Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlüğüm,
dün yeni ders programlarımızı aldık... o kadar iyi bir program olmuşki bayıldım bayıldım, cok mutlu oldum. zaten genel anlamda severim okulumu ama şimdi daha mutlu gideceğim inşallah...
sınıflarım da iyi cıktı... liselilerle calışmayı seviyorum yaaa...idareclilerimden ne rica ettiysem hepsi olmuş cok sağolsunlar... gerci ben hiçbir zaman cok talepkar biri olmadım ama sağolsunlar yine de kırmamışlar beni...ayy ben bu okulun rahatlığına ve yakınlığına acaip alıştım nasıl başka bir yere tayin isteyip gideceğim yaaaa

bu arada transfere de cok az kaldı... günler gectikçe ve aklıma geldikçe heyecanlanmaya başlıyorum. ama tek duam Allah ım hayırlısını versin inşallah...

bir de bugün bere örmeyi öğrendim... rengarenk bereler öreceğim ne güzel...

bu arada sevgili kayınvaldeciğim de son inci : ''o, okumuş bizi beğenmiyor'' eee güzelim naptın şimdi sen yaaa oldu mu şimdi böyle... evdeki gelinin de okumamış, ama onla da gecinemiyosun nolcak şimdi acaba ? senin geçinmeye mi gönlün yok acaba tatlım ?nasıl bir gelin bulsak ki sana???kendi yaptığın dengesizliklerin çamurunu benim tahsilime atma , akıllı ol tamam mı şirinem benim...öptüm seni şekercim benimmm

yarın kısmetse eğer kk nın güzide hanımlarıyla buluşacağız:)
kimse ekmezse eğer :)
ama ben buna da bi çözüm buldum her halükarda yanıma arkadaşımı alıp gidicem
kimse gelmezse ikimiz takılacağız:)çünkü iki defa dağıldı grup bi arkadaşımızda yapayalnız kalmış buluşma yerinde
o duruma hiç düşmek istemem yarın böyle bişeyin başıma geleceğini düşünmüyorum toplanıcaz kesin:)
işte yarına hazırlık olarak kaşlarımı falan biraz düzelttim sonra bıyıklarımı aldım
birazdan saçlarımı düzleştiricem kıyafetim de hazır
bordo oje sürmeyi düşünüyorum
heyecanlıyım yarın için valla:)

cocuk haftasına gırdık..
yuvada heyecan var aktıveteler yapılcak planlar programlar..
sabah 8 de uyandım kahvaltı edıp cıkdım once ders alıcam yere gıttım hoca ıle gorustum..
sıcak kanlı bırı sevındım..ordan cıkıp yuvaya gıttım dıploma alıcamı yuva ısını hızlandırcamı soyledım cıglıklar havada ucustu..suan gozum hıc bısı gormuyo ya dılerım olur hersey yolunda gıder..
ordan dayım aradı az sogugum hala ama bakdım..
yanına cagırdı uff ne olcak halı yaa ..
uzuldum hemde cok..ordan cıkdım bugun bı keyıf ettım olamaz..
balıkcıya gıttım denıze sıfır harıka bı yemek yedım...
keyfıme dıcek yokdu ya dusundumde bayagdır tek yemege cıkmamısdım..
arada yapmalıyım super geldı mıs denız karsısında..
arada yemek yedıgım mekanın ascıdıda yanıma geldı a sohbet ettık..
sonra yengeme gıttım..cay ıctık bısıler almısdım atırstırdım gene...
konusduk uzuluyom onlara ama yapıcak bısım de yokkı..
ordan cıkıp mıgrosa uctumm bayılıyom alısverıse..
bayag yuklendım az once gırdım eve yorgunum ama tatlı bıcımde azda topuklu gıyındım ıcın sanırım yoruldum..ha bu arada kacan kovalanıyo..
bayılırım bu taktıge once gaz ver sonra cekıl..
salıh aradı numarasını sılmısdım actım telı o..
ne ıstıyosun dedım lütfen arama dedım kapamak zorundayım dedım..vs vs vs..
sonra ardından 4 mesaj atmıs..
dogum gunume 25 gun kaldı heyecanlıyım kankısı aradım aceba ne olcak sonum salıhle dedım..
bı bılsem uff nese almıyom kaıdeye su sıra yogunum programımda ona ayırcak zamanım yok malesef..guzel yerde bulamadım ya nerde yapıcam dogum gunumu ben..ne olur az cabuk aksın zaman ne guzel gece 12,01gecınce ılk mesajlar gelıyo bayılıyom yaa:))))))))..
bakalım bu sene kımden mesajlar gelıcek gecen sene ılk erkan atmısdı..bakem bu sene ılk kım atıcak:)..hadı zaman ak cabuk..

