Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük sana ilk defa yazıyorum bu gün bir çılgınlık yapıp siyaha yakın saçlarımı palette saç açıcıyla açtım üstüne çikolata karemel boyadım sonucu merakla bekliyorum neden bu saatte bunları yaptığımı sorma bende bilmiyorum bu arada burda yazması çok güzel oluyormuştu arada uğrarım hadi görüşürüz opuyorumnanaktan

Bugün 4 saatlik bile uyku uyuyamadım sanırım. Sabaha karşı 7.30 gibi yatmıştım. 11 gibi de ayaktaydım. Aptal bir mesajla uyandım. Aptal ve çocuksu. Bahsetmeye bile değmez.

Tüm sevgimi kedim Leylak'a verdim. Ne yersem onla paylaşıyorum, elimle yediriyorum, çocuğum gibi besliyorum onu. 1-2 saat görmesem özlüyorum, sarılıp öpüyorum...

Akşam da arabayla gezdim. Biraz olaylı geçti ama değinmiycem şimdi...

Kendimi kötü ve yalnız hissesiyordum ki, bir arkadaşım geldi msn e. 'K. bakma az önce çıkmam gerekti ama senin de işin var sanırım?' dedi. Önce yanlışlıkla yazdığını düşündüm çünkü neden bahsettiğini anlamadım. Meğer 1 saat kadar önce bana yazmış ama bana gelmemiş yazdığı. Konuştuk baya... Karabüklü ama Ank.da yaşayan bir arkadaşım. Bana ankara trafiğine alışabilmem için yardım edip edemeyeceğini sordum, seve seve dedi. 'Karabükte değil belki ama Ank.da sık sık görüşme imkanımız olur müsait olursan' dedi. 'tabii, çok isterim' dedim. ıçim rahatladı, Ankaraya dönmek için bir sebebim daha var artık...
:kedi:

Geçicek günlük, her şey geçicek... Çok yakında arabamı da alıcam inşallah...

Ah bir de içimdeki şu anlamsız sıkıntı geçse!!!

Günnüşş kızz ben geldimm
Saçlarım bayağı uzamışş bugün farkettimmkaydirigubbakcemile2
Günnüş bugün naptimm biliyor musun du anlatıyım.Sabah aşkımın telefonuyla uyandım o esnada kabus görüyorumm ama nasıl kötüyüm sevgilimde korktuu tabii.Neyse o kabustan sonra uykum açıldı konuştuk iştee alışverişe gidiceğimi söyledimm akşamda belki iftarı dışarda yaparım dedim olmaz dedi eğer bende gelirsem olur dedi.Bende tamam o zaman evde yaparım dedim kızdıı:umursamaz:
Oysaki ben ablişkomla yapacaktım.Sırf inat eve geldim ezan oknmuştu gerçi eve geldiğimdekafamçokkarıştı
Şimdi yarın iftar yapalım diyoo gitmesem yine kükreyecek:dilcikar:
Beni bugün üzdü kırgınım gitmek istemiyorum ama neyse gönlümü alırsa belkii
Şimdi konuştuk ben biraz sert konuştum alttan aldı kaydirigubbakcemile3
Günnüş bugün annemin verdiği paranın hepsini harcadım ayrıca birde kredi kartı limitimi doldurdummkafamçokkarıştı Kendimi kaybettim yine yaa tutamadımm.Dahada almam gereken bazı şeyler var.Yarın aşkımla görüşürsem birazcık daha bakınırım:lepi: Ona en büyük ceza:roflol::roflol:
Günnüş hadii ben yatıyım bugün yoruldum walla ama bi sor uykun var mı diye yokkkkkkksositososito
Uyumam lazım yarın güzel oluyum dimi hade Dilayy kaçarr:1rolleyes:

günaydın günnük şafak 15
bütün bayram burdayım bugün de akşama kadar çalışıyom....çok şükür iş olsun da çalışalım dimikaydirigubbakcemile2 daha sonrasında zaten aşkımla sağlam bi tatil yapacam Allahın izniyle

Günlüşüm..Pembe Gözlüklüm...

Ben Geldim.. Huzurlu Ve Sakin Bi Şekilde hihoyyyt
Birazdan Duş Alıp İsmi Lazım Değille Alışverişe Gidices :1rolleyes:
Huyuma Gittiği Zamanlar Onu Çok Seviyorum Ama Damarıma Basınca İstemiyorum :1closedeyes:
Annem Dahil Herkes Bu Huyumu Bildiğinden Bizim Hikayenin Sonunu Merak Ediyolar :roflol:
Dün Avm ye Gitmişken Gezelim Dedik Halı Gördüm Lila Çok Güzel Neymiş O Makarna Halılardan İstiyomuş :mymeka:
Kendin Temizlersin O Halde Dedim..Hergün Sirkelersin :umursamaz:
Nasıl Çıkartıcam Ben O Pislikleri Halıdan Be :1closedeyes:
Şimdiden Kavga Ediyoruz Ya Sonumuz Hayır Olsun Diyelim sırnaşık şey
İstediğim Herşeyin Olması Çok Hoşuma Gidiyo :hulya:-tatlicadiarzu-
Bugün Dükkanda Sabahlıycaz Bayram Münasebetiyleenn :kedi:

