Kadınlar Kulübü Günlük

evet günnüş tarafımdan sonunda gerçekleşen patlama geldi...
her dk elimde telefonla dolaşmaktan insanların bana garip garip bakmasından kalabalık aile ortamında gayet samimi bi ortamda hatta denizde plajda bile çatır çatır elimde sürekli mesaj atmaktan gerçekten çok bunalmıştım kendisine 2 dk işim var dediğimde 1 dk bile geçmeden kızmasından gerçekten bunalmıştım şimdi herkez bu gerçek sevgi değil dicek ama öle değil işte anlatamıyorum bi türlü her dk her sn mesaj atmak cidden akıl işi değil ya o kadar konuşucak bişide yok zaten gece uyumadan mesajlara bi bakıyorum bi yerde konu bitiyo devamı hep hmm,anladım,ölemi bilmem ne bu mudur yani offff paranoyak oldum galiba ya ne bilim o kadar çok bunalıyorumki mesaj yazarken ofluyorum hatta ona bile kötü davranıyorum onun hiç bişeyden haberi olmadığı halde sinirli davranıyorum düşün ailemden sonra en çok değer verdiğim kişiye...Bugünde bahsettiğim gibi kalktığım saatten 15 dk öncesine kadar dakikası dakikasına mesajlaştık bende yarım saat önce işim var dedim ve oda bu ne böyle ya 2 gündür hep işin var dedi bende içimdeki herşeyi söledim oda bana hep böle içindeki duyguları söle büşra gayet resmiyiz yalnız büşra!! rol yapma bana bana her dk mesaj atmak zorunda değilsin ne zaman mesaj atmak istersen at...Bu kadar işte günlük başkada bişi yok sana en son yazdığımda yarın buluşacaktık oda an itibariyle iptal büyütüyomusun diceksin evet belkide büyütüyorum neyse ne içimdekileri söledim yeter

eşim almış mahkeme kağıdını nasıl bi tepki verdiğini bilmiyorum merak ettim valla
ama onun şuan o kadar onu teselli edecek sevgilisi var ki bana üzüleceğini sanmıyorum
o sadece elden gidecek eşye vs onları düşünüyodur ben de üzülüyodum bikaç güne kadar
hep gizlice facebook una falan girip bakıyodum hala da zor tutuyorum bakmamak için
kolay değil bi anda silip atamıyosun yani benim için öyle neyse
bugün sözde kk nın hanımlarıyla bulışacaktık ama malsef benden başka herkesin bi engeli yada sağlık sıkıntısı çıktı
bilmiyorum ya ben günler önceden biliyodum buluşmayı ve bu günümü ayırdım
neyse baktım buluşma olmadı arkadaşlarımla buluştum çok da eğlendik valla
süper geçti 11 de geldim eve
babam da yıllar sonra işe girdi de kurtulduk valla ya
evde dolanan bi adam olması evde çok kötü el altında
ama genel olarak iyiym

yazmakla yazmamak arasında geldim gittim çok
sana sürekli hayattan yediğim kazıkları aldığım darbeleri anlatmaktan ben usandım:çok üzgünüm:
kimbilir sen nasıl illallah demişsindir benden günlük
dışardan bakınca yazdıklarımdan sürekli karamsar bir tablo çıkıyor belki
ama bütün tabloda siyahın hakimiyetini ben istemedim ki:1no2:
bir hoyrat rüzgar önüne katmış beni savuruyor ordan oraya
ısrarla hayata tutunmak için asıldığım dallarımı kırıyor bir bir
insanın başına gelebilecek en kötü şeylerden olsa gerek
tüm inandıklarının bir aldanış olduğunu görmek
ben bunu niye hep bir kader gibi yaşıyorum günlük söylesene
o kadar yoruldum ki yaşadıklarımdan
o kadar yıprandım ki artık takatim yok gücüm de
kendi kendimi bir canavara dönüştürdüm resmen
şimdi ufacık şeylerde sükunetimi koruyamaz oldum
saçma sapan şeylerde göz yaslarını tutamaz
sinirlerim laçka oldu olmaması mümkün mü ya bu karmaşada
ama bu hırçınlığımın en büyük zararı bana oluyor yine

bu kadar mı imkansız bişeylerin güzelleşmesi artık
elımde avucumda kalan son inancım da sarsılıyor
kendimden korkar oldum günlük inan bu aklım artık bana yetmiyor
ailem yerine koyduğum dostlar da yalan olduktan sonra
anladım ki benim hakikaten kimsem yokmuş şu hayatta

o kadar yanıyor ki içim bilemezsin......:a015:

selam gunlugumm

mustakbel gorumcemın kınasından geldım cok yorgunumm.......
hersey cok guzeldı ozetlee.darısı basımıza

