Kadınlar Kulübü Günlük

Yorgunluğumu hala üstümden atamadım.
Çok yorulmuşum ya.
Gerçi yorgun morgun gezdim yine bugün..
Saçlarımı bayrama yakın boyatırım diyordum ya dün bişi farkettim saçlarımın açıldığının farkındaydım ama bu kadar çok açıldığının farkına varamamıştım uçları harbi harbi sarı olmuş yaa hemde saman rengi gibi bi sarı..
Bugünde zaten gittiğim yerdede bi kaç kişi dedi tamam dedim bu hafta bu saçlar boyanıcak:)
Öyle böyle bugünde geçti günlük ömrümüzden bi gün daha eksilttik:)

Özlüyorum Günlükçük...

Yarın kurs var, üşeniyorum şimdiden valla...

Bugün hep evdeydim, keyfim yok pek...

Aşkıma gitmek istiyorum!

slmlar günlükcügüm
biliyorum bana cok kiziyosun,bi yaziyorum bi yazmiyorum diye ama naparsin ev is güc derken zaman akip geciyoo ,
dur dur bak simdi sana neler yasadiklarimi anlatayimda
bugun biraz hüzünlü,asiri mutlu,asiri güzel bi gündü
dilosumla uzun zamndr tlf konusamamisdik valla sesini cok özlemisdim tlf sesini duyunca bunu daha da iyi anladim,onu cok seviyorum hemde cok inan öz kardesimi ne kadar seviyosam onu da ayni o sekilde seviyorum kk sayesinde onu tanimisdim bilirsin yazmisdim sana öncelerde.bak sakin hatirlamiyorum deme yersin sopayi :mymeka:
neyse onun sesi ilac gibi geldi bana azcik dertlesdik hic kimseyle paslamadigimiz eski yasadiklarimizi konusduk ayni kardes gibiymisiz ya demeki ondan bu kadar cvok seviyoruz birbirimizi.alyam huysuzdu biraz onun da o güzel sesini duydum o agladikca arda kaan da onun sesine gülüyodu cok komikdi kaydirigubbakcemile3neyse sonra esim geldi disari gittik biraz alisveris yaptik sonra oglumuz hastaydi oglumuzu dr teyzesine götürdük cok sükür ki önemli bisiyi yokmus hava degisimi dedi dr teyzecigimiz ve bize öksürük surubu verdi burun damlasi verdi eve geldik sonra hep beraber oglum ben ve esim sarildik oyun oynadik,sarkilar söyledik
simdi her ikiside uyuyo bende pc basindayim ..yatayim bari benimde uykum geldi
haydi sana da iyi geceler günlükcümm öptüm kocamn senii :1hug:

biz gene alyanın çiş nöbetindeyz günlük;ne zamandır almamız gereken idrarı ancak alabilecek fiziki hale geldim geceler için..:nazar:
yarınada misafirim var..
gidemde nerelere gidem bilemiyorum yani:bbo:

Günlük can sanırım kara bulutlar sıkıldı benden gidiyor.süprizzzzz
Bugün halk eğitime kayıt oldum..:teytey: İngilizce kursuna başlayacağım..:sm_cool:
Çarşamba ilk ders günüm..:eek:
Yeniden öğrenci olacağım..kaydirigubbakcemile3
Vay be:):hulya:
Let's speak english:):)

Son düzenleyen: Moderatör:
yarın çıkıyor mr sonucum öyle gerginimki bugün kızıma bağırdım çok kötü hissettim kendimi. bi de yavrucuk kustu üstüne.. meğer rahatsızmış ondan ağlıyormuş.. 4 senedir ilk defa gece uykusuzum başım çatlıyor gözlerim kan çanağı ama yatağa girince batıyor sanki yatak oof of

Günlükcan... Ben Var Eşşekler Cennetine Yolcu Olmak kafamçokkarıştı
Ölüyorum Galiba.. Yatınca Nefes Alamıyorum Ne Meret Şeymişsin Be Grip :mymeka:
Tamda Manita Bey Beni Bugün Nefes Filmine Götürecekti Bu Halde Nasıl Zevk Alıcam Filmden..
(Ayrıca Bakarmısın Benim Herifin Romantikliğine.. Asker Filmine Götürüyo Beni -tatlicadiarzu- )
Neyse Sağlık Olsun.. Zaten Görmeyi Çok İstediğim Bi Film :lepi:
Birde Baştan Anlaşalım Ağlarsan Gebertirim Diyo Çok üzgünüm çoook

