Kadınlar Kulübü Günlük

seLamm günLükcann

ayy günlük iftarda bi yemişimki sormaa dedeminn uçucan zayıflıktan ye kızım laflarını geri çevirmemek lazım diye düşündüm iyi düşünmüşüm dimi kaydirigubbakcemile3 onun dışında hiç bişi yapmadım günün çoğunu uyuyarak ve malum şahısla mesajlaşarak geçirdim anlayacağın boş bi gündü:1closedeyes: off canım sıkılıyo günlük yaa sende cevap veremiyosunki anacım öle kendi kendime yazıyorum :umursamaz: yine saçmaladım günlük yaa.ay günlük bi şarkı var tam benlikk hani şu bihter-behlül aşkında çalıyo sonda sana yazıyım onukaydirigubbakcemile3.Neyse günlük ya kendine cici bak gece uzun ben sana uğrarım yine öptüm seni kocamanopuyorumnanaktan

Bide şey günLük ben O'nu çok özLediğimi farkettim:asigim:

O zor günler solan güller eskidendi. Geçti!
O zaman aşık olduğum rüzgarlar esti esti. Geçti!
Geriye sadece yarım yarım sevgiler,
Yüzüme inceden uzun uzun çizgiler..
Öznesi kalan süresi kısalan
Yalan dolan birkaç resim kaldı

Aşk seni bulabilir de, uzakta durabilir de
Samimi oluyor derken mesafe koyabilir de
Bu böyle vurabilir de, ilgisiz durabilir de
onu sana katıyor derken tuzaklar kurabilir de
Bu böyle…

Sıpa bugün gönlümü aldı:dilcikar:Şimdi oyun ve naz sırası bende hıhh yok öylee artık sana naz yaptırmıcam ben yapıcam bütün nazıı iştee bennn :mymeka:

men geldimmmmmmmm;
Bugün ablamaa geldim günnüküm..ablamda iftar vardıı daha doğrusu iftarı ablamda verdilerr
hamiş oldugu için dokttor evden çıkmıcann demişş bayramda bile:çok üzgünüm:
yerinden kalkmıcan demiş o yüzden oda sürekli yatıyor tek başına :çok üzgünüm:
Rabbim bebeğini ablama bağışlasın erken doğum riski varmıs Rabbim korusunn:Saruboceq:
iftar güzeldi biz kızlarla yaptık öbürküler aşagıdaydı sonra çaya çıktılar ablamada moral olduu
kızların teki kuaförr hemen saçlarımı kestirdimm:kedi: kestirmicem demiştim ama kararım değişti.. bıyık gibi kalan saçlarımın bıyıklarını kestikkaydirigubbakcemile3 boyundanda gitmedii gayet güzel olduu tam istediğim gibii 2 ayda bir kestiricem artıkkzemuszemus
saçlarıma bakımda verdi onlarıda yapıcamm inş. 6 7 ay kullan dedii saçların kendine gelir dedii
oynamıcam artık saçlarımla düzleşştiriciyide çok acil olmadıkça kullanmıcamm artık saçlarımın kendine gelip eski parıltısını alması içinn eliimden geleni yapıcamm :1closedeyes:
kurbandada boyatıcam sarıyaa su dalgasıda yapıcakkk ohh sağlıklıda uzarsa deymeyin keyfimeee
saçlarım iyi olunca bende iyi oluyorum
yarın çarşıyaa çıkıcamm kısmetse ablamın ihtiyaclarını alıcam yarın yine burdayımm günnük temizliklerini yaptımm yarında yaparım üstünden.. birazdan sahura yufka böreği yapıcam dolaba koyucam sahurdada afiyetle yicez inş..cokacimcoook

özel durumlara gelince.....
değişen bişi varmı yok mmuu bilmiyorum:1ninca:herşeyi zamana bıraktımm... ama su kıskanmamda olmasa...
eskiye göre çoook iyiyim gerçii... artık kendimi toparlamam lasımm günnük ne bu sefillik
:mymeka:

yarın çarşıya çıkınca hemen gazete alıp ilanlara bakmam lasım hazır çıkmısken civarlarda eleman arayan varmıı işş bullmam lazımm günnüküm yaaa... bi bulsam soluğum resmen genişlicek belim doğrulcak valla sadece benim diil anneminde kardeşimindee
Rabbim hayırlı kapılar açsın inş.. iş bulurumm :Saruboceq::Saruboceq:
Sen yardımcım ol Allahımm..
Okuyan arkadaslarımda dualarını eksik etmesinler Allah'ım:Saruboceq:

