Kadınlar Kulübü Günlük

Selam Günlük kaydirigubbakcemile2

Bugün eşimin doğum günü 30 yaşına bastı :ecrin_bebek:
iyiki var hayatımda ;Huzurum,Ömrün,Neşem,Herşeyim :asigim:

hoof günlük sabahtan beri servisin gelmesini bekliyorum makinayı tamir etmeleri içinakannehir
anca teşrif ettiler ki sabah erken geliriz diye beni de uykumdan etmişlerdi
aman bir surat bi burnundan konuşma...
içeri girdiler pat diye sormuyorlar bile ne var sorun nedir diye
ben kendi kendime anlatıyorm bişeyler tınnn..ne bir tepki ne başka bişey uyuz oldum
sanki lütuf ediyorlar yarabbim ya paramla el açıyorum sanki hayret bişeyÇok üzgünüm çoook
on dakika durdular giderin baglı oldugu lavoba gideri tıkalı dediler çektiler gittiler vallahi
lavoba giderm tıkalı olsa lavabomun da tıkanık olması gerekmez mi allasen :1ninca:
of bir aydır cektigim sıkıntıyı ben bılıyorum su basar halı ıslanır dolaplar kabarır
on dakikade çekti gitti adamlar düzelir düzelir deyip ayol
inşallah dedikleri kadar basittir herşey yoksa patlatıcam kafalarınıklava:

hayal mi gercek mi yasadiklarim.. umrumda degil, bu kadar zaman sonra yanimda oldugunu hissettim ya, inan ki yeter bu bana.. sanki pesimden gelmene gerek yok iyi ol dedi.. nerden anladin deme gunlukcum anlamadim musait bir yerimden atiyorum yani bu kadar seyi ust uste yasayinca :))
ay nesem yerine geldi hakkaten kafayi yiyorum :teytey:

Yine tatsiz ,beni acitmak amacli bir telefon ama tum bunlara karsi dimdikayakta durmak zorundayim, duruyorum da! klava:

bu sabah penceremi açtım gökyüzü mis gibi
denizin kokusu mis gibi...
hani şu sevdiğim yosunla midye armonisi karışımı bir koku
birde martılar uçuşuyor bir yere yetişicekler sanırım
onlarda hayat mücadelesini veriyorlar ne kadar güzel
yaşamın güzelliklerini görüyorum...
bendeki bu duygu hiç eksilmesin..opuyorumnanaktan

Bugün çok mutlu oldum günlük;
Çünkü bugün benim evlilik yıldönümümdü ve aşkım sağ olsun unutmadı..
Gerçi ben unutmaması için herşeyi yaptım adama işgence gibiyim..kaydirigubbakcemile3
Çok hastaydım 3 gündür griptim hala öğleyim bugün burnum bi felaket ama senağlama aşkımın bana içinde 3 gül olan bir buket a.s. çiçek alması herşeyi unutturdu..neden 3 gül 3 cü senemizi ve 3 kişi olabilmemizi temsil ediyormuş..Bu kadar ince düşünmesi beni dahada mutlu etti..ben ona sadece blogumdaki yazımla hediye verebildim..Çünkü aşkımı grip geçer diye öpme bile öpemedim:çok üzgünüm: olsun canım benim onun sevgisi bana yetiyor..Bazen beni nasıl? çekiyor diyorum yani çok cadılaşıyorum kaydirigubbakcemile3 ama sağ olsun çok sabırlı canım..
umarım bu sene bize uğurlu gelir 3 senemizde 3 kişi oluruz günlüğüm en büyük arzum bana ve tüm anne olmayı çok bekleyen anneler için temennim bu..Rabbim ayrılık vermesin.. ahh ahh günlüğüm seney bu zamanlar anne olmuş olurum İnşallah...kaydirigubbakcemile5 içimi döktüm yine sana.KK ya girdiğimden beri ev işlerinide iyice aksatır oldum yani..kalkimde birazda evi toparliyayım..çamaşırlar katlancak duruyo...kaydirigubbakcemile3 hadi görüşürük ...:teytey:​