Bugün Uykusuz Gecelerin 3.sünü Geçirdik..
Dün Gece Annemin Sesine Koştum Gittim Banyoya Sapsarı Olmuştu :bbo:
Tansiyonu 19-12 :1shok: Hemen Götürdüm Acile... Müdahale Filan Edildi Çok Şükür İyi..
Çok Korkuyorum Onları Kaybetmekten :sinifsinif:

Ayrıca Dün Gece Şunu Anlamış Bulunmaktayım..
Kardeşimle Benim Çoktan Pabuçlar Dama Atılmış :eek:klava:
Bizimkilerde Gelin Damat Sevgisi Daha Mı Ağır Basmaya Başlamış Nedir fisfisfis
Kardeşimin Sevgilisi İstanbulda Babam Akşam Gelir Gelmez Aç Bakim X Ordamı Konuşalım Camda Diye Tutturdu...
Oturdu Adam Gitmiyo Yanımdan kötükedihüso
Sonra Surat Astım Öptü Filan Tam Dedim Benimle İlgileniyo
Eee Damat Ne Alemde 2 Gündür Sesi Çıkmıyo Dedi Çok üzgünüm çoook
İyi Babacım Gececi Dedim Aferin Başının Etini Yemiyosun Dimi Çocuğumun Diyo :kızgın:
Duyanda Beni Cadaloz Sancak Ya!! Ciixxx Ciixxx Cixxx Heeeç İşim Olmaz :1closedeyes:

:roflol:

mrb günlük seninle yeni tanıştık bugun...

bayağı yorgunum ama niyeyse bu kk beni bir şekilde kendine çekiyor
girmeden duramıyorummm:=))

gecenin 4 ünden beri ayaktayım
uykum yok niye mi???bende bilmiyorum zaten kendimi anlayamıyorum ki...
dün gece de zaten çok kötü bir kabus gördüm
uykusuzluk bana yakışıyor galiba:)))çünkü hiç ayrılmıyor benden sağolsun
bir gece uyuyorsam ötekisinde uyanığım maşallah:))

yeni bir gün başlamak üzere ama ben hala kendi içimde dolanıp duruyorum
evlilk zormuş aslında güzellikleri inkart edilemez ama sorumluluk duygusu farklıymış...
gerçi daha sorumluluğunu alabileceğim bir bebeğim bile yok ama....
bekleyişteyim işte...
Allahıma dua ediyorum her gün...
belki kabul eder de dualarımı bende azıcık da olsa sevinebilirim
hayata tutunmak için bir bağlantım olur
ona sarılırım sımsıkı...tüm dertlerimi onunla atarım....
kapattığım umut kapılarımı onunla açarım belki...
parçaladığım tüm hayallerimi tekrar toplarım....

ne olur Allahım beni ışıksız bırakma....

bugün kötüyüm günlük cok kötu
artıkk utanıyorum ne tv ye bakabılıyorum nede haber okuyabılıyorum
utanıyorum şehıt analarından mılletımden bayrağımdan
bu gunlerıde mı görecektım dıyorum
dahada bı kin doluyo içime
senden sabır dılıyorum Rabbım
yalnız sensın doğru olan yalnız sana ınanıp yalnız senden medet umuyorum
sen yardım et
sen sabır ver bızlere :Saruboceq:

günlükkk ... sositososito

ya biliyorum benim aşkitom söylemiyo bana ama pazar günü inşallah gelcekler biliyorum yaaa... :Saruboceq:

ne giysemkine ? :bbo:

ımm..ımm..ım... pantolon ve bluz olmaz dimi?

şöyle hanım hanımcık bi elbise etek bişiler giymem lazım

pff... mirmirmirmir

bakcüz artıkk dolaplara fisfisfis

he günlükcüm bu arada...

yarın bnm 2. babamın canım ergin abimin doğm günü..

ama üstün zeka = ben unuttum ona aldığım hedayelerii kargoya vermeye :kızgın:

pff.. şimdi akşam hızlı hızlı eve git kargo kapanmasın diye dua et ki teslim edesin..

