettiği Ağa Kapısı diye bir mekana gittik, Mercan'dan biraz ileride bir yerdeydi ama manzara gerçekten mükemmeldi... Yalnızca servisi çok yavaştı kaç saat sonra istediklerimiz geldi.

Gece geç saatte eve geldik. Astığım çamaşırlar kurumuştu onları ütüledim, makineyi boşalttım tekrar çalıştırdım. Havlular vardı onları da yıkadım.

Mutfağa girdim muffin yaptım rengarenk çok güzel oldular kaydirigubbakcemile2

Kazandibi tatlısı da yaptım hihoyyyt

Sonra diğer kuruyan çamaşırlarımı ütüledim gece saat 03:00'tü.
Evdeki bütün saatleri bir saat geri aldım, bi baktım saat 02:00 oldu :roflol:

Mutfakta ki işlerimi toparladım bulaşıklarımı yıkadım yattım

Sabah erkenden kalktık, kahvaltımızı ettik,

Eşimin babası aradı çağırdı saat 11 gibi, o da giyindi gitti, odaların yerini değiştireceklermiş yardıma çağırdılar

Bende biraz temizlik yaptım, beşi bir yerde çayımı demledim ve mutfakta tv karşısında keyif yapıyorum.

Annemi çağırdım gelirse dün aldığım damla sakızlı kahveden pişiricem anneciğime, keyif yaparız zemuszemus

Bu arada daha bir hafta var ama acayip bir sancım var, bacaklarım, karnım nasıl ağrıyor anlatamam, bu ay bir mucize olsa olmaz mı :1rolleyes: :asigim:

Bu şarkı çok güzel yaaa durup durup bana söylüyor canım sevgilim kaydirigubbakcemile3

ooooh yandaaan :sm_cool: :dance:

Yanayım yanayım ateşlerde yanayım
O kırmızı dudağından bir öpücük alayım
Sarayım sarayım kollarımda sarayım
Sen iste yeterki senin kulun kölen olayım :asigim:

Günnük ölüyorummm -tatlicadiarzu-
Vallahi yorgunluktan bittimmm...
Dün kaç yeri gezdik kaç kıyafet denedim bilmiyorum.. Ay nişanda böyleyse düğünde ne olacak düşünemiyorum... delikafadulden Hakikaten çok zor işlermiş. Çok kararsız kaldım. 3 model var çok beğendiğim. Ama iki tanesi tam bitmemişti pazartesi bitirecekler onlara da bakacağım. 3 tanesi arasında bir seçim yapmam lazım...
Bu arada düğün tarihimde belli oldu günnük...
06/06/2010 :asigim:
Düğün salonunu tuttular...
Biraz acele ettiler sanırım ama ilk çocukları onlara da birşey diyemiyorum çok hevesliler...
Artık herşeyin hayırlısı...
ınşallah yüzümüzün akıyla çıkarız şu işin içinde günnük inşallah...
Şimdi nişan davetiyeleri kaldı. Kasım 29.da nişanım biliyorsun:)
Heyecan yok ama acayip bir duygu var içimde...
Hala inanamıyorum evleneceğime...
Tuhaf herşeyin hayırlısı günnük..
Bugün biraz ders çalışmam lazım. Teyzoşta gelecek..
Çıkayım dinleneyim biraz...
Hadi görüşürüzz hihoyyyt

Ben terketmek için yaratılmışım :)
Oda nesi? Bundan 5 ay önce terkedildim, satıldım diyen kıza bak hele!! :hulya:
E ne var günlük ders aldım işte :uhm:Kötü mü olmuş hem :1ninca:
Unutuyorum işte küçük eşeğimle birlikte pek çok şeyi unutuyorum :nazar:
Alışkanlığım, bağım, arkadaşlıklarım, belkide geride kalan 1.5 yılım bunlar bende o kadar da yer etmemiş..
Şuan herşeyi silebilirim bir anda 1.5 yılımı tamamen kendi ellerimle silebilirim
O gücü şuan kalbimde hissediyorum..
Gidebilirim, bana gidersen iyi olur ama dönmek şartıyla diyenler dönmediğimi onları hiç önemsemediğimi görebilirler zemuszemus
Akıllandım günlük ya, artık acıtamıyorlar ne biliyim büyüdüm sanırım
yada düşüp düşüp birilerinin yardımıyla kalkmaktan bilmiyorum işte..
içerimde bi yerler kanamasın istiyorum artık, her düşüşüm birilerini güldürmesin..
ailemi, arkadaşlarımı çok çok seviyorum..
Onları Allah bana bağışlasın korusun onları..
Gerçekten düşünüp 1.5 yıl bana zarar veren bir buçuk yılı unutmak istiyorum, yardım et kalbim, koru beni Allahım aklıma zeval gelmesin mantığım hep benimle olsun

