Kadınlar Kulübü Günlük

selam çok güzel bi selamlaşma olmuş ben daha yeniyim mesajlarımı bile göremiyorum(sakın gülmeyin itiraf ediyorum acemiyim ) aranıza katılmak çok güzel bana sahip çıkın kaybolmim ve biri banaaa yardım etsinnn lütfen

merhaba günlük çok uzun zaman oldu yazmayalı :eek: birşeyler karalayayım dedim...Dün gece hiç uyumadım çok sevdiğim bir akrabamızı kaybettik (Allah rahmet eylesin) Allah'ın takdiri ama üzülüyor işte insan senağlama bunun dışında çok güzel bir gündü arkadaşlarımı gördüm alışveriş yaptım vs.. Bu arada uzun zamandır yazmıyorum ya bilmiyorsun sen tabii bazı şeyleri yeni evimize taşındık hemen ısındım bu eve de :asigim: kutu gibi annemle bana fazla biletatlicadiarzu Ersin'le 2 gündür küstük ama yaklaşık 1 saat önce aradı artık bir sorun kalmadı onu çok seviyorum :asigim: sağlığımda iyi ufak tefek şeyler var ama onlarıda atlatıcam inşallah Allah başka dert vermesin :nazar: uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımla karşılaştım geçenlerde çok mutlu oldum onunla görüşüyoruz sık sık :1hug: neyse çok konuştum :tomato: gene yazarım günlükcüm sevgiyle kal :eek:

Selam günlüüük,
Bugün sevgilimin hediyesini kargoladımmm çok heyecanlıyım yaaa...
İnşallah eline sağ salim geçerrr....ay dua et ya valla çok stres yaptım hee...bi de diyorum rahat olucam diyeee yine stres yapıyorum yaf nolcak benim bu halimmm
Yarın yine sevdiğim bir arkadaşımla olucam inşallah..evde durmayı göze alamadım ya bütün gün kargo gittimi d,ye düşüncem çünkü biliyorum en azından biraz kafam dağılmış olur arkadaşımın yanındaaa
Hadi canım ben yatayım artık yarın yine uğrarım heraldee
Sevgilimin hedaayesi sorunsuz ona ulaşsııınnn ve çooook beğensinnnn
her şey çooook ama çooook güzel olsunnnn

MERHABA SEVGİLİ GÜNLÜK,BENDE UZUNZAMAN UĞRYAMADIM SANA.ÖNCE BİLGİSAYARIM ÇÖKTÜ SONRA KARDEŞİM GELDİ DERKEN FIRSAT BULAMADIM..BUARADA HERKESTE BİR SEVGİLİLER GÜNÜ TELAŞI,BEN NE YAPACAĞIM PEKİfisfisfisEŞİMEMİ?AŞKIMAMI HEDİYE ALACAĞIM?HER İKİSİNEDE ALSAM PAHALIYA PATLAYACAK,UNUTMUŞŞ GİBİ Mİ YAPSAM?ANACIĞIM UNUTMAYADA İZİN VERMİYORLARKİ,HER YERDE SEVGİLİLER GÜNÜ....NEYSE EŞİME ALACAĞIM BU GİDİŞLE,AŞKIM DAHA KÜÇÜK.ANLAR BENİ.SAHİ EŞİME NE ALAYIM BE GÜNLÜK.7 YILDIR EVLİYİZ ALMADIĞIM BİR ŞEY KALMADI.DÜŞÜN BİRAZ YARIN FİKİRLERİNİ BEKLİYORUM.İYİ GECELER GÜNLÜKLERİN GÜNLÜĞÜ.........SEVGİYLE KAL:asigim:

:KK43: bugun ılk gunum ve bıraz karıstırıyorum her yerı kımsede benımle tanısmadı bıde smlıylerın yerını bulamıyorum bıde bende kalp ıstıyom yaw:KK43::KK43: ama burda olmak genede hosuma gıdıyo şakkıdı

selam günlük
dert ortağım gibi oldun... bugün mutluyum pek sitem etmeyeceğim ama kardeşim var benim bi tane deli ediyo beni..
dün kandırdı beni ünv kayıt için para yatıracaktı ben de para verdim meğer yalan söylemiş paramın yarısını harcadı sanki istese vermeyeceğim...
çok moralimi bozdu ve bugün gidiyo vedalaşmayacağım onunla..
bunu bana yapmayacaktı..
görüşürüz günlük sağol iyi ki varsın