ah kafam ah

hasandan başka bişey düşünmezsem böyle olur işte kaydirigubbakcemile3

gunaydın sekerımm

bugun bıraz gec cıkıcam ewden ohh gunlukcukk uyudum azda olsaa.zemuszemus
sukur kı dun kıtaplarımı aldım ılk gunun heycanıylan bı actım 4 5 saat basında kalmısm
sonradan farkettımkaydirigubbakcemile3amaa 3 tanesını bulamadık bılıomusun.
hadı ıkısını gectımde bırı onemlı bulmam lazım yaaCADIARZUaskımla aldık kıtaplarıda
zaten sonra yemek yedıkk ewe geldık o benı bıraktı kardesımı aldı onunla cıktılarnaniknaniksonracıgımaa kız gunlukkk bılıomusunn ben alerjıı oldum we hamburger
yuzunden bılıorumm bıdaha hamburger falan yok:eek:lmaz:zaten tıksındım ııce.
ayy dun aksam kasındıkca kasındım wucudumda hertaraf kıpkırmızı yaaşakkıdı
weeeee dun aksam ezel wardıı.allahım ekrana bu kadar yakısan baska bı adam daha
tanıomusun solermısın lutfen.ne kadar karızmatık tam turk erkegı:asigim:
yanı ole ıste hem kasınıp hem ızledım sabahta dus aldım kahwaltı yapıp cıkıcam sekerım.
belkı alıswerıste yaparım hadı gorusmek uzereeekaydirigubbakcemile5

günaydın günnükçüm nassın inşallah:smiley-cool:
evlendiğimiz günden beri kombimiz bi çalışıyo bi bozukkötükedihüso artık fenalık geldi ikimize de...bidünya da para verdik servisine ama hala aynı durum...yarından tezi yok, eğer bi daha servis beceremezse elettirikli şofben alacam huzura erecem:eek:klava:

heee bi dee kocem şimdiden "bebiş" demeye başladı...aslında ben de çokistiyorum yaşım gençken sağlıklıyken hayırlı bi evlat sahibi olmayı ama az beklesin bi heyecanlandım ben:kedi::kedi:

Günlükçümmm günaydınnn....
ıyisin dimii...
Ben mii...Bende iyiyimmm ...
Haftasonu çok yakın arkadaşım evlendi herşey çok güzeldi...
Çok eğlendik,o kadar çok oynadım ki ayaklarım mahvolmuşş su toplamış şimdi zor basıyorum:KK43:((
Ama olsunn değer benim kankam için...Tavuk alması da yapıldı süperdi yaa...
Pazar sabahı 8:30 da kuafördeydik kankamla...Gözlerimizi ovuşturduk durduk...Her anını fotoladım...
Şimdi balayına gittiler biraz dinlensinler çok yoruldular gerçekten...
Gerçi daha bitmedi telaşeleri ve düğünleri ama...
Cuma akşamı da Rize ye yolcuyuz allahın izni ile orada da düğün olacak çünkü...
18 saatmiş günlük burdan Rize eşim biraz nazlandı okadar saat nasıl gidicez diye ama napalımm yapıcak bişey yok...Akşam 7 gibi binecekmişiz ertesin gün öğlende ordaymışız..Bir orası kalmıştı fethetmediğimiz oraya da el atalım bakalım...
ıştee bende böyle canımcımm...ışlermiii onları sorma bende söylemiyeyim emii...
Allah herkese iş rastlığı versinnn inş...
Öperimmm herkeslerii......

Merhaba günlük, sana ilk yazışım.
Aslında bugün içim içime sığmıyor.
Akşama gıymatlım ve ailesi beni istemeye gelecekler.
Ağzım kulaklarımla anlayacağın.
Ne yapıcam, nasıl olacak diye düşünmekten uyumuyorum iki gecedir.
Müstakbel kayınvalidem pörtlek gözlü demese barim.
Bi akşam olsa da şu heyecanı atlatsam çok süper olacak.
Yarın sabahınan yine yazarım günlükçüm.

