Kadınlar Kulübü Günlük

elbette onu düşünücem kuzu danasıı
o benim dünyam,
kocam servisten inince alıcak,karşıda çünkü
ya da burdamı yatsam napsam kiii
bunun bi de yarın geri gelmesi var

Canimin Içi Günlük Naber Iyisin Demi Buldun Benim Gibi Neşeli Kadini Nasi Iyi Olmassin Neyse Bugünde Yorgun Ve Neşeliyim Yarin Eses Buluşmasi Yapcaz Merakla Yarin Olsa Diye Bekliyom Ya Sen Beni Hep Dinliyon Sen Hiç Cevap Yazmiyon Konuşmuyon Nolcak Bu Halimiz Aahh Herkes Senin Gibi Olsa Hayat çekilmez Aman Hadi Ben Gideyim Kafam Ağriyo Yorgunum Iyi Geceler Seni Kimsenin Okumasina Izin Verme

Merhaba günlükcüm..
Smile,yazı stili yok ama olsun be böyle hızlı olsun sitemiz bana yeter..
Kaç gündür deli olacaktım. Soğuk bir yandan,açılmayan sayfalar diğer yandan sinir olmuştum iyice..
Bu arada Kelebeğim döndü,şükürler olsun.. Çok çok özlemişim onu..
Şimdilik bu kadar,yaşıyoruz işte..

ay ay ay benim bi günlüğüm varmışda haberim yokmuş nbr kız
ya bugün kk da bakım varmış arkadaşlarımla iki kelam edemediğim için üzüldüm çok ii oluyodu ya sıkılmıyodu insan hele benim gibi birisine çoook iiydi hep evde hep evde akşama kadar otur otur sıkıldım bugün arkadaşlarımı özledim listemdende kaçmışlar yada kaçırılmışlar
herifte gelmedi arkadaşıyla geziyomuş offfffff offfff

Selam günlüüük
Ay dün yazamadım site izin vermedi içim şişti kız=)))))
Sevgilimle barıştık ama ne zaman barıştık inan hatırlamıyorum buraya yazmayıncaaa....
İkimiz de adım attık bu sefer...biraz önce yine uykulu ve 10 dk geçmeyen konuşmamızı yaptık...ne tatlı bir söz, ne ikimiz hakkında bir konu, ne hayaller, ne de başka bişey...sadece havadan sudannn...kankamıyız sevgilimiyiz bazen karıştırıyorum ya=)))
40 yıllık evliler bile daha romantiktir hee...
Ama nedense bu durumdan aslında çok şikayetim yok, yani beni çok sevdikten,bana sadık olduktan sonra sorun diil...öyle olduğunu sanıyorum inşallah öyledir...Onun içinde sorun yok gibi görünüyor inşallah yoktur...
Kızıyoruz bibirimize,çok da sıkıcıyız ama bizi bi arada tutan bişey var...o şey neyse onu hiç kaybetmeyiz inşallah günlüüük=)
Yine kendimi kaybettim ben yazdıkça yazdım ya ama dedim içim şişti şuraya yazamadım diyeee
Sevgilim beni hep sevsin bana heep sadık kalsınnn
Her şey çoook güzel olsunnnn

Merhaba Canım
Aslında canım çok sıkıldı bee senağlama,daha yarım saat evvel harika iken şimdi ise ruhum sıkılıyor senağlama..
Sebebi iş güç meseleleri işte,anlatacak konuşacak bir sen varsın iyiki Şeniz
Hani bir şeyin olmasını çok istersin,olmasına da ramak kalmıştır ve hayaller kurarsın ...sonunda da hüsrana uğrarsın işte ben öyleyim..tam oldu bitti diye düşündüğüm bir işim vardı ve olmadı...bende tabi çok üzüldüm çünkü kesin gözüyle görmüştüm,olucak diye umud etmiştim..ama nasip değilmiş işte senağlama
neyse canım daha fazla konuşmak istemiyorum,kendimi daha fazla yıpratıp,üzmek istemiyorum..iş hayatıında olur böyle hayal kırıklıkları ama yinede üzülmeden edemiyorum senağlama..

