Kadınlar Kulübü Günlük

Merhaba Günlük,
Akşam hiç uyumadım. Her uyanışımda sağ elimin parmakları uyuştuğu için uyumamayı tercih ettim. Çok canım sıkıldı bu işe. Sabaha kadar kurdum durdum. Beynimde tümör mü var, boynumda fıtık mı var, sinir uçlarımda iltihap mı var...
Ben böyle vesveseli biri değildim Günlük. Bu hastalıktan sonra evhamlı bir tip oldum. Hiç de hoşlanmazdım o tip insanlardan...
Pazartesi günü bana yine hastane yolu göründü. Umarım önemli bir şey değildir...

Günnük günnnüüüük hihoyyyt
Programım değişti..
Hani sana dedim ya bu sabah eve gidip iş yapıcam diye annem aradı canım gezmek istiyor ama kardeşin gelmiyor sen gel benimle dedi hihoyyyt
Eve gidip çamaşırımı asıcam üstümü değiştirip çıkıcam akşamüstü gezmeye gidicez annemle sahaflara zemuszemus
Çok özlemiştim oraları yaşasın

slm günlük akşam eşimle beraber sinemaya nefes flimine gittik ağlamaktan içimiz çıktı bugünde iş yerinde hep ağlamak geliyor içimden birazda doluyum ondan olsa gerek ama kendimi toparlamam lazım kızım mutlu bir şekilde evde beni bekliyor benimse elim kolum kalkmıyor ne yapıcam bilmiyorummafoldumben

günlük ne kadar da çok oldu sana gelmeyeli
çok tahammülsüz asabi oldum ben sanki çekilmez oldum kendimi bile çekemez oldum
ne istediğimi nasıl istediğimi bilmez oldum en çok sevdiğim şeyleri bile sevmez, sevmediğim şeyleri de sever oldum
hayatımdan gidenler oldu sırt döndüklerimin/dönenlerin sayısı arttı
bi garip oldum yani gitmedi bu şekil bana beğenmedim değiştirmeye çalışıyorum bakalım başarabilcekmiyim
hep aylaklıktan bunlar valla başka bişey değil hee
boncuğumu da ihmal ediyorum sanki anlamıyorum ki

Günlük iyi ki hastayım:d
İşleri serdim yine oohh
Ama Aynuruma acıyorum bensiz ne yapacak diye
İnşallah kızmaz bana
Bu arada ben her gün daha da aşık oluyorum aşkıma yaa

NOLUR BANA DUA EDİN ( NOLUR OKADAR KÖTÜ OKADAR ZOR DURUMDAYIM Kİ YALVARIRIM DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN ÇOK İHTİYACIM VARsenağlama​

Denedim günler geçmiyor aynı senedeyim,
İşin kötüsü hayalin peşimde, gitarın elimde bitap bir haldeyim.
Bir sonbahar sabahı yağmur öncesi, ayrılık sonrası,
Onbeş gün oldu sevgili gideli ve sevgili ağustos böcekleri.

Aşkın sonu, binbir soru işareti,
Belki bütün cevapları içimizde.

Son bir kez gir içeri, kapat kitle tüm kapıları,
Ki gitme ihtimalin bile olmasın.
Son bir kez bırak alev alsın, aşkın yongası bedenler,
Bu kış şafaklar dalında kalsın.

Bu sabah bir martının kanadındayım, yanımda gitarım,
Bir kaç şarkının sözleri aklımda, bir kaçını hiç yazmayacağım.
Değişmeyen bir döngü halbuki gün ve gece,
Olağanüstü hiçbir şey yok, aşk bitti onbeş gün önce.

Aşkın sonu, binbir soru işareti,
Belki bütün cevapları ikimizde.

Ki gitme ihtimalin bile olmasın.

Bu kış yapraklar dalında kalsın.

Ki gitme ihtimalin bile kalmasın,
Bu kış yapraklar dalında kalsın.