gunaydın gunluk...
bugunde erken kalktıgım gunlerımden bırı...gecelerıde uyuyamıyorum hatta ıkı gecedr aglıyorum uyurken...ıcım dolu yıne...
bıkacgundr yazamıyorum sana ...kardesıme gıdıp gelıyorum gelen gıden oluyo gecmıs olsuna...
kendısı ıyı allaha sukur ama yanlız bırakmıyorz...ama bugun ıslerım var belkı o bıze gelır aksmada arkadaslar gelıcek..annemle buyuk kardesım hastaneye kan tahlılıne gttılerç...babamda kahvaltı yaptı cıktı..kucuk uyuyuo bende burdayım ıste...ıs mıs yapmadım...ogleden sonra annmele tahlıl almaya gıdıcem...ordanda bankaya gıdıp kıraları cekıcem..bırazalısverıs yapıcam...dolanıcam...herhalde yanlız olurum ama olsun...
bugun havada guzel...hafta sonu belkı laptopumuda alırım...kardesımn esıyle gdııcez bıde onla bakıcaz...
dun gece dedemı aradım kar varmıs almanyada...dun burdada dolu yagdı takır takır bosaldı valla korktum...
off gunluk off. ne zaman huzuru erıcez...huzurluyuzda masallah...bı kara bulutlar var evımızde..kardesımın hastalıgı ,okulunu bırakması...gıtmıcem dıyo askere gtcekmıs...anlamıyo laf..bızde hasta dıye ustune gtmıyorz ama yanlıs yapıo...kıs kardesmın bebgının olmesı,cok uzulduk..o melek bıze en moralsız anımızda gelmıstı...kucumende lıseye basldı hazırlık okuyo tututrmus sabahcı olcakmıs arkadaslarını goremıyomus oglencıyken...ay bu cocuklar nıye laf anlamıyo ya
benımde suratımı gorsen kabardı kasıyo offffff ne zaman gecıcek ya ...
ya gunluk allaha sukur ama bı oh dıyelım allahım nolur..kotu gunler gecsın ..annem babam uzulmesın artık...hala gecelerıuyumuyolar...kardesım hasta olursa dıye...
obur konuya gelırsek,tek basına resım kondu nısanlı olan ılıskı durumu ılskısı yok oldu...butun resımler sılındı...bı akrabası kız msj atmıs ,bıkac gece onunla ugrasmıs ama arayıp soramamıs..annesı arayıp solemıs b...ısı bozuldu dıye kızda cok uzulmus hayrlııs olsun yazmıs...bakalım ne cvp yazıcak...tek merakım ayrılma sebeplerı...bazen dıyorumkı yazıyım bı msj ...butun ıcımdekılerı yazıyım...
gordunmu dıyım...gordunmu...
hanı baban murvetını gorucektı
hanı babana uygun bı kızdı
kızın babası hemen kabul etmıstı,bıdahakı yaza dugunun vardı,hanı ben aklında kalbındeyken yolunu cızemezdın,ee ben yoktum cızseydın yolunu noldu...
cok ıyı bı kızdı,nolu noldu noldu demek ıstıyorum....
hıc akıl almısmıydı ...sen sevıyorum karım ol dedıgın kızı 13 gun sonra ortada bıraktın,gttın sozlendın,sonu olurmuydu sence...olsaydıda mutlu olurmuydun..benım ahım yakanızı bırakırmıydı sole...
kavusmak ıcın ayrı kavustuktan sonra ayrı gozyası dokmusken ben yanına kar kalırmıydı..kalmadı bak gordunmu....zaten o kız sıızn nasıbıznız degıldıkı...sırf bız ayrılalım dıye bulunan bı kızdı...noldu...benım ahımın yanında bıde o kızınkını aldınız belkıde...kapalı kızı actrdınız...acmasaydı kendı bılcegı konu...naptysa annen baban yaptı....senın bırıktrdıgın o 3kurusta benım hakkım varken o para sıze hayr edermıydı...o aldıgın bıze nıyet esyaları kullanamzdınkı bı baskasıyla...ben cok du a ettım..bırısıde buydu...allah kabul ettı...sen benım ol dıyede cok dua ettım ama sımdı korkuyorum..ben bunları unutamam cunku..artık ıkımızın yoluda acık olsun...esas sımdı yol cızme zamnanı...o annenı kardesını gormek ıstıyorum...arkadasımın esıne gıdıp b..nısanlandı kısmet boleymıs demesını bıldı..çsımdı gıdıp b.. ayrıldı kısmet bolemıs desın...gtsın desın...yada en tez zamanda bı kız daha bulsunlar kendılerıne uygun sole babna uygun olsun....bu sefer benım ahımda olmaz ustunuzde ama obur kızı bılemme...ama bıde su var..paralarınız zıyan oldu..bıraz bırıkım lazım sımdı...allah yardım eder belkı...olan sana oldu ıste..annen baban ellerıyle senı ıkıncı kez mutsuz ettıler...acaba dıyomusunuz hıc mehtap duymasın dıye yada ah mı ettı acaba dıye...yok ben sıızn suratınızı gormek ıstıyorum...
allah artık yolumuzu acık etsın...bundan sonra ne ahım var sızde ne hakkım demıstım ya yarı yolda kalmazsın ınsallah dıye ne dedıysem gercek oldu..hakıımıda hella etmıyorum demıstım....artık gonlum rahat...sadece cok dolu..bole yuzune vurmak ıstıyorum ama bunada degmez bılıyorum..bende bole gunlugume yazarım rahatlarım ıyıkı varsın gunluk ya ohhhhhhhh valla