Mrb günlük,
Çok canım sıkılıyor. Canım hiç iş güç yapmak istemiyor. Öyle KK da takılıyorum işte. Görsen o kadar çok yapılacak işim var ki.Şurda kısmetse 4 ayım kaldı.
4Ay sonra izne ayrılıcam ve bu işleri bir an evvel toparlamam lazım.
OOffff ben nasıl çıkıcam bu işin içinden
Evse ayrı dert bıktım artık eve gitmek istemiyorum, isyan da etmiyorum bıktım artık nereye kadar bu böyle sürecek? Ben ne zaman rahata ericem...

günlükcüm

Bu kk ne ne oldu konulara üye olamıyorum bi tuhaf oldu ben eski kk nü istiyorum (( böle koyu renkli falanda yazamıyorum bir tuhaf oldu sanki neyse düzelir inşallah hadi öptüm görüşürüz
Herşey güzel olucak inşallah olucak olucak olmalı ((

günlüküm bugünde akşam oldu bugünde güzel geçti esesli bayan kk lılarla buluştuk çook iyi geçti hafta içi olduğu için biraz çabuk dağıldık sonra yine buluşcaz ay sende beni diyneyip duruyon dedikodu bilmiyon erkek günlükmüsün ne hehehe kadın olsan accık benüm gibi çenen düşük olurdu bugünde bitti sana iyi günlükler

merhaba günlük canım çok sıkkın çok sevdiğim bir arkadaşıma böbrek yetmezliği teşhisi kondu diyalize bağlanıcak senağlama birde bugün çarşıdan eve dönerken dolmuşta yanımda oturan teyze sara nöbeti geçirdi çok kötü oldum sinirlerim allak bullak oldu senağlama ardından Ersin lede tartıştık anlayacağın kötü bir gün geçirdim ama ne diyeyim Allah bundan kötüsünü göstermesin senağlama yarım saat önce eve geldim başım çok ağrıyor annemde evde yok neyse şimdi kendime koyu bir kahve yapıp biraz ders çalışacağım hoşçakal günlük...

Selam günlükümmm,
Yine beeen...
Bugünü de bitirdik şükür...
Ne yaptın dersen evi ayrıştırdım atılcakları fln çekmeceleri iyice bi boşalttım deli çöp çıktı hee...
Sonraa bi de yemeğe gittim bi arkadaşımla akşam işte bu kadar...
Başımın bir kısmında delici bir ağrı var ya aaaa sinir etttiiii
Sevgilim yine odun misali bütüüün gün haberini alamadım...
Birazdan aricam sanki b.k varmış gibi=)))))bozulup kapatıyorum her seferinde bir kere de yüzümde güller açsın istiyorum yaaa çok mu şey istiyorum günlüüük..
Neyse neyse şikayet yok!!! buna da şüküüüür...
Sevgilim odun olmasınnnn, artık tamamen yanına geliyorummm desiiiinnnn
Her şey çooook güzel olsunnnn=)

slm gunluk 9 senedır gunluk tutuodum bu sene tutmadım buraya yazarım artık

o kadar kotu gunler gecırdım kı o kadar canım yandı kı
nısanlım eskı sevgılısıne 14 subatta facebookta cıcek gondermıs ve sevgılıler gununu kutlamıs ben sekız senedır onun ıcın dua edıp gozyası dokuyorum her acısına aglayıp mutluluguna onunla sevınıyorum ama karsılıgı buymus demekkı kahretsın kı ayrılamadım gunlerdır aglıyorum nefes alamıorum kalbımde hep bır sıkıntı daha neler yaptı acaba ıstedıgı kadar yemın etse benı sevdıgını soylese ozur dılese haykırsa dunyaya askını affedemıcekmısım gıbı gelıor ama onsuz da yasayamıyorum kendımden nefret edıyorum Allahım ne olur bıze huzur ver uzun mutlu bır gelecek ver ...

selamm gunlukkk

artık hemen gırıp cıkıorum kk ya.cok kalamıorum zaman yaklastıı
ders calısıorummm delıı gıbıı....
herseyde guzel gıdıo arada terslıkler oluo ama olsun sukretmeyı bılmelı ınsann.
benden bu kadar bugunlukk...ıı gunlerrr

günlük bugün biraz yorgunum evimi temizledim yemek yaptım şimdide kk ne gireyim dedim bi neskafe yaptım ve burdayım birazdan kızıma ders çalıştırcam akşam yine aynı şeyler yemek falan filan bazen sıkılıyorum deişik bir şeyler olsn istiyorum ama ne mümkün neyse günlük şimdilik bu kadar

