Kadınlar Kulübü Günlük

Selam günlükk,
Son yaptığından sonra sevgilimle küstüüük yani küstük denir mi bilmiyorum ama konuşmuyoruz çünkü ona çok kızgınım konuşmak istemiyorum o da istemiyor herhalde ki aramıyor...
Bu seferki biraz uzun süreceğe benziyor ama şuanda daha üzülmüyorum...
Bakalım beklicem inşallah o arar...
benden bu kadar canım bugüün
Sevgilim beni arasınnnn
Her şey çooook güzel olsunnnn

sevgili günlük
uzun zamandır dertleşemedik seninle.Sevgilimle aramızdaki sular duruldu gibi.Şu an herşey iyi gidiyor,aslında bu da korkutuyo beni sanki olması gerekenden iyi gibi.evet evet günlük kafayı yedim ben haklısın.Bugünlerin tadını çıkartmak yerine paronayaklık yapıyorumfisfisfiskafamçokkarıştı.Çok şükür valla aman nazar değmesin günlük mutluyuz ikimizde:asigim::1hug: cotton candy e çok üzüldüm.Aslında küsmeler bi çare olmuyo sonra dayanamayıp arayan yine biz oluyoruz.İnşallah sevgilin arar en kısa zamanda.a.s.
Çok yoğunum günlük okul başladı kpss çalışmam lazım 4 ay kaldı :çok üzgünüm:.Çok korkuyom bazen ya atanamazsam ki bu şekilde gidersem atanamayabilirim.
Hıı unutmadan sevgilimin bu aralar çok havalara girdiğini söylemek istiyorum.2 tane iş teklifi aldı öğretmen atamalarında da 400 kişi alıyolarmış tercih yapcak baya mutlu yani acaba hangisi seçsem diye düşünüyo beyefendi.Aslında ben onun öğretmen olmasını istiyorum çünkü mühendislik gibi işte çok yorulcak bana da vakit ayıramıyacak yani sürekli öyle bi işte çalışmasını istemiyorum.Diğer iş teklifi de bankadan geldi o da çok iyi mobile assistant olcakmış kadrolu olması ve bankada olması baya bi ilgisini çekti.O seviyo aslında yoğun işlerde çalışmayı öğretmenliği kendine göre bulmuyo.Bugün mühendisliğe başvurdu proje yapcakmış sadece işyerine gitmesine gerek yokmuş.Bunu ek iş olarak kabul etmiş.Hemen başladı projesine çok hevesli aslında hevesini kırmak istemiyorum.Ama bu geçici bi iş o da kpssye yönelse bu yıl iyi bi puan alırsa seneye girer öğretmenliğe ama beni dinlemiyoki.Bende bişey demedim inşallah bu sefer ataması çıkar da öğretmenliğe başlar.Sende dua et bizim için nolur.Neyse çok konuştum bende gidip ders çalışmaya devam edeyim hadi öptüm senia.s. sıkılınca gelirim yine

İyi geceler günlük :1hug:
Bugün çok yoruldum,çünkü çok ama çok işim vardı :üzgünüm:
KK'ya bile çok geç geldim,,,,,
Neyseki bitti,ay şuan bir kar var burda anlatamam
Akşam birde eve giderken kar topu oynadık
Ay çok eğlendik ama,,,,:teytey:
Oğlum eve geldiğimde boynuma bir sarıldı ki
Ben bütün günün yorgunluğunu bir anda atıverdim
Oğlumu ve eşimi çok seviyorum...Allah onları benden ayırmasın inşallah..Şeniz
Ay sevgili günlük aslında çenem düştü lülülülülülülülülü
Çok şey yazmak istiyorum ama bu gecelik bu kadar yeteryerimseniben

selam günlük bugün uzun zamandır yapmak istediğim bişi yaptım kış geldiğinden beri kuşların aç olabileceğini düşünüyor onlara nasıl yardım etsem diye düşünüyodum bugün sabah dükkanı açtım kuş sesleri sanki bize bak diyodu aç olduklarını hissettim ve içerden onlara buğday getirdim kapının önüne serptim biraz çekindiler ama hızla yemeğe başladılar sanki bana bakıp duruyolar sağol diyolardı ay onlar mutlu oldular mutluluğa hiç dayanamam ağladım sevindim karınları doydu hızla uçtular sonra güvercinler gitti serçecikler geldi tıpış tıpış ALLAH aç koymasın hiç bi canlıyı,, iyi günler günlüka.s.

