Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba günlük,
bugün kuaföre gittim ve saçlarımı kestirdim.. ohh rahatladım vallazemuszemuszemuszemus
beğendim kesimi ...alkisalkisalkis
bugün bankaya da gittim harç paralarını yatırmaya..uff sıra beklerken fenalık geldi bana kafamçokkarıştı iyi kavga çıkarmadan hallettim işimi :lepi:
gelelim sosyeteye..tutturdu hayatım,bitanem die:kedi: deilim işte:dilcikar: :umursamaz::umursamaz:

ve beklenen son günlüşümakannehir
şimdi önümüze bakma zamanı
içimde bir ses diyor ki kasımda herşey baska olacak:Saruboceq:
hadi ya nasip bu sefer umutlarım daha sahici en azından
valla üzülmedim ama şu atanamadınız yazısını görmek için saatlerce ugrastım ya
o çok sinir bozucuydu bak işte neyse geçti gitti kasıma ne kaldı diymi ama

Günlük ne zor geliyor bazen bu evlilik denen meret..Zormuş .. Hala nasıl özlüyorum evimi..

Atlatabilecekmiyiz bu çatışmalarımızı,çatışmalarımızı da anlatsam totonla gülersin ama var işte oluyor hemde çok ağır geçiyor, peki niye ben sadece kendim sorun yaşıyormuşum gibi hissediyorum,neden hissettiklerim bu kadar abartılı,neden umutsuzluğa kapılıyorum hemen,normal diyorlar,ilk zamanlar yaşarsınız diyorlar,hak veriyorum ama bu umutsuzluğumu geçirmiyor,özetle iyi değilim bu aralar pek günlük,neyse allah bugünümüzü aratmasın,çok şükür diyelim değil mi günlük?

günnüküm zaman geçtikçe herşey monotonlaşıyor gibime geliyor.. Çok mutlu olmam gereken zamanlardayım ama ara ara öyle hüsranlar yaşıyorum ki anlatamam... Aslında bu benden kaynaklanıyor.. Bu kadar fazla alıngan olmamalıyım yada bu kadar ince detaylara takılmamalıyım. Bugünlerde biraz bunalım takılıyorum anlayacağın... 4 gün sonra doğum günüm.. Yeni yaşıma böyle durgun girmek istemiyorum. Biran önce keyfimi yerine getirecek birşeyler olsa keşke.. :gitme:

Günnüküm selam,
Yine yeni bir haftaya başlamış bulunmaktayız zemuszemus
Haftasonu bayram, sevinsem mi üzülsem mi bilmiyorum
Bi garip haldeyim böyle, işe gitmeyeceğim için seviniyorum ama tatsız geçecek biliyorum o yüzden de üzülüyorum.
Hep bi koşturmaca içindeyiz, sürekli bişilere yetişmek zorundayız.
Kendime vakit ayıramıyorum, günde bir saat spor yapacak kadar bile vaktim yok.
Ne kendime bakabiliyorum ne dinlenebiliyorum.
Artık mide yanmalarım artmaya başladı, sanırım artık reflüyü geçtim ülser hastası olma yolunda ilerliyorum.
Eşimle de bi gün iyiysek akşamına mutlaka kavga ediyoruz mafoldumben
O gün iyiysek biliyorum ki sonunda bişi olacak, mutluluğum yarım kalacak
Didişmekten, tartışmaktan, evin içinde ayrı köşelerde olmaktan sıkıldım yoruldum
Birbirimizi sevdiğimiz için evlenmemiş miydik biz?
Peki ne değişti evlenince?
Artan sorumluluklarımız mı bizi bu hale getiriyor ne dersin?
Daha yirmi üçümü bitirmedim ama kendimi yaşlanmış hissediyorum
Etrafımda insanları izlediğimde yaş olarak ne kadar küçük olduğumu daha yaşayacak kaç yılım olduğunu düşündükçe kendimi kötü hissediyorum
Hayatımın yirmili yıllarında bu ruh halindeysem, enerjim bu kadar düşmüşse 2. 3. 4. yirmili yıllarımı görebilecek miyim korkuyorum...
Allahım sen bize huzur ver, başka hiç bir şey istemiyorum...