Tüm Sevdiklerime İyi Bayramlar.. Allah Kimsenin Ağzının Tadını Bozmasın :asigim:

Günaydın günnüküm
Berbat bir ctesi arife ama çalışıyorum evde bir sürü işim varken ben burada boş boş oturuyorum ya
sinirden oturup ağlamak üzereyim mafoldumben
Eşim de evde ama yatıyor sağolsun dağınıklıkları toplar mısın ben gelince siler süpürürüm dedim ama oflayıp pufladı tvnin başından kalkıp beni utandırır mı acaba hiç sanmıyorum mafoldumben
Bugün o kadar çok şey yapmam gerekiyor ki öğleden sonra hangi birine yetişiceğimi bilmiyorum
Yarın bayram ama ben henüz hiç bir şey anlamadım ya
Geçen gün patronla konuştum anlatmış mıydım sana günnüküm?
Dedim bu böyle olmaz ben iş aramaya başlıyorum haberiniz olsun, burada daha fazla çalışmak istemiyorum.
Dün akşamda iş ilanlarına baktım epeyce ama inşallah yeni bir iş bulabilirim
Burası gerçekten katlanılır gibi değil, çok mutsuzum.
Bir işim var diye şükrediyorum ama burada insan yerine bile konmuyorum, çok fena...
Öyle işte günnüküm umarım herşey yoluna girer...

Günnüükk....

çoooook güzel günlerim oldu ve olacak...hayat bu sefer bana göre...

allahım sen bizi nazarlardan sakla...

Günaydın günlüğüm,
arefe bugün.
herkesler temizliklerini yapıyor son hazırlıklar tamamlanıyor.
Ben bu bayram anneme yardım edemedim.
Hep kendi yaptı herşeyi.
Elleri kolları dert görmesin.
Bu sene bayramın gelişini hissedemedim günlük ne bayram alışverişine çıktım ne bayram alıverişi yapan bir kalabalık gördüm.
YArın bayram... kim gelcek kim gitcek bakalım.
Eskisi gibi değil zaten bayramlar artık kapımızı çalan minikler yok.
Biz büyüdük evde bayramlıklarıyla gezen çocuklarda yok...
Amaaan
Bugün gezmelerdeyim günlük alışverişini son güne bırakanları görrüüm artıkalkisalkisalkis

Herkesin bayramı kendine en çok istediği şeyleri getirerek gelsin.
Herkes mutlu bir bayram geçirsin.
Çocuklar ağlamasın en yeni kıyafetleri baş ucunda uyusunlar.
Bol bol şeker yiyip ağızları burunları çikolata olsun.
Annelerinden tek azarlarını bu yüzden işitsinlerkaydirigubbakcemile2
Küsler barışsın dargın olanların dargınlıkları son bulsun.
Bayram öncesi işsiz olanlar bayram sonrası iş bulup ah yoruldum desin:hulya:
Derdi olanın derdi son bulsun.
En güzel günler bizim osun.
Bayramınız Mübarek gününüz aydın olsun.
Hergün güneş daha güzel bir gün için doğsun:Saruboceq:

Gülloşşş, ne kadar az kaldı farkında mısın??
Dün ayakkabımı da aldım, sadece kolye ve küpem kaldı..
Gülloşum sen söyle kk kızlarına, ayakkabımın altına isim yazdırmak isteyen varsa yazayım opuyorumnanaktan

selam günlük...
bugün mutluyum...
içim kıpır kıpır...
yarın bayram...
Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etsin...
herkesin şimdiden bayramı kutlu olsun...

Sabah erkence,kalkıverdim bugün hava güzeldi perdelerimi çekiverdim, penceremi açtım.
Bir nefes çektim içime en kocamanından
Gecen gibi aydınlığında ne mübarek ya rabb,
Annemin sesi yine havalarda uçuşuyor.
yaa ben evlenip gidince bu sesi duymadan nasıl yapıcağım diye aklıma esmiyor değil doğrusu..
Neyse Allah’tan telefon diye bir şey var eheh..
bugun arefe malum insan farklı duygular içinde bizde eve son rütüşları yapacağız ALLAH tan giyeceklerimi önceden almıştım bu kalabalığa kalmadım
'O' nla aram mı nasıl güzel :asigim:
herkese HAYIRLI bayramlar