Ne yazsam bilemedim sana günlük o nedenle sabahtan beri yazan arkadaşlarınkileri okuyorum
Allah herkese huzur versin herkes çok mutlu olsun inşallah
Beni sorarsan ben kırgınım günlük yine kırdı beni yine üzdü
Neden hep böyle oluyo ki ne olur sanki mutlu olduğumuz anlar bu kadar kısa sürmese,ardından hemen bi kavga bi küslük gelmese
Kaç kere uyardım onu kaç kere..Neden değişmiyo ki? Neden vazgeçmiyo tüm o saçmalıkları yapmaktan?
Ne zamandır kıskançlık yapmıyo artık düzeldi herşey yoluna girdi derken yine saçmaladı
Dün hayatım ben hacze gidicem haberin olsun yazdı bana ben de kolay gelsin aşkım ben de gidiyorum hacizlere ve hiç sevmiyorum dedim
Sonra bi başladı ne yani sen memurla başbaşa hacze mi gidiyosun diye
Dedim bak aşkım yine kavga çıkarmaya çalışma işimi yapıyorum ben bak sen de gidiyosun ben de aynı mesleği yapıyorum senle ben de gidiyorum
O yüzden hadi kavga çıkarma bitanem falan yazdım ama anlamadı koca kafası
Kavga ettik kırdı kalbimi biz senle bu gidişle evlenemeyiz yakın zamanda da ayrılırız dedim
O da ayrılırsak ayrılırız bu kadar basit yazmış..
Demek o kadar basit..Ben de madem o kadar basit madem o kadar kolay benden vazgeçmek hadi ne duruyosun bitir o zaman yazdım
Hiçbişey yazmadı..O sın mesajlaşmamız oldu zaten dün..Dünden beri irtibat yok aramızda
Nolcak günlük böyle ya nolcak hep kavga ediyoruz hep bi yerlerden bişeyler çıkarıyo
Ne güzel vazgeçmişti kıskançlıktan ne diye yaptı ki bunu yine şimdi..
Peki şimdi ne olacak?Barışacak mıyız?Barışsak bile nolcak ki yarın yine bulur küslük yaratacak bişey..
Ben onu seviyorum günlük gerçekten seviyorum..Onu bu kadar özlerken hasretini bu kadar çekerken,kavuşacağımız günün hayalini kurarken böyle yapması kalbimi o kadar acıtıyo ki..Zaten adetliyim daha bi hassasım durup durup doluyo gözlerim..
Napçaz biz günlük ya geleceğimiz var mı bizim?Diyeceksin ki ayrıl kavga ediyosunuz seni üzüyo kıskançlık yapıyo..
Ama seviyorum işte kıyamıyorum..Ben onunla ni hayat istiyorum günlük onunla yaşlanmak istiyorum
Ama bu gidişle bu olamayacak di mi..Nefret ediyorum küs durmaktan..Çok kırıyoruz birbirimizi ben de ağır şeyler dedim ama artık tak etti.
Kaç kere uyardım onu kıskanacağı bişey olmadığını da söyledim açıklama da yaptım alttan da aldım ama hala anlamayınca ben de patladım
Napçaz biz günlük ya..Kendi kendimi sıkıyorum strese sokuyorum..Hata olduğunu bile bile kafama çok takıp üzülüyorum..
Neyse gideyim ben..Allahım sen hakkımızda hayırlısını ver..

kendimi hobilerime verdim iyice.
şükür ki bana iyi gelen bişeyler var.
oturuyorum masama,yanıma da bir nescafe,kızım sağlıklı,kocacım iyi.. :nazar:
daha ne olsun..

ben boşuna bunca yıl bunca üniversite okumuşum.
hep bu eğitim sistemi yüzünden.
insanların kendilerini keşfetmesine,nelerin hakikaten onları mutlu ettiğini öğrenmesine fırsat vermiyorlar.
Allaha şükür benim de illa çalışmamı gerektirecek bir durum yok.
hem kızımla beraberim hem de istediğim şeyleri yapabiliyorum.
şükredecek ne cok şeyim var..

gece uykumu alınca pek bi sevgi kelebeği oluyorum ben -tatlicadiarzu-
deliksiz değildi ama yine de 3 haftadır uyuduğum en rahat uykuydu sanırım.
tabi kızımın da.. :asigim:

uff neyse fazla ayrıntıya girmeye gerek yok,
bundan sonra böyle.. :nazar:

Karsimda guzel agaclar, hafif yagmur,mis gibi toprak kokusu..yanimda findikli kahvem .....ne guzel ..daha ne istesem ki???

X