Günlükcüğüm benim için uzun ama senin için kısa bir aradan sonra yine beraberiz tatlicadiarzu hava çok soğuk günlük yağmur dünden beri hiç durmadı annemde şehir dışındaydı patladım evde :çok üzgünüm: ama inşallah gelcek bir saate kadar yolda şimdi :asigim: günlükcüm ersin'e bir haller oldu bir ilgili bir ilgili ki sorma mutlu ediyor beni ama değişikliklere de alışık değilim :asigim: tatlicadiarzu ama Allah bugünümüzden kötüsünü göstermesin :asigim: Heryerde kar var günlük Adana'da da yağsa keşke :çok üzgünüm: neyse bu günlük bu kadar herşey güzel sağlığımda düzeliyor şu ağrılarda geçse daha iyi olacağım ama geçecek inşallah hoşçakal günlük her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan tatlicadiarzu

Selam günlüüük....
Öncelikle Ceku teşekkürler tatlım ilgin için...
İnşallah arar sevgilim ya...Gerçi dün gece napıyosun die msg attı bende cvp verdim normal hiçbişey yokmuş gibi ama sonra pişman oldum keşke sana kırgınım deseydim...Pişman olunca buna, attığı iyi geceler mesajına cevap vermemeye karar verdim ve cevap vermedimmm o da kızdı heralde buna çünkü bugün hiç ses yok...Biraz dursun baksın yaptığını anlasın istiyorum yani sonuçta dün arasaydı konuşsaydık yada güzel mesaj atsaydı ben yinede affederdim ama bunları da yapmadı...Zaten ilişkimiz inanaılmaz sıkıcı gidiyordu bölece bir action oldu ama inşallah sonu iyi olur...:1ninca:
Bu gece aramayı düşünüyorum aslında ama içimdeki öbür ses onun aramasını bekle diyoo...bilmiyorum yaf :uhm:
Sevgilim arasınnnnn
Her şey çoook güzel olsunnn

yarın gidiyorum yine boluya...aslında gitmeyi çok istiyorum...malum 1 ay tatil yaptık ve ben otur otur sıkkıldım...arkadaşlarıda özledim..ama hep bi buruk oluyor bu gidiş gelişler...okulda bitmicek bu gidişle::::::(((

selam gunlukkk

super dun super bıgun gecırdık askımla gunluk
sabah 7 de bulustuk aksam 5e kadar bırlıkteydıkk cok guzeldı
askımı cokk sewıorumm.sahılde karda yurudukk kartopu oynadık :asigim:
hergun daha cok asık oluorum Şeniz onun gozlerıme bakınca benı ne kadar cok sewdıgını anlayınca daha cok sewıorum bıtanem o benımm.cok korkuorum bıse olucak ayrılıcaz dıe:1no2:.allah bızı we tum sewenlerı ayırmasın.ask anlatılmaz yasanır derler ya aynen olefisfisfis

bır sarkısın dılımde bozuk plak gıbıyım butun gun aklım fıkrım hep sende nasıl bır duygu kı bu ne zaman senı dusunsem kosmak gelıyor ıcımden nereye gıtsem ne yapsam gozlerım hep senı arıyor tum yollar sana cıkıyor....

zaman sensız gecmıyor senleyse yetmıyor daha sımdıden ozledım bırdahakı gelısını sankı dunyam kuculdu bak barıstım bak hayatla ama yoklugun korkutuyor benı belki küskünüm en az
Bin yıldır yılmışım boş vermişim derken ne ara çaldın
Kalbimi bilmem üstelik bir davet bile etmedin geldim sana
Ama gözlerin her şeyi anlatıyor aşk sen nelere
Kadirsin......

senı cokk sewıorumm sewgılımmmmmm:asigim:[/

Günlükçüm,
Hafta sonu yoğun kar yağışı planlarımı biraz bozdu ama olsun. Dün bahçede çocuk gibi kar topu oynayıp kardan adam yapmaya çalıştık arkadaşlarla.
Hiçbirşey yapmadım evde. Acıktık mı yemeksepetinden söyledik geldi yedik.
Ohh be ev kadınlığına terfi edemem ben. Hatta bi tane fotograf ekleyeyim pempe dolaba halime bak. Bugün üşengeçliğim üzerimde pek birşey yazasım yok. Bu arada ayın 27 sini sabırsızlıkla bekliyorum. Anlarsın ya gebelik. Hoşça kal...

selam günlük....
kar yağırlı bir hafta sonu geçirdim..
o kadar kar yağrı ki sevgilimle buluşacaktım ama inemedim çarşıya...
kızlar la kartopu oynadık,kar da kaydık o kadar kaydım ki çanağım hala ağırıyo ......
ama çok güzeldi yaa ........
görüşürz günlük cümm

merhaba günlük
bu sana ilk merhabam
ben pek günlük tutmam heran kalbimde yaşar oraya gömerim acısıyla tatlısıyla
ama bu sefer yazmak geldi içimden
dün dağa çıkıp karla oynadım sonra eve geldim misafirlerimle yemek yedim
sonra misafir kapıdan ben hemen ütülerimi bitirdim
bir hafta ütü yok rahatım
ama birde haftalık yemek olsa ne güzel olurdu diye düşünüyorum ama hergün taze severim olmadı kahvaltı ederim
neyse şimdilik bu kadar sonra görüşmek üzere

