Kadınlar Kulübü Günlük

slm günlük,
yarın Ankara yolcusuyuz ve üstelik bu bayram ilk defa annemden ayrı olduğum üstüne üstlük beni asla arıyıpda sinir etmesin diyen bir anlayışla geçecek bir bayram var önümde,sevdiklerim yerine sevmediklerim olacak bu bayram yanımda eşimin hatırına 2 güncük idare edeceğim işte ne yapalım....
herkesin bayramı kutlu olsun ,yanında sevdikleri eksik olmasın ....

günlükkk uzun zamandır gelip sana merhaba bile demedim....
gelmedim çünkü aynı herşey durulur gibi olup başa sarmalardan usandım...
artık diycek bişey yok konuşmaya mecalim de yok :1no2:

sana iyi haberler yazmak istiyorum artık mübarek ayın son günlerinde tek dileğim bu....

slm günnükümmm kaydirigubbakcemile2

yaşasın bugün son, tatilllllllll
hatta son 2 saate girmek üzereyimm
çok yoruldumm, çok uykusuzumm
Allah kabul ederse orucumm, halim felen yokkk

bu akşam kuaföre gitçektim ama gidemicem sanırımm :bbo:
artıkın yarına kaldı kuaför işi
randevumu aldım bilemmm
imaj çalışması düşünüyorum, bakalım gidince daha bi netlik kazanacak kafamdakiler
saçlarım için renk araştırması yaptım üç beş tane kaydettim
kaşlarımıda aldırmam lazımm, orman gibi olduuularr akannehir

yarın yokum giremem kk ya
herkeze iyi bayramlar dilemek istedim
inşallah herkezin bayramı güzel geçer

İyi Bayramlar Herkeze a.s.

günlüğüm geldim çok özledin dimi beni :icecream:
bugün arkadaşlarımla iftara gittik bizim muhteşem dörtlü kaydirigubbakcemile3
yalnız sana haberlerim var 4ün biri elden gidiyo ..sözlendi arkadaşımız daopuyorumnanaktan
mutlu ,gözlerinin içi gülüyo:1hug:Allah bomzasın inş:Saruboceq: hem onu kutlamış olduk hemde ramazanın sonu gelmişken iftarımızı yapmış olduk..
bugün avizeleri sildim evde Allahım ne detaylı avizelerimiz varmışkafamçokkarıştı
sil sil içim bayıldı:bbo:
yarın şöyle bi rötüş geçeriz ve temizliğimiz sonlanmış olurzemuszemus
neyse gidiyorum ben baş baş:gitme:

merhaba günnüş...

aslında farklı olan bişi yok ama bi tek sen anlıyorsun bni bunu sölemeye geldim bi tek derdimi sana anlatabiliyorum bide evdeki günlüğüme evet bn gerçektede günlük yazıyorum insan yazdıkça rahatlıyo ama sonunda bi fayda olmuyo neyse kızım oklabaşlıycak yeni formalar aldık gidebilirsem bebeğim defneyle ilk gün gidicem çünkü şiir okuyacak şarkı söleyecek

günnüş bnden bu kadar görüşürz

slm günlük bugün benim için çok kötü birgün oğlum oynarken düştü bütün günümü hastanede geçirdim şuan iyi ama çok korktum işte böyle kötü birgün

selammm günlük ben geldimm
harika bir gündüü hep boyle olsa keşkeee
sevdıcegımle bırlıktee çok mutluyumm
dunya umrumda degıll yanındayken
herşeyii unnutuyorum vallaa
süper bi gün gecırdıkkk
ahh ahhh az kaldı askere gıdıcekk:sinifsinif:
çok özlicemmm
neyse eve geldimmm yemekk falan yedimm 12 senelıkk arkadaşım evlenmıstı bebişiii varr onlara gttim ıftrdan sonra alllaahım böyle guzel bebek gormedımmm yerim onuuu bennnn sonrada eve geldimm kk.ya bakım
dedim ne var ne yokk:)))

merhaba günlük.
sana ilk defa yazıyorum.canım çok sıkkın.:gitme:bayramı bekliyordum dört gözle.
biraz dinlenirim,kafamı dağıtırım iş stresinden uzaklaşırım diye düşünüyordum
ama..:1shok:
bugün öğrendim ki bayramda mesai varmışmafoldumbensenağlama:a015:.
ve ben bayramda çalışıyor olacağım
of
of
of......