Çok kötüyüm çok...

Hayatımın en kötü günlerinden birini yaşadım... Söylenen o sözleri, hakaretleri nasıl unutacağım bilmiyorum ama çok kırıldım, çok üzgünüm...

Hiç bir şey yapmak istemiyorum, her şeyden uzaklaşmak istiyorum her şeyden...

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

evı topladım dus aldım
nevresımlerı yıkadım odamı topladım..karnım ac suan...bı saat sonra kız kardesımle esıyle alısverıse gıdıcez...ne yesem bılmıyom ya..ve ben hıc su ıcmıyorum...
dun gece 4bucukta uyudum buradydım msn deydım face deydım....yattım yıne uyuyamadım yuzm cok acayıp kasındı...bıran once gecsın nolur allahım ya..aynaya baktıkca moralım bozuluyo ama gecıcek dıye moral buluyorum...yuzum kıpkırmızı fosur fosur...kasınıyo...babamla erkek kardesım ankaraya avlanamya gttıler evde annem ve kucuk kardesımleyız...annemle aynı odad yattım yatagımı bıraktım ıkımız oturma odasında yattık..kucukte gttı yatagında yattı yıne...annemle yatıcaktı sıgmıyom ya dıyo..dedım bak kılo aldın ondan:)
sonra sabah ezanından sonra uyumusum..11 gıbı zıl sesıne kalktık..bı balıkcı var ne zaman gelse zıle basıp alcakmısınız dıyo ya:))babam hep alır...annem kahvaltı hazırlamıs balkonda kahvaltı yaptık...sonrasıda bılıyon zaten..sımdı bıseler yıyım ben..sonra hazırlanırım...gercı hazırlan dıye telefon gelmedı..aradıklarında hazırlancam..bakalım nasıl bıgun olcak...belkı laptop alırım...

günnük yıllardır hayal ettiğim çok ama çok istediğim şey şu an evimde benimle
ama sadece misafir bana ait olan ama asla benim olamayacak tüm hayallerim gibi yalnızca misafir
neden hayatta çok istediğim şeylere sadece karşıdan bakıyorum benim dışımdakiler yüzünden
off ama o kadar güzel o kadar masum bir şey ki ne olurdu bir kez sahiden benim olsa ah

günnüş nbr nan kankam canım bnm opuyorumnanaktan
evdeyim şimdi lale devrini dinliyorum
cmrtesi çalışamamak süper birseymişzemuszemus
ehliyet sınavm vardı süperdi ilk yardım fulledim zati işim gereğizemuszemus
inşş geçerimmmmmopuyorumnanaktan
herkez ler geçsin
güzel birgündü annemle alışverişe gittik yemek yedik ohh analı kızlızemuszemus
aşk hayatım pohdan yine
herkez sinemada eğelncede :umursamaz:
ama olsun birtek annem olsun bana bişey olmazzzz:roflol::roflol::roflol:hofss

bu günlerdir belkide aylardır veremedim kararımı verdim ve son noktayı koydum.
insan ne ilginç durumların içinde kalabiliyor bazen.
tamam diyebilseydim evet diyebilseydim hiç bişiy umurumda olmazdı.
ama ayaklarım bile koşmadı yüreğim gibi...
kendimi en yalnız hissettiğim yerde Rabbime sığındım ve bu kararımı istihare sonucu aldım.
SANA SIĞINDIM VE GÜVENDıM.
kapattığın hayırsız kapılaın inadına ,hayırlı ve tertemiz kapılar aç inş...
ve şu donmuş kalbimi ayağa kaldır

haftasonu gelsin diye bekleyip dururken kocacım iş için Antalyaya gitti.
ancak gece yarısı gelebilirmiş.
istanbul aktarmalıymış uçakları..
uff pufff