İyi günler günce'm :asigim:

günlük;
biraz önce çok duygulandım çok ağladım hymarry hayat hikayesi beni çok etkiledi ikizleri var ve bir ömre bedeller..Allahım nazardan korusun..
:nazar:
bu arada bir arada çok sinirlerdim derdim var bölümünde iki tane bayanın derdide aynı iki tarafında koca taraflarından ağıza alınmayacak küfürler yemişler ve bununla ilgili topik açmışlar..çok sinirlendim ama ağzıma alamayacağım şeyleri onlara söylemek geldi içimden ama neyse....
bana gelince bu akşam derbi var misafireleri geldi eşimin derbi için tam 6 tane fenerli bu akşam staddalar..bakalım umarım gs kazanır yoksa eşimle bu akşam çok uğraşırlar bunlar..bize gelip gelmeyecekleri belli değil ama büyük ihtimal gelmezler o saatten sonra diye düşünüyorum 6 erkeğin dimi..neyse dün akşamdan beri öksüre öksüre bi hal oldum ilaçta içemiyorum hamişlik payımda var çünkü..gerçi umudum yok ilk ay daha ama yinede ayın 28 kadar ilaç yerine nane limona devam artık..kalkayım biraz yemek yapayımda sonra yine gelirim kk günlüğüm...derbi güzel biterse çok sevinceğim çoşacak burası bu akşam...
ha bide dün gece Varmısın yokmusunda ülkühanın 500 bini kazanmasına çok sevindim havalara uçtum..güzel yere gitti hyırlısı olsun...vereliniortak:sm_cool:​

günlüğüm şekersiz tatlısız bi hayat şimdilik idare eder ne olsun :sinifsinif:
yalnız dün gece rüyamda çikolata yiyodum o ayrı
ah oğlum ah herşey senin sağlığın için bitanem :asigim:
sağlıcakla gel emi :Saruboceq:
dün odanı aldık kuzum daha doğrusu anneannen aldı
3 hafta sonra gelecek odan
sabırsızlıkla ve sağlıcakla seni bekliyoruz Kaanım :asigim: :Saruboceq:

Günnnnnnnnnüş ben geeldim ama hiç iyi gelmedim
Dün bi kabustu uçağım saat 12deydi güyaa 10da çıktık yolaa bilet i kestirmeye bi gittim kadın demez mi bu ist-antep uçağının bileti aşık ablam ters kestirmişş sonra %30luk cezayı ödeyerek aldık saat tam 3 te kalktı uçağım11den 3 e kadar gaziantep havalimanında kalakaldım ama uçak çk güzeldi..Bayağı konforlu geldim...
Gelmez olaydım eve ugrayıp çıktık eski sevgilimle sonra dükkanda işi vardı zat ı muhteremin bnde o ara laptop u açtımmm bnmki pek anlamaz msn i kaydet diye ayarlamıştım bi bakim dedim...
o da neee..çk yıkıldımm ama çokk bu bana yapılamazdıııı ama yapıldı bende aldatıldım günnüş yine biraz önca aradıı
adam değil o bunu idrak etmesini söyledim adamlık bu değil hani ölüyordu bnm için ne olduu...

hepsi yalannn hepsi aynı işte hepsi yalancı....
içim acıyor günnüş içimm
bu kadar aşağılık bi adamla beraber oldum

Regl Oldum Günlük...
Buda Yetmezmiş Gibi 2 Gün Boyunca Canım Arkadaşım Bendeydi..
Ama Allah'a Şükür Hiç Üzmedi Beni opuyorumnanaktan
Galiba Bünyem Düzene Giriyo Artık İlaçsız 10 Gün Gecikmelide Olsa Teşrif Etti Regl Hanım :lepi:
Neyse Günlükcüm Gideyim Dinleneyim.. Yarın Manita Beyle Görüşcekmişiz hihoyyyt

merhaba günlükçüğüm ya bu domuz gribi beni çok kasıyor oğlumu okula yollamaya çekiniyorum .uffffffffff artık sokağa çıkmayacak hale geliyor dünya biz büyüdük ve kirlendi dünya:))))

X