tüm neşem kaçmış durumda-tatlicadiarzu-

pek muhterem gunlukuumm

ohh dusumu aldımm mıs gıbı koka koka geldım yanınaa.kaydirigubbakcemile2
bu aksam askıtomla bırlıkteydıkk 5gıbı cıktım ewden gıttım yanına bıraz dolastık
magazalarda falan hemen ıftar waktı gelmıs baktık 15 dk kalmıs bızım yemek yedıgımız
bellı yerler war oralarda dolmus malesef hemen soledık paketletıp askımların
sırkete gectık ıkımız bırlıkte orda actık ıftarımızıı :asigim:cok guzeldıı sonra ben pcye gecp
okul ders kaydımı yaptım oda bıtınce askımla oturduk konustukk sarıldık koklastıkhihoyyyt
yaptıklarını bıdaha yapmamasını soledım ozur dıledi:1closedeyes:gonlumu almaya calıstı bende nazlandım hıh kız olmak bıyerde ıse yarıo walaazemuszemus
ordan cıkıncadaa gezdık yıne bana dıo kıı canın hıcbıse ıstemıo mu markete gırelım
senın canın bıse ısteyınce cok hosuma gıdıoo:roflol:
gunlugum aman nazar degmesın hep aramız bole dewam etsın aramız bozuk olunca
ınankı gecelerı uyuyamıorum barıscagımızı bılıorum ama yınede moralım bozuk oluo yaa
onun ıcınde ole cok esek kafayız ya bos yere uzuoruz bırbırımızı malesefff
ama cok asıgızz cokk yanyana gelınce asla dayanamıoruz bırbırımızeeŞeniz
en mutlu oldugum an yanımda oldugun zamanlar bıdaha bu yuzugu cıkarma tamam mı dedı.bende sende benı sınırlendırme uzme dedımm bıdaha bukadar kolay affettem bılesın:dance:
ay allah korusun bıdaha cıkartır mıyım hıc kendımı yuzuksuz o kadar bos hıssedıorum kı dk bası parmagıma dokunup durdum yuzuk olmayınca sankı ona bıse olmus gıbı herneysee .yarın yıne beraberız bebetomlaa alıswerıse cıkcaaz cıcıler alcazzz.

hadı sımdılık bukadar askımı arıcamm onla konuscazzz:asigim:eek:puyorumnanaktan
gorusmek uzeree sekerımmm

günlüğüm,

eşimle kavuştuk sonunda, bitti hasretimiz. yaklaşık 4,5 ay görüşememiştik. şimdi hiç ayrılmamışız gibi geliyor. :asigim:

yoğun bir bayram programı bizi bekliyor. :bbo:

görüşürüz yine. yerimseniben

günnüşşümmm

yaklaşık 3 gündür görüşemiyoruz bebiş seninle ama sölemiştim arkadaşımda kalıcam diye nete bakma fırsatımda olması günnüş.Dün bayram cicişlerimizide aldık dur bak anlatıyım sana şimdi günlük yakası geniş hafif lastikli bi omuzu düşük diz üstünde tam bel kemiğinin oraya siyah rugan kemer büyük ama altınada siyak rugan topuklu şimdi böle anlatmakla olmadı ama herkez çok beğendi günnüşzemuszemus.Yani 2 gündür bitanecik arkadaşımla geziyoruz tırnaklarım hep kırıldı günnüş ya kestim hepsini eczane yolları beni bekler takma tırnak içinkaydirigubbakcemile3.Öle işte günnüş bugün davulcu bey amcayla son kez halay çekcez ramazdan bitti be günlükmirmirmirmir.Neyse günnüş büşra kaçar :a015:

günlük naber !!!
sana yazamıcam 3 gün yada 4 gün gidiyorum evde yokum yani..
iyi bak kendine...
şimdide sırtım çok fena agrıyor,,
gidip lost seyredeyim ben,,
güzel diziymiş gerçekten herkes seyrediyordu ben yalan rüzgarı gibi filan bi dizi sanmıştım ama degilmiş tam benlik maceraa,,
hadi baş baş sana
bayram dönüşü inşallah işli güçlü bi hatun olarak dönerim sana,
he ne dersin belki süpriz yaparım sana güzel olur demi......
herkese iyi bayramlar görüşmek dileğiyle.....

