Kadınlar Kulübü Günlük

:teselli: bugün de yanlızım işte buraya birileriyle bi şeyler paylaşırım diye üye oldum ama kimse yokki günlüğüme bunları yazmak istedim öpüyorum herkesi senağlama

selam günlük,
sen nasılsın bilmem ama ben çok kötüyüm....
bu aralar hayatım öyle kötü ki umutsuzluklarla doluyum...
birini seviyorum ama nasıl olacak hiçbirşey bilmiyorum... etrafımdaki insanlar başta kardeşim çok moralimi bozuyor.parasız birşey olmaz bir erkeğin maddi durumu çok önemli bunu biliyorum ama yıllarımı verdiğim bir insanı sıft maddi durumu iyi değil diye nasıl bırakayım...
yaşım daha 21 ama bu çocukla büyüdüm ben onu seviyorum...
sürekli uyuyorum sanki bazı şeyleri unutturacakmış gibi ve derdimi kimseye anlatamıyorum çünkü beni gerçekten dinlecek içten samimi dinleyecek kimsem yok...
mutsuzum, umutsuzum......

Günlükcüm ya senin de başını çok ağrıtıyoruz ama sende ağzını açıp tek bir laf etmiyorsun be güzel kardeşim.

Dün akşam güzel bir sürpriz yaşadım günlük, eve gittimki annemler bizde. Şok oldum. Geleceklerinden haberim yoktu. Biliyorsun Ankarada değil onlar günlük, kardeşimin ikizlerine bakıyorlar. İyi oldu ama sarıldık öpüştük.Gece yarısına kadar konuştuk (Allahım bitmedi ya meğer ne çok şey varmış konuşacakkafamçokkarıştı) Pazar gününe kadar bizdeler şekerim annemler. Artık bir daha ne zaman görüşürsek, kısmet işte.

Bugünlük benden bu kadar, içimden pek sana yazmak gelmiyor, böcüğe üzüldüm zor şeyler yaşıyor. Ama geçecek hepsi, zaman herşeyin ilacı.

Görüşürüz başka bahara şekerim.

Merhaba günlük, biraz başını ağırtabilirmiyim.
Kızım hasta bronşit olmuş, bir sürü ilaç verdi doktor onlar yetmezmiş gibi birde 5 tane iğne...
Allahım küçücük kızımın iğne olurken ağlamalarına dayanamıyorum, ne olur biran önce iyileşsin.senağlama Şuruplarını vermek bir dert hiç birini içmiyor, hepsini halıya dökdük iyi mi!:1rolleyes:
Allahım sen küçük-büyük bütün hasta çocuklarımıza acil şifaler ver, biz anneler üzülmesin, evlatlarımız acı çekmesin.:emir_bebek:

Selam günlüük,
İnanılmaz yorgunumm çok gergin bir görüşme yaptım bugüün bir de uzun yol...
Günün başında sinirlerim bozulmuştu ama sonunda çok sevdiğim bir arkadaşımı gördüm ve çok sevindimmm
Her şey çooook güzel olsunnnnn

Şekerim, galiba ben bu adamı seviyorum:asigim:, yine ona bakınca içim gidiyor:eek:

Bugün öğleden sonra çocuklar olmadan başbaşa gezip tozucaz. Annemler burdaya, çocukları onlara bırakacağız. (Sürpriz yapıcam annemlere çaktırmayerimseniben Hain bir evlatmıyım neyimjeyyar)

Hava da güzel, fena değil, güzel bir gün diyebilirim.

Sende bugünü kendine ayır, hoşçakal.

bugün annemlerle gezip tozacağız real var burda
biliyodur herkez reale gidicez
sinema,alışveriş belki yemek bile yiyebiliriz
çok mutluyum ama bir haftam kaldı sonra yine istanbulda
temizlik beni bekliyor senağlama

Selam günlüük,
Sevgilime sevgililer gününde hedaaaye almayı düşünüyorum ve ne alıcam inan hiç bilmiyorum...o bana bir şey almayacak bunu biliyorum çünkü geçen sevgililer gününde onu kırmıştım onun için bu yıl gönlünü almam gerekiyor...Ama hala aklıma iyi bir fikir gelmedi...
Hımmm onun dışında bu hafta içinde arkadaşlarımla görüşmek istiyorum artık...
kapattım kendimi evee çalışmıyorum daa sevgilim zaten uzakta...Bir an evvel yeniden sosyalleşmeliyimmmm
Her şey çookkkkk güzül olsunnnnn