bennnnnnnn geldim günnükkk;
bugün ilk iş günümü yaptım. saolsun patronlarım çok iyi davrandı ve yardımcı oldular... Rabbim bütün iş arayanlara yardım etsin gerçekten çok zor..
tek korktugum o hayvanın beni işimden etmesi. ki artık umrumda değil........!!
şimdilik beni başka şubeye alıcaklar ve bütün işleri öğreticekler 1 ay boyunca.. yetiştiricekler. sonra eski yerime gidicem.. burda 5 ayda öğrenicemi öbür tarafta 1 ayda öğreticekler.. kendimi yetiştiricem ve herkesin kaşına bambaşka biri olarak geçicem Rabbimin yardımıyla.. Allah'a ne kadar şükretsem az.. kk daki bütün herkesten dua bekliyorum... düştüğüm yerden kalkmama vesile olan bu işte. bir an önce tamamen toparlanıp ayağı kalkmak. kurslarım başlıyo açıköğretim de başlıcak. herseyim inş. Rabbiminde rızasıyla yoluna giricek...
hergün ölmektense bi kere ölmeyi seçtim..
beni sevmeyini değer vermeyeni düşünmeyeni ben niye seveyim yada düşüneyim?
karşıma hayırlı insanlar çıkarsın ALlah'ım kurban bayramında bambaşka bi ben görücekler. kimsenin yüzünü görmek istemiyorum. Ailemi arkadaslarımı çok seviyorum..
en zor zamanımda ne olursa olsun elimi bırakmadılar.. hele ailem...........
onların hakkını hiç bizaman ödeyemem..
Rezilliklere kulaklarımı tıkıcam.. sadece işime okuluma bakıcam. Hayatım da erkek istemiyorum. çünkü hiç birine güvenmiyorum. Rabbim karşıma sadece evleniceğim insanı çıkarsın. ve beni kimsenin kandırmasına izin vermesin inş.
Optik mağazasında çalısıyorum lens alıcam kendime maviş maviş gezicem :) saçlarımı da boyucam bambaşka düdükmakarnasi çıkcak artık....
kk da destek olan arkadaslarıma çok teşekkür ediyorum günnnüğümmmmm........
inş. herşey daha daha daha güzel olur............
Artık hayatımda yoksun kalın beyinli yaratık. senden nefret ettiğim kadar kimseden etmiyorum. sadece senelerime acıyorum. ve yaptıgın rezilliklerden utanıyorum..........
seni bi gram sevyosam gel yüzüme tükür..!!!!
o pis yüzünü görmek istemiyorum..............!! Allah ım karşıma çıkarmasın.......................
işime engel olmada naparsan yap.........!!

en zor zamanımda hızır gibi geldin ey iş :) kafam okadar çok yoğun olsun sana kafa yorucak vaktim olmasın........ inş.!!

Günlükkkkkkkkk bugün kızlarla arabayla gezdik hem de nereye gittiğimizi bile bilmeden kaydirigubbakcemile3 süperdiii kaydirigubbakcemile2

sonra X'le 1.30 saat telde konuştukk :kedi: sonra msj attım cvp atmadı gıcık :hulya:
hala beklemedeyim, çok üzerine de düşmek istemiyorum malum... O varken köydeki pek aklıma gelmiyor...

Bu ay tam 3 tane misafirim gelicek ay hatta 4. İnşallah hiçbirinin tarihi çakışmaz. En önemli misafirim tabiki İsveç'teki çocuk. Yürüyen karizma =)) bebeğim diyorum ona benden küçük ya =) canım yaa:ecrin_bebek:

Öyle işte günlüşüm, bazı şeylerin yokluğunu hissetsem de çok şükür mutluyum... hihoyyyt

Allah dert vermesin, en kötü günüm böyle olsun....
Ve bunu tüm okuyanlar da çok mutlu olsunn, amin.
a.s.