gunnus naper...
benım uykum var ama son sahur bu gecede yatmıcam...
bu gun erken kalktım dedemın evını temızledık annecımle,
sonra tek basıma kıyafet bakmaya gttım...ılk defa alısverısımı yanlız yaptım..cok tuhafıma gttı..ıkı kardesım sabah 6 da yatıyo gercı bende ole yatıyorum ama...tabı onların ısı gucu yok uyuyolar...ıkısının basına defalarca gttım benle gelımısın gel gezerz dedım ama yok ıkısıde kaslarını kaldrdılar:)))zaten buyugu hastaya duenlı uyuması gerekıyo...ee annemde onlar uyurken onları bırakıp gelemem dedı kadının aklı kalıyo halıyle kardesım hasta dıye...kız kardesımde hamıle bıraz evı supurup toz alcam dedı..ee samımı arkadaslarımda calısıyolar.bıtanesı yardıma gırmıs bayramlık dıgerı zaten bayadr calısıyo ,oburlerı evlı coluklu cocuklu...kaldımmmı tek..ılk defa gttım kendı kendıme dolandım..neyse buldum gonlume gore gunnusum...ayakkabımıda aldım kupemı bıleklıgımıde aldım...canım sımıtle lokum ıstedı aldımm.arkadasıma ugradım ..gecelerde gorstugum kısı tam onun karsısında calısıyo onu gorduöm...sankı pek tıpım degıl...bakalım bıdahakı gorsmede ne olucak...bıde coluk cocuga dagtmak ıcın 100 tane cukulata aldım...kardesıme bayram sabahı verıcem camıden cıkınca dagtsın onune gelene...sonra eve geldım...yemek vaktı yeıdk ıctıuk gttık aylık marketımızı yaptık...yenı acıldı hep alıs vers yaptıgımız marketın bı subesı kardesımın evının yanına ordan yaptık ole uygundukı sok olduk..bıde ramazan bereketı galıba aldıkta aldık...hala para arttı:)))ıkı araba doldurduk ama her ay yaptıgımızdan farklıydı sankı...
sonra ıste gunluk kardesımın onunden gectık ya balkona cık dedım msj attım..yalvardı gelın dıye ıkıde komsu vardı gttıuk onda otrduk cay ctık...sonra geldım dus aldım..marketı yerlestrdık..yarında genel bı ev temızlıgı yapıcam..kardesım gel dolasalım dıyo o bıseler bakcakmıs ama galıba gtmıcem...gece cıkarız dedım bende...
bugun anladımkı yanlızlık cok zor be...allah kımseyı yanlız bırakmasın..amın...hayrlşı arefeler olsun gunnus..

Çook kötüyüm günlük çook mutsuz ve yalnız öyle kötü hissediyorumki bayram temizliği bile yapmak istemedim bakalım yarın hepsini nasıl yetiştirecem. Eşime çok kızgınım bu adam asla düzelmeyecek biliyorum benimki umutsuz bir bekleyiş, akıntıya kürek çekmekten kollarım yoruldu, tükendim artık,Sadece dua ediyorum Allahım benim ve çocuklarımın yardımcısı olsun.

Hayattan hiç zevk almıyorum bu sıralar..
Neden acaba ... ?
Yaşıyorum ama boşa bu moddayım son zamanlar..
ıçimde sıkıntı var..
Canım sıkılıyor.
Hiç bir şey son zamanlarda düzenli değil iyiye gitmiyor..
Birde bu sıralar bir çok kişiden duyuyorum siz hiç birbirnize yakışmıyorsunuz sen daha iyilerine layıksın.. Görmüyormusun bi ona bi kendine bak...
Gördüğüm tek şey bana eskisi kadar değer vermediği... Yada bana artık değerli olduğumu belli etmiyor bilmiyorum bunu anlayamıyorum.. Verdiğim tavizler sonucunda sürekli hep onun olucağımı düşünüyor bunu biliyorum. Çok büyük hatalar yapmadığı sürece onunla olucağımı düşünüyor.. Bu kaprisleri nazları saçma sapan hareketleri hep benden adım atmamı beklemeleri hep bu yüzden... Kazanılan bi daha kaybedilmez sanıyor sanırım.. Ama ben onun ellerinden aşağı doğru kaydığımı hissediyorum.. Bunun farkında değil beki.. Çünkü kaprisi bitince ona göre ne var hiçbişi yok günlerce küs kalan sanki kendisi değil.. Biribimizin ellerinde büyüyüp olgunlaştığımızı sanırdım ama hala küçük bi çocuk gibi büyümeyen bi çocuk..Ama ben yoruldum... Çok yordun beni.. Daha kaç yaşındayım ki ben daha 22... Sen 25... Büyü artık büyü... ıçim dolu iyi kötü bütün duyguları barındırıyorum içimde şu sıralar anlatmaya kalksam içimdekileri günlerce yerinden kalkamazsın... Yazmaya kalksam sayfalar yetmez... Hoş kelimeleri toplayamam bile.. Yazmak en zor iştir benim için... Ama bir gün o zor olanı yapıcam... Sana sayfalar dolusu bi mektup yazıcam senin okumaya gücün yeter mi bilmem ... Benimse yazmaya... Ama olucak... Dedim ya doluyum diye bak pempiş buraya bile ne kadar uzun yazdım... Kısacası sıkıldım..yoruldum.... Tükendim... Bütün sorumluluğu üstümde taşımak gerçekten yordu beni.
Ama artık o yükü üstümden atıyorum ... Dedim ya eski düş geri geliyor... Senin üzerinde etkili olan o..Şimdi biraz içimi dökmek istedim sadece...

X