Günlük,
Bugün nedense başım çok ağırıyor. İlaçta içemiyorum belki hamileyim diye.
Böğürtlen çayı yaptım kendime.Teyzeme gidecektim bugün .Ama sabah uyanınca tek gözüm kapalı yengeç gibi yalpalaya yalpalaya telefonu aldım aradım gelemeyeceğimi söyledim, başım çok ağırıyor teyze dedim. Yağmurda yağıyor. Şimdi, Bostancı'ya in, Bakırköy'e geç ordan taksiye bin B.Evlere git uzun hikaye. Sevgilim haftaya Adanaya gidecek ihaleye o zaman giderim kalmaya.
İki gündür kasıklarımda sancılar hissediyorum. Doktorumu arıyorum dönmemiş izinden. Neden olabilir? Hamile miyim dersin? Allahım ne olur öyle olsun:çok üzgünüm: Dayanamıyorum artık her gece kabus görüyorum. Ölen bebeğim geliyor aklıma. Görüyor mudur beni? Annesi olduğumu biliyor mudur?senağlama
Yazarken ağlıyorum, yüreğim dayanmayacak artık, hep aklımda son vedası öpseydim gözlerinden dudaklarından... Canım benim...
Hoşça kal günlük...

Günlük merhaba..
Benimde bebeğim hep aklımda..
Üşümüyordur değilmi günlük,annesinin karnında sıcaktan çıktı çünkü..Bir de aç kalmıyordur değilmi?Ben onu iyi beslemeye gayret ettim çünkü..
Günlük ben bebeğimi kaybettim daha çok yeni belki bilmiyorsun..Atlatmaya çalışıyorum ama bebekle ilgili bir şey gördüğümde direk ağlıyorum..
Geçsin bu günler günlük..Annemden sonra yaşadığım en büyük acım bu benim..Rabbime şükürler olsun genede..
Sağlıklıyım,huzurluyum,başımı sokacak bir yuvam,ağzıma atacak bir lokmam var.İşim var,ailem yanımda sağlıklılar..
Görüşürüz günlük gene yazarım..

merhaba günlük bu sana ilk yazışım evde çok sıkılıyorum işten ayrıldım kocamdan para almak zor gelmiyordu çalışırken .ama şimdi bu beni çok üzüyor ne yapıcam beeeeeeeeeen:çok üzgünüm:

Selam günlük,
Neyseki her şey yolunda gittii sevgilim hediyesini almış beğenmiş de galiba ama beklediğim tepkiyi de vermedi açıkçası...belki de erkek olduğu içindir:roflol: Ben olsam sevinçten çığlık çığlığa konuşurdum bin kere teşekkür ederdim...Neyse buna da şükür...
Bugün yine çok sevdiğim bir arkadaşımlaydım gün su gibi geçti valla hiçbişey anlamadım...
Yarın nasıl birgün olacak acabaa...sevgilim uzaklarda...her yer sevgili kaynicak yarın...en iyisi evde oturmak bütüün gün...:çok üzgünüm:
Birşey olsa da sevgilim gelse günlük yaa o da bana süpriz yapsa fena mı oluuuur:çok üzgünüm:
Sevgilimden iyi haberler gelsiin ve her şey çoook güzel olsuuunnn

merhaba günlükçüğüm;
ben herzamanki gibi depreşiğim bügünde
gene komşusuz bir gün daha geçti
alışacam artık napiiim.pazertesi günüm var
eski komşularla toplanıyorum.
iyi olur beee bende üzerimdeki bu hoşnutsuzluğu atmış olurum
gene gır gır şamata geçer
haftaya cumartesi de istanbula gidiyoruuuuzzz.
mutluyum 10 gün kallıcaz
ooooohhhh hele bi kendime gelirim
tabi benim oğlanla 6 saatlik yol tam bir işkence olacak ama.

MERHABA SEVGİLİ GÜNLÜK,,,NERDEYSE ÜÇ GÜNDÜR DOĞRU DÜRÜST UYUYAMIYORUM,SÜREKLİ KABUSLAR GÖRÜYORUM,BU YÜZDEN BAŞIM ŞU AN ÇATLAYACAK GİBİ.BU GECEDE AĞRIDAN UYUYAMAYACAĞIM ANLAŞILAN.BU ARADA SENDEN FİKİR FALAN GELECEĞİ YOK(hani sevgililer gününde ne alacağıma karar vermemde yardımcı olacaktın?)SABAH SABAH ÇIKIP ALACAĞIZ MECBUREN BİR ŞEYLER..KİM ÇIKARMIŞ BU SEVGİLİLER GÜNÜNÜ YA?TAM BİR CAN SIKINTISI,İŞİN YOKSA HEDİYE DÜŞÜN....AHHH,AHHHH......YATIYORUM GÜNLÜKÇÜĞÜM,UYUMAYA ÇALIŞACAĞIM...BU ARADA YENİ ARKADAŞLAR GELMİŞ,ONLARADA MERHABA.....SEVGİYLE KAL GÜNLÜKLERİN GÜNLÜĞÜ.:asigim:

Naber günlük yine ben tatlicadiarzu dün doğum günümdü çok güzel geçti geceden itibaren arkadaşlar mesajlar attılar aradılar hatta hatta hediye videolar bile gönderdiler :1rolleyes: bilgisayar başında otururken önce kurye geldi bir buket çiçek çok güzel ama sonra akşama doğru tek bir gül ve kalpli çok güzel bir kolye geldi aşkımdan :1rolleyes: :asigim: annem en sevdiğim pastayı alıp gelmiş yani kısacası çok mutluydum halada öyleyim :eek: sevgililer gününün çok bir önemi yok benim için çünkü hergün sevgililer günü sadece şunu söyleyebilirim 3 sevgilim var annem,babam ve ersin onları çok seviyorum rabbim yokluklarını göstermesin :asigim: çok romantik şeyler yazcaktım da klavye takıldı yazamadım tatlicadiarzu sevgiler günlüka.s. Ne dikenli tellerim vardı ne mayın döşeli tarlam...
Onca sınır arasında kendi sınırsızlığımda sevdim seni orman kokulum...

Naber günlük, sevgililer günün kutlu olsun sekerim:1rolleyes:

Ben bugün bütün özel günlerde oldugu gibi kebacida olucam sanirim tatlicadiarzu
Bu kez yanimizda sevdigimiz arkadaslarimiz da olacak..
Bakalim;romantik bi gün olacak gibime geliyor tatlicadiarzu
Hadi sana iyi eglenceler hayatimnaniknanik

Kafamın içinde binlerce ses.. susturamıyorum..susmuyorlar..
- Bırak gitsin..
- yooo olmaz..
- bırakırsam ölürüm..
- giderse yiterim…
- Devam et..boşver her şeye..
- Bak bu olur.. ama imkansızlık? ? O ne olacak?
Yanıt…Sessizlik..

Kız günlük kocacım dün bana bir hırka almış, aslında pek tarzım değil , hazetmedim ama nasıl desemki kocacımabenneyaptımki, Hiç uyuşmuyor zevklerimiz hiiç.Heveslenmiş almış sağolsun ama ben öyle bir hırka giymemki yaaa:çok üzgünüm:KK70:eğiştirelim de diyemiyorum, kırılır.

BU sabah yine bir heyecanla açtım KK'yı. Ama hiçbirşey göremedim günlük. Kocamın geçen sene sevgililer günü için yaptığı sürprizi aradım yine. Belki daha başka birşeyler yapmıştır dedim ama nafile. Çok büyük bir sürpriz olmuştu benim için günlük geçen seneki 14 Şubat. Gerçi kocamda bende pek önem vermeyiz böyle şeylere ama ne bileyim, ruhumu okşadı valla:asigim::asigim:

Neyse şekerim ben gidiyimde Mahbileyi biraz sinir ediyimKötü Kazen

Sonayında doğum gününü kutluyorum günlükcüm, iyiki doğmuş:1hug:

Günlük bir makine olsa mesela?
İçine girince saçım şöyle olsun diye düğmesine bassak huooop olsa hemen.
Bugün bunu giymek istiyorum deyip düğmesine bassak huuoopp giysek.
Makyajımızı o yapsa tek tuşla..
Manikür ,pedikür, epilasyon , cilt bakımı,selülit tedavisi hep tek tuşla.
Erkeklere söyleyelim de bize bu makinden icat etsinler , bizi yormasınlar :)
Çok canım sıkkın günlük çooooook :KK43:

Günlük söle kuzuya elleşmesin bana:1closedeyes:
Ayın kaçı olmuş hala maaş alamadım ya:mymeka:
Borçlarım var günlük ödeme yapıcam üzülüyorum ama :çok üzgünüm:, kuzuda ne isitiyo işte adam hediye bilem almış ona
[/B]

sEVGİLİ GÜNLÜK,SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN.SEVGİLERİMİZ HAKEDENLERİN OLSUN.GÖNLÜMÜZDE SEVGİ ÇİÇEKLERİ SOLMASIN.a.s.

Sevgili Günlük Oğlum Uyuduğu Için Sizlerleyim Ve Aranizda Olduğum Için Mutluyum Umarim Burada Arkadaşlarim Olur Da Biraz Olsun Yalnizliğim Hafifler Beni Yalniz Birakmayin Emi

X