selam günlüğüm;

cok mutluyum k.validem bayramda memlekette olna kız kardeşinin yanına gitcekmiş hamde arifedenalkisalkisalkis ilk defa evimde bayramı koçişle gericez kaydirigubbakcemile

ama annem cok bunaltıyor beni kadın hiçbirşeyden memnun değil yaptığım herşey batıyor nkendi sabahtan akşama kadar anlatır anlatır sinşirlenmesin diye dinlerim ben bişey anlatınca sen kafayı bozmuşsun onlarla beni cileden cıkartıyor ya babam desen ayrı alem tam bi kavga kurfu yani günlük giyorum ama bazen eve kendimi zor atıyorum sinir krizi geçirttiriyorlar bana

koçişle aramız iyi bu sıralar ama arasırada yoldan cıkmıyor değil oda sinirlendiriyor beni

neden herkezin kaprisi nazı bana ben yapınca ki beni kimsecekmiyor bilmiyorum cokmkarışıyım günlük çokkk:bbo:

naber günnük lülülülülülü
biz eyyük kızımlan
insallah dahada iyi olucaz
hafta sonu kocemle gezdik durduk
alısveriş yaptık
bu akşamda iftara yemeğe davetliyiz
yarın akşamda ondan sonraki akşamda daha sonraki akşamda kafamçokkarıştı
ohh ohh bayrama kadar yırrtım demi günnük sırnaşık şey

Günlük :kedi:

Bugün çok çok güzeldi leerenim ablam ve ablaları bendeydiler çok tatlılar nasıl güzel sohpetleri nasıl kafa dengiler anlatamam Beraber oturduk Yağmuruma bembeyaz güzel bir yelek almış tatlı ablam çok cici birşey:hulya:
Bu arada yetişecek inşallah hazırlıklarımız odamızın siparişi verildi eylül sonu gelecek bütün A dan Zye herşeyini aldım bi kala kala bebek bezi kaldı Son ayımız Allah nasip ederse
Herkez dua ediyor sağsalim kurtulalım diye sizlerde edin olurmu kızlar nerde varsa Rabbim herkezi kurtarsın sağlıkla alsınlar bebeklerini olmayanlarada tezz zamanda nasip etsin :Saruboceq: :Saruboceq:
Malum artık zor hareket ediyorum Allah razı olsun küçük oğluşum her şeye yetişiyor nasıl öderim onların haklarını bilemiyorum opuyorumnanaktan
Okullarımızda açılıyor bayram sonrası özledi artık oğluşum okulunu inşallah bu senede çok başarılı bir yıl geçirir onunda eksikleri tamamlandı odası değişti nasıl sevdi anlatamam opuyorumnanaktan
Böyle işte iş iş iş bir sürü hazırlık yıkama ütüleme bayram sonrasına artık o arada misafirlerimiz temzilikler vsvs hızla sürüyor..Çok öperim herkezi a.s.

Her gün adını saklayıp anılara gizledim
Belkide gelirsin diye pencerede bekledim
İçtiğin son sigaranın küllerini sakladım

Yapma yapma bunu bana yapma
Kalbimi kırma, karşımda durma, gözyaşım olma
Bunu bana yapma

Dudağında son öpüşünün tadını hep sakladım
Saçının her teline de ben ömrümü bıraktım
Kalbimin her paresine ismini tek tek kazıdım

Kalbimi kırma, karşımda durma, gidenim olma
Bunu bana yapma..

sana daha öceden yazdıklarımı okudumda..
ona dair pekte güzel bişeyler yazmamısım..yazamamıısım..
ve şimdi..
gerçekten bitti mi içimdekiler..
onun benden durmadan şans istemesine..yeniden demesine nasıl oluyorda karsı koyuyorum bilmiyorum..
yorgun ruhum..
ne düşüncem bilmiyorum..
nolur bana yardım et Allah ım ..nolur..