Günnüş be günlerim çok monoton geçiyor çok sıkıldım
bu önümüzdeki hafta benim haftam olsun mu..
ışten haber gelir inşAllah ee kursada gidecem nasipsee..hihoyyyt
Dua edin kızlarr..:
Saruboceq::Saruboceq:

Günlük..

Harika Bi Ortam Var Şuan Evimde..

Babamı Gönderdik Arkadaşlarıyla Dağevine gamyoncuiremsu

Annemide Kankasına Postaladık.. Kardeşide Uyuttuk

Geçtik Bebelik Arkadaşımla Kadehleri Tokuşturmaya -tatlicadiarzu-

Nişanlısıyla Araları Kötü.. Benim Manita Bey Yorgunmuş Bugün Görüşemedik..

Bizde Kızları Topladık Eve Parti Yapıyoruz laelaelaelaelae

Hatun Geçmiş Karşıma Ben Senin Görümcenim Diyo Ya

Ondan Önce Ben Vardım Aslında O Benim Kardeşim Ne Diye Manita Beyin Tarafında Oluyo Ya :dilcikar:

Neyse Günlükcüm.. Kadehine :kedi:

birisi hayatimin 20 yil sonrasina baksa ve durma Asmin dogru yapiyorsun dese gunluk..
Birisi bir yorum yapsa.. savunsam ya da aglasam isyan etsem nefret etsem ya da kabul etsem ama birsey yapsam..
askida kaldim yahu..
off.. bunun hesabini verebilcem mi gunlugum?.. ne dersin?..
bunu vicdanima kabul ettirebilirsem ve vicdanim bir daha birseye sesini cikarmazsa?
of..

off günlüküm çok yorgunum ya. hatta o kadar ki uyuyamıyorum. bütün gün sokakta alışveriş derdinde idim. kızıma okul çantası defter boya vs... aldım. kendime de iki tane ayakkabı bir hırka iki tane de tişört aldım.sabahta erkenden yola çıkacağız. yeğenim üniversiteli oldu. onu okuluna yurduna teslim edip azıcıkta çankırıya takılacağız. inşallah gittiğime değer be günlüküm....

selamm
yazdıkca cogalan bır sey var nedır soyle bana
dert!!
nar gıbı pazardan alırsın 1 tane eve geldın 100 tane
onun gıbı selam bılmemne şu derdım war ooo daha cogalır o dert halbukı pas gecıcen neden
gormezden gelmek lazım, neyse yapmadık böle kendı kendıme yazmayı da sevmıorm
yazmıycam sana arama b ölumunde bır sey ararken senı buldum
cay demlıyım bari gec oldu ama uykm yok ya cnm sıkılıo mıdemde bı agırlık falan var
nefes alamıom gıbı oliy nidendir dersin dertt derttttt,

Günlük,bugun pek bi umutluyum nedense.Herşey tozpembe gözüküyor gözüme. :ecrin_bebek: Pazartesi okulum başlıyor,son senem artık üniversite mezunu oluyorum,sorumluluklarım değişecek,gönlümde yatan bölümü okudum ama yine de tereddütlerim var.Neyse. 4 ay çalıştığım işyerime gittim bugun kaydirigubbakcemile2
o kadar sıcak karşılandım ki günlük,insanlar beni sevmişler demekki,genel müdüründen güvenlikçisine kadar herkes nasıl olduğumu,halimi hatrımı sordular,tekrar beni aralarında görmek istediklerini söylediler,neden olmasın dedim,hele de bu devirde günlük :kedi: ordan çıktım kuaföre attım kendimi,okul açılıyor malum,saç baş derken oyalandım bir kaç saat ve yenilenmiş olarak eve attım kendimi zemuszemus günlük biri var hayatımda mayıstan beri,dua et bana olurmu mutlu olayım bu sefer :asigim:

günnük bugün çok gezdik,yani pek öle tarihi bi yer göremedik ama,asansörle bi yere çıktık,kuşbakışı çektik böle.sorma foto. makinasının pili bitti tam lazım olduğu yerde
imdadımıza cebinki yetişti,o yüzden biraz netliği kötü.
yalnız gezmeye çıkalım diyoz da abartıyoruz,7-8 saatten önce dönmedik hiç akannehir
öyle bi uyuyoruz ki sonra bayılıyoruz resmen,önceden olsa 2 saat kıvranırdım uyucam diye,2 dk da gidiyorum şimdi.gerçi başka hiçbir şeyle kıyaslayamam önceyi...neyyse
günnük acilen ing kursu bulmamız lazım,fisfisfis,yoksa öle aval aval insanları dinlicez yine.yarın gezmicem,çünkü ödevim var,ilk haftadan problem çözcem :hulya:
bana kolay gelsin

http://img27.imageshack.us/i/grnt076p.jpg/
ilerisi okyanus,inş bi gün orayada gidicez

Son düzenleme:
Küçük bi delilik yapıp geldim eve pempiş yatıcam şimdi uyumayaa..
Koca göbekle sabaha karşı 03:30ta çıktık dışarı te şimdi geldik eve. Evden nası çıktım ben bile bilmiom haa yakalanmadım çıkarken ama girerken anneanneme yakalandım :1ninca::bbo: çorbacıya gittik dedim halbuki şehrin en yüksek tepesinden edirneyi izledik sohbet ettik ben koca göbek ve akrabası kendimi liseli aşıklar gibi hissettimkaydirigubbakcemile3 ama yelkenleri suya indirmedim soğuk davrandım ona hıh küsüm bi kere ona ben ama hemen yumuşamıcamm :dilcikar:

günnüşşümmm günaydınnn
bugün kendime çok şaşırdım be günnüş saat tam 9 da uyandım kalktığımda babişim kahvaltı hazırlıyodu anneşim yatıyodu tabi beklenen tepki babiş den geldi ooo büşra hanımm sizi bu saatte ayakta görmek ne büyük şeref diyekaydirigubbakcemile3 e 2 gündür sabahın 6 sında kalkan benim bünye alıştı işte..Babişle bi güzel kahvaltı yaptık konuştuk sonrada kk'ya geldim tabikide öle işte günnüş hee dünkü olay hala devam ediyo ne o mesaj attı ne ben bakalım nolcak sanırım biraz sert tepki verdim amann neyse hallederiz günnüş hade ben kaçar öptüm senii

günaydın günlük.........

iyi pazarlar...........ya günlük korkuyorum hemde çok...........:sinifsinif:
ramazandan bu yana konya sallanıyor...........bugün akşamdan beri 11 kez sallandık.......
ve bıraz önce yine sallandık......
3.5 şiddetinde.......mafoldumben
evimiz 7.kat ve sallantıyı dahada hissediyoruz.........konyalıların psikolojızı bozuk.......hiç alışık olmadıgımız bir durum........
ve benım psıkolojım herkesinkiden daha bozuk..........ben korkuyorum.........ilk hıssettıgım 4.5 ten buyana içime bir korku düştü......
bırak depremden korkmayı herşeyden korkar hale geldim........
evde yanlız kalamıyorum karanlıkta yatamıyorum.......
bı odadan bi odaya gecerken tüm ışıkları yakıyorum........
kısacası günlük tırsak ürkek bir duygu oldum çıktım........:çok üzgünüm:
eskiden annemle babam bir yerlere giderdi........
kardesim arkadasında kalırdı.........yada geç gelırdı eve........aklıma korku gelmezdi.......
valla günlük.......banyoyu bıle apar topar yapıp cıkıyorum.........
rahat rahat wc de bile duramıyorum........
bir yetkılıde cıkıpta bır acıklama yapmıyor......biride bir şey demıyor........
bu depremler öncümü artçı bılemıyoruz......
bıldıgım bütün duaları okuyorum............ve korkuyorum.........
bide derler ki konya türkiyede en emliyetli yeri.........LAF....dıyenler şimdi neden bir şey demıyorlar......klava:
japonyayı geçtik......
sallanıyoruz .günde bir kere bile degil defalarca........
diyorlarki.......
fay hattı........sıllede.... yazırda varmış........fisfisfis
yazır denen yeri görsen günlük.........toki evleri yapıldı bide........zenginlerin yaptırdıgı ultra lux sıteler var..azra evlerı dıye gecıyor.......
görsen günlükcügüm........10 katlı 12 katlı koca koca apartmanlar.........
ve sadece orası bile degıl.........
yazırın bütün etrafı çok katlı apartmalar var.....termınal yanı ve her yer.......
konyanın bütün yüksek katları dedıklerı fay hattının üstünde yanında........bizde buralarda oturuyoruz....senağlama
koca koca sıteler......
madem buralarda fay hattı vardı.........neden bu kadar yüksek katlar yapıldı .....CADIARZU...
neden ımar ıznı verıldı.........
sankı konyada yapılacak yermı yoktuda.........bu kadar ınsanı buralara yerleştirdiler........
ALLAH KORUSUN ŞİDDETLİ OLURDA YIKIM OLURSA BU KADAR İNSAN NE YAPCAK
KATILLERI KİM OLCAK......DEPREMMİ BU IMAR İZNİNİ VERENLERMİ........
buralarda binlerce insan oturuyor.......bide konya deprem bölgesı degıl denıp...inşiatlar saglam yapılamdıysa......akannehir
of günlük düşünmek bile istemıyorum..........aklımdanda kötü düşünceleri çıkaramıyorum.......
ufacık bir sallantı moralimi bozmaya yetiyor........