selam gunlukcummm

sımdık ebe geldım yemegımı yedımm ohh tam keyıf zamanımm.
askıtomlaydık bugunn.alıswerıs yaptımm bısuru sey aldımm.ılk once ıstınye parka gıttık
ordan bıkac sey aldım bıtanede berkshka dan bıse begendımm bedenıde kalmamstı.
askımda cewahırden bakalım dedıı hoop yemek yedıkten sonra cewahıre uctuk.
orda sukur kı kalmıs aldıklarım cok yakıstı bana sekerım bıgun gıyıp eklerım sanakaydirigubbakcemile2hıı bıtanede allık aldım.daha dorusu hepsını ben aldım askım odedı kaydirigubbakcemile3bonkor askım benımopuyorumnanaktan
ama cok yorulduk yaa.askımı cok sewıorum yaa ne guzel oda benım gıbı alıswerıs manyagı:roflol:bayramada sacımı boyatcam kız gunluk uclarınıda kestırcem bıraz
hep kırık kırık oldu.
sukur bu aralar tartısmıoruz aman nazar degmesın ben kızıorum ara sıra ama onlar
sıddetlı deıl o yuzden saymıorumm:dance:
askımıda optumm hadı ben kactımmmmmmmmm:icecream:

Pişt ben geldimm :lepi:
Efendime söylimm dün gece 3.30'da yattığım için sabah uyanmakta zorlandım klava: kalktım bi güzel yağlı ballı reçelli kahvaltımı yaptım giyindim süslendim ve kursuma gittim, ayol 2 gün gitmedim diye bizimkiler maşallah telaşlanmış herkese dert anlattım yani görsen bi yandan 123 123 123 sağ ayak diyip diğer yandan usg maceralarımı anlatıyordum ay komikti bugün yaa kaydirigubbakcemile3 neyse yolda eve dönerken barbiduygu mesaj attı onunla mesajlaştık sende tanırsın bizim siteden işte, onunla dedikodunun dibine vurduk kaydirigubbakcemile3 sonra eve geldim bi güzel işe koyuldum pırıl pırıl oldu evim :hulya: duşumuda aldım birde maskelerimi yaptımm ohhh şimdi mükemmelim işteee zemuszemus

Sonra deren23'le mesajlaştık onlada bi koyu muhabbet ( allahım şu türkcelin aylık sms paketinden razı olsun :lepi:) sonra msn'de birazda Lirikle sohbet ettikten sonraa benim ufaklık geldi ( teyzemin kızı) ay görsenn nasıl tatlı konuşuyor henüz 5 yaşına yeni girdi ve anaokuluna gidiyor gelmiş bugün diyoki " aba sana kipatlarımı gösterimi neyse kipatlarını gösterdi bana kaydirigubbakcemile3biraz oyun oynadık sayı saydık onunla ve beraber yemek yedik kalkarkende diyorki evinize bereket versin " ona yumurcak tv'yi açtım izlerken uyuya kaldı prensesimm yerim ben onu yaa
Şimdi annem ve babam halamlara gitti bende açtım müziği yaptım kahvemi ohhhh değmeyin keyifimee ımm güzel oluyormuş böylee kendimi dinliyorum yaniii süper bişiymişş ..

Neyse şekerim bugünlük bukadar bazı şeylerde oldu ama anlatmicam sonra göz nazar değiyorr oda bende kalsınnn bilmesi gerekenler zaten msn ve telefon yoluyla biliyorlar seviyorum onlarıdaa.. Başta Liriğim, eftenpüften ,Düş, deruş,gülçin,okypete,deren23 ve barbiduyguopuyorumnanaktan

hadi ben keyifme bakim Keyfimin kahyasıyımm bu aralarrr :içelim
:

Günlükcan..