Mehaba günlük..Bugün güne biraz moralim bozuk başladım..Gereksiz yere eşim kalbimi kırdı.Sonra o da üzüldü biliyorum ama sabah sabah evden çok gergin gittim işe..Neyse ki öğleye kadardı eve geldim..Biraz daha iyiyim şimdi.Onun açısından hiçbişey olmamış gibi. Offf ben biraz zor düzeliyorum işte..

cumartesileri evde oturmak çok sıkıcı bence.eşimde nöbetciydi.çok sıkıcı bir gün olacaktı ama kk sayesinde çok güzel bir gün oldu.başına bir oturdum bidaha kalkamadım:kahve::enbuyukkk::nazar:

slm kız günlük,
epeydir yazmıyodum sana bu gün harika geçti dayımlar geldi.sonra biz gencler sabahtan akşama kadar gezdik çok eğlenceli geçti bu gün çok güldüm. acayım yorgunu bide sabah ayağımı incitim biraz agrıyo inşallah yarına bişe kalmaz neyse ben forma göz atayım hadi by günlük:1rolleyes::1rolleyes:

Selam günlüük,
Evden burnumu dışarı çıkarmadım bütüüün gün...
Yani anlicaan acayip sıkıcı geçti...
Söyleyecek başka bir şey yokk
Her şey çook güzel olsunnnn

merhaba günlük,

bugün benim icin kötü gecti, neden sorarsan fena sekilde basim agirdi halende agriyor ama yinede biraz iyi oldu...yarin is var onu düsünüyorum simdiden gitmesemmi diye.....
bugün hava cok güzeldi ama disariya cikmayada hicmi hic keyfim yoktu...insaallah yarin isten sonra cocuklar ile biraz gezerim....
neyse bukadar yeter bugünlük...hep kötü haber olmazya...bir dahakine yasadigim güzel bir günü yazarim.....

Günlük,
Her zamanki gibi çok güzel bir haftasonuydu. Cumartesi akşam Beykozda Ful Yaprakları adlı oyunu seyretmeye gittik.
Ordan çıkınca Modaya gittik Waffles yemeye. Pazar 3 de uyandık. Akşama kadar DVD film seyrettik. Akşam dışarda
güzel bir yemek sonra yazıcı için kartuş bakmak bahanesiyle bütün teknoloji marketi gezmek. Bakalım bebek olunca da
böyle gezecek miyiz? Hemen bir daha ki haftasonu için plan yapayımjeyyar Bugün temizlik günüm ama üzerimde fena
halde üşengeçlik var. Dur şu yazarları bi hışımda sindirmeden okuyayımda işe koyulayım. Hadi sen de dert dinle bakim. Eyw...

elam günlük,nasılsın?uzun bir aradan sonra buluştuk,kusura kalma,seni çok ijmal ettim.Bugün farklı kk.dan tanıştığımız arkadaşımın işyerine gidiyorum.Kısacası minik 2 kişilik bir buluşma bizimki...devamı gelecek....görüşmek üzere....a.s.

ŞenizBENİMDE KIZLARIM GELDİ BİRİ İST BİRİDE TRABZONDA GELDİLER GÜNLÜK BENDE GÜNÜMÜ ONLARA HİZMET ETMEKLE GEÇİRYORUM AH BU ANNELERİN İŞİ HİÇ BİTMEZ YAP YAP BİTMİYOR tatlicadiarzu:eek:klava:

:sm_cool:iyi akşamlar canlarım bügün mutluyum çünkü sevenlerimle bi aradayim sevmek ve sevilmek çok güzel yalnızlık zor be anam allah kimseyi yalnız bırakmasın ok sevgiyle kalın

Selam günlüük
Bugün çok güzeldii çünkü sevdiğim bir arkadaşımla kahve içtiim ve sevgilime hediye aldımmm inşallah beğenir...
Şimdi de çook sevdiğim bir şarkı çalıyooo
Her şey çooook güzel olsunnnn

selam günllük...
bugün yine yorucu gecti benim icin....sekiz saat calistiktan sonra evde isler devam ediyor yarisini yaptim yarisi duruyor...cünkü kk´ne girmeden olmuyor...beyim biraz hasta koltugun üzerinde uyuya kaldi cocuklar ise uyumak istemiyorlar...anliycan beni yine kaldircaklar buradan....
iyi geceler günlük............

Hayat devam ediyor günlük,
Üzüntülerle, düş kırıklıklarıyla ,umutlarla, sevdiklerimizin güzel anlarını paylaşmakla......
Dönüpte bakıyorumda günlük kendim için ne yapmışım diye?
Elimde yaşanan onca düş kırıklıgı ve hasretler kalmış...
Yılmaz odabaşı'nın dedigi gibi ; bir mutluluk fotografı bile çektirmedi bu hayat !

X