Ssst bizim günlük :jeyyar:
nabersin ? :icecream:
Ben COK COK COK iyiyim Allahima binlerce kez sükürler olsun..
Ailem saglikli,herkesin huzuru yerinde..islerim yolunda.. bir mubarek ramaz ayini daha bitirmis bulunuyoruz..
Allahim nasip etti ve cok mutluyum bunun icin :asigim:
Allahim nicelerine eristirsin insallah hep beraber :asigim:
Günlük,bugün erkenden kalkmadim ama cokda uyumadim aslinda.. :kedi:
evimizi temizledim...zaten mis gibiydi,ama bayram temizligi oldugundanmidir bilmiyorum daha bi ferah daha bir hos oldu ev :hooray:
Mutfagi,banyoyu yatak odasini vs. tepeden tirnaga temizledim,sildim.. birazda camasir ilaci koydum suya ( ilk kez denedim) cok güzel koktu ya :lepi:
Neyseeeeeeee... gelelim Bayram hazirliklarimiza.. yarin annemlere eli bos gitmemek icin pasta yapicam..sanirim Bienenstich yaparim
Selcuk dün sacini kestirmis,bayram icin..yakisikli olmus gicik :dilcikar:
Yarin Takim elbise giyecek,saclarinida kestirmis..tamamdir ben artik sabah böyle olurum akannehir
Bakalim bana aldigi hediye ney..cok merak ettim yaa alkisalkisalkis
Bu arada Simayimizin da bayramliklari hazir,cok cici olucakkk :asigim: :sm_cool:
Bebegimizle ilk bayramimiz :asigim:
Harcliklari toplariz artik :roflol:
Neyse Günlük... ben burdan sevdigim herkesin Bayramini kutlamak istiyorum..yarin giremem cünkü.. Allahim nice bayramlara eristirsin, tüm KK daki GÖNLÜ GÜZEL olan insanlari öpüyor,tekrar hayirli Bayramlar diliyorum..

Günlük,belki soracaksin niye "GÖNLÜ GÜZEL" i büyük yazdin diye, anlayan anladi zaten..sen bosver şakkıdı

çok uzun aradan sonra merhaba günlük
esasında yazıcak çok zaman çok şeyde var fakat hiç içimden girip yazmak gelmedi ne yalan söliyim
tam 3haftadır izinliyim ofis hala tadilatta
bitmek bilmedi birtürlü ve ben okadar sıkıldımki anlatamam
tatilden sıkılınırmı deme vallahide sıkıldım ben işimi çok ama çok özledim
3hafta boyunca ne yaptımm sabah kalk iş yap zaten öğlen oluyo namaz kıl sora mukabeleye
eşimin babannesi mukabele okutuyo her sene banada nasip oldu bu yıl gittim kuranımı sürdüm
cuma günüde hatimi indi onuda hayırlısıyla bitirdim. bu ramazan çoğunlukla kayınvaldemdeydik beraber yedik içtik. nasıl tutucaz günler uzun sıcak derken işte bitti ramazan hiçte anlamadım nasıl bittiğini çok güzel geçti şükürler olsun.
dün akşamda kayınvaldeme temizlik yaptık eşimin kardeşiyle kendi evimi temizlemiştim zaten gece akşamda orda kaldık sabah evime geldim bi kaç işim vardı hallettim banyomu ettim tekrar gidicem son iftarımızı yapıcaz sorada kuaföre gidices ferideyle,buarada saçlarımı boyattım çok güsel oldu :) yarında bayram kuzenim ve eşi geldi yurtdışından onları görmeye gidicez
bayramın 2.3. günü biter ofis diyolar ama sanmıyorum inşallah biter işimi çok özledim
burdan herkesin bayramını kutluyorum sevdikleriyle nice mutlu bayramlara inşallah
a.s.

Son düzenleme:
çok kötü bi gece geçirdim ben günlük.
aradı işte beni.
konuştuk.
1saat kadar..

ben ağladım,o ağladı.

kalıbının adamı değilmişsin dedim,
haklısın dedi.
yaşının adamı da değilsin dedim,
haklısın dedi.
adam da değilsin dedim,
haklısın adam da değilim dedi.

çok üzgünüm dedi;
"bunu bana nasıl yaptın?" dedim.
nasıl..

"hayalimdeki adamdın sen,
hayalimdeki adamı bitirdin",dedim.

ben,"seni o kadar büyük görüyorken, sana o kadar tapıyoken hiç mi düşünmedin benim halimi" dedim.

herkesi karşıma aldım senin için, bari bunu düşünseydin dedim.
beni bu kadar üzeceğini bilmiyor muydun dedim,
üzgünüm dedi. çok üzgünüm. ne desen hak ediyorum.

ne desen haklısın dedi.
yüzyüze görüşelim falan dedi ama sanmıyorum görüşecek bir şey yok.

konuşma boyunca ağladım, gözümden aktı öylece.

çok canım yanıyor günlük.
kessen kanım akmaz bugün.

selam günnüş...

bugün biraz daha iyiyim sanki. yarın bayram sabah erken kalkabilirsek iyi bebiş uyutmuyo geceleri 4 aylık olduk hala düzelmedi meme uçlarım çatladı yara oldu biraz iyileşiyolar gibi ama acıyo bu konuyla ilgili kk da bi topik açtım ama fazla ilgi görmedi zaten bnm yazdığım bi konu olsa veya açtığım bi topik olsa fazla ilgi görmüyo nedense neyse yarın görüşürüz günnüş

bay bay opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günlük bayram boyunca giremem
burdan herkesin bayramını tek tek kutluyorum
inşallah hepimiz güzel bir bayram geçiririz
herkesleri öptüğümüde söle emi
hoşçakal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…