Sinemadan Geliyorum.. Salya Sümük Haldeyim senağlama
İçim Acıdı.. Askerlerimize Daha Çok Dua Etmeye Başladım Rabbim Korusun Onları :Saruboceq:
"Nefes" Nefesimi Kesti.. Açılım Diye Tutturanlar İzlemeli.. Neyi Kime Açtıklarını Bilmeli!!

Neyse Günlükcan Baya Moraller Çöktü Benim Öpüyorum Şeniz

slm günnüş
2-3 gündür giremiyodum ama işte geldim burdayım zemuszemus
allah insanımıza akıl fikir versin :Saruboceq:

sevgili günlük;

bugün güne sevdiceğimle kahvaltı yaparak başladık
sonra bizim hocanın filmini izledik arklarla
benim sevdicek tutturdu havuza yazılcam iyi gelio bana die
iyi dedim onla bizim ordaki bi otelin havuzuna bakmaya gittik ama küçücük bişe beğenmedim ben
sonra düşündm aslında bende gitsem fena olmaz hani die
karar verdim bende havuza gtcemkaydirigubbakcemile2
şmdi biraz araştrdım uygun bi yer buldm
kısmetse oraya yazılcaz aşkitomla

Sabah oldu yine..
10 gündür bu saatlerde yatıyorum biraz sinirlerim gergin olduğundan akşam üstü 6 yada 6buçukta kalkıyorum..Piskopata bağlamamak için sinir olup daha fazla beyfendiyi kızdırmamak ve saçmalamamak için uyumayı tercih ediyorum akşama kadar çünkü gün böylece bitiyor.Ve bende kafamda senaryolar kurmuyorum sinir olmuyorum ve sinirimi ona göstermiyorum onuda sinir edicek şeyler yazmıyorum.
Şimdi uyumayı düşünmüyorum gözlerim bi yandan teslim olmak isterken ben onları açık tutmak için direniyorum. Ne kadar direnebilirim bilmiyorum ama bu günü uyumadan geçirmeliyim..
Çünkü uykumu düzene sokmamın yolu bu akşam erken yatmak olucak..
Ve uyursam yine erken yatamıcağım için bu yolu seçtim..
Ve gece 12de bi kitaba başlamıştım saat şuan 6ya geliyor ve kitabın yarısı bitti artık öğlende de kitabı bitirmiş olurum herhalde..
Kitap 2007de en çok okunanlar listesine girmiş.. ısmi Riverton malikanesi..
Şuana kadar çok ilgi çekici olduğunu söylemem ama kitabın sonlarına doğru çok ilgi çekici ve güzel olduğu için okumak istiyorum bir an önce..
Bakalım dedikleri gibi beğenicem mi bende:)
Hımm birde benim gibi kitap okuyan varmı merak ediyorum hani...
Öğlende bitirirsem düşünsenize 12 saat gibi bi sürede bitirmiş olucam 471 sayfalık kitabı..
Bu azimi sabır ve umursamaz olma konusundada başarmalıyım evet evet kesinlikle

Günayddınn..
Bugün biraz garibim..Kocam Kıbrıs'a gidiyor bu gece.Pazar gece dönecek.:gitme:
Şirketinin hedefini tutturan başarılı satış müdürlerinden olarak 20 kişilik bölge satış müdürleri ve bir kaç iyi müşterileriyle gidiyorlar.
Başarılarıyla,sıkı çalışmalar her zaman gurur duydum kocamın;dişini tırnağına takıp dibine kadar çalışması;eve yorgun bir halde kendinden geçmiş olarak gelip gözleri kapandığı halde genede bizimle vakit geçirebilmek için kendini ayık tutmaya çalışması filan..opuyorumnanaktan
Zaten o satış müdürü sıfatını daha çok hakedebilmek ve yükselmek için değilmi bu çabalar??
En fazla hakeden o..Ama işte oldum olası bensiz gitmesine sevinemedimki bu eğitim tatillere..mafoldumben
Bende felekten bir kaç gün geçiricem,planlar hazır kızlarla ama işte..işte...
:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…