iyi geceler günnükümm

kırk sekiz saati aşkın süredir uykusuzum günlük
gözlerim cayır cayır yanıyor yüzüm kireç gibi oldu
düşün düşün b.oktr işin sözü ne kadar dogruymus meğer
boşa koysam olmuyo doluya koysam almıyo
ne zor ne gıcık işmiş bu tercihler ya
hayatıma bir yön vermem için yüzde elliyi bile geçmeyen bir şansım var
ve ben o emin olamadıgım şansı kaçırmamak için cırmalıyorum
günlerdir mevzuat kanun emsal okumaktan içim bayıldı
çifte standartlı memurıyet var önümde
ve evli olunca işler çok daha zor
hakkımızda hayırlısı diyoruz elbette ama
karar verme kısmı yok mu o çok fena
ne yazaym ne çizeyim bilemiyorum inan
bildiğim bu sırtladıgım yükü kaldıramazken ben
kaldıramayacagım baska yük vermesin Allahım
beni yapamayacagım yerlere götürmesin bu rüzgar
bir de bu düşünce maratonunda bir haftadır habire misafir agırlıyorum ya pes
temizlik ve yemek yapmaktan böö geldi
artık uyumak ıstıyorm ben yaa
e neden duruon burda kalk yat deme bana
ıkı uc gun oldu kk'ya bıle gıremedm dusnmekten yaa olmuyor ama böyle
bakarsn gıtmek nasıp olursa degıl kk'ya nete bıle gıremk hayal olur kımbılır
ooff düşümüyom işte banane yaa kaçtım ben

Günlük çok fena oldum ben, 3 yıldır yada 4 yok yok sanırım 8 9 yıldır görmediğim bir yakınım çok rahatsızmış evinin önünde bıraksan evini tanımıyormuş kimseyi tanımıyormuş.. ıçim parçalandı bir gün gelicek bu dünyaya veda edicek hala vaktim varken gitsemiydim ki ah günlük elinde büyüdüm bana aldığı nestle çikolataları öpmesini öpmesini bize aldığın hediyeleri en çokta bizim için savaştığın günleri unutmadım ne çok ısrar ederdin kalayım diye hiç istemezdim ama hayat bizi çok uzaklara savurdu halam seni özlemişim, havanı güzelliğini artık ben seni büyük teyzelere benzetip peşinden koşucam galiba Rabbim yardımcın olsun halam..

ben geldim günlük nehaber şu an birazcık tatlı bi yorgunluk var üstümde çocuklarla lunaparka gittik ooooh her şey o kadar güzelki ayrı bir dünya sanki stres atmaya birebir yeterki paradan haber ver birazcık cüzdanın ağzını açtım ama olsun yaaa sefamız olsun şimdi netin başından kalkıp vazifelerimi yapacağım hadi bana kolay gelsin iyi geceler kk

günlük biraz nostalji yapayım dedim.. eskilere gittim...

hayatımın değişmesi gereken bir noktadaymışım birkaç ay önce
(evet öyle bi noktadaydım,en dibi görmüştüm)

sonra onu görmüşüm,
anneme ben bu adamla evlenicem demişim:)

sonra onu bulmuşum.
daha ilk günden deli gibi hissettirmişim içimdekini,
("bu ne güzel bir gecedir" diye msne ileti yazmışım o gün, ilk kez uzun bir karanlıktan sonra hayattan zevk almışım...)

engeller varmış, uzaklaşmışım.
(ama hep bilmişim, dönüşümüz olacakmış. bi anda kesemezdik bunu da bilmişim.)
sonra yine bir şeyler hep çekmiş,ikimizi de deli gibi çekmiş.
(hayat bizi bir yerde birleştirmiş yine)

arkadaşlarımı karşıma almışım, çok sevdiğim bir erkeği karşıma almışım, ailemi almışım, kendimi öyle bi ateşe atmışım ki, göz göre göre aptallıkmış saflıkmış..

uzun süredir hayalini kurduğum adamın kollarındayken neler hissettiğimi nasıl anlatabilirim günlük bilmiyorum.

şey gibi düşün,
bi hayal kahramanın olur,
onu hayal edersin mutsuzken, böyle birisi olacak beni kurtaracak dersin..
asla olmayacak bir şeydir.
ama benim hayalimdeki prens bana hayalimi yaşattı günlük.
günlük
annemin bile bana inanmadığı, arkadaşlarımın sen yapamazsın dediği, sadece hayalim olan insanlaydım ben.
sımsıkı sarıldım ona,
buradan başka bir yerde olmak istemezdim şuan dedim..
titriyordum.
"sakin ol" dedi bana,
"her şey iyi olacak princess,sakin ol",
sakinim artık.
her şey iyi olacak biliyorum...