selam günnükçüm
bugün bizimkiyle irtibatımız sıfırdı..iş görüşmesine gitçekti gitti mi geldi mi naptı hiç bilmiyorum
haber de vermedi..ben de ona haber vermedim haloşumla çıktık gezindik..
bilmiyorum ya çok mutsuz değilim aslında ama hoşuma da gitmiyo bu durum
sevmiyorum küs durmayı..ama hata onda
bakalım bu sefer ne zaman dank edicek kafasına..
bazen acaba bende mi sorun var diyorum..ben mi hatalıyım
ama enayi durumuna da düşmek istemiyorum napayım..
bu son olay normalde çok fazla sorun edeceğim birşey değil ama o 1 ay önce aynı konu yüzünden hayatımı cehenneme çevirdi
şimdi tamam hayatım hayırlı olsun diyemem ki kusura bakmasın bana yaşattıklarını bi hatırlasın o da yaşasın istiyorum
off bilmiyorum günlüğüm ya uzaktan ilişki yürütmeye çalışmak ne zormuş
nasıl gidicek böyle hiç bilmiyorum..

Pembiiişşş tam benin havam biliyormusun :))))
Dışarda deli gibi yağmur tatlı bi toprak kokusu hafiften esen rüzgarın çıkardığı güzel bi sess off offf şimdi dışarda koca göbekle gezmek vardı varyaaa:asigim: Ama o işte şimdi gerçi işte olmasaydıda beyfendi yağmurda gezilir mi aşkım yaa ıslanırız derdi saf şey:mymeka: Ne anlar o romantik olmaktan klava:

canım arkadaşımı evlendirdik günlük
çok hüzünlüyüm çok da mutluyum
kim bilir nasıl bir evliliği olucak
uyuz kocası onu mutlu edicek mi değerini bilicek mi
çok çok mutlu olsun benim tatlışım
hadi bakalım günlük bidakine sıra kimde olucak..

kk günlük....

bana bu yapılır mı behhh!
senin sistemin yaptığı istatistik sonucu kk da suçlu 1.üyeyim...:ecrin_bebek:

ama olsun .....ben hep bunu derim ! ASıYıM ....MASUMUM...!!! farkımı konuştururum....:hooray:

Bir de avatarıma ''WANTED'' ekleyeyim tam olsun...
rütbe belli,SUÇLU...
rütbeyi takan kim FıFı....

Son düzenleme:
Günlüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüük
bin şükür Allahıma ben hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
9 aylık bekleyiş,bi başarısız aşılama ve eşimin varikosel ameliyatı 3 ay sonrasında ben hamileeeeeeeyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
kesemii gördüm bebeğim bi nokta şimdi 2 hafta sonra inşallah gümbür gümbür kalbini duyucam

Allahım isteyen herkese versin inşallah eksikliğini göstermesin..............

rüya gibi yaaaaaaaaaaaaaaaaaa
anne olucam inşallah
sağlıkla gelsin yavrum hayırlı evlat olsun inşallah

selam günlükümmm zemuszemus
ayşş çok yoruldum ama değdi valllahii tüm evi sildim süpürdüm tozz aldımzemuszemus
akşam misafirim vardı güllüşüm geldi birde üniversteden arkdaşım eşiyle beraber ecrinimde geldi yerim onun ballarını şımarık bi kız omuş çıkmış ya birde poz veriyor resim çekilirken
e tabi güllüşümün bebişide geldii karnısında onuda yerim daha fasulye kadar
11e geliyodu kalktılar akşam 1e kadar evi toparladım onlar gittikten sora sorada yattım
sabahta bi densizin telefonuyla uyandım yanlış numaraymışş
kahvaltı ettik iş yaptım derken busaat oldu.
eşim şu acun ılıcalının giydiği gömleklerden istiyoo geçen gün gittim sordum pier cardine sadece acuna özel dikiliyomuş reklam amaçlı sayılı olarak geliyomuş ve hemen tüketiliyomuş
avm ye gidip bakıcaz eğer bulursam alıcam bitane ona
c.teside arkdaşımın düğünü vardı aradıki az önce anane si ölmüş düğün iptal edilmiş kuranlı olucakmış
üzüldüm yaa hayatlarında yaşayacakları tek özel gün bu şekilde olcak olsun herşeyde bi hayır vardır diyorum herzamanki gibi.
gidip hazırlınıyım aposum bekliyo
görüşürüz pembişa.s.

offf bugün biraz kafam karışık.. içimde bir sıkıntı var aslında sıkıntının sebebini biliyormuşum gibi ama tam emin değilim biraz mutsuzum bugün yoksa çok sevdiğim, saatlerce izlemeye doyamayacağım yağmur yağıyor... ama bende bulutlar gibi ağlamaklıyım...