canım günlüğüm bugün pek gerildim niyemi oooooy ,bugün otobüs durağında bi yaşlı amcaya iki kişi saldırdı yumruklar konuştu ve yaklaşık 60 kişi kenarda seyrettiler olayı birebir yaşadım yaşlı amcanın hiç suçu yoktu iki serseri şiddetli insan kıyamam sessizce dayak yedi kimse yardım etmiyordu oan baktım birileri yardım eder diye ama nafile işte oan bana bişiy oldu içimden bi ses hadi sen yardım et dedi yaALLAH BİSMİLLAH SALDIRANLARDAN BİRİNİ ARKADAN HIZLA ÇEKTİM SIKICA TUTTUM BİRAZ OLSUN AZ VURULURDU OAMCAYA YAZIK 60 YAŞLARINDAKİ AMCA OSIRA KENARA KAÇMAYI BAŞARDI YA UZUN Bİ ZAMAN DİLİMİ GİBİYDİ BEN KABUSTAYDIM SANKİ ACABA KALKMAKTA OLAN OTOBÜSE BİNDİKTEN SONRA OAMCA NE YAPTI HALA KİMSELER İLGİLENMİYODU BANA OAN OCESARET NASIL GELDİ YA BANA BIÇAK ÇEKSEYDİ AMA OLSUN HAİNLERE ŞİDDETÇİLERE KARŞI BUNU YİNE GÖREYİM YİNE AYNI CESARETİ BULURUM BİZ TÜRK SOYUYUZ MÜSLÜMANIZ DARDA KALMIŞA YARDIM ETMESSEK NERDE BU ASİL SOYUMUZcanım günlüğüm başım çok ağrıyo sana iyi günlükler

Selam günlük,
Biraz önceye kadar moralim iyiydi ama şuanda berbat oldu ya...
Her şey düzeldi benmki kızlara cevap vermiyo derken biraz önce yine cvp verdiğini gördüm ya kızda da yine yılışık bi cevaaap...
Amaaan kendi bilir valla günlüküm 3 kuruşluk kızlar için kendimi sinir edemem hıh!Beni kıskandırmaya sinir etmeye çalışıyosa da kıskanmicam işte bu sefer!
Ya günlük kendi işime gücüme bakıcam ben bundan sonra bak buraya yazıyorum o odunla ilgili bişey yazmicam artık sana...hayır bi kere de güzel bir şey yazdırsa şuraya ya...
Vereceği güzel habere kadar günlüğümün bir satırını bile ona ayırmicam!
Amaaan günlük ya...
Sevgilim hakkında buraya yazdığım son dileğimdir:=)
Artık yanıma gelsinnnn,bana sadık olsunnn,hayatını düzene koysuuun,bana çook yakında çook güzel haberler versin....
Her şey çoook güzel olsunnnn!

Sevgili günlük;
sana yazma ihtiyacı duydum.. Çünkü bir türlü işin içinden çıkamadım..
Günlerdir derin derin düşünceler içerisindeyim..CADIARZU
Doluya koysam almıyor,boşa koysam almıyor..
Büyük,uzun ve çetrefelli bir yol var önümde. Eğer bu yoldan yürüsem hayatım tamamen değişecek. Tüm yakınlarım hem olumlu hem de olumsuz yönde etkilecek.. Teraziye koyuyorum da olumsuz etkilenmeleri daha yüksek ihtimal gibi duruyor.fisfisfis
Peki sen; dediğini duyduğum için bunun da cevabını vereyim hemen. Ben iyi olacağıma hatta çok iyi olacağıma inanıyorum.
Her yöntemi denedim,tüm fırsatları değerlendirmeye çalıştım. Ama olmayınca olmuyor işte günlük! Tek başıma yaşadığım bu savaşı bir yerlerde zafere ulaştırmak zorundayım. Nereye kadar bekleyeceğim ki? Elimde sadece ben kaldı be günlük!Beni de kaybedersem...senağlama

Sevgili günlük, bugün sevgili Zeyna'mı köpeciğimi kaybedeli tam 5 gün oldu.Toparlanmaya çalışıyorum. İlk günkü kadar berbat değilim bu gerçek sanki biraz daha iyiyim.Ama içim çok acıyor yine de çok özledim.Bu özlem acıtıyor içimi. Düzelmek zorundayım .Biliyorum o boşluk hiçbir zaman dolmayacak artık ...Ama elimde değil her an hatırlıyorum küçük sevimli kızımı..hiç unutmıycam asla ..offfff ne zor şey bu yaaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…