günlük tutmuyonda ne diye yazıyon jeyyar
yaz yavrim yaz içini dök tabiiiyerimseniben
vay be amma maharetli gacısın valla:1shok:
hepsini bir gündemi yaptınşakkıdı
dağa çık,kay,misafire yemek yap,ağırla,sonra ütü yappkafamçokkarıştı
vay be sana bir kez daha aşık oldum ben beeeeŞeniz

benimde derdim büyük günlük kızlarım geldi eve tatile ama gidişleri zor oldu kar yol kapanması ve bu sorunlar arka arkaya geldi allah hayırlısıyla yerlerine gitseylerde dua edin hep birlikde allah yolucuların ve hastaların yardımcısı olsun ok amin deyelim

Günlük, keşke bize de tatil olsaydı sabah işe 1 saatte zor geldim yaaaÇok üzgünüm çoook
Offf offff günlük, offfff

a.s.sevgili günlük bugünde mutluyum çünkü sağlıklıyım cesurum eşim ve çocuklarım yanımda bugün yine dükkanın önünde kuşları yemledim hayatı yaşamayı gülmeyi konuşmayı herkesi çok seviyorum bu arada aysel gürelin öldüğünü duydum az önce ALLAH rahmet eylesin , onun şarkı sözü varya Sen ağlama ;işte hiç ağlamasın gözlerimiz ,sonuçta hepimiz bigün ölcez ben ölmekten deyil unutulmaktan korkuyom ya sen günlüğüm beni iyi anlayan sevgilerimi paylaşan günlüğüm yarın herkes daha mutlu olsun ben sana iyi haberler yazayım şimdi biraz uzanıp istirat edecem iyi günler günlüğüm

Sevgili Günlük....

ne uyuz biseysin sen yaaa...gicik oluyorum sana....:dilcikar:

Herneyse, ama genede icimi biyere dökmem lazim demi...

Arkadaslarim bamlandi....tamda ben bugün geri dönmüsken...
SIKILiyorum onlar olmadan...ne güzel birbirimizi yiyorduk tamda....:çok üzgünüm:

Bi yönden iyi oldu bamlandiklari...acik kafa dinliyoz surda...
ama ossun, genede özlüyom ben beee....

Insallah geri geldiklerinde bu yazdiklarimi görmezler...
Yoksa simarip tepemize cikar bu danalar...:icecream:

Günlük kız, ne kadar gıcık birşeysin sen yaa, şurda iki kelam edelim diye geliyoruz, ağzını açtığın yok.

Bebelerimi özledim günlük, sabah oğluşum uyanmış gelmiş yanıma, battaniyesinide takmış peşine, illa kucağımda yatacakmış sıpa. Aldım kucağıma pıstı resmen, uyudu kaldı. Öylece herhalde 20 dk filan durduk.Sonra yatırdım yatağına kuzumu, giyinip işe geldim.

Günlük iki ucu moklu değnek işte benneyaptımki

benimde bügün canım sıkıldı arkadaşlarımı goremedim günlük yoksa arkadaş listemi yanlışlıkla sildimi ne ya sizdevarmı ben msn giremiyorum arkadaşlarla iki laf atamadım ya ne oldu bizim nete kimseyi bulamıyorum kk yazın bakım sizde varmı aksaklılklar arkadaş listemi bulamıyorum msn giremiyorum üzgünüm

Selam günlükçümm
iyisin işallah
ben ii değilim,sabah eşim servise bindirdi,servisten de bi arkadaşım ofise getirdi de şimdi nasıl gidicem die düşünüyorum
en iyisi asistan kızı yakalayıp onun koluna gireyim,yoksa kesin yeri yalarım
yeri yalamaktan korkmuyorum da kuzuma bişi olacak die,yusufluyorum.
dün ne güzel gelmemiştim ama evde de canım sıkıldı,
bugün de gelmeseydin dedi şef,ama insan bi arar akşamdan yarın gelme die dimi,
kar iyisin güzelsin hoşsunda bu buz olayı çok fena yaff

ayrıca daha 5 hafta çalışabilir raporu alıcam,bugün nedense bi ağırlk hissediyorum kendimde umarım çalışabilirim,
oyy günlük oyyy ne sen sorr ne ben sööliyiiimmm

tello gider yan gider tello
açma yaram kan gider tello

Yaaa işte insan anne olunca böyle oluyormuş eynur bacım.Kendini değil kuzucuğunu düşünüyorsun.

Kocan gelip alsın seni, yada işyerindeki arabalı birine yapış, bırakma. Bir zahmet götürsünler canım şakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…