ben de aldım kızımı,atladım bi otobüse.
çılgınca gezdik eğlendik.
kuzum da beni üzmedi saolsun.
bi cafede oturduk önce.
kahve keyfi yaptık.
ardından beraber gözleme yedik kaydirigubbakcemile3
sonra kocaman bi parkımız var oraya gittik.
havuzun etrafını turladık.
kuğuları izledik,fıskiyelere baktık beraber.
cok güldü fındığım :asigim:

koşuşan çocukları izledik,
gözleme yapan teyzelerle konuştuk.
pek bi sosyalleştik anlayacağın.
ama hava da muhteşemdi.
aah ah kış gelecek hiç kaçarı yok
kocasız bir gün ancak bu kadar güzel gecebilirdi yani.
ama hemen gelsin kocacım hemen....

Günnüş ben geldimm
Annem bugün geldi çok şükür :1hug: Nasıl özlemişim anneciğimi
Yarın içinde izin aldım sevgilimle görüşcez:kedi:
Öyle işte günnüş mutluyum huzurluyum annem yanımda daha ne olsun:lepi:

ne zaman geçecek bu günler günlük yaa..
vallahi bazen çok gözümde büyüyor nedense...
aşkımı çook seviyorum o da öyle...
ama daha çok yolumuz geçmesi gereken çok yılımız var...
ne bileyim diyorum bazen allahım uyusam kalksam bir beş yıl geçse kaydirigubbakcemile3...
olmuoyr kiiii senağlama
bugün gördüm ama çok özledim ben sevgilimi yarın gelse de görsem yine....
neyse şimdi ödevler yapılacak test çözülecek falan falan falan

artik hic nesem yok gunlgum.. bugun amacsizca gezdim.. inan icimden hic gulmek gelmedi.. uzulmesin diye zoraki gulumsedim.. anladi zaten.. erkenden gitti..
bu ayrilik bize iyi gelecek mi gunlugum?
eve donene kadar gozlerim doldu doldu tasti..
bazen oyle bir sinira geliyorum ki, isterse ayrilsin gitsin benden yeter ki ona bisi olmasin diyorum. artik kendimi lanetlenmis hissedicem degilse. sevdigim tum adamlarin dunyadaki son yerini erkenden gormiyim..
zor imtihanlardan geciyorum sanirim.. kaybetme korkusunu coktan astim, ona bisi olursa korkusu var artik. o kadar paranoyaklastim ki, bir defa daha elinden tutmasam tum omur pisman olacakmisim gibi..
bunca sene yasadigim azabi ben biliyorum. insan birini kaybettiginde yaptiklarindan degil yapamadiklarindan dolayi vicdan azabi hissediyor.
anlayacagin hastayim gunlugum.. kafam beynim ruhum her yerim hasta sanki. 2 hafta sonra gidiyor ve ben hala gidisine seyirciyim.. boyle espiriler bile yapiyorum.. oysa alnimdan optugu o tek an hucrelerimin bile titredigini hissettim, sana nasil uzak kalabilirim dedim icimden. disimdan ise cok fena bir adamsin sen boyle opucuklerle kandirip kendine bagliyorsun dedim.
icim disim bir degil gunlugum.. icim kirilmaktan uzulmekten korkan o kucuk kiz.. disim ne ben de bilmiyorum.. her gun degistirdigim maskelerim var. kimse gormesin kimse anlamasin diye yuzumden..
boyle iste.. sanirim asigim fazlasiyla.. ve bundan daha fazla da korkagim..

Bu gece prison breakı bir kez daha bitirmiş olucam:)
Eee o bitince ben ne izlicem :)))
Offf başka bi dizi bulmam lazım..Beyfendi bana iş ne oldu diye soruyoo delimine halbuki ona bir ay önce istmediğimi söylemiştim...Çalışma saatlei çok fazla diye.. Yada msj atmak için bahane yaratıyor ondan sordu bilmiyorum neyse...
Şimdi abur cuburlarımla dizi keyfine devam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…