Kadınlar Kulübü Günlük

günlükkk
hayatımda ender yaşadığım bir şevke gelerek kek yapmaya karar verdm az önce ama naptım biliyonmuu
annemin yıllardır canavar gibi kullandığı mikserin mikser tellerini parçaladım çırparken
nası oldu annamadım ama annem gelince beni napcak bilmiom ::KK66:

aman günlük yine bi sıkıcı pazar günüüüü yaniii istediigm kadar gezeyimm pzar günü pskolojisi beni maffediyo..kös kös nette dolanıyorum alahtan bura varrrr:)

Dedem Çok Kötüleşmiş Günlük..

Korkuyordum Ama Daha Çok Arttı Korkum :KK43: Gidiyorum Yanına..

Ne Zaman Dönerim Bilinmez.. Lütfen Arkadaşlarım Dualarına Dedemide Katarlar Mı :KK43:

selam günlük..
dün hem güzel hem kötü bir gündü.

nasıl oluyor dersen, bir arkadaş daha uçtu hayatımdan.
ha takıyor musun dersen?
hayır!, rüzgar gibi geçti =)

veee "sevdiğim adam" önce mesaj attı,
sonra da msne geldi.hem de yurtdışında olmasına rağmen.

o'ndan gelen mesajı görünce çok mutlu oldum.
(hiç beklemiyordum, çevrem o kadar doldurmuş ki: "o seni aramaz, o seni sevmiyor, o seni istemiyor; o senden kaçıyorlar'la) artık tamamen bitti sanmıştım.

herneyse mesajını görünce zaten kalktım önce bi "makarena" yaptım;kendi çapımda oynadım durdum.(makarena nasıl yazılıyor bilemedim, böyle elleri kolları birbirine doladığımız dans vardı ya, çok meşhurdu o sositososito)

sonrası zaten aynı.
adam bana nasıl davranırsa davransın "sevincimi yaşatmayacak insan" çok vardı çevremde.zira yaşatmadılar
(iki dakika çok mutluyum diyemedim, yok efendim sıradan bi mesajmış, yok efendim o beni gerçekten seviyor olsa gitmeden çaldırırmış, yok yok; msnde az durmuş demek ki hoşlanmıyormuş.):1closedeyes:

valla günlük,
cin şişeden çıktı artık.:nazar:
isteyen istediğini konuştu, kimseyi susturmadım bu zamana kadar.
ama artık eksiltiyorum çevremdekileri.
bir eksik bir fazla, :kahve
kimleri çıkarmadım hayatımdan? kimse gözümde değil.

kimseden mantığımı anlamasını da beklemiyorum zaten;
ama en azından huzurumu kaçırmasınlar.
çünkü git gide kendime saygım azalıyor,
herkesin konuşmasına izin verdim dinledim,
ne bi kıskançlık yaptım,ne de saygısızlık ettim.
ama onlarda beni yerin dibine soktular yani.

P.S: yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim,
zira aklı başında kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği şeyleri yaptım son 5 ay içinde.
ama bu şekilde de gidicem,
basamakları tek tek çıkıyorum evet..:nazar:

Hersey bu kadar üstüme gelmek zorunda mi günlük :nazar:
Yoksa beynim bana oyun mu oynuyor dersin.. ?
Yeter artik..
Kabak tadi verdi ayni kasedi kafamda cevirip cevirip defalarca dinlemek..
Ne zaman bitecek bu iskence?
Yeter.

Çok olmadı yazalı bir kaç saat sadece daha iyi şeyler yazmak istiyordum aslında ama :1no2: İnsanlar bu kadar güvenimi sarsmak zorunda mı acaba heleki çok sevdiklerim :mymeka: Kimseye güvenmiyorum ama bazen çok ihtiyacım oluyor buna günlük :nazar: Kimi hayatımda nereye koyacağımı şaşırdım,inandıklarım beni inançlarımdan soğutuyorlar benneyaptımki İyi akşamlar günlükcüğüm,gelirim yine...

süper bi gündü :))
alışveriş yaptım yine deli gibi :icecream: sevgilimde yanmdaydı :asigim:
bi arada arkadaşına ugradık bi saat flan sohbet ettik günlüğüm...
aşkım bi günde kadıköye ugrasak dedim vee şeyy canmm sen arkadaşlarınla gitsen nasl olur dedi :dance:
niye sevmiyo erkekler magaza magaza gezmeyi yaa :KK43:(
erkenden eve geldim bi güzel uyudum :)) düğün vardı ama gitcek halim yoktu :1rolleyes:
hep mutlu olunca sana koşasım geliyo pembişim yaaa Şeniz