allahım ne olur..........daha beterlerinden koru.........:Saruboceq:
türkiyenın ve başka yerlere felekatler yaşatma..........bizlere acı........:Saruboceq:
gözlerimizden acı yaşlar akıtma.........
sen nedersen o olur biliyorum........allahım lütfen........lütfen ne olursun lütfen.........depreple felekatlerle bizi imtihan etme.......:Saruboceq:
rabbım türkiye 17 agustosu yaşadı bir daha yaşatma........
sen koru bizi sen acı bize
beterlerini verme allahım......ne olur.........:Saruboceq:

DUYGU DEPREM VE KORKUSU KORKUYORUM :sinifsinif:
27 EYLÜL 2009
PAZAR

merhaba günlük ,
canım sıkılıyor yaa .yarın okula başlıyorum..canım gitmek istemiyor yaa..bana yetmedi bu tatilmirmirmirmir:1no2: uff ben hazır değilim okula gitmeye..kendimi yeniyelemedim bilebenneyaptımki şu sıralar kendimle barışık değilim günlük.. böyle olmak istemiyorum.. bana biraz şu kararlılık dedikleri şeyden lazım kararlılık,kararlılıkta ısrarlılık,ısrarlılıkta da devamlılıkkafamçokkarıştı neyse anladın sen günlük uğraştırma beni:bbo:
neyse gidiyorum ben sonra gelirim yine toplayayım biraz kendimi :çok üzgünüm:

selam günlük biraderimm opuyorumnanaktan yarın malum okulun ilk günü duygu ve nagihanımı özledim valla kaydirigubbakcemile5onları bi görürüm sonra fakültemize bakarız sınıflarımıza inş nagihanla aynı sınıfta oluruz...kitap listemi alırım sonra da muhabbet sohbet derken servis zamanı gelir evime gelrm .......
günlül birader
1-dün aksam alenen söyledi sezdirdi bana da ama büyük cesaret sevgilim oldugunu bile bile ve o hangi konumda oldugunu bildiği halde.....(ömrüm haklı galiba endiselenmekte we o kişiye kızmakta)
2-ben ömrümü cok seviyorum günlük biraderim bu kdr sevmemdeki en büyük etken beni böyle deli gibi sevmesi ve bana kayıtsız bağlılığı

Selam günlük! Yine çook zaman oldu yazmadım çok şey değişti aslında hiçbirşeyde değişmedi... Hiç iyi değilim,herşey ters gidiyor,kendimi çok mutsuz ve yalnız hissediyorum,herşeye ağlarım ama bu ara onuda yapamıyorum :çok üzgünüm: Hep kötü şeylerde olmadı tabiki mesela kendim için çok iyi birşey yaptım sigarayı bıraktım,aklıma bile gelmiyor artık 12 yıldan sonra hiç aklıma gelmezdi bunu yapacağım ama,bu kadar stresin içinde bile bıraktıysam kendimi tebrik ediyorumsırnaşık şey Neyse yine gelirim ben şu sorunları bir çözeyim daha güzel şeyler yazacağım sana :a015: hoşçakal... :a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…