slm günllükk hiç iyi değilim moralim bozuk.nedne istedğim gibi gitmiyor hiçbişe???

neden hep yıpranan ben oluyorum

Selam günlüğün taa önde gideni
Ne arıyor ne soruyorsun
Ben gelmesem gelmiyorsun
Neyse yazıp çıkiciiim
Kızım bugün tavşanını tuttu
Adımı söyledi tavşana
Yani tavşana benim adımla hitap etti
Çoook fenayım günlük çooookmafoldumben
Küçükken de hep tavşan derlerdi bana ön dişlerimin hafif kazmamsı olması dolayısıyla ama...
Kızımın ki acı geldi be günlük :gitme:

günlük!!!
sana ne anlatayım hiç bi değişiklik yokki
hayata seyirci olmaya devam
bakalım ne zaman seyredilen biri olacagım ne zaman 2.planda olmaktan kurtulacagım hayırlısyla herşey değişsin.......
bayramın gelmesi çok güzel bişe ama bissürü insan görecegim soru soracaklar bissürüde ama ne cvp vereceğim ben geçen seneki cvpları hiç bişey olmadı
en iyisi sessiz kalmak.....

Günnüş ben geldimmmkaydirigubbakcemile2
Bugün kuzenimin bebeğine baktımmm
O yüzden erken kalktım çünkü evde sadece ben vardımmkafamçokkarıştı
Çok yordu beni ama yaa birde hareketli zamanı...Yarında ben bakıcam ama annem de yanımda olacak.....
Benimde yarın öğleden sonra okul işlemlerini halletmem lazımm
Hade günnüş ben Dilayy kaçarrropuyorumnanaktan

günlük..
hiç beklemediğim anda kocamın yaptığı jest karşısında nutkum tutuldu..:1shok:
ağladım ağladım..opuyorumnanaktan
bazen neden yükleniyorum ona diye kızdım kendime..Çok üzgünüm çoook
kedinin kuyruğu ile kavga etmesi gibi bende kavga ediyorum..
üzgünüm aşkım..çok üzgünüm.tekrarlamıcam aynı şeyleri inan bana..:sinifsinif:
seni çok seviyorum..

günlükcümm :hulya:

bugün üniversitedeki ilk günümdü..yeni başladığımız için bize bu hafta tanıtım haftası yaptılar.. konferans verdiler kampüsü gezdirdiler...hemen alıştım okuluma inanırmısın sositososito
ama nedense bugün dalgacı bi havadaydım çok güldüm millet bana bakıpta ne gülüyo bu kız dememiştir inşAllah kaydirigubbakcemile3

Gümlük
Tükkanı açtık siftah burdan bereket Allah'tan... Yatı almama az kaldı bir dümen eksik oda 2 paşmina sattım mı tamamdır. Bugün sticker(duvar için) konusunda bir firma yetkilisi ile görüşüyorum adam demez mi eşim üyeniz her akşam orada. Yahu bizim siteyi bilmeyen biri ile iş yapmak istiyorum... Herkez biliyor burayı ne yapsak ki...

www.kadinvealisveris.com (bölüm sponsoru)

Bu arada az sonra basketbol milli maçı var bize şans dile....

Hayırlı akşamlar günlükçüm çooook uzun zaman oldu sana yazmayalı günler çok güzel ve yoğun geçiyor ALLAH ım yardımcımız olsun bu gunlerde yarışmalarla geçiyor günler bende makyaj yarışmasını üstlendim merak eden varsa alttaki linkten ulaşmalarını söyler misin canım arkadaşlarıma günlükçüm
günlükçüm kazen abimede ALLAH ım dümenini almasını nasip etsin inşallah kaydirigubbakcemile3 bugunluk benden bu kadar inşallah artık çoook uzun bir ara vermem sana tekrar yazmak için Şeniz

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...ru-6-goz-makyaji-yarismasi-geysa-makyaji.html

canlarım yeni yarışmamızın duyurusu makyaj yarışması yapıyoruz katılmak ister misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…