sevgili günlük;

dün iş teklifi almıştım ama cevabı vermeyip 2 saat sonra arayın dedim ve ne arayan ne soran var
gerçi çokta istekli dilim ama gelirimi biraz daha arttırcaktı
neyse kısmet sonradan pişman olcaksam hiç olmasın daha ii hep böle dua ediorm
bugün zaten hava yağmurlu
evde oturuorm
annemle markete kadar gidip geldik sadece
akşamda ananemler fln gelcekmiş böle işte

byessss....

cok yorgunum kıs gunluk
butun gun arkadasımla gezdık....
ıyı geldı valla...ama bıse bulup alamadım yıne...canta ıstıyorum ama bulamıyorum..magazaya gırıyorum,dıyokı eleman nasıl bıse batınız?bılmıyorum gozumun begenmesı lazım aklımda bıse yok dıyorum:))
cokmu kararsızım ıhtıyacım yok dıyemı neden alamıyorum .gercekten etrafta dogru canta yokmu acaba:)))
bı guzel yemek yedık ne canımız cektyse aldık tabagımıza...otudk yedık...cok gezdık ama ya
dunku ızmıt bulusması bugun olsadı cok guzel olcaktı dun dugun var dıye gıdemedım..bugun gıdıp otrcaktım tanıscaktım hemserılerımle ama olmadı ıste....
sımdı otrdum cay ıcıyorum...yanlızım...yorgunum...tam gelırkende yagmura yakalandık....hava suan harıka hafıf toprak kokusu var
balkona cıkıyım barı bıraz ordan devam edıyım gunlukcum hadı baybay
aaaa dun gecekı dugunde harkaydı gunluk
ıkı tarafta tanıdık olunca harıka bı dugun oldu...
baya oynadım...etraf tanıdık ohhh cok guzel oldu....gelınde harkaydı
yanlız bıraz sey gıbıler yagmur atacn ve pınar altug gıbıler ama olsun...gonul sevmıs...allah sevenlerı ayrmasın ınsallah...
hadı busefer kactım

selam günlükçüm..
yarın iş var erken kalkıcam o yüzden ghost whispererın 2. bölümünü izleyip yatıcam birazdan
bizimkiyle hala irtibat sıfır..tek kelime bişey yazmıyo..ben de yazmıyorum
niye böyle yapıyo ki anlamıyorum..oysaki son mesajı bak bitanem hiç gerek yok kavga etmeye falandı..
sonra ben mesajlaşmak istemiyorum dedim o da o mesajımdan sonra hiçbişey yapmadı..sözümü dinledi yani..
iş görüşmesi noldu napçak anlaştı mı yarın çalışmaya başlayacak mı hepsini çok merak ediyorum ama soramam
hatasını anlayıp onun adım atması gerekiyo
ama haftasonunu küs geçirdik..nolcak böyle bilmiyorum ya çok canım sıkılıyo offf
ama kendimi biliyorum inadım inat o adım atmadan parmağımı bile kıpırdatmıcam..
yarın da hacze gidicem..ay hiç sevmiyorum bu haciz işini ya kıyamıyorum insanlara..
Allahım sen bana yardım et her konuda..hep yanımda ol olur mu

Günlük :çok üzgünüm:

ıçimde bir sıkıntı var. Bilmiyorum bir şeyler eksik sanki, bir şeyler yok... Ve o 'bir şey' olmadan tamamlanamıyorum. ıçimi kemiriyo... Sebebinin -o- olmasından çok korkuyorum, çok...

mafoldumben

Edit: ticker ımı değiştirdim. Her gün ileri gidiyor çünkü, her gün ondan daha çok uzaklaşır gibi. Geleceği tarih kesin olmasa da yeni bir ticker hazırladım. Umarım bu kez gelir, umarım...

Son düzenleme:
Günnük
Kaç gündür aramız bozuktu zaten bugün ki kavgamız son noktayı koydu
Aldığımız karar herşeyin sonu mafoldumben
Biz yapamıyoruz, olmuyor
Şimdi barışsak bir kaç ay sonra yine bu hale geleceğiz ikimizde biliyoruz bunu
Çözemiyoruz, anlaşamıyoruz
Birbirimizi çok seviyoruz ama sevgimiz yetmiyor sorunlarımızı aşmamıza
Boşanmaya karar verdik mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…