oyşş başım çatlıyoo günlükk
gülmektenn beynim uyuştu yaa allahım sen gülmekten ayırma
kudurdum resmen bu akşam
ama ben nezaman bukadar çokgülsem bişi oluyoo
bir yağmur başladı aman allahım tek yağsa tamam ama şimşek gökgürültüsü ödüm kopuyoo
sabahta çok yağdı fakat öğlede bir açtı hava 40 şekle girdi vallahi
bu sabah erken kalktım kayınvaldemleri peynirliye çağırdım babanne hala felanda geldi
daha sora oturduk o sıra çamaşır felan yıkattım astım 3e geliyodu saat kalktılar
apomun arkdaşının nikahıvardı 5de oraya gidicektik dedim kuaföre gidim ama üşendimde biyandan en iysi jölelim saçlarımı dedim iykide öle yapmışımm
bir gittikki aman tanrım en kokoş benimm utandım vallahii zaten 5dakikalık bişiyy öle tebrik edip çıktık
kayınvaldem mantı yapim gelin dedi bizde gittik yedik içtik çay faslı derken görümcemle kudurduk resmen başımıza bişi gelmeden kayınpeder götürim sizi dedi öle geldik eve namazlarımı kıldım oturdum pc başına apo bi tarafta ben bi tarafta bilgisayardayıs okadar monotonki böle olunca hiç sevmiyorum ama napim o iş yapınca benimde canım sıkılıyo mecbur bende takılıyorum öle
yarın yine iş başı olsun işimi çok seviyorum. allah nasip edersede niyet edicem 3 günüm kaldı onlarıda tutayım bitiyo borçlarım. ben bi nescafe yapim en iysi görüşürüz..
:kahve:

Son düzenleme:
Günnüş ben geldimmdelikafadulden
Bugün aşkımla beraberdik doğumgünümü kutladık:asigim:
Aşkımın sürprizini anlatsam sende benim gibi dumur olurdun herhaldeakannehir:roflol::roflol:
Bayılıyorum bu adamın sürprizlerineakannehir
Güzeldi yalnız kıskançlık yapmasaydı daha güzel geçicektii:mymeka:
Ayy günnüş sevgilim çok zayıflamışsın diyoo 4 günde nasıl bu kadar zayıfladın diyo şişliklerim gitti halbuki ne bilsin dimikaydirigubbakcemile3
Günnüş şu haftayı atlatalım bazı şeyler belli olsun cuma günü dersaneye yazdırcaklar annemler beni üff yaa omuzlarıma yük binecek nefes aldırmaz annem artıkakannehir
Okulumuda naparım bilemiyorum bırakmakta istemiyorum yaa:gitme: 2 yıl emek verdim:nazar:
Hayatımın dönüm noktası bu hafta bekleyip görücemm:emir_bebek:
Günnüş kızz saçımdaki siyah boya iyice aktı sarıya dönüş yapıcam yineezemuszemus
Yazın siyah boyadım kışında sarı yaptırcam ne tersim ben yaakaydirigubbakcemile3
Neyse günnüşDiloşş kaçar artık oyy bu yorgunlukta ne çok yazmışım sanamirmirmirmir