Günnüşümmm ben geldimmmmmmm
Alışveriş yapasım var ama oruçluyken dışarıda gezmek bana yaramıyoo:umursamaz:
Varya bu davulcu elimde kalacak yaa resmen ritm tutuyoo:mymeka:
Günnüş okumam gereken bir sürü kitap varrmafoldumben Hepsini okumam lazım bayrama kadar ben nasıl okuyacam onca kitabı 3 ay yattım tabii:mymeka:

günlük artık ben de mutluluktan uçtuğunuz haberlere yazmak istiyorum....(gün 8)

evet yine ben günlük (..ne yapayım hayatım böyle. yoksa ben ister miyim senin başını ağrıtmak. sıktıysam seni lütfen söyle. giderim ben de.

sevgili günlük..laelaelaelaelae
bu sana ilk yazım olacak..çok heyecanlandım bak şimdi..:kedi:
bugün(dün) kankam , kardeşim yasminimle birlikteydik.. kütüphaneye uğrayıp kitap aldıktan sonra(stephen king gece yarısını dört geçe-bu adamdan vazgeçemiyorum) bütün gün gezdik...delikafadulden çok keyifliydi..yeni yerler bile keşfettik:dance: sonrasında otobüse atladık..gelene kadar teoman,duman,apocalyptica,şebnem ferah dinledik.. işte bu kadar ... ders çalışma isteğimin artması dileğiyle..benneyaptımki
hoşçakal:gitme:

Son düzenleme:
artık iyiye gitsin diye umud etmiyorum,nereye giderse gitsin günlük
10 sene oldu,bazı şeyler baydı artık çünkü beni..:bbo:
sabır taşı olsa çatlardı..:sinifsinif:
bir 10 sene daha kaybedemem hayatımda..zamanım çon önemli çünkü..çok değerli..
hayırlısı olsun..:Saruboceq:

günLükkk davuLcu amca geLiyooo yine ayn ritmle ama neyse buda iyidir hadi günlükk teytey tey teyteyy:teytey::teytey::teytey:

iyi değilim günlük idare et sende:mymeka:

biraz uyumaya çalıştım uyuyamadım geri döndüm günlük.
düşünmekten uyuyamadım.

arabadaydık, şehirlerarası yolda.
hızlı sayılırdık.o kullanıyordu arabayı.

kemerini tak dedim,
taktı.

sen de tak dedi,
hayır dedim,

aynadan arkayı kontrol ettim, yolu.
öptüm onu.

sonrasında düşündüm,
bir çılgınlık yapmadan önce kemerini taktırıyorum,
kendim kemerimi takmıyorum ona taktırıyorum.
yolu kontrol ediyorum,
ona bir şey olma olasılığı korkutuyor.
bi de "ölüme senden daha yakınım bebeğim ben" diyor.çıldırtıyor.

sakinleşmem lazım yine.
onu yormamalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın günnüküm son 26
evin her yeri çeyizlerimle eşyalarımla dolu günnük...heyecanlan yeni evimise yerleşmeyi bekliyozkaydirigubbakcemile3
artıkkk cuma olsunnnnnnnn

sevgli günlük,
bugun büyük gün pro üye oluyorum kartım gelcekmiş...
hala mutsusuzm çünkü sevgilim aramadı rüyamda süreklı onu görüyorum
bu süreçte geçcek eminim
hayırlısıı olur inş
artık sadece rüyalarda buluşuyoruz....

günlüğüm bu kız gerçekten hasta...
yine mail atmış, bisürü saymış dökmüş, hakaret etmiş...
ya şizofren, ya benim bilmediğim bişeyler oluyo yine, ama bilmediğim şeyler mi var düşüncesinden bıktım artık...
sabah serviste gelirken çalan şarkı da iyice modumu değiştirdi
ne kadar doğru benim için "bana seni seven bi kalp bile bırakmadın"
bi yandan da sakin sakin yağmur yağıyor, bi yandan da hiç bu moda girmemem lazım, yarına yetişmesi gereken birsürü iş var
allahım şu mübarek günlerde sana yalvarıyorum, beni bunların saçmalıklarından koru :Saruboceq:
:gitme:

Günnüş,
filmlerde hani yağmur sahnelerini hortumla yaparlarya saçma bi görüntü olur yağmur yerine kovayla su boşalıtılıyo gibi
aynen öyle bir yağmur var burda acayip şimşekler çakıyo
korkuyorumm günlükkk :sinifsinif:

günaydın günlük opuyorumnanaktan

uykusuz bir gecenin ardından yorgun bir haldeyim. oğluş 2-3 gündür huysuz nedense dün 6 da kalktı bugun 5 te.sonra 7 de uyudu da 1-2 saat daha bende uyudum mirmirmirmir çok işim var çooook

günlük!!!

temizlik yapacam ama orucluda hiç çekilmiyor yaaa öffff ramazanda temizlik yapılmasa keşke
ama bizim bi pıtırımınız var evi batırıyor valla....
nese iş başı yapım ben bari....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…