pek muhterem gunlukcummm
suan o kadar yorgunum kı anlatamam ya.dugunden sımdı geldık.ıns hep mutlu olur
gorumcecımm.bugun sabah dokuz gıbı aldı askım benı arabada gulcanda wardı bıde halasının kızı.gelının randewusu 9 daymıs hemen onu bıraktık sonra bız kahwaltı yaptık
askımla gercıben hıcbıse yemedım ama olsun.ben farklı bı kuafore gıttım gelınden neden
dersen herzaman gıttıgım kuafor ıcım elwermedı baska yere gıtmeye.guwenıorum oraya sonucta.neyse tam gırdım askım aradı teyzesının kızlarıda benım yanıma gelcekmıs.onları getırdı.sonra sacımız makyajımız yapıldı askım geldı bızı almaya.kendımı owmus gıbı olmım ama bugun muhtesem olmustukaydirigubbakcemile2bı bakan bıdaha bakıodu anlıcagınız hıc adam gbı resım cekınemedım ama cekenlere bakcam guzel warsa atıcam sana sende merak edersın bılıorumnaniknanikneyse ewe gırdık tabı o ewın gelını olcam
herkesın gozu ustumde geldıler yanıma cok guzel olmussun bılmem ne herzaman kı ıltıfatlar:roflol:ayyy gelın ewden cıkarken anası bı agladı ben bıle dayanamadım gercı ben
zaten cok sulugozum ama olsun.yazık uzuldum wala.hııı belının kemerınıde askım bagladı ay kıyamam ona ben yaa cokta tatlıydııopuyorumnanaktan
salondada fazla oynak demesınler dıe fazla oynayamadım o bızımkılerden bırının dugunu
olsaydı yerımde otururmuydum hıc acabaazemuszemusısrar edenlerle ay kalkamam bılmem ne dıorum kalkıncada dokturuorum ay komedıydı yaakaydirigubbakcemile3
askımlada halay cektık sukur horonu ogrendı:teytey:bı baktım bızımkı halay bası olmusmafoldumbenkaldım ole.
ayrılırkenkı o aglama sahnesını gormedım hemen optum mutluluklar dıledım cıktım.
sımdı askım mesaj attı annem hala aglıo dıoo kıyamammm:gitme:
ewde yemek yıolarmıs benım yaptıgım dolmaları yengelerı cok begenmıs bızede yapsın dıolar.ıcımden oldu canım ısım gucum yok sıze dolma sararım dedım onlar sarsın ben
yıyım ama dımı gunlukk:1closedeyes:hıı herkes ugura senınkı cok guzel ama zayıf dıolarmıs bıde boyu masallah uzun demısler.benı uzun sanmıslar.zayıf olunca ınsan topukluda gıyınce uzuo keske ole olsamm dedım bendee:dance:
o deıl dugun 2 de basladı 8e kadar yorulduk ya cocugun kendı dugun salonu baya torpıl
gecmıs.resımler bedawaydı 6tane sarkıcı cıktıı.dugun altı saat surdu.tek yemeklerı begenmedım onuda gormeyıweıorum:1hug:
gelırkende askımla arabada tartıstık.neden oldugunu solemıcem ama bıgun ayrılırsak
bırıncısı aldatma ıkıncısıde bu olcak.sonra arabayı sahıle goturdu hemen gonlumu alcak ya
yanascak yaa bende hıc yuz wermedım arabanın ıcınde oturduk neysekı sonra barıstık:asigim:bana anlattı bıdaha bu konu acılmıcak yanlıs anladn asla ayrılmıcaz senden baskasıyla yapamam sen benım olcaksın ws dedı affettımŞeniz
ask dolu bısekılde ewe bıraktı benı cook sewıyorum askımıııı:asigim:
offfffff kahretsın yarın okul baslıoo tek sınırımı bozan sey bu.wızedır fınaldır gelıcek.aman ya
yarın gıtmek ıstemıorum ılk gun derste olmaz moralım bozuldu bak.:1closedeyes:
hadı canım benım daha mutlu haberlerle gorusmek uzere bugunluk benden bu kadarkaydirigubbakcemile5

Amaaa benim dişim ağrıyoooooor neden niçin amaaaa çook kötü olduyaaa allah allah birden tutttu üfff :KK43:((((

Sana bugün bir şey yazasım gelmiyor günlük fisfisfis

biraz merak et neler olduğunu laelaelaelaelae

Dipnot: Günler kaldı gelmesineeeopuyorumnanaktan

Dedem Çok Kötüleşmiş Günlük..

Korkuyordum Ama Daha Çok Arttı Korkum :KK43: Gidiyorum Yanına..

Ne Zaman Dönerim Bilinmez.. Lütfen Arkadaşlarım Dualarına Dedemide Katarlar Mı :KK43:

dularım seninle canım :Saruboceq:
Rabbim şifa versin dedene :Saruboceq:
güsel haberlerle gelirsin inşlh.:Saruboceq:

Selam günlük dün ve bugün benim için müthiş bi gündü :)

dün çok sevdiğim dostum şehnazla buluştum kk başlıyan arkadaşlığımız dün buluşmamızla daha çok değer kazandı.

iyki seni tanımışım şehnazım çok sevimli,samimi ve çok güzeldin şimdiden özledim seni :KK43:
hele arda kaanımı dahada çok özledim çok seviyorum sizi a.s. yine gel olurmu ? mucks herkeze iyi geceler...

ben kalktım kocam uyudu günlük..ve biz hala nöbetteyiz.
38.5 ateşi.doktoruyla konuştuk akşam 39 olduğunda.
antibiotik yarından itibaren etkisini gösterecek dedi..
inşallah,bekliyoruz:Saruboceq:

akşam 8de uyuyan kızım,
dün gece bir türlü uyumadı.
hissetti mi ilemiyorum.
tam gece 12 gibi ayağımda sallıyorum,artık uyudu yatırayım derken sallanmaya başladık günlük.
deprem oldu :bbo:
Ankarada uzun süredir deprem hissetmemiştim.
elim ayağım boşaldı sanki.
hiç bişey düşünemedim kızımdan başka.
uzun süre yerimde kalakaldım.

odasına yatıracaktım ama nasıl yanlız bırakayım gece.
aldım beraber bizim yatağa gittik.

Allahım sen yavrularımızı koru,
onlara bişey olmasın ne olur..

günaydın günnüküm son 6:nazar:
dün evimize uydu tv bağlandı günnük...sanki hayatımızda ilk defa görüyomşuz gibi kalakaldık tv nn karşısında aşkımla:roflol:
insanın kendi evinin eşyası bi başka oluyomuş be günnük
Allah hepimize ağız tadıyla kullanmak nasip etsin eşyalarımızı:Saruboceq:

X